Ramówka
06:00
IdaGórska
MichałKazulo
Poranek zDolnego Śląska
Ida Górska , Michał Kazulo
Rankiem Dolnoślązak słucha radia przeciętnie 35 minut. Tak mówią badania. "Poranek zDolnego Śląska" został skrojony na tę miarę. W nieco ponad pół godziny dowiesz się jaka dziś będzie pogoda, co dzieje się we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku, w kraju i na świecie. Niezależnie, o której godzinie włączysz radio. Na poranny program Radia Wrocław pracuje cały sztab ludzi - tak, byś dzięki tej pół godzinie z radiem dowiedział się o wszystkim, co ważne. To także dwa przeglądy prasy i portali internetowych, sugestie, gdzie dziś poświętować i przy jakiej muzyce (Kalendarium Muzyczne) czy fakty z historii regionu... o których nie tylko Ty, ale nawet te fakty nie miały pojęcia - (Stąd do historii). Poranek z Dolnego Śląska to poza dawką informacji też starannie dobrana muzyka, najnowsze hity, ale też "wiecznie zielone kawałki, które maja jeden wspólny mianownik: postawią Cię z łóżka do pionu, a potem sprawią, że dzieci w samochodzie będą mniej rozpaczać, że jeszcze przecież końcówka snu do wyśnienia im została... I najważniejsze - niezależnie, jaka jest pogoda: "Poranek zDolnego Śląska" zawsze jest pogodny.
08:30
DariuszWieczorkowski
Rozmowa Dnia
Dariusz Wieczorkowski
Zapraszamy
09:00
KatarzynaGórna-Drzewosz
Kulturalne przedpołudnie
Katarzyna Górna-Drzewosz
Kulturalnie, elegancko i przebojowo. Zawsze ciekawi goście, wyjątkowe podróże, nie zabraknie też nauki.
12:00
MarekObszarny
Reakcja 24
Marek Obszarny
Reakcja24 od poniedziałku do piątku między 12.00 a 13.00. 71 391 00 00 telefon Reakcji24 jest dostępny przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Można do nas pisać na reakcja24@radiowroclaw.pl.
13:00
ŁukaszBasta
13 NUTA
Łukasz Basta
13 nuta to program, w którym usłyszysz najbardziej obiecujących debiutantów polskiego rynku muzycznego. Przyszłe gwiazdy weźmiemy w krzyżowy ogień pytań a Słuchaczom zaserwujemy najważniejsze informacje z Dolnego Śląska, świeżą prognozę pogody z regionu. Wszystko okraszone dobrym nastrojem, który jest przenoszony na odbiorców drogą radiową!
15:00
FilipMarczyński
Popołudnie zDOLNEGO ŚLĄSKA
Filip Marczyński
Zapraszamy
18:00
AnitaJanczak
Gramy Twoje
Anita Janczak
Zapraszam
20:00
PiotrSłowiński
Wieczór zDOLNEGO ŚLĄSKA
Piotr Słowiński
Zapraszam
21:00
GrzegorzChojnowski
Wieczór z kulturą
Grzegorz Chojnowski
Zapraszam
22:00
GrzegorzChojnowski
Variacje - Muzyka klasyczna i filmowa
Grzegorz Chojnowski
Zapraszam
23:00
MarekObszarny
DagmaraChojnacka
Rozmowy intymne
Marek Obszarny , Dagmara Chojnacka
INTYMNIE to spotkania na żywo ze słuchaczami i ekspertami, podczas których poruszamy najważniejsze tematy związane z seksualnością. Odpowiadamy na zadawane pytania, omawiamy psychologiczne i zdrowotne uwarunkowania udanego życia seksualnego, wyjaśniamy podstawowe pojęcia, uczymy się mówić o bliskości. Przez cały tydzień czekamy na propozycje rozmów intymnych zgłaszane pod adresem: intymnie@radiowroclaw.pl , a podczas audycji także telefonicznie: 71 339 90 60
Reklama