Wtorek na PPA

Anna Tokarska | Utworzono: 2010-03-23 09:18 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Archiwum prw.pl (Fot. Katarzyna Górowicz)

- Teraz zmierzy się z trudnym tematem poszukiwania człowieczeństwa i wolności - mówi reżyser spektaklu Cezary Studniak (Posłuchaj):

Przedstawienie będzie grane dwukrotnie na scenie Capitolu o godzinie 18.00 i 21.00.

W Imparcie natomiast swój projekt zaprezentuje laureatka Tukana OFF sprzed roku, czyli Natalia Sikora. Zaledwie 23-letnia artystka ma na koncie bardzo długą listę najważniejszych wyróżnień wokalnych i aktorskich w kraju. W ramach PPA wraz z pianistą, Piotrem Proniukiem zmierzą się z tekstami Norwida. Początek koncertu o godzinie 20.00.

To nie wszystko. Dwa projekty młodych twórców walczące o laury w nurcie OFF będzie można zobaczyć w ramach Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Jako pierwszy o godzinie 20.00 na scenie Na Strychu zdobywca tegorocznej nagrody WARTO, Maciek Prusak wraz z kolegami pokaże spektakl KLAUS DER GROSSE. O 22.00 natomiast w kinie Lwów drugi spektakl OFFOwy. Zachęca Michał Juzoń, producent PPA (Posłuchaj):

Na koniec tradycyjnie już koncert w klubie festiwalowym - o godzinie 23.00 w Ośrodku mocne rockowe uderzenie - zagra krakowski zespół Śmiałek.

REKLAMA
Dźwięki
Nagranie Radia Wrocław
Nagranie Radia Wrocław 2

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama