Teresa Sawicka, Elżbieta Kłosińska, Franz Kafka, Tobiasz Papuczys, festiwal Spektrum (WIDEO z Radia Wrocław Kultura)

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2019-10-29 20:00 | Zmodyfikowano: 2019-10-29 20:00
A|A|A

Teresa Sawicka - ta znakomita aktorka wrocławskich teatrów, profesor Akademii Sztuk Teatralnych, powróciła właśnie na scenę w spektaklu "Tatuś" w reżyserii Sebastiana Majewskiego. Premiera Teatru Polskiego. Mamy więc świetną okazję do rozmowy o zawodzie aktora, aktorki - wdzięcznym i niewdzięcznym, pięknym i niewolnym od kryzysów.

Cała rozmowa:

Wywiad z Elżbietą Kłosińską, wspaniałą śpiewaczką i aktorką Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu. Pani Elżbieta błysnęła ostatnio rolą jednej z dam ulicy w obleganym przez widzów musicalu "Mock - czarna burleska". Oprócz rozmowy czeka nas muzyczna uczta z utworami wykonywanymi przez artystkę.Całość:

Tobiasz Papuczys i dr Bartosz Radziszewski z Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Fotograf i kurator wystawy zdjęć teatralnych (i nie) Tobiasza, którego kiedyś gościliśmy przy okazji nagrody za najlepsze zdjęcie, dziś za sprawą ekspozycji w Dolnośląskim Centrum Filmowym.Cała rozmowa:

Wieczór z Kulturą. Na początek czwarta część Opowieści literackich na stulecie Biblioteki Narodowej. Tym razem opowiadamy o prozie Franza Kafki (wraz z profesorem Łukaszem Musiałem i artystami Studium Musicalowego Capitol):

Paweł Kosuń i Lech Moliński i program zaczynającego się wkrótce 5. edycji Świdnickiego Festiwalu Filmowego Spektrum.

Do usłyszenia w DAB+, FM, aplikacjach smartfonowych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama