"Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi". Po koncercie w Hali 100 osób straciło kurtki

Beata Makowska, jk | Utworzono: 2019-10-29 10:41 | Zmodyfikowano: 2019-10-29 10:47
A|A|A

fot. screen z filmu nagranego w szatni po koncercie/Facebook

W szatni były zdublowane numerki. Według relacji świadków szatniarze, nie radząc sobie z sytuacją, opuścili stanowisko pracy i ludzie sami wchodzili do szatni, szukając swoich ubrań. - Zrobił się straszny bałagan - mówi Dawid, który był na koncercie:

Wiele osób nie znalazło swoich rzeczy. W niedzielę rano wszystkie nieodebrane kurtki zostały zabrane przez firmę organizującą koncert - agencję Follow The Step - do Warszawy.

Poszkodowani zamierzają zgłosić sprawę na policję:

- To organizator koncertu - zgodnie z umową - odpowiada za wszystko - także za szatnie. Aby na przyszłość uniknąć takich sytuacji, spółka pracuje nad nowym wzorem umowy z organizatorami imprezy - mówi rzeczniczka Hali Anna Worsztynowicz:

Przedstawiciel agencji nie chciał komentować sprawy przez telefon. Czekamy na wyjaśnienia mailowe. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że sprawą zainteresował się management Borisa Brejchy.

POSŁUCHAJ CAŁEJ ROZMOWY Z MAGAZYNU REPORTERÓW RADIA WROCŁAW:

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Jojeje
2019-11-01 00:08:58
z adresu IP: (90.241.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kurteczkę zabrali. O joj. Co za strata.
~Sutryk ma kota
2019-10-30 11:35:17
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: -2
Niedługo Sutryk przekaże 100 kurtek ubogim w Afryce. Taki będzie miał gest. Pan jeden. Co do poszkodowanych, LGBT może docenią, kto włada Halą Ludową i Wrocławiem.
~Techno Bartek
2019-10-30 08:17:18
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 6
Bilet 150 pln kurtka 400 pln. Droga ta brejcha
~wrocławianin
2019-10-29 21:10:10
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 11
W Warszawie prezydentem była Bufetowa. Od piątku we Wrocławiu Prezydentem jest Szatniarz.
~Sebastian
2019-10-29 20:34:00
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -2
To za słuchanie słabej muzyki.
~Dziadek
2019-10-29 20:24:10
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -3
Hala Stulejka?
~Sutryk ma kota
2019-10-29 19:37:26
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 5
Czy aby Sutryk nie sprawuje pieczy nad Halą Ludową?
~Banaś
2019-10-29 19:23:50
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 5
Pokoje na godziny, korzystne stawki VAT, kontakt na priv
~Klasyk
2019-10-29 18:43:30
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: 7
A co tam?!Ważne,że było:Łubu dubu,łubu dubu niech nam żyje...... klubu!!!!!!!
~Mama
2019-10-29 18:18:11
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -15
Piątek to nie jest dzień zabawy. Jeszcze niedawno nikomu nie przyszłoby do głowy urządzanie koncertu w piątek. Teraz macie, co chcieliście. Szatan pomieszał kurtki.Nastepnym razem pomiesza bardziej. Piątek to dzień męki Chrystusa Pana. Należy uszanować.
~Adam
2019-10-29 18:12:12
z adresu IP: (178.219.xxx.xxx)
Ocena: -9
Trzeba było siedzieć w domu a nie lazic nie wiadomo gdzie albo zostawić kurtkę w aucie. Za te pare zł nie robilbym afery na całą Polskę.
~2+2=4
2019-10-29 17:30:53
z adresu IP: (195.254.xxx.xxx)
Ocena: 4
hahaha jakie to jest typowo polskie
~j.pis
2019-10-29 17:04:44
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 7
jbćpis
~Fan Bacha
2019-10-29 15:12:51
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: -21
Widać ta kakofonia zwana przez niektórych muzyką uszkodziła niektórym ostatnie 2 szare komórki które pozostały po slcuhaniu tego niemca,nie pozdrawiam Wrocławia "stolicy europejskiej kultury" .
~bkc
2019-10-29 13:05:24
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 2
A u nas W Jelczu -Laskowicach ogłoszenie dzisiaj na słupie wisi "sprzedam kurtki"
~Ola
2019-10-29 11:49:40
z adresu IP: (80.52.xxx.xxx)
Ocena: 5
Miło mi było szukać mojej kurtki przez godzinę. Życzliwość ludzi, którzy byli z chęcią do pomocy w końcu doprowadzili mnie do prawidłowego numerka....
~Zarobki
2019-10-29 11:23:40
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -19
Poproszę o informację, ile zarabia prezes spółki Hala Ludowa i dlaczego mimo tak wysokiej pensji nie jest w stanie zorganizować pracy szatniarzy?