Sztuka w RWK - rozmawiamy o nowych wystawach w Muzeum Architektury, Muzeum Etnograficznym, BWA Dizajn i programie Praktycy Kultury [PODCASTY I WIDEO]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2020-02-06 11:00 | Zmodyfikowano: 2020-02-06 11:16
A|A|A


W niedzielę 9 lutego o 11:00 Muzeum Architektury zaprasza na pierwsze "Wietrzenie Magazynów". O nowym cyklu comiesięcznych spotkań, podczas których poznamy najcenniejsze obiekty ze zbiorów muzeum opowiedziały Marta Czyż, Kalina Soska i Agata Kaczmarek.

Posłuchaj całej rozmowy:Na trwającej do 9 kwietnia ekspozycji "Podlwowska wieś Sokolniki na dawnej fotografii" w Muzeum Etnograficznym, prezentowane są fotografie, na których zobaczyć można obrzędy weselne, religijne czy życie codzienne. Mówiła o nich kuratorka Małgorzata Michalska.

Posłuchaj całej rozmowy:Krzysztof Bielaszka
ze Strefy Kultury Wrocław opowiedział o programie Praktycy Kultury i zachęcił do udziału w drugiej odsłonie konkursu badawczego, którego celem jest poznanie, analiza i diagnoza ZMIAN jakie zachodzą we wrocławskim sektorze kultury.

Posłuchaj całej rozmowy:W piątek o 19:00 na wernisaż wystawy "Ciało na rozdrożu" i ponowne otwarcie Żyjni zaprasza BWA Dizajn. O scenariuszach i możliwościach, dzięki którym zmieniają się nasze ciała i najważniejszych w tym kontekście dylematach, z którymi często już dziś musimy się zmagać porozmawiałem z Katarzyną Roj, Agatą Nowak i Michałem Bachowskim.

Posłuchaj całej rozmowy:


Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama