Ramówka
00:01
LeszekKopeć
MUZYCZNA CYGANERIA
Leszek Kopeć
Zapraszam
05:00
MichałKazulo
Budzimy co rano
Michał Kazulo
Zapraszam
06:00
TomaszSikora
KatarzynaGórna-Drzewosz
Poranek z Radiem Wrocław
Tomasz Sikora , Katarzyna Górna-Drzewosz
Nasz poranek w Radiu Wrocław to zastrzyk wszystkiego, co rano ważne. Od nas dowiecie się, co kwadrans, gdzie są największe utrudnienia z przejazdem przez Dolny Śląsk, dla was zespół meteorologów IMGW przygotowuje aktualne prognozy pogody nie tylko dla miast, ale też mniejszych miejscowości. Ale Radio Wrocław o poranku to przede wszystkim energia i lekkość - energia muzyki i lekkość informacji. Powiemy, czym żyje region od Leszna po Śnieżkę i od Zgorzelca po górę świętej Anny, będą też informacje z kraju i świata. Czeka na was spora dawka humoru, muzyczne opowieści Jurka Węgrzyna, żarty artystów kabaretowych i poważne rozmowy o sprawach ważnych dla Dolnego Śląska. A wszystko w oprawie muzyki, która nie tylko postawi do pionu, ale też da zastrzyk energii potrzebnej na cały dzień.
09:00
WojciechJanicki
Kulturalne przedpołudnie
Wojciech Janicki
W ten przedpołudniowy czas spróbuję stworzyć odpowiedni nastrój tylko i wyłącznie za pomocą dźwięku. Będę Ci towarzyszył. Dyskretnie ale momentami wyraziście artykułując zdanie na bieżące, wszystkich interesujące tematy.
12:00
MałgorzataMajeran-Kokott
Reakcja24
Małgorzata Majeran-Kokott
Prowadzący Małgorzata Majeran-Kokott i Marek Obszarny będą się spotykać na antenie ze Słuchaczami od poniedziałku do piątku między 12.00 a 13.00. To będzie czas wspólnego rozwiązywania problemów, wyjaśniania, zadawania pytań ekspertom, rozmów na żywo. Czasem w życiu bywa tak, że sami nie możemy sobie poradzić z drobnymi, codziennymi problemami, nie wiemy, gdzie i u kogo szukać niezbędnej pomocy czy wręcz bezradnie stajemy przed murem zdającym się przeszkodą nie do przebicia. Będziemy więc wspólnie zastanawiać się nad najlepszymi rozwiązaniami, będziemy nawzajem pomagać sobie w załatwianiu spraw, będziemy razem z Radiem Wrocław przezwyciężać trudności. Do dyspozycji słuchaczy jest telefon o łatwym do zapamiętania numerze: 71 391 00 00. Warto go sobie zapisać w komórce, bo nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda. Na rozmowy czekamy codziennie od poniedziałku do piątku między 12.00 a 13.00 - będziemy wtedy do dyspozycji na antenie Radia Wrocław. Telefon REAKCJI 24 jest też dostępny przez 24 godziny 7 dni w tygodniu - wtedy połączenia zostaną nagrane, my je odsłuchamy i zareagujemy. REAKCJA 24 od poniedziałku do piątku między 12.00 a 13.00. Bądźmy razem, bo razem możemy więcej!
13:00
MichałHamburger
Gramy kulturalnie
Michał Hamburger
Zapraszam
15:00
PiotrPietraszek
MagdaBajor
SOR
Piotr Pietraszek , Magda Bajor
O godz. 15.00 zaczyna się najlepsza część dnia! Teraz już tylko muzyka, dobre towarzystwo i laba. Czyli My - SOR w Radiu Wrocław i Wy - najlepsi ze Słuchaczy. Gdziekolwiek będziecie: w aucie, na zakupach, przy stole, w siłowni, przed randką, na randce, albo w wyjątkowo słabym z życiowych momentów - będziemy z Wami. Ku pokrzepieniu. Na dobre i złe. Codziennie.
18:00
MartaMalinowska
Muzyczny wieczór
Marta Malinowska
Zapraszam
20:00
GrzegorzChojnowski
Wieczór z kulturą
Grzegorz Chojnowski
Zapraszam
21:00
AndrzejAndrzejewski
Wieczór z reportażem
Andrzej Andrzejewski
Zapraszam
22:00
MarekWaligóra
Język polski
Marek Waligóra
Zapraszam
22:30
LeszekMordarski
PrzemekGałecki
Nowe technologie
Leszek Mordarski , Przemek Gałecki
Zapraszamy
23:00
MarekObszarny
DagmaraChojnacka
Wieczór z RW
Marek Obszarny , Dagmara Chojnacka
Intymnie
NA ANTENIE
MichałHamburger
Michał Hamburger
 13:00 - 15:00
Gramy kulturalnie
Zapraszam
Reklama