Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze. Zapraszamy na transmisję!

| Utworzono: 2009-04-09 11:44 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

(Jak nas słuchać? Zobacz pod tekstem.)

Marzenia o europejskich pucharach we Wrocławiu trzeba będzie raczej odłożyć na przyszły sezon. Tak przynajmniej należy sądzić po ostatnich wynikach. Śląsk przegrał dwa poprzednie ligowe spotkania, choć należy pamiętać, że rywale nie byli łatwi. Najwięksi optymiści wciąż jednak wierzą, że czołówkę można dogonić. Ale pod warunkiem, że wrocławianie zaczną wygrywać. Teraz jest ku temu świetna okazja, bo na Oporowską przyjeżdża najgorszy zespół ekstraklasy w tym sezonie.

To oczywiście spora niespodzianka, bo Górnik Zabrze ma naprawdę niezły skład, a na ławce trenerskiej najbardziej utytułowanego w ostatnich latach szkoleniowca w naszej lidze. Jednak Henryk Kasperczak także nie znalazł sposobu, żeby zabrzańska maszyna w końcu się rozpędziła. Śląsk już raz ją skutecznie zatrzymał i to na jej terenie. Jesienią w Zabrzu wrocławianie wygrali 2:1.

Mecz z pozoru łatwy, ale niech przestrogą dla Śląska będą wiosenne wyniki naszych rywali. Górnik wprawdzie przegrał w Gliwicach z Piastem, ale urwał punkty kandydatom do mistrzostwa -  Lechowi Poznań i Legii Warszawa. Poza tym zabrzanie mają nóż na gardle, bo porażka we Wrocławiu znacznie przybliży ich do spadku z ekstraklasy.

Śląsk kłopotami rywala raczej się nie przejmuje. Ryszard Tarasiewicz ma swoje. Bo wprawdzie do składu wraca Antoni Łukasiewicz, ale trener nie będzie mógł skorzystać z Tomasza Szewczuka i Krzysztofa Wołczka. Brak tego pierwszego boli szczególnie, bo ze zdobywaniem bramek Śląsk ma w tej rundzie spore problemy.

Najważniejsze, żeby w Wielki Czwartek strzelił o jedną więcej od rywali. Zapraszamy na transmisję!

System operacyjny : MS Windows 98/ME i NT/2000/XP

Aby słuchać PRW Sport w super dźwięku * i bez limitu jednoczesnych słuchaczy wymagana jednorazowa instalacja programu/kodeka kliknij ikonę wybranego programu:

ProgramPobierz programKodeki
Winamp pobierz -
Real Player pobierz pobierz wymagane kodeki
Windows Media Player pobierz pobierz wymagane kodeki

System operacyjny : LINUX

Można używać programów:

  • XMMS,
  • Mplayer
  • XINE.

System operacyjny : MAC > OS 9.0

Można używać programów:

  • VLC
  • QuickTime z pluginami

* Program nadawany jest w formacie OGG Vorbis w technologii ICECAST. W razie problemów prosimy o kontakt: [email protected]

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.