Kontakt

Mateusz Lipiński | Utworzono: 2014-05-15 14:36 | Zmodyfikowano: 2014-06-06 11:31
A|A|A

Radio Wrocław
ul. Karkonoska 10
53-015 Wrocław
NIP: 896-00-07-583


Sekretariat
tel.: +48 71 78 02 401
fax: +48 71 339 33 58
sekretariatzarzadu@radiowroclaw.pl

Newsroom
tel.: +48 71 7802 208
fax. +48 71 339 33 56
dzienniki@radiowroclaw.pl

Studio
tel.: +48 71 339 90 60
studio@radiowroclaw.pl

Sport
tel.: +48 71 7802 215
sport@radiowroclaw.pl

radiowroclaw.pl
internet@radiowroclaw.pl

Redakcja muzyczna
tel.: +48 71 7802 220

Reklama
tel.: +48 71 78 02 400, +48 71 78 02 418, +48 71 78 02 425
fax. +48 71 339 33 57

Promocja
Jeżeli chcecie, aby Radio Wrocław objęło patronatem medialnym organizowaną przez Was imprezę (koncert, wystawę, spektakl, konferencję, debatę, itp.) prosimy wysyłać zapytania i propozycje współpracy na adres mailowy promocja@radiowroclaw.pl.

Akademia Młodego Radiowca
tel.: +48 71 780 24 20

Sala Koncertowa, imprezy biegowe
tel.: +48 71 780 24 08

Patronaty, sprzedaż biletów na koncerty
tel.: +48 71 780 24 26

W sprawie zmiany terminu odbioru nagród prosimy dzwonić do biura z nagrodami
tel.: +48 71 7802 415

Częstotliwości:

Wrocław/Ślęża - 102,3

Lubań/Nowa Karczma - 103,6

Jelenia Góra/Śnieżne Kotły - 96,7

Kłodzko/Czarna Góra - 96,0

Wałbrzych/Chełmiec - 95,5

Bogatynia - 89,0

Kudowa/Góra Parkowa - 98,0

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~imię
2020-05-04 19:17:42
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 18
Gdzieś dzwoni, tylko nie bardzo wiadomo, w którym kościele. To piąte dziecko, o którym mówiła pani Katarzyna ma na imię ONE TOO MANY a nie ONE TO MAN. Rok temu opisywał to Focus. Wypadałoby doczytać, ale to może nerwy debiutantki.
~Marek
2020-05-04 19:04:51
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: -10
Bardzo dobra zmiana w Loży Szyderców , wreszcie słuchając radia regionalnego mam wrażenie ,że słucham czegoś ogólnopolskiego. Brawo.
~Polak
2020-05-04 12:52:30
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dzień dobry, Pan od kursów na prawo jazdy był zadowolony ze zdawalności ok. 40% Zgroza, w naszej szkole jest 100% zdawalności matur. Jak czasami pojawi się uczeń, który nie zda, to jest szum w całym województwie...
~Ginsea
2020-04-30 09:40:04
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 17
O tak! Bardzo dobre rozpoczęcie dnia z panem Hamburgerem i Szabatowskim. Fajnie, lekko ale i z szacunkiem do słuchacza. Świetny ruch personalny. Muzyka natomiast jest dramatyczna rodem z wiejskiej potupajki, albo weselnego szaleństwa. Dramatyczny gust muzyczny.
~Tadziulek
2020-04-30 09:22:59
z adresu IP: (205.201.xxx.xxx)
Ocena: 9
Cześć! Dziękując za ciekawe audycje, informacje, rozrywkę - pragnę wyrazić najgłębsze ubolewanie z powodu miernej jakości muzy na antenie radia Wrocław. Proszę któryś już raz zrewidować tę działkę bo nie jest ciekawa ani wciągająca ani tym bardziej przyciągająca . Pozdrawiam i czekam na zmiany. Tadeusz
~Komentarz został usunięty
2020-04-19 23:05:54
z adresu IP: (185.246.xxx.xxx)
Ocena: -59
Komentarz został usunięty
~PSSS
2020-04-14 15:48:20
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 32
Może poinformujecie ludzi gdzie na prawdę można znaleźć pomoc u dentysty bo z tym ciężko na Dolnym Śląsku . Ja znalazłam chyba jedyną wiarygodną a stronie pts
~Maria
2020-04-01 15:07:38
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 13
Czy osoby odpowiedzialne za nadawane utwory muzyczne słyszą co grają? Nie da się tego rzępolenia słuchac,wyłączam radio ,chwilę odczekam i znów ta sieczka,można fioła dostać.Siedzimy w domu,atmosfera jest jaka jest,czy tak trudno zmienić" cudny"repertuar na bardziej melodyjny,weselszy i lepiej brzmiący. Oprawa muzyczna radia to koszmar....
~Piotr
2020-03-31 12:08:42
z adresu IP: (95.51.xxx.xxx)
Ocena: 2
Witam, mam pytanie w związku z prowadzoną aktualnie audycją; czy jest sens poddawania przesyłek kurierskich dezynfekcji (spryskiwania preparatami do dezynfekcji powierzchni), czy jest sens pozostawiania ich do kwarantanny (jeżeli tak, to na jaki czas)?
~Marcvo
2020-03-27 11:34:54
z adresu IP: (86.18.xxx.xxx)
Ocena: 23
nie od Dziś tylko i nie tylko ostatnimi czasy słuchając Waszego radia szału można dostać od naokrągło tych samych utworów muzycznych ..... takie pranie czachy zniechęca.. tyle jest pięknych utworów nie tylk otych znanych naokoło.... DLACZEGO NIE MOŻECIE BYĆ INNI?? wszędzie grają to samo. ludzie litości! fajne macie audyje i lubię Was słuchać ae coraz częściej przełączam na inne bo naokrągło ta sam umcy prawie umcy muza leci.... nie pierzcie nam czach!
~Agnieszka
2020-03-26 15:47:17
z adresu IP: (5.185.xxx.xxx)
Ocena: -16
Dziewczyny z Wojcieszowa szyją maseczki ochronne dla Szpitali , przychodni , strażaków i ratowników medycznych i innych potrzebujących. już 1000 szt. rozdanych. Pozdrawiam Was dziewczyny.
~pick
2020-03-19 14:51:21
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jak się nazywa piosenka i kto ja śpiewa która nieraz jest grana w tym radiu w refrenie piosenkarka śpiewa "Kokaina Kokaina"?
~Eliza
2020-03-08 16:37:32
z adresu IP: (185.32.xxx.xxx)
Ocena: -4
Dziewczyny z Radia jak talala , super wywiady. A kiedy te panie mają swoje programy , o których godzinach?
~januszk
2020-03-07 11:54:53
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 5
Czy tylko dla mnie Radio Wrocław schodzi właśnie na psy? Być może nie jestem "targetem" dla kolejnej zmiany ramówki, a co za tym idzie formy i narzędzi przekazu informacyjnego przez naszą rozgłośnię, ale jesteśmy świadkami kolejnego upadku tej instytucji. Po słusznie minionej "erze" dyrektora Dudy, którego pomysł zrobienia z PRW kopii ESKI umarł śmiercią naturalną i wydawało się, że przez ostatnie dwa lata wróciliśmy do normalności. NIC BARDZIEJ MYLNEGO-kolejny skok na dobre radio właśnie się dokonał na przełomie 2019/2020. Obniżenie jakości jest ewidentne, to praktycznie "muza dla kolesi" rodem z MTV oraz papka informacyjna. Po raz kolejny, z publicznego, wartościowego, tworzonego przez dziesiątki lat Naszego Radia Wrocław, "KTOŚ" robi sieczkarnię i wabik dla reklamodawców, tylko, że ta sieczkarnia wytwarza paszę, której młode cielaczki jeść nie będą, bo jest za mało "spoko", a dla dojrzałego bydła, które pamięta jak smakuje normalna, zielona trawa jest ona niestrawna. Warto nie być obojętnym na takie manewry. Zachęcam więc wszystkich, którzy jeszcze w roku 2019 słuchali z przyjemnością sobotniego czy niedzielnego Radia Wrocław, do aktywności obywatelskiej. Rzekomo zbudowaliśmy właśnie takie ... ???? ps. już słyszę : "jakiś komuch" się odzywa ...brać go! -:)
~ktośtam
2020-03-04 18:54:25
z adresu IP: (46.223.xxx.xxx)
Ocena: -2
Niezle Was słychać w Konstanz / Gównym/.Pozdrawiam
~Unem
2020-03-02 18:02:53
z adresu IP: (82.145.xxx.xxx)
Ocena: 6
Panie Prezesie. Nowa ramówka jest zdecydowanie lepsza od poprzedniej. Muzyka po południu i wieczorem nawet ok. Wczesniej więcej dyskotekowego łomotu, wiec może jeszcze z tym coś da się zrobić. Tylko niedziela coś nie wyszła. Taka mega geriatria. Rano za dużo tego ludowego i zakładam, że ktoś to lubi ale aż tak długo ? Potem średnio na czasie i mocno nieśmieszny kabaret Elita a południu odgrzewane kotlety, jak nie Rodowicz, Borysiewicz to Cugowski. Dobrze że wieczorem sport jest, to można odetchnąć. Coś dla ludzi w niedziele da się ?
~gość
2020-02-26 12:23:15
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -1
witam na jakiej podstawie będzie wyglądał konkurs w którym będzie do wygrania meet&greet na koncert dawida kwiatkowskiego? bo nie wiem na co się przygotować, cały czas słucham radia by usłyszeć jakieś informacje, pozdrawiam:))
~zdziwko
2020-02-25 06:27:24
z adresu IP: (37.235.xxx.xxx)
Ocena: 13
Pan Siekiera dziś rano opowiadał swoją przygodę podczas odbierania siostrzenicy z przedszkola. Okazało się, że na skutek nieporozumienia językowego, źle się zachował. Dziwne, bo na podstawie sposobu prowadzenia programu, wydawało się, że przedszkole jest Jego środowiskiem naturalnym…
~Kierowca
2020-02-23 17:31:32
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: -2
Pięknie dziś gra Polskie Radio Wrocław , a Pani Katarzyna ma bardzo ciekawych gości. Gorąco pozdrawiam.
~Nick
2020-02-18 21:05:01
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 1
Panie Macieju Sasie składam gratulacje. Wyrasta pan na najlepszego publicystę radia. Daleko od polityki, bardzo blisko ludzi. Ciekawi goście w studio, którzy prowadzą swobodną rozmowę to jest pana siła. Super. Trzymam kciuki i czekam na więcej.
~WCH
2020-02-16 06:34:46
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: 4
Tak Studio 202 istnieje w niedziele po 11.00
~LFlf
2020-02-15 13:19:27
z adresu IP: (83.11.xxx.xxx)
Ocena: 4
Czy Studio 202 jeszcze istnieje.
~Iwona
2020-02-12 17:28:51
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 0
Droga na Zieleniec od strony "8" zamknięta. Można wyjechać ale wjechać już nie.
~Chcę żyć zdrowo
2020-02-11 11:16:32
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 3
Na Brochowie tnie się 300 drzew pod parking ,a mogły zostać ,ale tylko pieniądz się dla biednych urzędników Nie ludzie rządzą tym miastem ,nie zdrowie mieszkańców dla nich się liczy ,tylko pieniądz
~sabina
2020-02-10 20:51:58
z adresu IP: (77.111.xxx.xxx)
Ocena: 3
mjodku drogi! Piszesz: „ {…) muzyka w RW jest (…) świetna”. Potem podajesz jeden, odosobniony przykład. Pewnie chcesz zachęcić, delikatnie wskazać kierunek. OK, ale pozwól, że dopowiem: na co dzień jest inaczej. Znawcy muzyki w RW (red. Zając, red. Węgrzyn) są głęboko schowani. Na pierwszym planie jest rębajło z remizy, który tłucze piąty rok to swoje umpa, umpa, tak dobrze znane mi z bmw z bambrem za kierownicą. Pojawili się też (już dość dawno, zresztą), nowi prezenterzy muzyczni (pan K…, albo pan K… i nie tylko oni). Ani gustu, ani wiedzy (w każdym razie skutecznie ją skrywają). Trochę Wikipedii liznęli, odrobinę opisu z okładki albumu przyswoili, i już – przed mikrofon! Mają jakieś przygotowanie muzyczne? Jeśli tak, niech zdradzą: choćby członkostwo w chórze kółka różańcowego. Z anteny to nie wynika. Jeśli do tego dodać to, co wyprawia poranny narcyz, to jasne staje się, dlaczego Radio, które nie tak dawno ogłosiło się najlepszym w Europie, jest na 12 miejscu we Wrocławiu. Pozdrawiam…
~mjodek
2020-02-08 17:40:34
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 5
Aż nie wierzę sam w to, co zaraz napiszę ;) Otóż muzyka w RW jest (w moim subiektywnym odczuciu) świetna. To nie sarkazm. To tylko audycja dnia 8 lutego w godzinach 16.00 - 18.00. Prowadząca: red. Ewa Zając. Program pt. "Polskie granie". A zatem DA SIĘ! Brawo pani redaktor. Bardzo Pani dziękuję za tę muzykę i nadzieję na szersze spektrum estetyki muzycznej, niż to, czym nas raczy NASZE radio przez większość tygodnia. Pozdrawiam ambitnych słuchaczy!!!
~viola
2020-02-08 11:58:47
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 29
oj! chyba z MTV jakąś umowę prowizyjną PRW podpisało -:) Muzyka "lekka, łatwa i... prostacka" Kolejna próba konkurowania z ESK-ą, która na pewno skończy się klapą. Szkoda, że znowu bas słuchaczy ma się za nic. Cóż takie czasy..:(
~Do kierowcy
2020-02-05 12:45:50
z adresu IP: (141.0.xxx.xxx)
Ocena: -4
W programach p Górnej nigdy nie pogadasz z gośćmi programu bo są zawsze nagrani, nie przychodzą do studia, na żywo gości ma p Sas i p Osowicz. Wtedy jest szansa na fajną dyskusję
~Kierowca
2020-02-04 23:23:52
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: -13
Czy jest gdzieś rozmowa z panią stiuardesa? Słuchałem w samochodzie ciekawej rozmowy i interesuje mnie wątek punktów medycznych na lotniskach. Podajcie link tej audycji. Czy codziennie w polskim radiu są takie rozmowy? Ważne rzeczy poruszacie. Muzyka też fajna.
~Cierpliwy
2020-02-04 20:37:38
z adresu IP: (185.32.xxx.xxx)
Ocena: 23
Kiedy wreszcie ściągniecie z poranka tego pseudo kabareciarza? Nie wiem jaki jest cel tego przedsięwzięcia...chyba wyprowadzenie słuchacza z równowagi.
~zbyszek@
2020-02-01 11:04:21
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 27
no cóż,czekam cierpliwie aż PRW przestanie udawać dyskotekowego lidera...Fascynacja nowej redakcji muzycznej anglosaskim disco niewątpliwie wynika z kompleksów... Tak to niestety jest, bez względu na to co by o tym nie sadził(a) sam zainteresowany. Współczuję więc wszystkim, którzy widzą to podobnie i czekam na "dobrą zmianę". Dodam muzykę bardzo lubię-:)
~Były głupek
2020-01-29 17:27:44
z adresu IP: (217.160.xxx.xxx)
Ocena: 43
Wczoraj rano zerwałem się z łózka w popłochu. Jak jakiś głupek. Usłyszałem, że jest „dwadzieścia po siódmej”. Spojrzałem na zegarek – uff, za dwadzieścia siódma! Po prostu prowadzący ma zwyczaj podawać czas w formie „dwadzieścia DO siódmej”. Przesłyszeć się łatwo. Wspomniałem, że zerwałem się z łóżka jak głupek. Zasługuję na ten epitet, skoro słucham kiepskiego prowadzącego. Ta żenada trwa już kilka lat. Wciąż pozwalacie lansować się gościowi, który ma kłopot z ukryciem zafascynowania samym sobą. Już się nie nabiorę, Zmądrzałem. W eterze jest wybór.
~Viola
2020-01-25 10:50:42
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 37
Nowa ramówka nie jest zła, ale muzyka BEZNADZIEJNA, ktoś kto "przejął rządy" nad muzyką w Radiu Wrocław ma chyba "lekkie" przegięcie dyskotekowe i męczy nas od rana do wieczora tą rąbanką dyskotekową . Zlitujcie się nad swoimi "niedyskotekowymi" słuchaczami i ... zwolnijcie z odpowiedzialności za "umilanie czasu" muzyką tę osobę, której wydaje się, że każdy słuchający RW o niczym innym nie myśli tylko o zabawie dyskotekowej. "Znaj proporcyjum mocium Panie" -:)
~Słonko
2020-01-22 21:05:19
z adresu IP: (77.255.xxx.xxx)
Ocena: 3
Proszę mi podać nazwisko mecenasa wypowiadajacego sie w sprawie kar za znęcanie nad zwierzętami w audycji przed chwilą.
~PUTIN WPROST
2020-01-22 01:59:16
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: 29
zasłużyliście na proces sikora osowicz , robicie na trzy fronty ! jerusalem nie P0mni
~Ciszej
2020-01-21 07:43:54
z adresu IP: (82.145.xxx.xxx)
Ocena: 61
Panie redaktorze Sikora, jeżeli zakłada pan, że wrzeszcząc na antenie jest Pan zabawny, błyskotliwy czy pomysłowy to natychmiast wyprowadzam z błędu. Jest Pan zwyczajnie żenujący.
~januszk
2020-01-12 15:44:39
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: -32
Wspaniała audycja z wrocławskim himalaistą! Takich ludzi trzeba zapraszać, taką muzyką okraszać spotkanie i tak prowadzić rozmowę -:)
~januszk
2020-01-12 14:18:26
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 70
"Studia 202" nie słyszę...więc już "wyłączam" to niedzielne-południowe (!) disco polo p.Magdy Bajor... Mam nadzieję na refleksję kierownictwa PR Wrocław...
~MAM
2020-01-12 14:00:20
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -11
JESTEM BARDZO NIEZADOWOLONA Z TEGO CZEGOS PT.'DAMY RADE'JA OCZEKUJE REDAKTORA OBSZARNEGO,PROFESORA MATKOWSKIEGO ,DAGMARY CHOJNACKIEJ.JAK MOZNA WPROWADZAC TAK ZASADNICZA ZMIANE ,LEKCEWAZAC POTRZEBY I PRZYZWYCZAJENIA SLUCHACZY/PANIE PREZESIE ,PROSZE O ZROZUMIENIE.POZOSTAJE Z SZACUNKIEM
~januszk
2020-01-12 13:56:46
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 13
NOWA NIEDZIELNA ramówka od godz. 11.00 do 14.00 ZDECYDOWANIE nudniejsza - Zanudzani jesteśmy "prostą" muzyką disco itp. Jeszcze brakuje disco polo i ... będzie jak u Kurskiego -:( Gdzie spotkanie z prof. Markowskim itp. spotkania z panią "psycholog zwierzęcą" akurat mnie nie martwią , choć dla miłośników "4-nogów" na pewno nie ma szaleństwa radości. Oj niedobrze, niedobrze... Mam nadzieję, że o 14.00 będzie "Studio 202"... Jak nie.... przełączam się na internet..
~Marcin
2020-01-08 17:58:24
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 54
Słuchałem dzisiaj 13. nuty. Z całym szacunkiem dla Magdy Bajor, którą bardzo lubię, ale nie ma na świecie ciekawszej muzyki? Ja wiem, że każdy słuchacz ocenia muzykę przez pryzmat własnego gustu, ale wszystko było w podobnym rytmie, w podobnym stylu i kompletnie nic nie wpadło w ucho. Ja wiem, że trudno kopiować stacje, które grają przeboje, ale silić się na oryginalność grając nijako to chyba niezbyt dobra droga. Niektórzy mówią, że radio nie musi zachwycać, jeżeli słuchacza nie męczy to już jest sukces. Dziś tego sukcesu nie było, a szkoda, bo potencjał macie ogromny
~Izolda
2020-01-04 01:36:46
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -22
Pieknie gracie, cudna nastrojowa audycja :)
~Ejej
2019-12-17 15:58:17
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 21
Mam czekać kilka minut, żeby się dowiedzieć co teraz dzieje na autostradzie? A nie można teraz tego powiedzieć zanim wpakuje się w korek. No co za radio !
~getThoBoss
2019-12-03 01:29:41
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 26
trafi na minę którą ONemu szykują - ANKIETA CZERWONA
~gawron
2019-11-24 09:19:24
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -31
fajnie ze graja te ludowe
~Opad
2019-11-20 16:10:50
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 19
Michael Jackson śpiewał piosenkę pod tytułem „Dirty Diana” a nie „Dirty dancing” Pani Katarzyno! Ręce opadają a uszy więdną.
~sprzeciw
2019-11-07 09:37:12
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: -10
Wpisy, których autorami są hieny i kanalie, powinny być kasowane!
~Poziomica
2019-11-05 18:32:38
z adresu IP: (81.168.xxx.xxx)
Ocena: 5
Prosimy moderatora o usunięcie tych obraźliwych komentarzy z przekleństwami w artykule o kolei do Świeradowa.To też czytają nasze dzieci!Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca w radiu publicznym.Jako mieszkanka okolicy Świeradowa jestem przerażona mową nienawiści na tym portalu,podszywaniu się i szczuciu przeciwko sobie mieszkańców Dolnego Śląska.Tak zawsze jest pod artykułami o kolei.Naprawdę nic nie da się zrobić z tym osobnikiem?
~Sabina
2019-10-31 14:12:01
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 14
Mjodku! Twój postulat przepadnie. Będą go minusować beneficjenci kwasu antenowego nawarzonego w końcu roku 2015. Dorwali się do anteny zapatrzeni w Radio Szczecin. Tylko, że brylujące u siebie Radio Szczecin robią stare radiowe wygi, od lat cieszący się zasłużoną sympatią słuchaczy. Tutaj koncepcja nie wypaliła, bo na szacunek antenowy pracuje się długo i bez gwarancji powodzenie. Ta młodzież się zestarzeje i wciąż nie będzie wiedziała dlaczego Radio Wrocław we Wrocławiu jest w drugiej dziesiątce słuchalności. Nie jestem też optymistką, jeśli chodzi o nowego prezesa. On, jeśli nawet czuje, że trzeba zmian, nie wprowadzi ich. Będzie walczył z miernotami, a zarzucą mu czystkę polityczną. Koło się zamknęło. Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate – jak pisał mistrz.
~mjodek
2019-10-28 12:14:10
z adresu IP: (185.49.xxx.xxx)
Ocena: -23
W 2015 roku pojawiła się na moment ankieta, na podstawie której - i PODOBNO próśb słuchaczy - wprowadzono ówcześnie te nieszczęsne, masowo tu krytykowane zmiany. 1 stycznia 2016 roku okazał się dniem traumatycznym. Może, Panie Redaktorze Naczelny, jest teraz dobry czas na powtórkę sondażu? Wypowiedzieliśmy się na temat naszych oczekiwań, zasugerowalibyśmy potrzeby i preferencje. Prosiłbym jedynie o rzetelne przygotowanie narzędzia badawczego i transparentność wyników. A co Słuchacze powiedzą na mój pomysł. Proszę o komentarze.
~Julian
2019-10-25 13:51:28
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 20
Czekam kiedy zmienicie Pastwo rodzaj muzyki "publikowanej od samego rana do wieczora" -DISCO, DISCO i jeszcze raz DISCO.. Czy na prawdę nie stać takiego radia na bardziej urozmaicony repertuar? ps. nie powiem już o "puszczanych na okrągło" tych samych kawałkach... Oj leniuszki, leniuszki... Tam można " na noc" ale w dzień ?
~I po co
2019-10-24 16:05:32
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 15
Ale jak już pani Kasiu decyduje się podać nazwę zespołu Thirty Seconds to Mars to niech pani sprawdzi, jak ona brzmi poprawnie. Inaczej nawet nastolatki uśmiechają się pod nosem, że coś poszło nie tak.
~Zenon
2019-10-17 12:26:48
z adresu IP: (77.111.xxx.xxx)
Ocena: 48
Pani Kasia grzebie w wiktuałach i pichci radiowy zakalec, tymczasem Wirtualnemedia podają: „Dominik Gil z Polskiego Radia Lublin dostał Grand Prix Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w XV Ogólnopolskim Konkursie Reportażystów „Melchiory 2019”. Tytuł Radiowego Reportażysty Roku, statuetkę Melchiora oraz 20 tys. zł wręczono Mariuszowi Kamińskiemu z tej samej rozgłośni. Ogółem nagrodzono 12 reporterów.” Rzuciłem się w sieć poszukując szczegółów, listy wszystkich nagrodzonych. Znalazłem. O Wrocławiu cisza. Może wśród 67 zgłoszonych reportaży było też coś z Radia Wrocław, ale się nie chwalą. Wpisałem w wyszukiwarkę RW „reportaż”. Pojawiła się lista, z której wynika, że premiera audycji zwanej reportażem pojawia się mniej więcej raz na kwartał. Z tego mało co kwalifikuje się do szlachetności gatunku. Jasne: bieżączka, mizeria, polityka, niekompetencja, takie czasy… - długo by wymieniać. Ale tegoroczni laureaci z innych rozgłośni działają w tym samym świecie! Gdzie te czasy, gdy PRW stało reportażem… Pozdrowienia dla Jolanty Krysowatej, laureatki Prix Europa za reportaż „Osieroceni”. Nawet nie tak dawno – 2003. Było, minęło.
~Program
2019-10-04 17:58:15
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 83
Porozmawiajmy o ziemniaku, pietruszce, marchewce, kalafiorze, porze, selerze, kukurydzy, fasolce, brukselce, zielonym groszku, pomidorze, ogórku, potem o jabłkach, gruszkach, śliwkach, malinach, bananach, agreście, porzeczkach, mirabelkach w końcu o maśle, serze, chlebie, bułkach, wędlinach i generalnie o całej zawartości lodówki i spiżarki. I tak przez kilka kolejnych lat Ludzie !!!!! W piątkowe popołudnie w powinnismy usłyszeć jak spędzić nadchodzący weekend, co się dzieje w mieście, gdzie pojechać, na co iść do kina, itd. Przegląd kulinariów pani Kasi puszczajcie błagam kiedy indziej. Dajcie trochę odetchnąć.
~mandat suwerena
2019-10-04 02:26:02
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 44
mjodku daj wiarę Nasze marzenia staną się rzeczywistością , jeszcze będzie normalnie …
~mjodek
2019-09-30 07:56:11
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 6
Jezusie najsłodszy, słucham porannego programu i drżę, pocę się, mam tiki nerwowe, suchość w gardle... Bo znowu mówi do mnie jakiś DUET. Pal sześć Michała Kazulę, młody jest i jakoś się do niego może od biedy kiedyś przyzwyczaimy. Ale z nim jest jakiś (pseudo)kabareciarz, głosem tzw. śmiesznym czyta prognozę pogody, dopowiada ćwierćżarty podczas przeglądu prasy, a redaktor główny prowadzi z nim dialog jak Zygmunt Kęstowicz z Psem Pankracym. Pozostaje mi mieć nadzieję, że: A. pan Kazulo nie będzie prowadził porannych programów zbyt często B. że dzisiejszy eksces to prywatna inicjatywa pana red. Kazuli, a nie polecenie nowego prezesa i NOWA LINIA REDAKCJI C. że może to tylko zły sen!!! Jak myślicie?
~Basia
2019-09-26 13:54:45
z adresu IP: (80.54.xxx.xxx)
Ocena: 2
Buziak za te trzy piosenki ???? proszę więcej takich
~PO_
2019-09-24 07:33:38
z adresu IP: (195.140.xxx.xxx)
Ocena: 3
chciałbym zapytać kto jest moim radnym i gdzie mogę zaprotestować przeciwko histerycznemu tworzeniu buspasów we Wrocławiu. buspasy generują korki tam gdzie by ich nie było. doskonały przykład ul. krakowska, hubska, buforowa po remoncie. póki co miasto jest pustawe. strach pomyśleć co będzie za tydzień. mieszkaniec jagodna
~ktos
2019-09-17 16:24:05
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 37
„Pierwszy powakacyjny śnieg” - powiedziała pani Górna... Nie wiedziałem, że w wakacje śnieg padał... może nowy prezes się zlituje i coś z nią zrobi wreszcie...
~Poziomica
2019-09-14 16:37:35
z adresu IP: (178.36.xxx.xxx)
Ocena: 2
Prosimy moderatora o kasowanie obrażających wpisów oraz wulgaryzmów w artykule o trasie kolejowej do Bielawy.Dlaczego nikt w publicznym radiu nie reaguje na takie słownictwo!!!!!!!!
~Alkomat
2019-09-09 17:50:17
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 39
Pytam słuchających dziś Loży Szyderców: co sądzicie o dykcji prowadzących? Bo ja raczej nie mam wątpliwości, że jest ssssłłapszaaa nniższsz sfykleee...
~lemon
2019-09-09 10:08:56
z adresu IP: (77.111.xxx.xxx)
Ocena: 70
Debatę polityczną prowadziła dzisiaj jakaś zielenina. Radiowe dziennikarstwo ma swoje wymogi. Tonacja głosu, czystość logopedyczna, dykcja itp. Do tego dochodzi podrzucanie słuchaczowi nazwisk dyskutantów w trakcie. Nie wystarczy ich przedstawić na początku. Nie wiedziałem kto, co, skąd - ogólny bałagan. Amatoszczyzna. Dziennikarz radiowy z reguły da sobie radę w prasie. Na odwrót – niekoniecznie…
~aresdawidos
2019-09-07 09:00:25
z adresu IP: (31.178.xxx.xxx)
Ocena: 4
ech kobiety... dwie kobiety w studio (redaktorka i zaproszona dermatolog) potrafią rozmawiać przez kilkadziesiąt minut tylko o skórze. Syzyf toczy swój głaz przez wieczność pod górę, ale gdyby popatrzył na to, ile energii kobiety poświęcają na swoją urodę, mógłby powiedzieć "tak jednak jestem szczęśliwy..."
~kameleoy
2019-09-04 00:43:52
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: 111
Szanowny Prezesie KAMELEONY ! NIE dopuszczać do mikrofonu , przez ostatnie 30 lat tam siedzieli i zmieniali barwy , nie wolno ich tutaj zostawić !!! nigdy nie będzie POLSKIEGO RADIA jak oni tutaj zostaną …
~Sabina
2019-09-03 08:58:17
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 6
No, nareszcie! Gratuluję Panie Prezesie. Pani Kempa z samego rana na dobry początek dnia! Dobra zmiana. Jeśli czegoś mi zabrakło, to Pana. Gdyby sam Prezes przeprowadził wywiad z Panią Kempą, ranga spotkania z wybitną intelektualistką prawicy byłaby wyższa. Ale i ten redaktor, co zadawał pytania dał radę. Jak przystało na katolicki kraj, rozmawiał na kolanach. Bóg zapłać!
~Szkola
2019-09-03 08:09:18
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: 106
Panie redaktorze Sikora, ja rozumiem, że zmienił się prezes, ale chyba tak natychmiast nie musi pan zachwalać sytuacji podwójnych roczników w szkołach. To, że cudem udało się ułożyć plany lekcji, które nie kończą się o 19, nie oznacza, że nic się nie stało. 19 klas pierwszych w jednym liceum, to pana zdaniem jest sytuacja komfortowa? Ma pan dzieci? Zna pan prawdzie oblicze jakiejś szkoły? Czy gada pan tak tylko dla prezesowego poklasku?
~Postulat
2019-08-31 02:25:39
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 6
Jest RAM przy Radiu Wrocław. Pora na Radio Wrocław przy RAM! Walory RW roztrwoniono.
~Papek
2019-08-27 16:10:50
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 6
Chciałbym jeszcze raz podziękować Pani Prezes Jolancie Piątek za przywrócenie odpowiedniego poziomu Radiu Wrocław po prawie dwóch latach muzycznej energii. Sobie i wszystkim słuchaczom życzę, żeby nowy prezes Radia Wrocław kontynuował dotychczasową linię i nie upolitycznił stacji przed wyborami. Pozdrawiam serdecznie.
~Komentarz został usunięty
2019-08-27 15:17:39
z adresu IP: (82.145.xxx.xxx)
Ocena: 24
Komentarz został usunięty
~Jurek
2019-08-27 13:08:19
z adresu IP: (83.196.xxx.xxx)
Ocena: -1
witam chcial bym poruszyc sprawe dworca szczawienko Walbrzych wprawdzie jechalem zima kilka razy dworzec jest sliczny ale niestety wszyscy oczekujacy na pociag stoja na dworze poniewaz w sierodku dworca nie ma megafonow i nie slychac o zapowiedzi nadjezdzajacego pociagu mimo ze w sieriedku jest bardzo cieplo i przyjemnie i tak uciekl nam i nie tylko nam pociag
~ESKA P0wróci
2019-08-24 01:46:24
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 114
do swego Gregory Pieska . Uzdrowiciel tego ścieku już tuż tuż , będzie PO problemie . Amen
~Czartek
2019-08-22 08:19:17
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: -32
Rosińska - katastrofa już teraz, strach pomyśleć, co będzie za tydzień????????
~Bartek
2019-08-22 08:11:34
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -14
Sołtysowicka - Poprzeczna, katastrofa już teraz, strach pomyśleć co będzie we wrześniu ????????????
~Super!
2019-08-16 20:05:59
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 19
Pani Magdo! Cudowne popołudnie, bardzo dziękuje za miło spędzony czas. Nie mogłaby Pani tak częściej?
~Slawek
2019-08-15 14:27:53
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 0
Fatane
~Krzysztof
2019-08-13 19:22:10
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 1
Dzień dobry, prosiłbym o zadanie pytania Policji, czy pojazd na zdjęciu porusza się zgodnie z przepisami. Na zwężeniu A4 w okolicach Góry Św. Anny wyznaczono 2 pasy do poruszania, fakt, że są bardzo wąskie i sprawiają trudności niedoświadczonym kierowcom. Zakładam , że kierowca TIR-a jest zawodowcem, a nie potrafi się zmieścić w swoim pasie i jedzie co najmniej metr od lewej skrajni pasa. Dodam, że kierowca nie reagował na jakiekolwiek próby zasygnalizowania mu, że nie porusza się prawidłowo.
~mjodek
2019-08-08 20:54:23
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Krzysztofie Majewski, bohu! Cudowna audycja, wspaniała muzyka w czwartkowy wieczór!!! A ja, głupi, bałem się, że już tylko Jerzy Węgrzyn i Filip Marczyński w Radiu Wrocław ostali się z dobrym gustem muzycznym.... Niezwykłe zaskoczenie, same pozytywne emocje. Dziękuję Panu za wysokich lotów doznania. Pozdrawiam uniżenie. Słuchacz :)
~jurek
2019-07-24 18:00:16
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: 1
Obwodnica Lesnicy - nasadzenia pięknymi okazami drzew liściastych,które musiały kosztować wrocławian dużą kasę są w opłlakanym stanie przez susze.Gdzie są służby odpowiedzialne za stan zieleni.Taki stan to marnowanie KASY.Zainterweniujcie się.
~Komentarz został usunięty
2019-07-23 15:31:40
z adresu IP: (82.145.xxx.xxx)
Ocena: 59
Komentarz został usunięty
~Qwerty
2019-07-04 20:45:28
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 11
Panie Michale, piękne dzięki za Soulsavers - Some misunderstanding! Uczta dla ucha❤️
~słuchaczki
2019-06-26 13:12:18
z adresu IP: (195.205.xxx.xxx)
Ocena: 26
Mamy uwagi do programu Reakcja 24. Zastanawiamy się czy to program, w którym najważniejsze są ludzkie sprawy czy to samodzielne show Pan Obszarnego. Komentarze prowadzącego, ciągłe przerywanie, uniemożliwianie dojścia do głosu zaproszonych gości są ciężkie do zniesienia. Pan Redaktor wszystko wie najlepiej, często neguję opinie ludzi, którzy dzwonią. Uważamy, że każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, jeśli robi to w sposób kulturalny, nawet jeśli nie jest ono zgodna z poglądami Pana Obszarnego. Uważamy również, że Radio Wrocław jest jednym z najlepszych i miło by było, aby między 12 a 13 słuchało się Was równie przyjemnie jak w pozostałych porach dnia. Pozdrawiamy
~Na cały ROCK
2019-06-26 10:38:57
z adresu IP: (79.189.xxx.xxx)
Ocena: 0
Chłopie, przestań już przynudzać ciągłym wypisywaniem kto się kiedy przejęzyczył albo źle akcentował po angielsku. Jeśli chcesz pięknej polszczyzny włącz sobie Program 2 Polskiego Radia tam posłuchasz fragmentów powieści, poezji i słuchowisk uznanych literatów. Może byście się zajęli tym, że poza pasmami autorskimi playlista jest słaba, leci za dużo plastikowej muzyki, w nocy nie ma serwisów informacyjnych a w audycji, która ma w tytule "party" lecą same smęty jak na potańcówce w klubie emeryta. Było dobre regionalne radio, w którym leciała dobra dynamiczna rockowa muzyka, ale trzeba było to zmienić na siłę i jest jak jest. Wyniki słuchalności dla Wrocławia mówią same za siebie.
~mjodek
2019-06-19 13:16:49
z adresu IP: (185.49.xxx.xxx)
Ocena: 1
Trzy fakty, które trzeba WIEDZIEĆ o Red Hot Chilli Peppers. Zgadniecie, który z redaktorów to powiedział?
~No przecież
2019-06-18 16:48:23
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 6
Autobusy w Legnicy nie przyjeżdzają na przystanki. No cóż trzeba będzie przesiąść się na rower a można bo jest ciepło. Co za błyskotliwe rozwiązanie problemu kilkuset ludzi. Pani Górna rozumiem sama dojeżdża do pracy rowerem, jak takie ma propozycje dla tłumu wkurzonych zmęczonych po pracy ludzi, matek obwieszonych dziećmi i zakupami. Niech pani sobie tak wsiądzie na rower. Będzie super. Codziennie stoję w tym tłumie. Jutro im opowiem o Pani propozycji, już wiem że wszyscy będą zachwyceni. Żeśmy sami na to nie wpadli!
~mjodek
2019-06-18 10:22:36
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 13
Panie Łukaszu.... nie upłynęła godzina, a Pan obdarza nas kolejnym smaczkiem. W Wałbrzychu Pańskim zdaniem działa AKŁA ZDRÓJ. Rozumiem, że niektórzy swoim AQUA-różnościom nadają nazwy własne, czytane jako akła. To niezgodne ani z łaciną, ani z polszczyzną, ale właściciele mają takie prawo. Tyle że Wałbrzyszanie wyraźnie podkreślają, że mają AKFA ZDRÓJ, podobnie jak hotel Jan w Wojcieszycach ma AKFA PARK (gratuluję im odwagi językowej w czasach anglospłycania). Pana rozmówca też używa tej dobrej formy, ale Pan nie, Pan musi po swojemu. Ale Pan jest dziennikarzem.... Wstyd. O, włąśnie powtórzył Pan tę akłaformę ponownie. No obciach!
~mjodek
2019-06-18 09:52:13
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 28
Według Łukasza Basty (28 VI, ok. 9.35), piosenka Oprócz błękitnego nieba to utwór zespołu Golden Life... Ech, Marek Jackowski w grobie się przewraca. Może wkrótce usłyszymy, że Dni, których nie znamy to kompozycja Kamila Bednarka ze słowami Brodki? Panie Łukaszu, panie Łukaszu.......... BASTA!
~Meteo
2019-05-28 17:16:32
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 36
Ogarnijcie się w tym radiu. W ciągu 5 minut, trzy różne osoby podają dwie różne prognozy pogody. P. Górna : świetna wiadomość, koniec deszczu, już w nocy przestanie padać i jutro tez bez deszczu. P.Bajor i P. Osowicz : noc deszczowa, jutro podobnie. Pytanie kto nie umie czytać ze zrozumieniem? Ustalcie wersje i nie róbcie ludziom wody z mózgu. Dziękuje za uwagę.
~Cyrul
2019-05-23 00:00:07
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 16
POKOnamy ich i będzie jak było !
~Różnica
2019-05-16 15:53:57
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 15
Nie można mówić, że powodem oglądania starych seriali jest sentymentalizm. Sentymentalizm bowiem kierunek umysłowy i literacki w Europie, który trwał od lat 70. XVIII wieku, natomiast uczucie sympatii i przywiązania do kogoś lub to sentyment. Różnica ogromna.
~Ciekawe
2019-05-16 15:15:37
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 10
.... wyemitowano premierę serialu - przepraszam, w jakim to języku było powiedziane ?
~były ciepły prezio
2019-05-13 02:12:33
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 26
POuszczam wnusia michałka ,jak on to robi ! Kulturalnie ON to lubi ! łyka i sprząta PO sobie ! mniam...
~den
2019-05-12 20:48:13
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 16
co wy odwalacie z tymi spotami wyborczymi Biedronia? nie za dużo czasu antenowego dla Wiosny? Komisarz wyborczy powinien sie tym zająć
~Jerzy Krupa
2019-05-09 08:16:59
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: -7
A co przeszkadza w poinformowaniu sluchaczy o Dniu Europy?
~Kaida
2019-05-08 19:49:54
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: -10
Panie Wojciechu! Jak pan pięknie mówi do ludzi. Tak zmysłowo. Bardzo dziękuje za ten spokój i kulturę.
~Listen
2019-05-08 16:16:41
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 18
Straszny ten ponglisz..... po co to się silić, jak się nie potrafi?
~Magda z Bierutowa
2019-05-03 22:11:14
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 10
Co za cudowne Retro Party z piosenkami! Jurksztowicz, Koterbskiej, Majewskiej i innych tuzów polskiej estrady. Kocham Pana Panie Łukaszu! Jaki fantastyczny wybór! zresztą od rana słucham dziś Radia Wrocław z przerwą na spacer z dziećmi (w sumie jak codzień :)) i jestem zachwycona, że gracie dziś tylko polskie przeboje. Słucham rożnej muzyki, ale od zawsze jestem fanką polskich piosenek i polskich wokalistów - grunt, żeby śpiewali po polsku. Super super super!!!
~Mniodek
2019-05-03 10:56:14
z adresu IP: (77.111.xxx.xxx)
Ocena: 22
Co to za żółtodziób prowadzi dzisiaj poranną audycję? Ciągłe „ ekanie”, dziwna intonacja zdań a przede wszystkim nieustanny akcent na pierwszej sylabie. To jest Polskie Radio a nie český rozhlas. Na takie święto puszczacie kogoś z radiowego żłobka? Słuchać hadko. Kiedyś Polskie Radio było wzorem poprawnej polszczyzny. Przestało. To nie jest dobra zmiana!
~Netflix
2019-05-02 18:48:54
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 15
Pani Kasiu, no jak Bodyguard jest świetnym serialem ( a zwłaszcza finałowy odcinek) to współczuje gustu, a w Ruchomych Piaskach nie ma grama wątku terrorystycznego, są za to rozwydrzeni, pogubieni nastolatkowie (choć nie wszyscy). Także te rekomendacje takie sobie.
~Hej
2019-05-02 15:22:15
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 22
No to tak to tutaj tylko zostawię pani prowadzącej. Jimmi Hendrix nie jest autorem Hey Joe. Jest najsłynniejszym wykonawcą tego utworu. Autorstwo piosenki wielokrotnie błędnie przypisywane było amerykańskiemu muzykowi Dino Valentemu (znanemu też jako Chester Powers lub Jesse Farrow). Piosenka często jest też uznawana za „dzieło tradycyjne”, jednak prawa autorskie zarejestrował w USA w 1962 Billy Roberts. Piosenka miała wielu wykonawców, jednak za najsłynniejsze uznaje się właśnie wykonania Jimiego Hendrixa. Także czytać, czytać......
~janusz
2019-05-01 08:13:00
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 2
Słowa uznania Pani redaktor Majeran-Kokott! Za podjęcie tematu świętowania 1 Maja w "przeszłości" Dobrze, że nadeszły czasy, że podejmuje się tematy „drażliwie” ( o ironio…) i mówi się o nich normalnie, nie strasząc „ciemną komuną i powszechnym zniewoleniem” (bardzo modny przekaz propagandowy w dzisiejszej domenie publicznej). Było tak jak przedstawiła to pierwsza Pani rozmówczyni. W sposób szczery i rzeczowy mówiła, że był to „wesoły dzień”, tak to też pamiętam, 90% moich znajomych. Tak jak naprawdę było, włącznie z tym "pozbywaniem się" szturmówek po pochodzie -:) Oczywiście na pewno były i zakłady i instytucje , gdzie „straszono” za nieuczestniczenie w święcie , ale to był margines. Jak dziś ,tak i wtedy ludzie „płochliwi" i często karierowicze bali się nie pójść na pochód, gdyż nieraz taki „akt” utrudniał im karierę... Taka mogła być "stygmatyzacja" takiej postawy, ale co najwyżej ze story bezpośredniego przełożonego. Czy dziś nie jest podobnie? Odwaga wcale nie staniała (paradoksalnie…) Brawo Pani Redaktor! Oby tak dalej, idzie wiosna -ta za oknem -:) i wraca normalność. Oby na stałe... Wierny słuchacz. Janusz
~Prosba
2019-04-30 15:06:46
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 3
A wrzucicie aktualną ramówkę na majówkę? Byłoby bardzo miło.
~Niezapowiedziana
2019-04-24 22:05:47
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 2
Dobry wieczór mam prośbę z serii pytań 'co było grane' :) nigdzie nie moge znaleźć utworów, które emitowaliście wczoraj tj. 23.04 między godziną 20:00 a 20:30... a akurat wtedy bodajże przed reklamą koncertu pana Sojki graliście utwór, który bardzo mi się spodobał... śpiewała kobieta po angielsku... z góry dziękuję za informacje i pozdrawiam całą ekipę RW.
~Rozpoznanie
2019-04-23 16:12:25
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 17
Na własne oko rozpoznać falsyfikat? No duża rzecz, pani Katarzyno.
~Maryna
2019-04-20 10:56:38
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 2
Dziękuję Panie Michale, że jest Pan z nami. Sobotnie poranki nabierają uroku❤️
~Bunieczka
2019-04-17 20:38:12
z adresu IP: (83.8.xxx.xxx)
Ocena: -1
A ja mam ogromną prośbę do Państwa w Radiu (a dokładniej do Pani/Pana, którzy zajmują się ,,puszczaniem,, utworów. Dziś tj. 17.04. o godz. 10.39-10.41 graliście Państwo utwór polskiego wykonawcy (śpiewał mężczyzna), w tekście słowa ,,... znów okradam czas...,, a po tej piosence był grany Alan Walker. Nie mogę znaleźć wykonawcy po słowach, na stronach ,,Co było grane,, nie ma utworu z tej godziny, a tej godziny jestem pewna, bo nagrałam wtedy kilka ostatnich sekund piosenki. Wiem, że to niestosowne z mojej strony, aby prosić o pomoc w ,,zidentyfikowaniu,, wykonawcy, ale to już jedyna możliwość i dlatego proszę o pomoc. Pozdrawiam serdecznie całą Redakcję i dziękuję, że gracie tak, że chce się słuchać...
~Strajk
2019-04-15 20:23:17
z adresu IP: (82.145.xxx.xxx)
Ocena: 6
Pierwsze pytanie w spór, polemika dialog, kto będzie sprawdzał egzaminy jest słabe. Przecież wiadomo ze egzaminy organizuje Centralna Komisja Egzaminacyjna a nie strajkujący nauczyciele. Goście punktujacy prowadzącą bezcenni.
~amon
2019-04-10 21:54:00
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: -15
poprosze o rockowe mlynskie kolo w niedziele lub sobote od 20 - no albo piatek
~:-)
2019-04-10 09:25:50
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 17
Panie Michale, jak miło Pana znowu słyszeć!
~Temat
2019-04-09 16:33:53
z adresu IP: (82.145.xxx.xxx)
Ocena: 8
Będziemy informować na temat tego jak przebiega strajk .... takie sformułowanie to naganna polszczyzna - poprawną formą jest : będziemy informowali o tym jak przebiega strajk.
~Zbigniew
2019-04-05 16:07:02
z adresu IP: (46.148.xxx.xxx)
Ocena: -1
W Zgorzelecu własnie popadało. Pozdrowienia
~Mat
2019-04-01 20:53:55
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 18
Dobrze, że w studiu są goście, którzy potrafią właściwie akcentować słowo „matematyka”. Szkoda, że nie potrafi tego prowadząca audycję... ale w przypadku pani Katarzyny to codzienność...
~ON to DIESEL
2019-03-30 01:54:09
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 13
POjęcia nie ma o historii . Gwoli wyjaśnienia POst komuna od 30 lat. bonifikata rodzinna
~Kosmiczne bzdury!
2019-03-28 15:52:40
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 18
Bardzo mi przykro pani Katarzyno, ale wprowadza pani słuchaczy w błąd. Muru Chińskiego nie widać z kosmosu!!! Ten mit narodził się prawdopodobnie w 1938 roku. Stało się to za sprawą Richarda Halliburtona, który podał taką informację w swojej książce zatytułowanej "Second Book of Marvels". Po II wojnie światowej, kiedy rozpoczął się program pierwszych lotów kosmicznych wielu astronautów zaczęło dementować ten fakt. Sprawa ostatecznie się wyjaśniła kiedy chińscy naukowcy postanowili sprawę dokładnie zbadać. Ustalili, że ludzkie oko może dojrzeć 10 metrowy obiekt z odległości około 36 kilometrów. Tymczasem szerokość Wielkiego Muru w żadnym miejscu nie przekracza owych 10 metrów, a umowna granica kosmosu znajduje się na 100 kilometrze powyżej Ziemi. Także wystarczy poczytać...i nie powielać bzdur.
~Spacja
2019-03-27 16:54:37
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 25
Eeeeee yyyyymmmm aaaa uffff!!!!! A nie ....yyyyymmmmm eeeee.... no jakoś poszło.
~Omspa
2019-03-21 17:16:51
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 41
Panie Krzysztofie, jak miło pana słyszeć o tej porze! A nie mógłby pan prowadzić codziennie programu już od 15? Tak wszystkim było miło. Przecież tego co proponuje pani Gornahontas nie da się słuchać. Tych wiecznych pomyłek i zastanawiania się co to ja chciałam powiedzieć. A teraz ciepło, miło, klimatycznie.
~mirek
2019-03-21 11:07:51
z adresu IP: (176.58.xxx.xxx)
Ocena: 3
Witam Radio Wrocław w Dusznikach jest piękna słoneczna pogoda w słońcu jest 20 stopni więc jest pięknie pozdrawiam.
~Nareszcie wiosna
2019-03-17 09:53:16
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -26
Bociany przyleciały... pani Małgosia i pan Leszek gruchają jak gołąbeczki, słońce swieci..... wiosna panie sierżancie ! Pozdrawiam całą redakcję Radia Wrocław
~Bzdury!!!
2019-03-16 11:57:27
z adresu IP: (82.145.xxx.xxx)
Ocena: 17
To nieprawda, że lody tylko z owoców są zupełnie bez cukru. Przykładowa zawartość cukrów prostych w 100 gramach to dla malin 4,5 g, dla truskawek 5g, a dla bananów aż 12 g. To jakieś bzdury po prostu przekonywanie, ze lody owocowe są bezcukrowe.
~Tytuł piosenki
2019-03-16 10:54:41
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 29
Jak podaje się tytuł piosenki, to wypadałoby podać go tak jak brzmi, a nie tak jak wydaje się pani, pani Katarzyno. Proszę szanować słuchaczy, a nie traktować ich jak nierozumne stado. Do rzeczy: tytuł piosenki kojarzonej z filmem Pulp Fiction to Girl, You'll be a woman soon.
~grażyna
2019-03-16 09:36:01
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 7
Drogi ~januszu! Słusznie krytykujesz cudze błędy. Byłbyś jednak bardziej wiarygodny, nie popełniając własnych. Potknięcia literówkowe są urocze. Brak „czasunku” - coś pięknego. „Zdowybanie” - fantastyczne. Ubarwia wywód. Jednak nie mogę się zgodzić na Twój sposób przejścia do postscriptum. Otóż językoznawcy są przeciwni pisaniu „ps.” , stojąc na pozycji PS (i to bez kropki). To wszystko jednak betka, jak mawiał Dodek. Piszesz bowiem: „Czasy PRL-u i tak nie wrócą, bez zochydzania ich (…)”. A fuj, ohyda! OHYDA, powtarzam. To nie „KOT CZYLI PIES”, a NI PIES, NI WYDRA. Łączę wyrazy CZASUNKU…
~janusz
2019-03-16 08:25:02
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: -10
"Stąd do historii"... brak wiedzy czy czasunku do myślącego słuchacza? Jeśli kogoś dziwić może, że w III Rzeszy wmówiono milionom "zwyłych-porządnych Niemców", że mogą mieć prawo do "czegoś więcej" niż inni w Europie, niech się nie dziwi. Mistrz Goebbels wiedział, że to się "da zrobić". Dzisiaj w wolnej Polsce, milionom, głównie młodych Polaków, wmawia się, że w Polsce obalono ...KOMUNIZM, którego jak każdy wykształcony i inteligentny redaktor wie... NIGDY NIE BYŁO. Oczywiście jeśli trzymać się rzetelnego (czytaj kompenetnego i logicznego) podejścia do języka polskiego. Nie wspominam o semantyce, gdyż słowo to zabrzmi niemalże rodem z "komuny", w której to "komunie" zdowybali wyższe wykształcenie dzisiejsi "komentatorzy historii", w tym jak mniemam Pan redaktor od "Stąd do historii". ps. Pozostaję z szacunkiem dla Pana Redaktora Mordarskiego i nadzieją, że zdrowy rozsądek i rzetelność zawodowa "u braci dziennikarskiej" nie zaginie. Czasy PRL-u i tak nie wrócą, bez zochydzania ich, gdyż wydały kilka pokoleń inteligenych ludzi, którzy potrafią odróżnić dobro od zła, rozsądek od głupoty, rzetelność zawodową od populizmu, bez straszenia młodego pokolenia diabłem=KOMUNIZMEM... Chyba, że miał rację klasyk polskiej komedii, mówiąc, że "KOT CZYLI PIES"... :)
~Brawo dla prowadzącej!
2019-03-15 20:00:27
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 8
wspaniala audycja Pani Ewy Zając. Genialny dobor utworów, swietny klimat, oby tak dalej, brawo!
~Boże!
2019-03-14 18:19:46
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 37
Na Boga! Pani Katarzyno!!! Pięćsetletni fresk, a nie pięciusetletni!!!! Stuletni, dwustuletni, trzystuletni, czterystuletni, ale pięćsetletni, sześćsetletni itd. Co audycja to byk językowy!!! Ile jeszcze???!!!
~Akcent
2019-03-12 16:22:57
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 39
Czy prawidłowe akcentowanie słowa matematyka, to zbyt dużo dla prowadzącej program w publicznej rozgłośni?
~Danuta
2019-03-06 18:07:08
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 49
Byłoby bardzo miło gdyby zniknęła audycja Loża Szyderców. Tego się nie da słuchać, stek bzdur bardzo niskiej jakości.
~iwona
2019-02-28 12:51:56
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 5
Witam proszę o odpowiedź :pytanie dotyczy ulgi na cele rehabilitacyje ,jestem mamą niepełnosprawnego dziecka chcę wiedzieć czy mogę odliczyć koszty ubezpieczenia samochodu jakie dokumenty mam przedstawić aby skorzystać z tej ulgi
~Aktorzy TP
2019-02-26 15:10:23
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 19
Jesteśmy aktorami działającymi w podziemiu, nie pod ziemią jak mówią teraz w radiu. To duża różnica.
~Ojciec chrzestny
2019-02-25 15:33:56
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 34
Ojca chrzestnego nie kręcono w pobliżu Palermo, jak Pani Górna powiedziała, a w pobliżu Taorminy, w wiosce Savoca. To po drugiej stronie wyspy jakieś 250 kilometrów od Palermo. Jak się mówi takie rzeczy warto sprawdzić fakty. Choćby w googlach.
~Jola
2019-02-25 09:58:29
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 14
Kiedy jest nadana audycja na temat Kół Gospodyń Wiejskich zarejestrowanych w Agencjach Rolniczych?
~Data
2019-02-23 09:21:09
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 11
No to po sobocie, proste dzień dobry tez za trudne, jaka to różnica czy przedpołudnie czy popołudnie.....
~WASZ KOMUNISTA
2019-02-20 02:45:38
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: 41
WIECZNNIE ŻYWY sonneDay , pale się żywym ogniem ratujcie piszcie do jerussalem post -komuna
~Data
2019-02-18 16:17:41
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 33
No i znowu to samo!!!! 18 lutego a nie 18 luty to ważny dzień dla Yoko Ono. Katarzyna Górna z uporem mówi do słuchaczy blednie. Przecież to już żenujące jest. 18 dzień lutego!!!! Nie 18 luty. Tak trudno się tego nauczyć ? Uszy więdną, ręce opadają.
~marek
2019-02-16 21:10:05
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: 7
szukam piosenki. leciala u Was okolo godz 14 20,\ Rokowe klimaty. Dzieki!
~matti
2019-02-14 03:07:09
z adresu IP: (46.77.xxx.xxx)
Ocena: -4
twój łociec i nasz dziadek od 1944 wolność publikacji nieśli POddanym naszej NAJWYŻSZEJ Kaście ! pytam Ciebie kto dopuścił tego syna różowego blogoskoPOwego eSLDowskiego , do sitka ?
~Data
2019-02-13 15:55:31
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 42
13 lutego to dzień radiowca !!!! A nie 13 luty. Pani Katarzyno proszę się nauczyć poprawnej odmiany.
~Karol
2019-02-10 21:13:52
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 15
Świetna audycja dzisiaj po 12, pozdrawiam
~Kontakt
2019-02-10 15:56:58
z adresu IP: (82.145.xxx.xxx)
Ocena: 70
Czy ktoś z kierownictwa radia tu zagląda? Czyta te wpisy? Bierze sugestie do serca? Przejmuje się opiniami? Wyjaśnia z adresatami konkretne sytuacje? Czy trzeba odrazu do Rady Mediów Narodowych napisać, żeby głos słuchaczy był wzięty pod uwagę? Prawie 1600 wpisów. Poza nielicznymi, to merytoryczne uwagi dotyczące poprawności języka polskiego, pomyłek wynikających po prostu z niewiedzy, sympatii czy antypatii w stosunku do prowadzących programy. Poza ostatnią, bardzo rzeczową odpowiedzią redaktora Kwiatkowskiego, nie ma żadnej reakcji ze strony przedstawicieli radia. I to niezależnie od treści wpisu. No chyba, że za reakcję należy uznać usunięcie komentarza. Bo jak ktoś pyta o piosenkę, to wypadałoby odpisać. Jak ktoś zwraca uwagę na błędy językowe, wypadałoby tez zareagować. Jak ktoś pozdrawia, można zrobić to samo. Bo inaczej po co ten bezkontaktowy kontakt z radiem? A idzie przecież o to,żeby uszanować słuchacza. To on jest klientem rozgłośni. Najważniejszym! Oczywiście można powiedzieć: jak ci się nie podoba to nie słuchaj, ale przecież nie o to chodzi. To publiczna rozgłośnia, od dziennikarzy której można oczekiwać dużo. Dobrze byłoby czuć, ze radio Wrocław, to nasze radio. Inaczej, rzeczywiście można przestać słuchać. Tyle, że tak robi coraz więcej osób. 3-4 procentowy poziom słuchalności takiej stacji to nie jest powód do dumy. Niedługo nie zostanie przy tym radiu nikt. Wiec kochane radio, bo nie wiem do kogo zwrócić się personalnie, może tym razem ty posłuchasz?
~Sonka
2019-02-09 13:53:13
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: -4
Głosuje na morsy z Jawora. Grupa miło i sympatycznej zakreconych morsów z panem Romkiem
~Prognoza pogody
2019-02-09 09:24:35
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 27
Cytat : Będzie możliwy śnieg. Cytat: jest bardzo ciepło, w Kłodzku jeden.... I tak by jeszcze długo można. Wydawać by się mogło proste zadanie, czyli przedstawienie prognozy pogody (dla wielu jednej z najważniejszych informacji dnia) jest tak nieczytelne i skomplikowane w wykonaniu Katarzyny Górnej, że aż się chce wyłączyć radio.
~Lupo
2019-02-08 22:27:43
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Mozna gdzieś posłuchać wczorajszego reportażu o legendach miejskich?
~mjodek
2019-02-08 15:47:12
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 8
Miły panie red. Michale Kwiatkowski... Polecam zaprzyjaźnienie się z książką o związkach frazeologicznych w polszczyznie, aby uniknąć lapsusów, takich jak pana dzisiejszy. Rzekł pan (cytuję z pamięci): usłyszałem jej piosenkę i, uwierzcie mi, do dzisiaj nie mogę wyjść z wrażenia. Pomińmy fakt, że nawet panowie Mann i Niedźwiecki, czy też Węgrzyn lub Janicki nie ośmielają się w taki prosty i nachalny sposób przekonywać swoich słuchaczy o wartości utworu. Ale sedno tkwi w zmieszaniu przez Pana wyrażeń [być pod wrażeniem] oraz [nie móc wyjść z podziwu]. Wie Pan, więcej nie znaczy lepiej. Ale na pewno śmieszniej. Pozdrawiam Pana oraz kolegów K. i B., którzy równie często jak Pan budzą mój [wątpliwy zachwyt] swoją kreatywnością językową.
~Ewa
2019-02-03 14:44:45
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 2
Bardzo, bardzo dziękuję za piosenkę zapomnianego zespołu Bucks Fizz!
~czeslaw 12
2019-01-15 11:19:44
z adresu IP: (151.248.xxx.xxx)
Ocena: 2
Witam. Czemu od dłuższego czasu nie można słuchać radia w internecie? W apce na androida też nie działa....
~Nika
2019-01-09 11:12:33
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: -5
W ramach sprostowania... w teledysku Bruce Springsteena wystąpiła Courtney Cox....nie Demi Moore;-)
~Ranyrany
2019-01-08 15:43:19
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 21
Jeszcze raz pani Katarzyno, jak pani Winehouse ma na imię? To znaczy jak się je wymawia? No bo raczej nie tak jak pani proponuje.
~Prawietak
2019-01-02 21:23:38
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: -16
Bardzo dziękuje za ogarnięcie strony internetowej. Dzieje się dużo i fajnie. Aż miło poczytać. Ale kamery włączacie od łaski. Po poranku nadal pokazujecie puste studio, no to już lepiej wyłącznie ten live bo to tylko denerwuje ludzi. I ramówka dalej sobie a radio sobie. W ostatniej chwili złapałem ze dzisiejsze popołudnie prowadzi pan Marczyński. A to była miła niespodzianka. Tak trudno zaktualizować ramówkę na cały tydzień do przodu, żeby człowiek wiedział co go czeka?Czy to takie tajne dane?
~Nietak
2018-12-28 06:43:06
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: -22
Co się dzieje z wasza stroną internetową? 1. Brak nowych wiadomości, te same wiszą kilka dni 2. kamery internetowe nie działają od tygodnia 3. ramówka nie jest aktualizowana. W ogóle jeszcze działacie? Kto to ogarnia?
~swiateczna
2018-12-25 01:04:31
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: 91
Robert Skrzynski - cudownie sie Pana slucha, młodzi uczcie sie, to wzor!
~koszmarna sobota
2018-12-22 22:33:20
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 18
Kto wybiera muzykę w sobote? Jest tak beznadziejna, ze nie da sie sluchac!
~koszmarna sobota
2018-12-22 22:30:49
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 23
Kto wybiera muzykę w sobotę, caly dzien jest tak beznadziejna, ze nie sie słuchac!
~Mieszkaniec ZGC
2018-12-20 22:19:39
z adresu IP: (46.148.xxx.xxx)
Ocena: -34
Pozdrowienia dla całej redakcji PRW ze Zgorzelca
~DoMiodka
2018-12-14 15:17:29
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 32
Miodku, ty lepiej skonstruuj translator prognozy pogody pani Kasi. To są dopiero hity i zagadki. Nigdy nie wiem gdzie ile jest stopni, bo pani Kasia tak się zastanawia, co czyta, że się człowiek połapać nie może. Polecam wsłuchać się w te wypowiedzi.
~Belfer wrocławski
2018-12-14 09:00:55
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 2
Dolnośląski kurator oświaty w RW o planowanej akcji L4: mamy instrumenty do sprawdzenia legalności zwolnień, nie dajmy rozszarpywać Rzeczpospolitej, wierzę w dyrektorów. Strrrrach. Oraz perełka: nauczyciele mają być wzorem dla uczniów! - wg pana kuratora praca za 1751 zł netto jest więc wzorem do naśladowania :))))) Ja, dyplomowany, ten najlepiej uposażony, biorę - Z DODATKAMI!!! - 2890 zł. Bez dodatków ok. 2500. Szanowny słuchaczu i czytelniku - spójrz na swoje konto. Czy też tyle zarabiasz?
~mjodek
2018-12-14 07:15:15
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 18
Pani Magdo, zastanawiam się, jak rozumieć Pani zapowiedź: w Kotlinie Jeleniogórskiej mgły, widoczność do 200 m, a może i dalej. Proszę o wersję B.
~mjodek
2018-12-13 11:10:50
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 17
Panie redaktorze z Jeleniej Góry. Niedawno skrytykował Pan ludzi wchodzących na Śnieżkę w krótkich spodenkach słowami: trzeba mierzyć siły na zamiary. Ależ oni WŁAŚNIE TO ZROBILI! Postawili sobie wymagający cel (to owe ZAMIARY) i próbowali znaleźć w sobie siły na jego realizację (MIERZYLI, czyli próbowali wyśrubować swoje SIŁY, możliwości). Jeśli Pana intencją było ostrzeżenie innych przed zbyt dużym wysiłkiem i potencjalnym wychłodzeniem, powinien Pan użyć formy: TRZEBA MIERZYĆ ZAMIARY NA SIŁY, czyli dopasować plany do własnych możliwości, do posiadanych sił. Wstyd, żeby dziennikarz takich kwestii nie rozróżniał.
~Nauczyciel
2018-12-12 15:43:49
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 0
Witam! Nauczyciele- czarne owce . Najczęściej się ich krytykuje i najwięcej od nich wymaga. Dlaczego tylko oni ponoszą odpowiedzialność za złe wzorce dla młodzieży.
~Sza
2018-12-11 16:16:40
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 29
Liczba ratowników Pani Katarzyno, liczba, nie ilość. Spokojnie można ich policzyć.
~Realc
2018-12-03 16:08:35
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 37
A ja mam prośbę do Pani Katarzyny żeby nie mówiła portal pisze, tylko portal napisał. Pisze to czas teraźniejszy a omawiane artykuły są już napisane.
~Maggie
2018-11-22 11:52:13
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 7
Szanowni panstwo, Moje pytanie jest skierowane do p. polonistki programu "na koncu jezyka" a chodzi o zaimek dzierzawczy. Bardzo czesto uzywa sie zaimek "swoj" w pierwszej liczbie pojedynczej zamiast wylacznie trzeciej liczbie pojedynczej. Bardzo prosze o wyjasnienie. Z poszanowaniem, Malgorzata Pavani z Polanicy Zdroj.
~Szotak
2018-11-11 21:23:44
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 8
Dobry wieczór. Czy radio może potwierdzić, że Hamburger został dziennikarzem RMF? Przeczytałem taką wiadomość na forum o mediach w Polsce. Pozdrawiam stare dobre PRW.
~Danusia wierna słuchaczka
2018-11-11 10:33:39
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -26
Pani Małgosiu Kochana ...w związku z Tym orderem ...Pani jest królową SERC LUDZKICH ...potrafi Pani rozgrzać najbardziej smutne serca...prezentując zespoły i piosenki przez nich wykonywane...Dobrym słowem i sercem potrafi Pani zdziałać wiele...pozdrawiam serdecznie...
~Breslauer49
2018-11-10 21:36:34
z adresu IP: (5.174.xxx.xxx)
Ocena: 19
Ten prowadzący audycję muzyczną w sobotę, 10.11.2018 po 21-ej popełnil wielką gafę: Balladę NIM WSTANIE DZIEŃ z filmu Prawo i pięść śpiewal EDMUND FETTING a nie , jak powiedzial Mieczysław Fogg.
~Haha
2018-11-02 13:42:12
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: 14
Abulebulebule gładagugu
~nowy nick
2018-11-01 22:08:22
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 17
Witam, a co się dzieje z Panem Michałem Hamburgerem? Pracuje jeszcze w PRW?
~Memory
2018-11-01 17:46:49
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: 58
Co człowiek zapamięta z popołudniowego programu 1 listopada? Sformułowanie dziennikarka historyczna. Powtórzone kilkadziesiąt razy. To może lepiej by było, żeby to ta dziennikarka historyczna poprowadziła ten program? Byłoby miej gadania.
~Led
2018-11-01 16:06:24
z adresu IP: (79.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
Pozdrawiam ze Stuttgartu
~Stale czekamy na...
2018-10-30 08:57:07
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 18
...cały ROCK.
~Petycja
2018-10-27 12:00:17
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: 18
Wnoszę o zmianę nazwy programu w sobotę z kulinarnego na kącik dietetyczny. O gotowaniu ani słowa. Wiec sobie darujmy.
~luke11,83
2018-10-24 21:42:10
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 7
Witam serdecznie od jakiegoś czasu puszczacie fajną piosenke Polską około godziny 11.20 ale niestety nie jest ona włączona do playlisty dnia dlaczego ? proszę o tytuł i autora
~beti
2018-10-24 16:47:49
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 0
szukam wywiadu z Anną Marią - Jopek, czy jest gdzieś na stronie?
~szybownik
2018-10-24 09:32:30
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -16
Gracie dzisiaj rewelacyjną muzę ,tak trzymać i pozdrowienia z pięknego Karpacza dla całej redakcji ;-) Rafał
~Kabarery
2018-10-23 12:33:18
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -12
Dzień dobry, czy są planach jakieś występy kabaretów do końca roku?
~Marta
2018-10-23 11:43:50
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 5
Szanowny redaktorze Michale Kazulo! Tytuł [Festiwal im. Krystyny Sienkiewicz] czyta się FESTIWAL IMIENIA KRYSTYNY SIENKIEWICZ, nie zaś - jak Pan właśnie palnął - IMIENIEM. Wstyd, żenada, obciach. Wiedza ze szkoły podstawowej. Proszę sobie wyobrazić dentystę, który ciągle się myli, lecząc pacjentów. Pan jest takim słabym dentystą Radia Wrocław.
~proboszcz
2018-10-16 20:55:36
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 26
Biały dym po wyborze papieża wydobywa się z komina kaplicy Sykstyńskiej, a nie z komina bazyliki św. Piotra. W popołudniu z Dolnego Śląska błąd merytoryczny.
~licho
2018-10-09 19:49:55
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 19
Wasz cenzorski komputer stwierdził, że mój tekst zawiera wulgaryzmy. Nie wpisywałem brzydkich słów i myślę, że nikogo nie obraziłem, chociaż prawdą jest, że uważam jedną z Waszych dziennikarek za niekompetentną w temacie szczepień i temu dałem wyraz w moim tekście (uważam, że delikatnie). Może oprogramowanie tegoż komputera ma rodowód z czasów komuny i stąd jego przewrażliwienie? Pozdrawiam Zbigniew
~słuchacz
2018-10-06 17:29:25
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 19
Dlaczego w sobotę Radio Wrocław gra tak beznadziejnie? Umcyk Umcyk łup łup, hity z Pasażu Niepolda i taniej dyskoteki, czlowiek chciałby przy swoim radiu posłuchać ambitnej, przyjemnej muzyki, odpocząć po tygodniu pracy... a tu tania dawka kiczu... Po co?! Sobota w RW napraw się!
~sluchacz do 31.12.2015
2018-10-05 14:35:07
z adresu IP: (87.205.xxx.xxx)
Ocena: 3
nie żebym się cieszył (chociaż sam nie wiem) , ale zobaczcie na nowe wyniki słuchalności wrzesień 17 - luty 18 - 5,4 % marzecz 18 - sierpień 18 - 2,9 % padaczka
~DeutscherTourist
2018-10-01 22:22:33
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 5
Witam panstwa, Dzis 01.10.2018 o godzinie 18.53 slyszalem na sracji radiowej wroclaw, cover Metallica"nothing else matters" wykonywany przez nieznana mi grupe. Wyzej wymieniony cover bardzo mnie sie spodobal i chcac znalesc nazwe zespolu wszedlem na playliste,jednak o wskazanej godzinie widnieje inny wykonawca mianowicie Prince. Czy mogliby mi Panstwo podac nazwe szukanego przezemnie zespolu i wyslac mi jego nazwe na podany przezemnie adres emailowy? y.roesener@haldensleben.de
~Marta
2018-10-01 14:02:01
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
Panie redaktorze Michale Kazulo! Przed chwilą powiedział pan na antenie: "Beach Boys`i rządzili i dzielili w Kaliforni w latach siedemdziesiątych. Mądrze brzmi, tak? Ale pan kompletnie nie zna znaczenia tych słów. Wytłumaczę: to machiawelliczna zasada, zgodnie z którą należy wprowadzać zamęt i konflikty w grupie, doprowadzając do jej wewnętrznych podziałów. I taką skłóconą gromadą łatwiej rządzić, sterować, prowadzić ją wręcz jak barany na rzeź. DZIEL, a potem RZĄDŹ. Gdzie tu analogia do działalności zwykłej grupy muzycznej??? Jest pan dziennikarzem, humanistą, ma pan misję do spełnienia wobec słuchaczy. A pieprzy pan androny jak pseudonaukowiec z baru. To zresztą nie pierwszy pana lapsus, żeby skończyć na eufemizmie. Zdecydowanie nie pasuje pan do większości zespołu z Karkonoskiej. Dodałabym jeszcze ze dwa-trzy nazwiska...
~O !
2018-09-29 14:40:50
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 6
No właśnie a kiedy na antenę wróci Hamburger na śniadanie ? W wykonaniu pana Michała to był creme de la creme, a teraz to zaledwie wyrób czekoladopodobny.... i jakieś pierdoły o laktozach i suplementach diety.
~Śniadanie
2018-09-29 14:00:37
z adresu IP: (5.184.xxx.xxx)
Ocena: 7
A gdzie jest Hamburger?
~ Gerda
2018-09-27 15:13:36
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: 31
Nareszcie pani Magda po południu!!!!! No nareszcie :-)
~Teresa
2018-09-27 14:40:02
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 22
Wysluchalam audycji o " well being". Totalnie mnie to zwalilo z nog. Nonsensowne dywagacje na temat o dobrym samopoczuciu brzmialy wiece uczenie, pelno "anglikanizmow"I dziwnego slowotworstwa. Proponuje zadzwonic do Profesora Miodka I umowic sie na lekcje poprawnej polszczyzny. P.s.Angielski znam bardzo dobrze, jezyk Polski tez.
~Po polsku !
2018-09-15 11:27:09
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 107
Nie mówimy mam zaproszenie na 21 GO września tylko na 21 SZY września. Jeżeli trudno zapamiętać regułę to między 21 a nazwą miesiąca proszę sobie, pani Katarzyno, wstawić po cichu słowo: dzień. Wyjdzie poprawnie 21szy dzień września. Do dzieła !
~Sara
2018-09-09 20:20:25
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 11
Potrzeba duchowa jest ważna, ale profesor doktor Ryszard Smoliński udzial odpowiedzi na pytania. W radiu plus jest audycja pt. Noce światła też rozmawiają o problemach ludzi.
~Sara
2018-09-09 20:13:06
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -6
Moim zdaniem w Polsce jest za mało edukacji i wiedzy na temat seksualności. Ja lubiłam P. Chojnacką.. A ludzie prowadzący tę audycję byli i są to ludzie wykładający na uczelniach, więc elita.. Moim zdaniem ludzie wstydzą się rozmawiać o różnych sprawach np. Chorbach.. Łatwiej napisać lub zadzwonić po poradę..
~robin
2018-09-08 18:20:10
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 0
Saro! To jest dobra zmiana, bo masz mniej okazji na grzeszne myśli a więcej czasu na paciorek. Kieruj się słowami ks.Pawła Siedlakowskiego z Echa Katolickiego. Cytat dla Ciebie: " Hiob wprost pisze: „We śnie i w nocnym widzeniu, gdy spada sen na człowieka; i w czasie drzemki na łóżku otwiera On ludziom oczy, przerażenie budzi w ich sercu. Chce odwieść człowieka od grzechu i męża uwolnić od pychy, uchronić duszę od grobu, a życie - od ciosu dzidy” (Hi 33,15-18). Zawsze w takich sytuacjach warto skonfrontować swoje doświadczenia ze spowiednikiem czy kierownikiem duchowym. I pamiętać, że nasze życie jest w rękach Pana Boga. Jak mówili nasi przodkowie: „Sen mara, Bóg wiara”..." Czas nocnych demoralizatorów minął! Obszarny to nie spowiednik. A kysz!
~Sara
2018-09-07 20:47:36
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -7
Od lutego jej nie ma a moim zdaniem jest ona potrzebna... Audycja miała swoich słuchaczy,którzy zawsze po 23 w czwartki jej słuchali..
~Sara
2018-09-07 20:41:02
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -17
Czy zostanie przywrócona na antenę radia audycja rozmowy intymne, jeśli tak to kiedy??
~Message in a bottle
2018-09-05 16:55:31
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: 41
Pani Katarzyno Górna Drzewosz! jeżeli uwielbia pani Stinga i The Police niechże pani nie masakruje ich swoim angielskim. Przecież włosy stają dęba jak pani mówi : ewrry bref ju tejk. I to z uporem maniaka....
~Szanowna Pani Prezes
2018-09-03 23:59:11
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: 57
Dziękujemy za Pana Brodę ! Mocniej ! Więcej ! Do sPOdu !!!
~Cojest
2018-08-30 22:38:07
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: 78
Szanowna Pani Prezes. Kto w radio odpowiedzialny jest za zarządzanie multimediami? Pytam, bo tak zmarnowanego potencjału jaki ma radio Wrocław świat dawno nie widział. Jesteście jedną z niewielu stacji w Polsce, która słuchaczowi dzięki kamerom pozwala zajrzeć do środka radia. Tymczasem najczęściej można zobaczyć nie ludzi a krzesła i spuszczone mikrofony. Wiadomości obrazuje krzesło, sport krzesło a nie żywy człowiek. Coraz częściej nie widać ani prowadzących programy ani czytających wiadomości. Szkoda tak zmarnowanych gadżetów. To zepsuty sprzęt czy celowe ustawienia?
~Papek
2018-08-28 22:20:36
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -124
Co jest największym plusem Radia Wrocław po marcowych zmianach? To że każdy dziennikarz robi to w czym czuje się najlepiej. To radio nie jest sztuczne. Tutaj nikt nikogo nie udaje. Wszyscy wiemy jak było kiedyś i dobrze wiemy, że teraz jest inaczej. Redaktor Marczyński zajmuje się polityką i ekonomią. Świetnie się go słucha w programie popołudniowym. Każdy dziennikarz muzyczny ma czas dla siebie i swojej muzyki na antenie. Nawet redaktor Tomczak, który zajmuje się głównie sportem dostał szansę na pokazanie swojej drugiej pasji jaką jest hip hop i rap. Nie jestem fanem tego typu muzyki, ale chętnie słucham jego poniedziałkowe programy. Życzę sobie i Państwu, aby Radio Wrocław w takiej formie funkcjonowało jak najdłużej. Bardzo dziękuję obecnej Pani prezes!
~yozik
2018-08-16 20:29:51
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 1
Oidar oj wyluzuj troszkę. Myślę, że Pani Kasieńka nie zrobiła tego celowo, po prostu SORRY ALE TAKI KLIMAT MAMY - albo brak klimat-yzacji. A może Pani Kasieńka miała staniczek tylko bez ramiączek. Uważam też, że gdyby spodziewała się jakiś gości - wszak do radia nie wchodzi się tak przy okazji idąc chodnikiem - to pewnie wdziałaby jakąś garsoneczkę czy coś.
~Spinalonga
2018-08-13 10:05:25
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -27
Bezdomni zrobili sobie w dzielnicy Stare Miasto liczne koczowiska Szydzą z dorobku mieszkańców oraz ich bezpieczeństwa i zasad sanitarnych. Podobno nic im nie można zrobić bo prawo nie jest po stronie właściciela lokalu. Policja, Straż Miejska oraz Agencja Ochrony może ich każdorazowo usuwać z budynku, ale... Ciągle wracają. To tylko wierzchołek góry lodowej. Problem jaki przynoszą to narkotyki, pijaństwo, brud, drobna przestępczość, dewastacja drzwi, skrzynek na listy , hydrantów, szafek technicznych, myszkowanie w zamkniętych garażach pomiędzy autami, blokowanie zamykanych bram garażowych, blokowanie zatrzasków drzwi wejściowych do budynku. Oto obraz z ostatnich tygodni – grupa bezdomnych koczuje w klatce schodowej nowego budynku, zamki elektromagnetyczne, bramy garażowe na pilota, system automatycznej wentylacji, system alarmowy p-pożarowy, system oddymiania budynku, domofony, zamki, blokady drzwi – wszystko zdewastowane. Policja spisuje ich i nic więcej, twierdzą że oni nic nie mogą !nie można uzyskać danych włamywaczy (użycie bezprawne kodu dostępu do drzwi i wchodzenie bezprawne do budynku to zwykłe włamanie)bo to tajemnica – dane właściciela lokalu to oczywiście żadna tajemnica – bo oni są na miejscu pod konkretnym adresem i muszą być obecni przy interwencji i są spisywani jakby byli podejrzani. W ten sposób spokojnie sobie egzystują na koszt lokatorów płacących coraz większe stawki czynszowe oraz puchnące fundusze remontowe, a szafki hydrantów p-pożarowych, skrzynek technicznych wypełniają się strzykawkami i szklanymi lufkami ( sanepid odmówił interwencji bo to nie ich sprawa – radzi podać sprawę do sądu ) Ktoś kto by zechciał w tym miejscu współczuć tym „bezdomnym” oświadczam: Ich „bezdomność” to typowa zasłona dymna dla ich bezprawnych działań i patologicznego próżniactwa. 1.Bezdomne siedzą na klatce schodowej na materacach w negliżu ,klikają w smartfony i coś popijają , poproszone o opuszczenie budynku odpowiadają że nie mogą bo jedna z nich umówiła się tutaj z mężem, bełkocą że nic im nie można zrobić bo są bezdomne i nie mają żadnych dokumentów. 2.Bezdomna wyprowadzana z budynku robi zdjęcia interweniującym drogim smartfonem, grozi że robią sobie wrogów!!, Pytana przez policjantów czemu nie pójdzie do domu dla bezdomnych kobiet mówi że jej tam nie chcą (regulamin zakazuje picia i narkotyzowania się – drobiazg), następnie dzwoni do kogoś i z chwilą spakowania dobytku i wyjścia na ulicę podjeżdża auto i jakiś młody mężczyzna zabiera ją, (nieźle.) 3.Mężczyzna pali coś w szklanych lufkach, siedzi w samych majtkach w przejściu do pomieszczenia na wózki i rowery,garaż otwarty, drzwi zablokowane w poz. otwarte, czujki dymu rozbite, agencja ochrony zakłada gumowe rękawiczki żeby go wyprowadzić – „bezdomny” wykrzykuje że zakłóca się mu spokój i narusza prywatność, wyciąga smartfona , robi zdjęcia, wygraża interweniującym. Nie mogą go wylegitymować !!! Zgłaszającego włamanie oczywiście muszą To jest Państwo Prawa
~Oidar
2018-08-12 19:27:01
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 21
Yozik, powiem Ci tak, albo ma się klasę albo jej się nie ma. Albo masz coś do zaproponowania albo żeby zwrócić na siebie tanią uwagę, chodzisz do pracy w stroju plażowym, co gorsza bez biustonosza. To wyjątkowo proste a zwyczajnie wobec wielu osób niestosowne i dla nich krępujące. Tyle. Tu nie ma jakiejś skomplikowanej filozofii. To kwestia dobrego obyczaju. Jest kilka miejsc, w których wypada zawsze wyglądać przyzwoicie. Jednym z nich jest miejsce, w którym się pracuje.
~NIKT
2018-08-12 08:43:39
z adresu IP: (91.225.xxx.xxx)
Ocena: -1
Zanosi się na to,że coroczny festiwal folklorystyczny FOLK ART padnie.W tegorocznej jego edycji wystąpią tylko 2 zespoły dolnośląskie z Bolesławca i Raciborowic.Pozostałe zbojkotowały udział oświadczając,że za butelkę wody mineralnej ofiarowanej przez organizatorów jako całodzienny prowiant dla zespołów nie będą uczestniczyć w festiwalu.W rozpadzie festiwalu dopomógł sam organizator warunkując udział zespołów w zapewnieniu przez nich stoiska z wyżywieniem i nalewkami.Czyżby zamiarem lubańskich organizatorów było zapewnienie jurorom oceniającym wyżywienie i nalewki darmowego biesiadowania?
~yozik
2018-08-07 19:21:04
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 10
Oskar wyluzuj. Jak nie ma czego słuchać w RW, to przynajmniej pooglądać można online.
~Oskar
2018-08-04 18:33:03
z adresu IP: (213.216.xxx.xxx)
Ocena: 57
Ja rozumiem, ze jest gorąco. Ale zdaje się, że jesteście najlepszą stacją w Europie i macie klimatyzowane studio. To może pani Kasia nie musi w podomce programu prowadzić.... A gdyby tak niespodziewanie do studia przybył jakiś ważny gość, to też taka roznegliżowana by go przyjęła? To jest żenujące zachowanie. Weź się kobieto po prostu ubierz, a nie wiecznie w bluzeczkach na szeleczkach jak nastolatka..... czyżby kryzys wieku średniego pani Kasiu?
~WOLNA EUROPA
2018-07-29 09:12:43
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pani Małgosiu , zadzwoniłbym do Niej , ale nieśmiałość zwala mnie z nóg ...
~RadioLampowe
2018-07-20 12:42:40
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
Proszę Pani,zgineła mi walizka..........prawdę mówiąc tam był mój kolega
~TOP fajf
2018-07-18 20:53:41
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 53
pana F. Chanukka . Jom Kippur . Pesach . Simchat Tora . Szawuot.
~Cisco
2018-07-17 15:46:35
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -41
Nareszcie ! Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Panie Filipie bardzo miło słucha się pana w popołudniowej audycji. Spokój a nie rwany wrzask. Elokwencja, wiedza, inteligenty cynizm, łatwość wypowiedzi! Jest Pan taki naturalny. Czuć, że Pan do nas mówi a nie odczytuje przekombinowane kwestie. Tego bardzo brakowało w tym paśmie i mam nadzieję, ze to jest właśnie oczekiwana dobra zmiana. I ze tak juz zostanie na wieki wieków amen.
~Mikołay
2018-07-14 14:17:14
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -1
Ma Pan bilet?A Pan ma?a skąd mam mieć?..................proszę pani zginęła mi walizka,rzeczy osobiste ubrania koszula.Prawdę mówiąc tam był mój kolega.
~JackDaniels
2018-07-14 13:35:12
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 5
Rogers Waters też był
~Wilczek JeleniaGóra
2018-07-13 15:26:16
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 8
Proszę o listę utworów między 13:30-14:00 piątek 13.07.18r chodzi o starszy utwór! Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam
~yozik
2018-07-12 23:12:50
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 8
A temu ostatniemu to co?...
~łojojoj
2018-07-10 21:47:21
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -13
Won do domu hejterzy. Nikt wam nie każe słuchać tego radia. Nie podoba się, to sobie przełączcie! A nie... za głupi jesteście i nie wiecie jak to się robi. Potraficie tylko w sieci bruździć. Żaden nie ma odwagi pokazać twarzy, bo połowa to pewnie ludzie, którzy byli za słabi na pracę tam. Won!
~doraczerwińskaokonkowska
2018-07-06 22:38:58
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -20
Kocham wasze radio Wrocław moje rodzinne miasto tu się urodziłam i tu mieszkam ,pracuję,uczę się i spędzam wolny czas na rybach z mężem markiem
~tom
2018-06-21 18:50:32
z adresu IP: (176.58.xxx.xxx)
Ocena: 20
Co za głupia muzyka dzisiaj Zmieńcie ją na inną bo wyłączę radio
~Kibic
2018-06-19 18:22:54
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: 40
Specjalny program ze strefy kibica. I co ? Pierwszy kibic odezwał się po półtorej godziny. Brawo. Wcześniej porady, rodem z gospodarnej pani domu, żeby zaparzyć siemię lniane i płukać gardło, by zadbać o głos. Każdy kibic ma jak wiadomo w domu 4 kilogramy siemienia. Po co strefa kibica bez kibiców? Słuchalność radia właśnie spadła poniżej 4 procent. Brawo. Brawo.Brawo
~Natu
2018-06-12 19:09:21
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: 52
Czy doczekamy takiego jednego zdania, w którym pani Katarzyna nie pomyli się? I w programie i w wiadomościach zastanawia się co czyta. I sama nie wie co chce powiedzieć . Koszmarne to jest i dość męczy słuchacza.
~Ja z Oporowa
2018-06-04 00:42:40
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 11
Pomóżcie! Na Oporowie coraz trudniej się jeździ. Wyjazd z Avicenny do miasta lub do Mokronosu graniczy z cudem.Codziennie dojeżdżam do pracy i codziennie przeżywam męki, tak dłużej się nie da.Korki ciągną się kilometrami , ktoś powiedział że ma powstać rondo ale kiedy? Najlepszym rozwiązaniem byłyby światła, niestety dużo kierowców nie wie jak się jeździ na rondzie , żeby nie był to kolejny niewypał.
~MADIA NARODOWE
2018-05-30 02:03:20
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: 92
gałeckie1 marczyńskie duo! kaszuwary! kużniki ! POtrzeba zmian PANI PREZES !!!!!!!
~Dodaj
2018-05-15 12:15:45
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: 87
Szanowna Pani Katarzyno, czy naprawdę musi pani zapowiadać tytuły piosenek po angielsku? Czy to jest wymóg i jest to konieczne ? Jeżeli nie, to proszę tego nie robić.
~Słuchacz
2018-05-12 20:28:26
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 7
Dramatyczna jest sobotnia muzyka, radio powinno towarzyszyć, inspirować, ubarwiać życie, a nie przytłaczać ciężkimi niczym smog jesienią „hitami”. Pani Bajor współczuję gustu muzycznego jeśli to Pani dobiera sobie muzykę do audycji.
~Mieszkaniec_terenu-KSWIK
2018-05-09 12:25:20
z adresu IP: (212.160.xxx.xxx)
Ocena: 2
Wczoraj rozmawialiście o cenach wody w Jeleniej Górze - Sprawdźcie jakie ceny oferuje KSWIK dla Swoich Gmin - różne : Szklarska Poręba , Podgórzyn etc http://www.kswik.eu/index.php/dla-klientow/taryfy
~Magda
2018-05-09 12:21:01
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 5
Mam pytanie Czy zielen miejska zrobi cos na popielskiego we wroclawiu?
~Ryś
2018-04-30 16:00:55
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 19
Ubierzcie te swoje redaktorki bo półnagie po studiu latają
~Mocne granie
2018-04-30 12:44:08
z adresu IP: (88.202.xxx.xxx)
Ocena: 39
Czekam już tylko aż władza zlikwiduje abonament RTV i będzie finansować państwowe media z budżetu i kiedy co miesiąc pod groźbą sankcji karnych nie będę musiał już płacić 22,70 co miesiąc. Wtedy będzie mi już wszystko jedno co programuje Pan Dyrektor Muzyczny, może nawet miksować biesiadę śląską z disco-polo i piosenką ludową (ojej, tak nam wyszło z fokusów). Na szczęście to już nie są lata 90, gdzie nie było netu, jutuba, serwisów strimingujących muzykę. Porzuciłem Was , kiedy Wy porzuciliście format rockowy i już nie wrócę, dopóki ambitna muzyka nie wróci na antenę.
~Konkol
2018-04-30 09:01:25
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 7
Zmięcie zdjęcie tej kriokomory i nie róbcie reklamy firmie, bo wypowiada się przedstawiciel Creatora a Państwo umieszczacie zdjęcie wozu Drzymały firmy Maximus !!!
~yozik
2018-04-27 18:23:53
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 5
Przez ostatnie dni słuchałem RW( może nie tak całkiem uważnie - praca ) i wnioski mam takie, publicystyka i ogólnie gadanie na PLUS ale muza dalej KARAMBA. Redaktor muzyczny do odstrzału. I zmieńcie ten slogan ENERGIA REGIONU na jakiś inny, bo ten bardzo źle mi się kojarzy (01.01.2016). Co do wyników słuchalności, to może i są ważne ale czy poważne traktowanie słuchacza nie jest ważniejsze zwłaszcza w radiu, które w znacznej części finansowane jest z obowiązkowych składek społeczeństwa.
~yozik
2018-04-27 18:14:34
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 6
Przez ostatnie dni słuchałem RW( może nie tak całkiem uważnie - praca ) i wnioski mam takie, publicystyka i ogólnie gadanie na PLUS ale muza dalej KARAMBA. Redaktor muzyczny do odstrzału. I zmieńcie ten slogan ENERGIA REGIONU na coś inny, bo ten źle mi się kojarzy(01.01.2016). Co do wyników słuchalności, to może i są ważne ale czy poważne traktowanie słuchacza nie jest ważniejsze zwłaszcza w radiu, które w znacznej części z obowiązkowych składek społeczeństwa.
~yozik
2018-04-27 17:52:14
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 4
Ale za to 24 kilolayki.
~Na cały rock!
2018-04-25 09:35:21
z adresu IP: (93.190.xxx.xxx)
Ocena: 14
Są najnowsze wyniki słuchalności we Wro. Całość tabeli do przestudiowania w serwisie wirtualnemedia peel w dziale radio. ROCKOWE AntyRadio 6,6 % (6 miejsce) PRW 4,9 % (9 miejsce) Komentarz zbędny.
~Słuchawka
2018-04-24 17:11:54
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: -78
Red. Osowicz śpiewający na antenie - bezcenne :)
~lukk
2018-04-24 13:22:48
z adresu IP: (109.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
Stereophonics, Red Hot Chilli Peppers, Arcade Fire - i radio rozkręcone "na full". Więcej, więcej, po trzykroć więcej! :-)
~Wasz Ojciec Rodzina
2018-04-24 01:20:18
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 92
tego starego wywaliłem , capił i psuł mój Image. Rada mediów jest ślepa ... z Bogiem ! POwrócę !! Wasza Nadzieja
~AMON
2018-04-19 22:24:54
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: -73
POMALUTKU WRACA DOBRE STARE RADIO WROCLAW - ARCYKLEJNOT W ETERZE - WIECEJ WEGRZYNA ! JANICKIEGO ! RMK ! I LOZY SZYDERCOW- KAZDE PIENIADZE
~zzz
2018-04-09 07:31:36
z adresu IP: (5.104.xxx.xxx)
Ocena: 65
Wielka prośba do Pana Tomasza Sikory. Podaje Pan godzinę np.: 10 do 7 i nie wiem czy słyszałem do czy po 7 Stąd moja prośba. Mów Pan 6.50 albo za 10 minut 7 Dziękuję. Pozdrawiam
~waso
2018-04-09 00:44:39
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: -18
Drogi Potwierdzasz mądrość starych przysłów. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Ja, istotnie, jestem kilka dni po zabiegu chirurgicznym na nadgarstku, więc Twoje serdeczne zainteresowanie jest w sam raz. Znaczy, żyję! Zastanawia mnie tylko ten dopisek. Odwet? Na kim, za co? Ja, emeryt z Wrocławia, któremu dobrze na aucie i któremu ani w głowie mieszać w jakimkolwiek, a szczególnie w Waszym, kotle? Chyba, że chodzi o ten wypowiedziany kiedyś żart, że będę po śmierci straszył tych, którzy psują Radio. Całe szczęści e, że żyję, bo inaczej przez wiadome dwa lata, jako duch, zaharował bym się na śmierć. Pod względem anteny, to były stracone dwa lata. Długo by wymieniać odstępstwa od profesjonalizmu. Bolało. Po kilku pierwszych miesiącach tego zamętu, nie wytrzymałem i zaprosiłem ówczesnego szefa na obiad. Przy sandaczu po seczuańsku próbowałem zwrócić uwagę na podążanie złą drogą. Mówiłem o tym forum, które przez lata leniwie się sączyło, aż tu nagle, po 1 stycznia 2016 zabulgotało gwałtownie. Mówiłem, że nie sposób tych głosów traktować jako zgraję hejterów, że to Mu szkodzi, robi się pożar na zapleczu, że to co tu się pisze, będzie kiedyś argumentem, gdy ktoś zechce Go odwołać. Zaproponowałem by dogadał się z tym gremium, zaprosił je nas rozmowę o Radiu. Z uwagi jaką rzucił, wynikało, że uważa mnie za herszta tego forum… I tak to się toczyło dalej. Pora na anegdotę: kilka miesięcy temu oglądałem w TV mecz komentowany przez Roberta Skrzyńskiego. Robił to fachowo, więc pogratulowałem esemesem, rzucając mimochodem uwagę: „a ten Pan (tu nazwisko) robi w programie wiochę.”. Tę korespondencję wysłałem na numer, który miałem zapisany, jak służbowy telefon Skrzyńskiego. Po chwili wróciła odpowiedź. Okazało się, że ten telefon, to obecnie służbowy numer osoby od wiochy! Więc i ja odpisałem, że „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”… Przy budowaniu tamtej ramówki popełniono kilka kardynalnych błędów. Rzucono w kąt wieloletnia tradycję radia z klasą, z osobowościami. Postanowiono zmałpować inną stację. Z inną tradycją i innym zespołem, konstruowanym pod tę ich tradycję. Zrobiono konkurs na audycje. Tu dużą aktywność wykazał drugi, a nawet trzeci szereg. Pomysły mogą być i dobre ale o powodzeniu decyduje to, kto je prowadzi. A często prowadzącymi byli czeladnicy. Postanowili udowodnić, że nie trzeba być kurą, aby ocenić smak jajecznicy. W praktyce jednak, jakby chcieli przekonać, że to kogut znosi jajka. W ubiegłym roku moja żona zaniepokoiła się wgłębieniem w moim czole. No fakt, było, prawie dziura. Skąd do cholery? Następnego dnia jechałem Karkonoską. Znowu zobaczyłem baner na całą ścianę, głoszący, że właśnie mijam najlepsze radio w Europie. Puknąłem się w czoło i… sprawa dziury została wyjaśniona. Radio, które ledwie mieściło się w pierwszej dziesiątce stacji we Wrocławiu, zaczęło się klepać po udach, bo jest najlepsze w Europie. To była bardzo megalomańska kampania promocyjna. Użyty w niej argument wart był tyle, co tytuł lorda, który za niewielkie pieniądze można kupić w Szkocji. Ale, umówmy się, to był tylko zły sen. Było, minęło. Jestem pozytywnie zaskoczony, bo nowej szefowej udało się, stosunkowo szybko, wszystko naprawić. No, prawie wszystko. Diable wciulony, nie szukaj tu podtekstów. Jest mi dobrze na emeryturze! No to bierz się za klikanie minusów. PS Wypisałem sobie korespondencję na tym forum, mogącą być przesyłaną z serwerów radiowych, przeanalizowałem godziny wysłania. Sięgnąłem do ramówki. Porównałem. Chyba wiem, kim jesteś. Trzeba wiedzieć kto jest przyjacielem. WS
~diabeł wcielony
2018-04-05 01:21:01
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 35
bez wstrząsów sondeyu żyjesz jeszcze ? odwetem groziłeś
~92 FM.
2018-04-03 08:12:08
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 77
Synu, wykup cegiełkę naszej Medainy a będziesz mógł słuchać św. Katarzyny na antenie Naszej Rodziny wieki całe , kontrakt już blisko.
~Papek
2018-04-02 20:05:47
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -21
Jak miło posłuchać spokojnej pani Katarzyny w spokojnym programie popołudniowym. Pozdrawiam serdecznie ;)
~yes
2018-03-31 14:20:55
z adresu IP: (91.5.xxx.xxx)
Ocena: -5
Nawet w Bawarii w necie słuchamy niektórych audycji muzycznych. Również RMK.
~kult jednostki
2018-03-30 00:44:00
z adresu IP: (46.215.xxx.xxx)
Ocena: 55
oddaj NAM 7 milionów !!!
~Anna
2018-03-29 23:06:13
z adresu IP: (91.225.xxx.xxx)
Ocena: 20
RMK to świetna audycja. Redaktor Artur Młyński po mistrzowsku prezentuje perełki muzyczne.Wyborny dobór utworów , wspaniałe komentarze-to uczta dla ucha i duszy sympatyków dobrej muzyki. Słuchacze proszą o więcej dłuższych spotkań z RMK????
~Gwen
2018-03-29 11:10:35
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 3
Chyba wymawia się :”co nowego w świecie seriali” a nie „ świecie serialów”? Pozdrawiam
~georgia
2018-03-28 20:04:12
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 30
Jerzy Węgrzyn i jego audycje to jedna z piękniejszych historii jakie przydarzyły się temu radiu. Powinien zostać ozłocony za wiedzę, kulturę słowa, charyzmę i pomysł na to jak opowiadać o muzyce. To sama przyjemność spędzać z Nim czas. Bardzo się cieszę, że jest Go zdecydowanie więcej na antenie niż dotychczas. Panie Jerzy - ogromne gratulacje. Reszta kolegów i koleżanek powinna pobierać u Pana lekcje. Serdecznie pozdrawiam i czekam na kolejne programy. Zawsze jest w nich coś wyjątkowego. ps. a Wy kogo lubicie i cenicie?
~słuchawka
2018-03-28 08:01:37
z adresu IP: (185.75.xxx.xxx)
Ocena: 3
Skoro takie powroty i zmiany w ramówce (myślę że na lepsze), to zastawiam się nad szansami powrotów wieczorów muzycznych, tych porządnych 4 godzinnych, jak RMK.
~jasia
2018-03-26 18:29:08
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 2
co? gdzie? kiedy?
~AMON
2018-03-24 21:30:19
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: -11
rmk - 4 godziny w weekend
~Plus
2018-03-23 22:09:48
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 31
Ten pan, co rano budzi mnie, nie budzi mego zaufania. Co prawda od czasu, gdy został antenowym wdowcem, nieco się uspokoił. Mimo tego, wciąż jednak odbieram go jako sztucznego radośnika. Tęsknię za Geryn, Marczyńskim, lubię w RAMie Jaworską. Są naturalni. Ten pan – nie.
~Internautka
2018-03-23 17:25:54
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: -10
A podobno jest też wymiana w internecie? Kierownika zmienili
~efcia
2018-03-15 16:54:28
z adresu IP: (185.238.xxx.xxx)
Ocena: -36
Dwie Racje: Zgadzam się z Panem z partii Wolność. Są dwa ugrupowania które myślą o społeczeństwie, pozostałe to starzy politykierzy którzy chcą dorwać się do kasy publicznej i uszczknąć dla Siebie.
~IRANKA
2018-03-13 08:26:20
z adresu IP: (46.215.xxx.xxx)
Ocena: -96
ten pan co rano budzi mnie, budzi moje zaufanie, dziękuję od serduszka .
~Łukasz
2018-03-12 06:57:29
z adresu IP: (95.143.xxx.xxx)
Ocena: -33
Super Radio Wrocław! Dziś pracuuję z Wami od 6, świetna muzyka - przeboje bardzo na plus. Poprzednie rockowe smęty mnie nudziły, omijałem Was. Teraz naprawdę miło włączyć Radio Wrocław. Nie podoba mi się jedynie ta Pani Majeran, która ma tak skrzeczący głos, że nie idzie jej słuchać. Więc od 12 do 13 nie słucham Was. Poza tym naprawdę wszelkie zmiany po zwolnieniu prezesa Dudy są naprawdę przyjazne dla słuchacza.
~Daf303
2018-03-09 22:15:18
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -23
Do Bzz itp. Piszecie "przestań jęczeć, zmień sobie stację na Trójkę itd..." Idąc takim tokiem myślenia to jak do Polski wejdą znowu Niemcy to przestań jęczeć idź do Holandii, albo Hiszpanii... Tak tylko mogą napisać osoby które w dupie wcześniej miały to Radio! A ja nie mam go w dupie i nie zamierzam przestać sprzeciwiać się upadku poziomu muzycznemu tego Radia!!!
~Komentarz został usunięty
2018-03-09 21:52:54
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 14
Komentarz został usunięty
~Anna
2018-03-09 18:36:43
z adresu IP: (91.225.xxx.xxx)
Ocena: 16
RMK - wspaniała muzyka, doskonały program muzyczny, Artur Młyński świetny prowadzący.Dobrze, że RMK zatoczyło koło i powróciło na antenę Nareszcie dobre zmiany w RW???? Mam nadzieję, że to nie koniec pozytywnych niespodzianek i RMK wydłuży się lub pojawi wielokrotnie w tygodniowej ramówce RW. Po tak wspaniałej uczcie muzycznej słuchacz nabiera energii do życia, każdy kolejny dzień jest jaśniejszy i zbliża do ponownego słuchania RMK. Brawo RMK - kręć się długo i rockowo, napędzaj energetycznie dusze fanów dobrej muzyki!
~yes
2018-03-08 23:02:40
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 29
Wreszcie RW małymi krokami powraca do normalności. Witamy serdecznie p. Artura, a w niedziele powitamy p. Andrzeja Patlewicza. Tak na marginesie nazwisko DUDA dziala na niektórych, jak plachta na byka.
~RMK
2018-03-08 22:23:46
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 19
RMK i jestem właśnie jakieś dwa lata młodszy.
~Piotr
2018-03-08 22:10:56
z adresu IP: (89.190.xxx.xxx)
Ocena: 6
Miło słyszeć RMK
~AMON
2018-03-08 21:30:55
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: -43
DZIEKI ZA LOZE SZYDERCOW - DZISIAJ STARTUJE RMK - ZEBY TAK JESZCZE ARTUR MOGL NADAWAC W SOBOTE LUB NIEDZIELE - ZNOWU 4 GODZINY
~Komentarz został usunięty
2018-03-08 20:27:22
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 7
Komentarz został usunięty
~muzeum pana z ALFABETU
2018-03-08 02:06:11
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: 54
L...Y stadnina z czasów ZSMP
~Plus
2018-03-07 22:07:13
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: -28
Zauważyliście? Aktywność Mateusza vel Dawida vel Żenua pojawiła się w momencie zmiany władzy w Radiu Wrocław. Ten troll wyraźnie ma coś do stracenia. Spędza długie godziny na restartowaniu komputera, co daje mu możliwość umieszczenia kolejnego plusa przy swoich wypocinach i minusa przy adwersarzach. Trzeba go olać. Analizuję, kim może być. Gdy ponad 2 lata temu weszła nowa ramówka, programy dostała spora grupka radiowych czeladników. Za szybko. Młode wilki okazały się nieopierzeńcami. Ale przez dwa lata ich ego antenowe zostało napompowane. Portfele też. I oto teraz wracają na właściwe miejsce. Stąd ten skowyt. Mateuszowi i jego odmianom wydaje się, że liczbą lajków wpłyną na decyzje antenowe nowego kierownictwa. Efekt może być odwrotny: poziom argumentacji, sposób formułowania myśli jest tak niski, że sami skazują się na radiowe zaplecze.
~emeryt31
2018-03-07 17:41:38
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: -2
Tęskniłem za Wami. Leszek
~nai
2018-03-07 10:39:44
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 19
Mateuszu - powiedz gdzie mieszkasz, a tam z własnych pieniędzy postawię Ci przed domem płytę pamiątkową z napisem" TUTAJ MIESZKA MATEUSZ - CZŁOWIEK KTÓRY PŁACI ABONAMENT RADIOWO-TELEWIZYJNY" Może znajdą się osoby, które zapalą znicz? W każdym poście musisz dobitnie dać wszystkim znać, że płacisz abonament. Kojarzysz mi się z Jasiem Fasolą, który w sklepie wszystkim dookoła pokazywał, że ma kartę kredytową, bo jaki to on nie jest super i jak mu trzeba tego zazdrościć. Fajnie z tobą się polemizuje, ale już wszyscy wiemy o tym, że płacisz ten abonament i zamykamy ten temat. Cześć ci i chwała, ale już przestań się tym chwalić bo to nie ładnie.
~Dawid
2018-03-07 09:05:16
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 34
Miło poczytać? Bo znowu ktoś posłużył się obraźliwym epitetem? Dziwię się, że głównie ci, co uważają się za "inteligentnych", przyklaskują osobom określającym innych mianem "palantów", nierzadko też takimi słowami się posługując. Mało tego, przypisując sobie przy tym rolę "fachowca" wiedzącego, że radio nie potrzebowało zmian. Gdybyście się trochę zainteresowali rynkiem radiowym, to wiedzielibyście, że Radio Wrocław prawie zawsze zamykało stawkę i było na końcu w wykazie najchętniej słuchanych stacji radiowych we Wrocławiu. Od dwóch lat sytuacja zaczęła się zmieniać na lepsze, więc zmiany wydają się wręcz uzasadnione. Oczywiście zawsze warto się wypowiedzieć i zawsze warto powiedzieć, co nam się nie podoba, ale nie oceniajmy wszystkiego własną miarą. To, że coś nam się nie podoba, nie znaczy że jest złe. Nie lubię muzyki dyskotekowej najchętniej w radiu słuchałbym Prince'a, Deep Purple, Queen, Led Zeppelin... Ale ja nie jestem statystycznym słuchaczem i zawsze trzeba brać pod uwagę dobro ogółu, a nie jednostki. A że zagrali "I just call to say I love you" w nowej wersji, to co w tym złego? Ja co prawda wolę oryginał, ale wiele osób dzięki nowej wersji w ogóle poznało ten utwór i właśnie w tej wersji robi furorę za granicą. Dlaczego zatem publiczne radio we Wrocławiu miałoby go nie zagrać? Myślę, że ten spór mógłby zostać zażegnany poprzez wyzbycie się egoizmu. Krótko mówiąc, warto czasem pomyśleć o innych, czego wszystkim krytykującym życzę :)
~janiecki
2018-03-06 21:53:44
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -13