Ramówka
06:00
MichałKazulo
Poranek zDolnego Śląska
Michał Kazulo
Rankiem Dolnoślązak słucha radia przeciętnie 35 minut. Tak mówią badania. "Poranek zDolnego Śląska" został skrojony na tę miarę. W nieco ponad pół godziny dowiesz się jaka dziś będzie pogoda, co dzieje się we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku, w kraju i na świecie. Niezależnie, o której godzinie włączysz radio. Na poranny program Radia Wrocław pracuje cały sztab ludzi - tak, byś dzięki tej pół godzinie z radiem dowiedział się o wszystkim, co ważne. To także dwa przeglądy prasy i portali internetowych, sugestie, gdzie dziś poświętować i przy jakiej muzyce (Kalendarium Muzyczne) czy fakty z historii regionu... o których nie tylko Ty, ale nawet te fakty nie miały pojęcia - (Stąd do historii). Poranek z Dolnego Śląska to poza dawką informacji też starannie dobrana muzyka, najnowsze hity, ale też "wiecznie zielone kawałki, które maja jeden wspólny mianownik: postawią Cię z łóżka do pionu, a potem sprawią, że dzieci w samochodzie będą mniej rozpaczać, że jeszcze przecież końcówka snu do wyśnienia im została... I najważniejsze - niezależnie, jaka jest pogoda: "Poranek zDolnego Śląska" zawsze jest pogodny.
08:30
DariuszWieczorkowski
Rozmowa Dnia
Dariusz Wieczorkowski
Codzienne komentarze do bieżących spraw i wydarzeń. Goście z pierwszych stron gazet. Politycy, samorządowcy, eksperci w ogniu pytań. Zaprasza Dariusz Wieczorkowski.
09:00
WojciechJanicki
Muzyczne przedpołudnie
Wojciech Janicki
Kulturalnie, elegancko i przebojowo. Zawsze ciekawi goście, wyjątkowe podróże, nie zabraknie też nauki.
12:00
MałgorzataMajeran-Kokott
Reakcja24
Małgorzata Majeran-Kokott
Reakcja24 od poniedziałku do piątku między 12.00 a 13.00. 71 391 00 00 telefon Reakcji24 jest dostępny przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Można do nas pisać na reakcja24@radiowroclaw.pl.
13:00
ŁukaszBasta
13 NUTA
Łukasz Basta
13 nuta to program, w którym usłyszysz najbardziej obiecujących debiutantów polskiego rynku muzycznego. Przyszłe gwiazdy weźmiemy w krzyżowy ogień pytań a Słuchaczom zaserwujemy najważniejsze informacje z Dolnego Śląska, świeżą prognozę pogody z regionu. Wszystko okraszone dobrym nastrojem, który jest przenoszony na odbiorców drogą radiową!
16:00
MichałHamburger
Popołudnie zDOLNEGO ŚLĄSKA
Michał Hamburger
Zapraszam
18:00
PiotrOsowicz
HYDEPARK
Piotr Osowicz
Zapraszam
19:00
EwaZając
Gwiazda jednego utworu?
Ewa Zając
Zapraszam
20:00
DariuszWieczorkowski
#polityka
Dariusz Wieczorkowski
Politycy, samorządowcy, eksperci w ogniu pytań. Zaprasza Dariusz Wieczorkowski.
21:00
GrzegorzChojnowski
Wieczór z kulturą
Grzegorz Chojnowski
Zapraszam
22:00
ArturMłyński
Rockowe Młyńskie Koło
Artur Młyński
Zapraszam
Reklama