Sztuka w RWK - rozmawiamy o nowych wystawach w BWA Studio, Entropii, Miejscu przy Miejscu i Centrum Kultury Agora [PODCASTY I WIDEO]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2020-02-13 16:09 | Zmodyfikowano: 2020-02-13 16:40
A|A|A


W piątek o 19:00 w BWA Studio rozpoczyna się "Invisible" - wystawa artystów i wykładowców z amerykańskiej Cranbrook Academy of Art, nowozelandzkiej Massey University i Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta, którzy zajmą się zmysłem wzroku. W temat wprowadziły nas kuratorki Sarah Epping i Aleksandra Trojanowska.

Posłuchaj całej rozmowy:


Galeria Miejsce przy Miejscu 14 wystartowała z nowym cyklem mikrorezydencji, w ramach którego prezentację skończonych projektów zamienia na otwarte dla zwiedzających studio. O "Książce przy Miejscu: Agata Kalinowska" opowiedziała wrocławska fotografka Agata Kalinowska.

Posłuchaj całej rozmowy:


Od wtorku 18 lutego Galeria Entropia zaprasza na "Kongres duchampologiczny". To dwa wydarzenia w jednym: promocja książki Anny Markowskiej "Dlaczego Duchamp nie czesał się z przedziałkiem?" oraz wystawa Adama Rzepeckiego i Jerzego Kosałki. O wszystkim opowiedziała Alicja Jodko.

Posłuchaj całej rozmowy:


W niedzielę 16 lutego o 17:00 w Centrum Kultury Agora rozpocznie się ekspozycja fotografii podróżniczych "Własną drogą", a w piątek 21 lutego w nowym cyklu "Ale sztuka!" wystawa malarstwa Marka Świątka "Wielowarstwowość" W studiu spotkaliśmy się z autorką zdjęć Anną Zawadzką, Aleksandrą Gronowską, której koncert uświetni wernisaż oraz Polą Fedyszyn.

Posłuchaj całej rozmowy:


Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama