Muzyczna Żonglerka w RWK: THRT, T4PE, BigRip [relacja wideo]

Urszula Andruszko, Andrzej Jóźwik | Utworzono: 2020-01-14 20:05 | Zmodyfikowano: 2020-01-14 20:14
A|A|A

Na koncie mają EPkę i jeden koncert. Grają intensywnie i szybko. Grupa THRT, związana na co dzień z dawnym klubem Black Moon, zamienionych w sale prób dla hard core'owych i metalowych zespołów, odwiedziła "Muzyczną żonglerkę". Muzycy THRT opowiadają o słabości do 25 minutowych występów.

"Rozmowy o pogodzie" to najnowsze wydawnictwo formacji T4PE, która zaprezentowała się niedawno w Kluczborku podczas finału WOŚP. Wrocławska grupa przygotowuje materiał na kolejną płytę.
Jak zdradzają Kacper, Kacper i Mateusz płyta będzie zainspirowana m.in. prozą Kurta Vonneguta.

Nad muzyką pracują w malarskiej pracowni. Prezentowali się m.in w galerii BWA Awangarda we Wrocławiu i nie wyobrażają sobie koncertów bez oprawy wizualnej. Michał Sikorski i Tomasz Wiktor opowiadają o swoim projekcie BigRip i prezentują swój debiut - wydany w sieci, na kasecie i płycie CD - materiale "QSo.". To blisko 50 minut transowej i eksperymentalnej muzyki.

Audycji Muzyczna Żonglerka możecie słuchać regularnie co dwa tygodnie w poniedziałki od 16:00 do 19:00 w Radio Wrocław Kultura. W audycji rozmawiamy z przedstawicielami wrocławskiej sceny niezależnej, organizatorami koncertów i promotorami muzyki.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama