Ramówka
06:00
MichałHamburger
Poranek zDolnego Śląska
Michał Hamburger
Rankiem Dolnoślązak słucha radia przeciętnie 35 minut. Tak mówią badania. "Poranek zDolnego Śląska" został skrojony na tę miarę. W nieco ponad pół godziny dowiesz się jaka dziś będzie pogoda, co dzieje się we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku, w kraju i na świecie. Niezależnie, o której godzinie włączysz radio. Na poranny program Radia Wrocław pracuje cały sztab ludzi - tak, byś dzięki tej pół godzinie z radiem dowiedział się o wszystkim, co ważne. To także dwa przeglądy prasy i portali internetowych, sugestie, gdzie dziś poświętować i przy jakiej muzyce (Kalendarium Muzyczne) czy fakty z historii regionu... o których nie tylko Ty, ale nawet te fakty nie miały pojęcia - (Stąd do historii). Poranek z Dolnego Śląska to poza dawką informacji też starannie dobrana muzyka, najnowsze hity, ale też "wiecznie zielone kawałki, które maja jeden wspólny mianownik: postawią Cię z łóżka do pionu, a potem sprawią, że dzieci w samochodzie będą mniej rozpaczać, że jeszcze przecież końcówka snu do wyśnienia im została... I najważniejsze - niezależnie, jaka jest pogoda: "Poranek zDolnego Śląska" zawsze jest pogodny.
08:00
DariuszWieczorkowski
Debata polityczna
Dariusz Wieczorkowski
Debata polityczna
09:00
KatarzynaGórna-Drzewosz
Kulturalne przedpołudnie
Katarzyna Górna-Drzewosz
Kulturalnie, elegancko i przebojowo. Zawsze ciekawi goście, wyjątkowe podróże, nie zabraknie też nauki.
12:00
MarekObszarny
Reakcja24
Marek Obszarny
Reakcja24 od poniedziałku do piątku między 12.00 a 13.00. 71 391 00 00 telefon Reakcji24 jest dostępny przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Można do nas pisać na reakcja24@radiowroclaw.pl.
13:00
ŁukaszBasta
13 NUTA
Łukasz Basta
Zapraszam
15:00
MichałKazulo
Popołudnie zDOLNEGO ŚLĄSKA
Michał Kazulo
Zapraszam
18:00
WojciechJanicki
Gramy Twoje
Wojciech Janicki
Zapraszam
20:00
AndrzejAndrzejewski
Wieczór zDOLNEGO ŚLĄSKA
Andrzej Andrzejewski
Zapraszam
21:00
ElżbietaOsowicz
Radiowy Oddział Ratunkowy
Elżbieta Osowicz
Zapraszam
22:00
BartoszTomczak
Rymy i bity
Bartosz Tomczak
Sprawdzamy nowe płyty, ale nie zapominamy też o starej szkole. Czasem jest to przegląd ostatniego tygodnia na rapowym rynku, czasem podróż w czasie do najlepszych utworów w historii, a czasem po prostu numery, które łączy jeden temat. Niezależnie od tego co gram w danym tygodniu możecie się spodziewać pieczołowicie wyselekcjonowanych kawałków, a to wszystko okraszone moimi recenzjami i ciekawostkami.
Reklama