Kontakt

Mateusz Lipiński | Utworzono: 2014-05-15 14:36 | Zmodyfikowano: 2014-06-06 11:31
A|A|A

Radio Wrocław
ul. Karkonoska 10
53-015 Wrocław
NIP: 896-00-07-583


Sekretariat
tel.: +48 71 78 02 401
fax: +48 71 339 33 58
sekretariatzarzadu@radiowroclaw.pl

Newsroom
tel.: +48 71 7802 208
fax. +48 71 339 33 56
dzienniki@radiowroclaw.pl

Studio
tel.: +48 71 339 90 60
studio@radiowroclaw.pl

Sport
tel.: +48 71 7802 215
sport@radiowroclaw.pl

radiowroclaw.pl
internet@radiowroclaw.pl

Redakcja muzyczna
tel.: +48 71 7802 220

Reklama
tel.: +48 71 78 02 400, +48 71 78 02 418, +48 71 78 02 425
fax. +48 71 339 33 57

Promocja
Jeżeli chcecie, aby Radio Wrocław objęło patronatem medialnym organizowaną przez Was imprezę (koncert, wystawę, spektakl, konferencję, debatę, itp.) prosimy wysyłać zapytania i propozycje współpracy na adres mailowy promocja@radiowroclaw.pl.

Akademia Młodego Radiowca
tel.: +48 71 780 24 20

Sala Koncertowa, imprezy biegowe
tel.: +48 71 780 24 08

Patronaty, sprzedaż biletów na koncerty
tel.: +48 71 780 24 26

W sprawie zmiany terminu odbioru nagród prosimy dzwonić do biura z nagrodami
tel.: +48 71 7802 415

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Nauczyciel
2018-12-12 15:43:49
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 0
Witam! Nauczyciele- czarne owce . Najczęściej się ich krytykuje i najwięcej od nich wymaga. Dlaczego tylko oni ponoszą odpowiedzialność za złe wzorce dla młodzieży.
~Sza
2018-12-11 16:16:40
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 9
Liczba ratowników Pani Katarzyno, liczba, nie ilość. Spokojnie można ich policzyć.
~Realc
2018-12-03 16:08:35
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 14
A ja mam prośbę do Pani Katarzyny żeby nie mówiła portal pisze, tylko portal napisał. Pisze to czas teraźniejszy a omawiane artykuły są już napisane.
~Maggie
2018-11-22 11:52:13
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 1
Szanowni panstwo, Moje pytanie jest skierowane do p. polonistki programu "na koncu jezyka" a chodzi o zaimek dzierzawczy. Bardzo czesto uzywa sie zaimek "swoj" w pierwszej liczbie pojedynczej zamiast wylacznie trzeciej liczbie pojedynczej. Bardzo prosze o wyjasnienie. Z poszanowaniem, Malgorzata Pavani z Polanicy Zdroj.
~Szotak
2018-11-11 21:23:44
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 5
Dobry wieczór. Czy radio może potwierdzić, że Hamburger został dziennikarzem RMF? Przeczytałem taką wiadomość na forum o mediach w Polsce. Pozdrawiam stare dobre PRW.
~Danusia wierna słuchaczka
2018-11-11 10:33:39
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -27
Pani Małgosiu Kochana ...w związku z Tym orderem ...Pani jest królową SERC LUDZKICH ...potrafi Pani rozgrzać najbardziej smutne serca...prezentując zespoły i piosenki przez nich wykonywane...Dobrym słowem i sercem potrafi Pani zdziałać wiele...pozdrawiam serdecznie...
~Breslauer49
2018-11-10 21:36:34
z adresu IP: (5.174.xxx.xxx)
Ocena: 6
Ten prowadzący audycję muzyczną w sobotę, 10.11.2018 po 21-ej popełnil wielką gafę: Balladę NIM WSTANIE DZIEŃ z filmu Prawo i pięść śpiewal EDMUND FETTING a nie , jak powiedzial Mieczysław Fogg.
~Haha
2018-11-02 13:42:12
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: 16
Abulebulebule gładagugu
~nowy nick
2018-11-01 22:08:22
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 11
Witam, a co się dzieje z Panem Michałem Hamburgerem? Pracuje jeszcze w PRW?
~Memory
2018-11-01 17:46:49
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: 47
Co człowiek zapamięta z popołudniowego programu 1 listopada? Sformułowanie dziennikarka historyczna. Powtórzone kilkadziesiąt razy. To może lepiej by było, żeby to ta dziennikarka historyczna poprowadziła ten program? Byłoby miej gadania.
~Led
2018-11-01 16:06:24
z adresu IP: (79.254.xxx.xxx)
Ocena: -3
Pozdrawiam ze Stuttgartu
~Stale czekamy na...
2018-10-30 08:57:07
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 9
...cały ROCK.
~Petycja
2018-10-27 12:00:17
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: 11
Wnoszę o zmianę nazwy programu w sobotę z kulinarnego na kącik dietetyczny. O gotowaniu ani słowa. Wiec sobie darujmy.
~luke11,83
2018-10-24 21:42:10
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 1
Witam serdecznie od jakiegoś czasu puszczacie fajną piosenke Polską około godziny 11.20 ale niestety nie jest ona włączona do playlisty dnia dlaczego ? proszę o tytuł i autora
~beti
2018-10-24 16:47:49
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 0
szukam wywiadu z Anną Marią - Jopek, czy jest gdzieś na stronie?
~szybownik
2018-10-24 09:32:30
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -19
Gracie dzisiaj rewelacyjną muzę ,tak trzymać i pozdrowienia z pięknego Karpacza dla całej redakcji ;-) Rafał
~Kabarery
2018-10-23 12:33:18
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -7
Dzień dobry, czy są planach jakieś występy kabaretów do końca roku?
~Marta
2018-10-23 11:43:50
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -6
Szanowny redaktorze Michale Kazulo! Tytuł [Festiwal im. Krystyny Sienkiewicz] czyta się FESTIWAL IMIENIA KRYSTYNY SIENKIEWICZ, nie zaś - jak Pan właśnie palnął - IMIENIEM. Wstyd, żenada, obciach. Wiedza ze szkoły podstawowej. Proszę sobie wyobrazić dentystę, który ciągle się myli, lecząc pacjentów. Pan jest takim słabym dentystą Radia Wrocław.
~proboszcz
2018-10-16 20:55:36
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 26
Biały dym po wyborze papieża wydobywa się z komina kaplicy Sykstyńskiej, a nie z komina bazyliki św. Piotra. W popołudniu z Dolnego Śląska błąd merytoryczny.
~licho
2018-10-09 19:49:55
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 9
Wasz cenzorski komputer stwierdził, że mój tekst zawiera wulgaryzmy. Nie wpisywałem brzydkich słów i myślę, że nikogo nie obraziłem, chociaż prawdą jest, że uważam jedną z Waszych dziennikarek za niekompetentną w temacie szczepień i temu dałem wyraz w moim tekście (uważam, że delikatnie). Może oprogramowanie tegoż komputera ma rodowód z czasów komuny i stąd jego przewrażliwienie? Pozdrawiam Zbigniew
~słuchacz
2018-10-06 17:29:25
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 19
Dlaczego w sobotę Radio Wrocław gra tak beznadziejnie? Umcyk Umcyk łup łup, hity z Pasażu Niepolda i taniej dyskoteki, czlowiek chciałby przy swoim radiu posłuchać ambitnej, przyjemnej muzyki, odpocząć po tygodniu pracy... a tu tania dawka kiczu... Po co?! Sobota w RW napraw się!
~sluchacz do 31.12.2015
2018-10-05 14:35:07
z adresu IP: (87.205.xxx.xxx)
Ocena: 8
nie żebym się cieszył (chociaż sam nie wiem) , ale zobaczcie na nowe wyniki słuchalności wrzesień 17 - luty 18 - 5,4 % marzecz 18 - sierpień 18 - 2,9 % padaczka
~DeutscherTourist
2018-10-01 22:22:33
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Witam panstwa, Dzis 01.10.2018 o godzinie 18.53 slyszalem na sracji radiowej wroclaw, cover Metallica"nothing else matters" wykonywany przez nieznana mi grupe. Wyzej wymieniony cover bardzo mnie sie spodobal i chcac znalesc nazwe zespolu wszedlem na playliste,jednak o wskazanej godzinie widnieje inny wykonawca mianowicie Prince. Czy mogliby mi Panstwo podac nazwe szukanego przezemnie zespolu i wyslac mi jego nazwe na podany przezemnie adres emailowy? y.roesener@haldensleben.de
~Marta
2018-10-01 14:02:01
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 7
Panie redaktorze Michale Kazulo! Przed chwilą powiedział pan na antenie: "Beach Boys`i rządzili i dzielili w Kaliforni w latach siedemdziesiątych. Mądrze brzmi, tak? Ale pan kompletnie nie zna znaczenia tych słów. Wytłumaczę: to machiawelliczna zasada, zgodnie z którą należy wprowadzać zamęt i konflikty w grupie, doprowadzając do jej wewnętrznych podziałów. I taką skłóconą gromadą łatwiej rządzić, sterować, prowadzić ją wręcz jak barany na rzeź. DZIEL, a potem RZĄDŹ. Gdzie tu analogia do działalności zwykłej grupy muzycznej??? Jest pan dziennikarzem, humanistą, ma pan misję do spełnienia wobec słuchaczy. A pieprzy pan androny jak pseudonaukowiec z baru. To zresztą nie pierwszy pana lapsus, żeby skończyć na eufemizmie. Zdecydowanie nie pasuje pan do większości zespołu z Karkonoskiej. Dodałabym jeszcze ze dwa-trzy nazwiska...
~O !
2018-09-29 14:40:50
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 14
No właśnie a kiedy na antenę wróci Hamburger na śniadanie ? W wykonaniu pana Michała to był creme de la creme, a teraz to zaledwie wyrób czekoladopodobny.... i jakieś pierdoły o laktozach i suplementach diety.
~Śniadanie
2018-09-29 14:00:37
z adresu IP: (5.184.xxx.xxx)
Ocena: 7
A gdzie jest Hamburger?
~ Gerda
2018-09-27 15:13:36
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: 24
Nareszcie pani Magda po południu!!!!! No nareszcie :-)
~Teresa
2018-09-27 14:40:02
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 20
Wysluchalam audycji o " well being". Totalnie mnie to zwalilo z nog. Nonsensowne dywagacje na temat o dobrym samopoczuciu brzmialy wiece uczenie, pelno "anglikanizmow"I dziwnego slowotworstwa. Proponuje zadzwonic do Profesora Miodka I umowic sie na lekcje poprawnej polszczyzny. P.s.Angielski znam bardzo dobrze, jezyk Polski tez.
~Po polsku !
2018-09-15 11:27:09
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 104
Nie mówimy mam zaproszenie na 21 GO września tylko na 21 SZY września. Jeżeli trudno zapamiętać regułę to między 21 a nazwą miesiąca proszę sobie, pani Katarzyno, wstawić po cichu słowo: dzień. Wyjdzie poprawnie 21szy dzień września. Do dzieła !
~Sara
2018-09-09 20:20:25
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 11
Potrzeba duchowa jest ważna, ale profesor doktor Ryszard Smoliński udzial odpowiedzi na pytania. W radiu plus jest audycja pt. Noce światła też rozmawiają o problemach ludzi.
~Sara
2018-09-09 20:13:06
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -7
Moim zdaniem w Polsce jest za mało edukacji i wiedzy na temat seksualności. Ja lubiłam P. Chojnacką.. A ludzie prowadzący tę audycję byli i są to ludzie wykładający na uczelniach, więc elita.. Moim zdaniem ludzie wstydzą się rozmawiać o różnych sprawach np. Chorbach.. Łatwiej napisać lub zadzwonić po poradę..
~robin
2018-09-08 18:20:10
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 5
Saro! To jest dobra zmiana, bo masz mniej okazji na grzeszne myśli a więcej czasu na paciorek. Kieruj się słowami ks.Pawła Siedlakowskiego z Echa Katolickiego. Cytat dla Ciebie: " Hiob wprost pisze: „We śnie i w nocnym widzeniu, gdy spada sen na człowieka; i w czasie drzemki na łóżku otwiera On ludziom oczy, przerażenie budzi w ich sercu. Chce odwieść człowieka od grzechu i męża uwolnić od pychy, uchronić duszę od grobu, a życie - od ciosu dzidy” (Hi 33,15-18). Zawsze w takich sytuacjach warto skonfrontować swoje doświadczenia ze spowiednikiem czy kierownikiem duchowym. I pamiętać, że nasze życie jest w rękach Pana Boga. Jak mówili nasi przodkowie: „Sen mara, Bóg wiara”..." Czas nocnych demoralizatorów minął! Obszarny to nie spowiednik. A kysz!
~Sara
2018-09-07 20:47:36
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -9
Od lutego jej nie ma a moim zdaniem jest ona potrzebna... Audycja miała swoich słuchaczy,którzy zawsze po 23 w czwartki jej słuchali..
~Sara
2018-09-07 20:41:02
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -14
Czy zostanie przywrócona na antenę radia audycja rozmowy intymne, jeśli tak to kiedy??
~Message in a bottle
2018-09-05 16:55:31
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: 33
Pani Katarzyno Górna Drzewosz! jeżeli uwielbia pani Stinga i The Police niechże pani nie masakruje ich swoim angielskim. Przecież włosy stają dęba jak pani mówi : ewrry bref ju tejk. I to z uporem maniaka....
~Szanowna Pani Prezes
2018-09-03 23:59:11
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: 51
Dziękujemy za Pana Brodę ! Mocniej ! Więcej ! Do sPOdu !!!
~Cojest
2018-08-30 22:38:07
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: 63
Szanowna Pani Prezes. Kto w radio odpowiedzialny jest za zarządzanie multimediami? Pytam, bo tak zmarnowanego potencjału jaki ma radio Wrocław świat dawno nie widział. Jesteście jedną z niewielu stacji w Polsce, która słuchaczowi dzięki kamerom pozwala zajrzeć do środka radia. Tymczasem najczęściej można zobaczyć nie ludzi a krzesła i spuszczone mikrofony. Wiadomości obrazuje krzesło, sport krzesło a nie żywy człowiek. Coraz częściej nie widać ani prowadzących programy ani czytających wiadomości. Szkoda tak zmarnowanych gadżetów. To zepsuty sprzęt czy celowe ustawienia?
~Papek
2018-08-28 22:20:36
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -126
Co jest największym plusem Radia Wrocław po marcowych zmianach? To że każdy dziennikarz robi to w czym czuje się najlepiej. To radio nie jest sztuczne. Tutaj nikt nikogo nie udaje. Wszyscy wiemy jak było kiedyś i dobrze wiemy, że teraz jest inaczej. Redaktor Marczyński zajmuje się polityką i ekonomią. Świetnie się go słucha w programie popołudniowym. Każdy dziennikarz muzyczny ma czas dla siebie i swojej muzyki na antenie. Nawet redaktor Tomczak, który zajmuje się głównie sportem dostał szansę na pokazanie swojej drugiej pasji jaką jest hip hop i rap. Nie jestem fanem tego typu muzyki, ale chętnie słucham jego poniedziałkowe programy. Życzę sobie i Państwu, aby Radio Wrocław w takiej formie funkcjonowało jak najdłużej. Bardzo dziękuję obecnej Pani prezes!
~yozik
2018-08-16 20:29:51
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: -3
Oidar oj wyluzuj troszkę. Myślę, że Pani Kasieńka nie zrobiła tego celowo, po prostu SORRY ALE TAKI KLIMAT MAMY - albo brak klimat-yzacji. A może Pani Kasieńka miała staniczek tylko bez ramiączek. Uważam też, że gdyby spodziewała się jakiś gości - wszak do radia nie wchodzi się tak przy okazji idąc chodnikiem - to pewnie wdziałaby jakąś garsoneczkę czy coś.
~Spinalonga
2018-08-13 10:05:25
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -28
Bezdomni zrobili sobie w dzielnicy Stare Miasto liczne koczowiska Szydzą z dorobku mieszkańców oraz ich bezpieczeństwa i zasad sanitarnych. Podobno nic im nie można zrobić bo prawo nie jest po stronie właściciela lokalu. Policja, Straż Miejska oraz Agencja Ochrony może ich każdorazowo usuwać z budynku, ale... Ciągle wracają. To tylko wierzchołek góry lodowej. Problem jaki przynoszą to narkotyki, pijaństwo, brud, drobna przestępczość, dewastacja drzwi, skrzynek na listy , hydrantów, szafek technicznych, myszkowanie w zamkniętych garażach pomiędzy autami, blokowanie zamykanych bram garażowych, blokowanie zatrzasków drzwi wejściowych do budynku. Oto obraz z ostatnich tygodni – grupa bezdomnych koczuje w klatce schodowej nowego budynku, zamki elektromagnetyczne, bramy garażowe na pilota, system automatycznej wentylacji, system alarmowy p-pożarowy, system oddymiania budynku, domofony, zamki, blokady drzwi – wszystko zdewastowane. Policja spisuje ich i nic więcej, twierdzą że oni nic nie mogą !nie można uzyskać danych włamywaczy (użycie bezprawne kodu dostępu do drzwi i wchodzenie bezprawne do budynku to zwykłe włamanie)bo to tajemnica – dane właściciela lokalu to oczywiście żadna tajemnica – bo oni są na miejscu pod konkretnym adresem i muszą być obecni przy interwencji i są spisywani jakby byli podejrzani. W ten sposób spokojnie sobie egzystują na koszt lokatorów płacących coraz większe stawki czynszowe oraz puchnące fundusze remontowe, a szafki hydrantów p-pożarowych, skrzynek technicznych wypełniają się strzykawkami i szklanymi lufkami ( sanepid odmówił interwencji bo to nie ich sprawa – radzi podać sprawę do sądu ) Ktoś kto by zechciał w tym miejscu współczuć tym „bezdomnym” oświadczam: Ich „bezdomność” to typowa zasłona dymna dla ich bezprawnych działań i patologicznego próżniactwa. 1.Bezdomne siedzą na klatce schodowej na materacach w negliżu ,klikają w smartfony i coś popijają , poproszone o opuszczenie budynku odpowiadają że nie mogą bo jedna z nich umówiła się tutaj z mężem, bełkocą że nic im nie można zrobić bo są bezdomne i nie mają żadnych dokumentów. 2.Bezdomna wyprowadzana z budynku robi zdjęcia interweniującym drogim smartfonem, grozi że robią sobie wrogów!!, Pytana przez policjantów czemu nie pójdzie do domu dla bezdomnych kobiet mówi że jej tam nie chcą (regulamin zakazuje picia i narkotyzowania się – drobiazg), następnie dzwoni do kogoś i z chwilą spakowania dobytku i wyjścia na ulicę podjeżdża auto i jakiś młody mężczyzna zabiera ją, (nieźle.) 3.Mężczyzna pali coś w szklanych lufkach, siedzi w samych majtkach w przejściu do pomieszczenia na wózki i rowery,garaż otwarty, drzwi zablokowane w poz. otwarte, czujki dymu rozbite, agencja ochrony zakłada gumowe rękawiczki żeby go wyprowadzić – „bezdomny” wykrzykuje że zakłóca się mu spokój i narusza prywatność, wyciąga smartfona , robi zdjęcia, wygraża interweniującym. Nie mogą go wylegitymować !!! Zgłaszającego włamanie oczywiście muszą To jest Państwo Prawa
~Oidar
2018-08-12 19:27:01
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 17
Yozik, powiem Ci tak, albo ma się klasę albo jej się nie ma. Albo masz coś do zaproponowania albo żeby zwrócić na siebie tanią uwagę, chodzisz do pracy w stroju plażowym, co gorsza bez biustonosza. To wyjątkowo proste a zwyczajnie wobec wielu osób niestosowne i dla nich krępujące. Tyle. Tu nie ma jakiejś skomplikowanej filozofii. To kwestia dobrego obyczaju. Jest kilka miejsc, w których wypada zawsze wyglądać przyzwoicie. Jednym z nich jest miejsce, w którym się pracuje.
~NIKT
2018-08-12 08:43:39
z adresu IP: (91.225.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zanosi się na to,że coroczny festiwal folklorystyczny FOLK ART padnie.W tegorocznej jego edycji wystąpią tylko 2 zespoły dolnośląskie z Bolesławca i Raciborowic.Pozostałe zbojkotowały udział oświadczając,że za butelkę wody mineralnej ofiarowanej przez organizatorów jako całodzienny prowiant dla zespołów nie będą uczestniczyć w festiwalu.W rozpadzie festiwalu dopomógł sam organizator warunkując udział zespołów w zapewnieniu przez nich stoiska z wyżywieniem i nalewkami.Czyżby zamiarem lubańskich organizatorów było zapewnienie jurorom oceniającym wyżywienie i nalewki darmowego biesiadowania?
~yozik
2018-08-07 19:21:04
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 9
Oskar wyluzuj. Jak nie ma czego słuchać w RW, to przynajmniej pooglądać można online.
~Oskar
2018-08-04 18:33:03
z adresu IP: (213.216.xxx.xxx)
Ocena: 56
Ja rozumiem, ze jest gorąco. Ale zdaje się, że jesteście najlepszą stacją w Europie i macie klimatyzowane studio. To może pani Kasia nie musi w podomce programu prowadzić.... A gdyby tak niespodziewanie do studia przybył jakiś ważny gość, to też taka roznegliżowana by go przyjęła? To jest żenujące zachowanie. Weź się kobieto po prostu ubierz, a nie wiecznie w bluzeczkach na szeleczkach jak nastolatka..... czyżby kryzys wieku średniego pani Kasiu?
~WOLNA EUROPA
2018-07-29 09:12:43
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: 2
Pani Małgosiu , zadzwoniłbym do Niej , ale nieśmiałość zwala mnie z nóg ...
~RadioLampowe
2018-07-20 12:42:40
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Proszę Pani,zgineła mi walizka..........prawdę mówiąc tam był mój kolega
~TOP fajf
2018-07-18 20:53:41
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 50
pana F. Chanukka . Jom Kippur . Pesach . Simchat Tora . Szawuot.
~Cisco
2018-07-17 15:46:35
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -41
Nareszcie ! Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Panie Filipie bardzo miło słucha się pana w popołudniowej audycji. Spokój a nie rwany wrzask. Elokwencja, wiedza, inteligenty cynizm, łatwość wypowiedzi! Jest Pan taki naturalny. Czuć, że Pan do nas mówi a nie odczytuje przekombinowane kwestie. Tego bardzo brakowało w tym paśmie i mam nadzieję, ze to jest właśnie oczekiwana dobra zmiana. I ze tak juz zostanie na wieki wieków amen.
~Mikołay
2018-07-14 14:17:14
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ma Pan bilet?A Pan ma?a skąd mam mieć?..................proszę pani zginęła mi walizka,rzeczy osobiste ubrania koszula.Prawdę mówiąc tam był mój kolega.
~JackDaniels
2018-07-14 13:35:12
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
Rogers Waters też był
~Wilczek JeleniaGóra
2018-07-13 15:26:16
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 4
Proszę o listę utworów między 13:30-14:00 piątek 13.07.18r chodzi o starszy utwór! Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam
~yozik
2018-07-12 23:12:50
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 7
A temu ostatniemu to co?...
~łojojoj
2018-07-10 21:47:21
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -14
Won do domu hejterzy. Nikt wam nie każe słuchać tego radia. Nie podoba się, to sobie przełączcie! A nie... za głupi jesteście i nie wiecie jak to się robi. Potraficie tylko w sieci bruździć. Żaden nie ma odwagi pokazać twarzy, bo połowa to pewnie ludzie, którzy byli za słabi na pracę tam. Won!
~doraczerwińskaokonkowska
2018-07-06 22:38:58
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -24
Kocham wasze radio Wrocław moje rodzinne miasto tu się urodziłam i tu mieszkam ,pracuję,uczę się i spędzam wolny czas na rybach z mężem markiem
~tom
2018-06-21 18:50:32
z adresu IP: (176.58.xxx.xxx)
Ocena: 19
Co za głupia muzyka dzisiaj Zmieńcie ją na inną bo wyłączę radio
~Kibic
2018-06-19 18:22:54
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: 41
Specjalny program ze strefy kibica. I co ? Pierwszy kibic odezwał się po półtorej godziny. Brawo. Wcześniej porady, rodem z gospodarnej pani domu, żeby zaparzyć siemię lniane i płukać gardło, by zadbać o głos. Każdy kibic ma jak wiadomo w domu 4 kilogramy siemienia. Po co strefa kibica bez kibiców? Słuchalność radia właśnie spadła poniżej 4 procent. Brawo. Brawo.Brawo
~Natu
2018-06-12 19:09:21
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: 51
Czy doczekamy takiego jednego zdania, w którym pani Katarzyna nie pomyli się? I w programie i w wiadomościach zastanawia się co czyta. I sama nie wie co chce powiedzieć . Koszmarne to jest i dość męczy słuchacza.
~Ja z Oporowa
2018-06-04 00:42:40
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 10
Pomóżcie! Na Oporowie coraz trudniej się jeździ. Wyjazd z Avicenny do miasta lub do Mokronosu graniczy z cudem.Codziennie dojeżdżam do pracy i codziennie przeżywam męki, tak dłużej się nie da.Korki ciągną się kilometrami , ktoś powiedział że ma powstać rondo ale kiedy? Najlepszym rozwiązaniem byłyby światła, niestety dużo kierowców nie wie jak się jeździ na rondzie , żeby nie był to kolejny niewypał.
~MADIA NARODOWE
2018-05-30 02:03:20
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: 73
gałeckie1 marczyńskie duo! kaszuwary! kużniki ! POtrzeba zmian PANI PREZES !!!!!!!
~Dodaj
2018-05-15 12:15:45
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: 84
Szanowna Pani Katarzyno, czy naprawdę musi pani zapowiadać tytuły piosenek po angielsku? Czy to jest wymóg i jest to konieczne ? Jeżeli nie, to proszę tego nie robić.
~Słuchacz
2018-05-12 20:28:26
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 11
Dramatyczna jest sobotnia muzyka, radio powinno towarzyszyć, inspirować, ubarwiać życie, a nie przytłaczać ciężkimi niczym smog jesienią „hitami”. Pani Bajor współczuję gustu muzycznego jeśli to Pani dobiera sobie muzykę do audycji.
~Mieszkaniec_terenu-KSWIK
2018-05-09 12:25:20
z adresu IP: (212.160.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wczoraj rozmawialiście o cenach wody w Jeleniej Górze - Sprawdźcie jakie ceny oferuje KSWIK dla Swoich Gmin - różne : Szklarska Poręba , Podgórzyn etc http://www.kswik.eu/index.php/dla-klientow/taryfy
~Magda
2018-05-09 12:21:01
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 7
Mam pytanie Czy zielen miejska zrobi cos na popielskiego we wroclawiu?
~Ryś
2018-04-30 16:00:55
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 23
Ubierzcie te swoje redaktorki bo półnagie po studiu latają
~Mocne granie
2018-04-30 12:44:08
z adresu IP: (88.202.xxx.xxx)
Ocena: 39
Czekam już tylko aż władza zlikwiduje abonament RTV i będzie finansować państwowe media z budżetu i kiedy co miesiąc pod groźbą sankcji karnych nie będę musiał już płacić 22,70 co miesiąc. Wtedy będzie mi już wszystko jedno co programuje Pan Dyrektor Muzyczny, może nawet miksować biesiadę śląską z disco-polo i piosenką ludową (ojej, tak nam wyszło z fokusów). Na szczęście to już nie są lata 90, gdzie nie było netu, jutuba, serwisów strimingujących muzykę. Porzuciłem Was , kiedy Wy porzuciliście format rockowy i już nie wrócę, dopóki ambitna muzyka nie wróci na antenę.
~Konkol
2018-04-30 09:01:25
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 1
Zmięcie zdjęcie tej kriokomory i nie róbcie reklamy firmie, bo wypowiada się przedstawiciel Creatora a Państwo umieszczacie zdjęcie wozu Drzymały firmy Maximus !!!
~yozik
2018-04-27 18:23:53
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 3
Przez ostatnie dni słuchałem RW( może nie tak całkiem uważnie - praca ) i wnioski mam takie, publicystyka i ogólnie gadanie na PLUS ale muza dalej KARAMBA. Redaktor muzyczny do odstrzału. I zmieńcie ten slogan ENERGIA REGIONU na jakiś inny, bo ten bardzo źle mi się kojarzy (01.01.2016). Co do wyników słuchalności, to może i są ważne ale czy poważne traktowanie słuchacza nie jest ważniejsze zwłaszcza w radiu, które w znacznej części finansowane jest z obowiązkowych składek społeczeństwa.
~yozik
2018-04-27 18:14:34
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 6
Przez ostatnie dni słuchałem RW( może nie tak całkiem uważnie - praca ) i wnioski mam takie, publicystyka i ogólnie gadanie na PLUS ale muza dalej KARAMBA. Redaktor muzyczny do odstrzału. I zmieńcie ten slogan ENERGIA REGIONU na coś inny, bo ten źle mi się kojarzy(01.01.2016). Co do wyników słuchalności, to może i są ważne ale czy poważne traktowanie słuchacza nie jest ważniejsze zwłaszcza w radiu, które w znacznej części z obowiązkowych składek społeczeństwa.
~yozik
2018-04-27 17:52:14
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 3
Ale za to 24 kilolayki.
~Na cały rock!
2018-04-25 09:35:21
z adresu IP: (93.190.xxx.xxx)
Ocena: 10
Są najnowsze wyniki słuchalności we Wro. Całość tabeli do przestudiowania w serwisie wirtualnemedia peel w dziale radio. ROCKOWE AntyRadio 6,6 % (6 miejsce) PRW 4,9 % (9 miejsce) Komentarz zbędny.
~Słuchawka
2018-04-24 17:11:54
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: -71
Red. Osowicz śpiewający na antenie - bezcenne :)
~lukk
2018-04-24 13:22:48
z adresu IP: (109.173.xxx.xxx)
Ocena: 7
Stereophonics, Red Hot Chilli Peppers, Arcade Fire - i radio rozkręcone "na full". Więcej, więcej, po trzykroć więcej! :-)
~Wasz Ojciec Rodzina
2018-04-24 01:20:18
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 86
tego starego wywaliłem , capił i psuł mój Image. Rada mediów jest ślepa ... z Bogiem ! POwrócę !! Wasza Nadzieja
~AMON
2018-04-19 22:24:54
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: -67
POMALUTKU WRACA DOBRE STARE RADIO WROCLAW - ARCYKLEJNOT W ETERZE - WIECEJ WEGRZYNA ! JANICKIEGO ! RMK ! I LOZY SZYDERCOW- KAZDE PIENIADZE
~zzz
2018-04-09 07:31:36
z adresu IP: (5.104.xxx.xxx)
Ocena: 63
Wielka prośba do Pana Tomasza Sikory. Podaje Pan godzinę np.: 10 do 7 i nie wiem czy słyszałem do czy po 7 Stąd moja prośba. Mów Pan 6.50 albo za 10 minut 7 Dziękuję. Pozdrawiam
~waso
2018-04-09 00:44:39
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 2
Drogi Potwierdzasz mądrość starych przysłów. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Ja, istotnie, jestem kilka dni po zabiegu chirurgicznym na nadgarstku, więc Twoje serdeczne zainteresowanie jest w sam raz. Znaczy, żyję! Zastanawia mnie tylko ten dopisek. Odwet? Na kim, za co? Ja, emeryt z Wrocławia, któremu dobrze na aucie i któremu ani w głowie mieszać w jakimkolwiek, a szczególnie w Waszym, kotle? Chyba, że chodzi o ten wypowiedziany kiedyś żart, że będę po śmierci straszył tych, którzy psują Radio. Całe szczęści e, że żyję, bo inaczej przez wiadome dwa lata, jako duch, zaharował bym się na śmierć. Pod względem anteny, to były stracone dwa lata. Długo by wymieniać odstępstwa od profesjonalizmu. Bolało. Po kilku pierwszych miesiącach tego zamętu, nie wytrzymałem i zaprosiłem ówczesnego szefa na obiad. Przy sandaczu po seczuańsku próbowałem zwrócić uwagę na podążanie złą drogą. Mówiłem o tym forum, które przez lata leniwie się sączyło, aż tu nagle, po 1 stycznia 2016 zabulgotało gwałtownie. Mówiłem, że nie sposób tych głosów traktować jako zgraję hejterów, że to Mu szkodzi, robi się pożar na zapleczu, że to co tu się pisze, będzie kiedyś argumentem, gdy ktoś zechce Go odwołać. Zaproponowałem by dogadał się z tym gremium, zaprosił je nas rozmowę o Radiu. Z uwagi jaką rzucił, wynikało, że uważa mnie za herszta tego forum… I tak to się toczyło dalej. Pora na anegdotę: kilka miesięcy temu oglądałem w TV mecz komentowany przez Roberta Skrzyńskiego. Robił to fachowo, więc pogratulowałem esemesem, rzucając mimochodem uwagę: „a ten Pan (tu nazwisko) robi w programie wiochę.”. Tę korespondencję wysłałem na numer, który miałem zapisany, jak służbowy telefon Skrzyńskiego. Po chwili wróciła odpowiedź. Okazało się, że ten telefon, to obecnie służbowy numer osoby od wiochy! Więc i ja odpisałem, że „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”… Przy budowaniu tamtej ramówki popełniono kilka kardynalnych błędów. Rzucono w kąt wieloletnia tradycję radia z klasą, z osobowościami. Postanowiono zmałpować inną stację. Z inną tradycją i innym zespołem, konstruowanym pod tę ich tradycję. Zrobiono konkurs na audycje. Tu dużą aktywność wykazał drugi, a nawet trzeci szereg. Pomysły mogą być i dobre ale o powodzeniu decyduje to, kto je prowadzi. A często prowadzącymi byli czeladnicy. Postanowili udowodnić, że nie trzeba być kurą, aby ocenić smak jajecznicy. W praktyce jednak, jakby chcieli przekonać, że to kogut znosi jajka. W ubiegłym roku moja żona zaniepokoiła się wgłębieniem w moim czole. No fakt, było, prawie dziura. Skąd do cholery? Następnego dnia jechałem Karkonoską. Znowu zobaczyłem baner na całą ścianę, głoszący, że właśnie mijam najlepsze radio w Europie. Puknąłem się w czoło i… sprawa dziury została wyjaśniona. Radio, które ledwie mieściło się w pierwszej dziesiątce stacji we Wrocławiu, zaczęło się klepać po udach, bo jest najlepsze w Europie. To była bardzo megalomańska kampania promocyjna. Użyty w niej argument wart był tyle, co tytuł lorda, który za niewielkie pieniądze można kupić w Szkocji. Ale, umówmy się, to był tylko zły sen. Było, minęło. Jestem pozytywnie zaskoczony, bo nowej szefowej udało się, stosunkowo szybko, wszystko naprawić. No, prawie wszystko. Diable wciulony, nie szukaj tu podtekstów. Jest mi dobrze na emeryturze! No to bierz się za klikanie minusów. PS Wypisałem sobie korespondencję na tym forum, mogącą być przesyłaną z serwerów radiowych, przeanalizowałem godziny wysłania. Sięgnąłem do ramówki. Porównałem. Chyba wiem, kim jesteś. Trzeba wiedzieć kto jest przyjacielem. WS
~diabeł wcielony
2018-04-05 01:21:01
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 31
bez wstrząsów sondeyu żyjesz jeszcze ? odwetem groziłeś
~92 FM.
2018-04-03 08:12:08
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 74
Synu, wykup cegiełkę naszej Medainy a będziesz mógł słuchać św. Katarzyny na antenie Naszej Rodziny wieki całe , kontrakt już blisko.
~Papek
2018-04-02 20:05:47
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -21
Jak miło posłuchać spokojnej pani Katarzyny w spokojnym programie popołudniowym. Pozdrawiam serdecznie ;)
~yes
2018-03-31 14:20:55
z adresu IP: (91.5.xxx.xxx)
Ocena: -5
Nawet w Bawarii w necie słuchamy niektórych audycji muzycznych. Również RMK.
~kult jednostki
2018-03-30 00:44:00
z adresu IP: (46.215.xxx.xxx)
Ocena: 53
oddaj NAM 7 milionów !!!
~Anna
2018-03-29 23:06:13
z adresu IP: (91.225.xxx.xxx)
Ocena: 21
RMK to świetna audycja. Redaktor Artur Młyński po mistrzowsku prezentuje perełki muzyczne.Wyborny dobór utworów , wspaniałe komentarze-to uczta dla ucha i duszy sympatyków dobrej muzyki. Słuchacze proszą o więcej dłuższych spotkań z RMK????
~Gwen
2018-03-29 11:10:35
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 3
Chyba wymawia się :”co nowego w świecie seriali” a nie „ świecie serialów”? Pozdrawiam
~georgia
2018-03-28 20:04:12
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 27
Jerzy Węgrzyn i jego audycje to jedna z piękniejszych historii jakie przydarzyły się temu radiu. Powinien zostać ozłocony za wiedzę, kulturę słowa, charyzmę i pomysł na to jak opowiadać o muzyce. To sama przyjemność spędzać z Nim czas. Bardzo się cieszę, że jest Go zdecydowanie więcej na antenie niż dotychczas. Panie Jerzy - ogromne gratulacje. Reszta kolegów i koleżanek powinna pobierać u Pana lekcje. Serdecznie pozdrawiam i czekam na kolejne programy. Zawsze jest w nich coś wyjątkowego. ps. a Wy kogo lubicie i cenicie?
~słuchawka
2018-03-28 08:01:37
z adresu IP: (185.75.xxx.xxx)
Ocena: 3
Skoro takie powroty i zmiany w ramówce (myślę że na lepsze), to zastawiam się nad szansami powrotów wieczorów muzycznych, tych porządnych 4 godzinnych, jak RMK.
~jasia
2018-03-26 18:29:08
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -1
co? gdzie? kiedy?
~AMON
2018-03-24 21:30:19
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: -14
rmk - 4 godziny w weekend
~Plus
2018-03-23 22:09:48
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 30
Ten pan, co rano budzi mnie, nie budzi mego zaufania. Co prawda od czasu, gdy został antenowym wdowcem, nieco się uspokoił. Mimo tego, wciąż jednak odbieram go jako sztucznego radośnika. Tęsknię za Geryn, Marczyńskim, lubię w RAMie Jaworską. Są naturalni. Ten pan – nie.
~Internautka
2018-03-23 17:25:54
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: -12
A podobno jest też wymiana w internecie? Kierownika zmienili
~efcia
2018-03-15 16:54:28
z adresu IP: (185.238.xxx.xxx)
Ocena: -40
Dwie Racje: Zgadzam się z Panem z partii Wolność. Są dwa ugrupowania które myślą o społeczeństwie, pozostałe to starzy politykierzy którzy chcą dorwać się do kasy publicznej i uszczknąć dla Siebie.
~IRANKA
2018-03-13 08:26:20
z adresu IP: (46.215.xxx.xxx)
Ocena: -96
ten pan co rano budzi mnie, budzi moje zaufanie, dziękuję od serduszka .
~Łukasz
2018-03-12 06:57:29
z adresu IP: (95.143.xxx.xxx)
Ocena: -32
Super Radio Wrocław! Dziś pracuuję z Wami od 6, świetna muzyka - przeboje bardzo na plus. Poprzednie rockowe smęty mnie nudziły, omijałem Was. Teraz naprawdę miło włączyć Radio Wrocław. Nie podoba mi się jedynie ta Pani Majeran, która ma tak skrzeczący głos, że nie idzie jej słuchać. Więc od 12 do 13 nie słucham Was. Poza tym naprawdę wszelkie zmiany po zwolnieniu prezesa Dudy są naprawdę przyjazne dla słuchacza.
~Daf303
2018-03-09 22:15:18
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -24
Do Bzz itp. Piszecie "przestań jęczeć, zmień sobie stację na Trójkę itd..." Idąc takim tokiem myślenia to jak do Polski wejdą znowu Niemcy to przestań jęczeć idź do Holandii, albo Hiszpanii... Tak tylko mogą napisać osoby które w dupie wcześniej miały to Radio! A ja nie mam go w dupie i nie zamierzam przestać sprzeciwiać się upadku poziomu muzycznemu tego Radia!!!
~Komentarz został usunięty
2018-03-09 21:52:54
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 12
Komentarz został usunięty
~Anna
2018-03-09 18:36:43
z adresu IP: (91.225.xxx.xxx)
Ocena: 17
RMK - wspaniała muzyka, doskonały program muzyczny, Artur Młyński świetny prowadzący.Dobrze, że RMK zatoczyło koło i powróciło na antenę Nareszcie dobre zmiany w RW???? Mam nadzieję, że to nie koniec pozytywnych niespodzianek i RMK wydłuży się lub pojawi wielokrotnie w tygodniowej ramówce RW. Po tak wspaniałej uczcie muzycznej słuchacz nabiera energii do życia, każdy kolejny dzień jest jaśniejszy i zbliża do ponownego słuchania RMK. Brawo RMK - kręć się długo i rockowo, napędzaj energetycznie dusze fanów dobrej muzyki!
~yes
2018-03-08 23:02:40
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 25
Wreszcie RW małymi krokami powraca do normalności. Witamy serdecznie p. Artura, a w niedziele powitamy p. Andrzeja Patlewicza. Tak na marginesie nazwisko DUDA dziala na niektórych, jak plachta na byka.
~RMK
2018-03-08 22:23:46
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 17
RMK i jestem właśnie jakieś dwa lata młodszy.
~Piotr
2018-03-08 22:10:56
z adresu IP: (89.190.xxx.xxx)
Ocena: 6
Miło słyszeć RMK
~AMON
2018-03-08 21:30:55
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: -45
DZIEKI ZA LOZE SZYDERCOW - DZISIAJ STARTUJE RMK - ZEBY TAK JESZCZE ARTUR MOGL NADAWAC W SOBOTE LUB NIEDZIELE - ZNOWU 4 GODZINY
~Komentarz został usunięty
2018-03-08 20:27:22
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 6
Komentarz został usunięty
~muzeum pana z ALFABETU
2018-03-08 02:06:11
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: 53
L...Y stadnina z czasów ZSMP
~Plus
2018-03-07 22:07:13
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: -31
Zauważyliście? Aktywność Mateusza vel Dawida vel Żenua pojawiła się w momencie zmiany władzy w Radiu Wrocław. Ten troll wyraźnie ma coś do stracenia. Spędza długie godziny na restartowaniu komputera, co daje mu możliwość umieszczenia kolejnego plusa przy swoich wypocinach i minusa przy adwersarzach. Trzeba go olać. Analizuję, kim może być. Gdy ponad 2 lata temu weszła nowa ramówka, programy dostała spora grupka radiowych czeladników. Za szybko. Młode wilki okazały się nieopierzeńcami. Ale przez dwa lata ich ego antenowe zostało napompowane. Portfele też. I oto teraz wracają na właściwe miejsce. Stąd ten skowyt. Mateuszowi i jego odmianom wydaje się, że liczbą lajków wpłyną na decyzje antenowe nowego kierownictwa. Efekt może być odwrotny: poziom argumentacji, sposób formułowania myśli jest tak niski, że sami skazują się na radiowe zaplecze.
~emeryt31
2018-03-07 17:41:38
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: -3
Tęskniłem za Wami. Leszek
~nai
2018-03-07 10:39:44
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 17
Mateuszu - powiedz gdzie mieszkasz, a tam z własnych pieniędzy postawię Ci przed domem płytę pamiątkową z napisem" TUTAJ MIESZKA MATEUSZ - CZŁOWIEK KTÓRY PŁACI ABONAMENT RADIOWO-TELEWIZYJNY" Może znajdą się osoby, które zapalą znicz? W każdym poście musisz dobitnie dać wszystkim znać, że płacisz abonament. Kojarzysz mi się z Jasiem Fasolą, który w sklepie wszystkim dookoła pokazywał, że ma kartę kredytową, bo jaki to on nie jest super i jak mu trzeba tego zazdrościć. Fajnie z tobą się polemizuje, ale już wszyscy wiemy o tym, że płacisz ten abonament i zamykamy ten temat. Cześć ci i chwała, ale już przestań się tym chwalić bo to nie ładnie.
~Dawid
2018-03-07 09:05:16
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 32
Miło poczytać? Bo znowu ktoś posłużył się obraźliwym epitetem? Dziwię się, że głównie ci, co uważają się za "inteligentnych", przyklaskują osobom określającym innych mianem "palantów", nierzadko też takimi słowami się posługując. Mało tego, przypisując sobie przy tym rolę "fachowca" wiedzącego, że radio nie potrzebowało zmian. Gdybyście się trochę zainteresowali rynkiem radiowym, to wiedzielibyście, że Radio Wrocław prawie zawsze zamykało stawkę i było na końcu w wykazie najchętniej słuchanych stacji radiowych we Wrocławiu. Od dwóch lat sytuacja zaczęła się zmieniać na lepsze, więc zmiany wydają się wręcz uzasadnione. Oczywiście zawsze warto się wypowiedzieć i zawsze warto powiedzieć, co nam się nie podoba, ale nie oceniajmy wszystkiego własną miarą. To, że coś nam się nie podoba, nie znaczy że jest złe. Nie lubię muzyki dyskotekowej najchętniej w radiu słuchałbym Prince'a, Deep Purple, Queen, Led Zeppelin... Ale ja nie jestem statystycznym słuchaczem i zawsze trzeba brać pod uwagę dobro ogółu, a nie jednostki. A że zagrali "I just call to say I love you" w nowej wersji, to co w tym złego? Ja co prawda wolę oryginał, ale wiele osób dzięki nowej wersji w ogóle poznało ten utwór i właśnie w tej wersji robi furorę za granicą. Dlaczego zatem publiczne radio we Wrocławiu miałoby go nie zagrać? Myślę, że ten spór mógłby zostać zażegnany poprzez wyzbycie się egoizmu. Krótko mówiąc, warto czasem pomyśleć o innych, czego wszystkim krytykującym życzę :)
~janiecki
2018-03-06 21:53:44
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -16
Dav - jak to miło poczytać kogoś mądrego - świetny komentarz i świetna historia. Z chęcią posłuchałabym takiej opowieści w jednym z reportaży
~Dav303
2018-03-06 21:34:19
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -15
Do Mateusz. Cenię i szanuję Twoje zdanie. Ile masz lat 13-15? Co byś powiedział gdyby Twój ojciec wychował się słuchając tego Radia. Tobie też je polecił i ty byś od dziecka też tylko tego słuchał? Mam 40 lat. Pamiętam jeszcze 'Studio Odra'. Jak śpiewał 'Szalony magazynier'... Później w sobotę wieczorem 'Lista Polskich Przebojów' (lata '90-te). W dniu 1 listopada (chyba '2000) listę przebojów prowadził Lech Janerka i puszczał kawałki tych co odeszli... Dzięki temu Radiu (i później też Panu Jerzemu Węgrzynowi) poznałem super muzykę... Pamiętam starą 'Lożę szyderców', potem w czwartki 'Koliber studio...', trzymałem też kciuki za Ewelinę Lis (pozdrawiam serdecznie i miło Panią słyszeć :) ) Jak dorośniesz, zrozumiesz..... A Ty chcesz różnorodności?????? 90% stacji typu RMF, Zet itp. gra tą różnorodność! To Radio było jedyne w swoim rodzaju i ono nie potrzebowało zmian...
~Dawid303
2018-03-06 20:54:29
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -26
Od ponad 20 lat jeżdżę autem po Polsce i nie tylko.... Zawsze (nieraz z Żoną) jak dojeżdżaliśmy w okolice Dolnego Śląska to jużpróbowaliśmy łąpać Radio Wrocław, żeby posłuchać dobrej i nietuzinkowej muzyki!!!!!!!!!! Teraz tylko po to żeby na RDSie przeczytać komunikaty o wypadkach..... Takie gówno czasem leci jak w RMF , Zetce a nieraz szambo jak w ESCE :((( Jak coś było przez dziesięciolecia naprawdę super to po co to psuć? Czy ktoś mądry zatrudnił tam likwidatora tego radia??? Bo w tym kierunku to zmierza :/
~Dawid303
2018-03-06 20:47:17
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -43
Dziś przed 14 nagle leci "Waglewski Fisz emade....." Kurde w pierwszej chwili myślałem, żę ktoś mi na Trójkę radio zmienił, ale nie. Naprawdę Radio Wrocław zagrało fajnie... Fajnie było i było. Aż znowy Slelena Gomez czyli gówno tłoczymy niezmiennie od 2 lat? Tylko czy jakiś nowy palant ma prawo niszczyć to co przez dziesięciolecia Radio Wrocław promowało???? Porządną muzykę????
~rpf
2018-03-06 13:54:16
z adresu IP: (131.228.xxx.xxx)
Ocena: -6
Patrick Wolf w playliście, niesztampowy utwór Edyty Bartosiewicz. Zero przerywników w stylu radia ESKA. No i czuć, że prowadzący znów sami dobierają melodie. Wielka radość!
~mjodek
2018-03-06 12:19:52
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -24
Warto było czekać na te piękne czasy / I na własne oczy cuda te zobaczyć / Aż z uciechy westchnął osłupiały świat / Warto było czekać klepiąc biedę tyle lat - a dokładnie dwa :)
~okno
2018-03-06 08:54:43
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -19
Właśnie leci "I just called to say i love you" i zamiast w oryginale to oczywiście w wersji dyskotekowej. Basta zbastuj już. I jak tutaj szanować takie radio?
~Słuchawka
2018-03-05 19:58:48
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: -84
Zmieńcie proszę jeszcze te dżingle na bardziej przyswajalne i dajcie jeszcze lepszą muzykę (niekoniecznie ciężki rock czy metal acz było by to miłe). Po tak długim odstawieniu RW, Loży Szyderców i Jerzemu Węgrzynowi daję plusa. Jest dobrze a może być jeszcze lepiej.
~Dawid
2018-03-05 17:12:23
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 111
Pozwolę sobie zabrać głos pierwszy raz, po przeczytaniu wpisów, które są odzwierciedleniem naszego społeczeństwa. Najważniejsze, żeby skrytykować, co dowartościowuje jak mało co. Bo przecież lepiej wiemy, jak robić radio. A jeżeli ktoś jest innego zdania i Radio Wrocław w takim kształcie mu się podoba, to jest jakiś głupi, więc najlepiej go wyśmiać albo obrazić. A najsmutniejsze jest to, że nie potraficie docenić pracy innych. Pracowaliście kiedyś w radiu? Ja tak, więc wiem ile trzeba poświęcić siebie, swojego życia i ile to kosztuje wysiłku, żeby wszystko zagrało. Nawet jeśli nie odpowiada nam forma, to nie należy tych ludzi potępiać i wymyślać im obraźliwych przezwisk. Robią radio na miarę czasów, w jakich przyszło nam żyć, a dla zwolenników starszego formatu są inne stacje, które zachowały dawny charakter i o czym wspomniał Mateusz. Postawcie się w sytuacji prowadzących program, którzy zrobią wszystko, by program był fajny, a później czytają takie wpisy. Czy naprawdę dla niektórych najważniejsze jest sprawianie przykrości innym? I to w dodatku pracującym dla nas? Ludzie, zanim zaczniecie coś pisać to zastanówcie się nad sobą i nad tym, czy w takiej sytuacji chcielibyście być na ich miejscu. A niestety tak już jest, że w Internecie lubimy pokazywać się od tej strony, byle dokuczyć i podciąć innym skrzydła. I wtedy nam lepiej? Jeśli tak, to bardzo to smutne. I szkoda, że tym zadowolonym rzadko zdarza się napisać dla równowagi coś miłego, bo łatwiej jest narzekać. I z tego miejsca pozdrawiam wszystkich prowadzących. Robicie dobrą robotę i dziękuję Wam za to w imieniu wszystkich tych, którzy myślą podobnie, tylko nie zabierają głosu. Serdecznie pozdrawiam!
~Plus
2018-03-05 17:00:14
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: 26
Idzie nowe, ale czasem się zagalopuje. Dzisiaj po trzynastej, u Basty pojawił się duet Danuta Rinn i Bogdan Czyżewski. Odpadłem.
~lampa
2018-03-05 16:16:52
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
WOW ale Mateusz ma popularne wpisy - takie ilości ocen pozytywnych? chyba wszyscy go kochają ;)
~Kom
2018-03-05 16:15:55
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: 17
O i pani Kasia zmądrzała i wydoroślała. Od dzisiaj jest już Katarzyną. Można?
~Wajcheprzeloz
2018-03-05 15:02:42
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: 6
Widzicie co się dzieje z opiniami o postach Mateusza i okolicznych? Oj, Mati, Mati - ty mały manipulanciku...
~Mateusz
2018-03-05 11:17:10
z adresu IP: (93.181.xxx.xxx)
Ocena: 2
Mój komentarz odnosił się do personalnej wycieczki pani "Jasi".
~Mateusz
2018-03-05 11:14:16
z adresu IP: (93.181.xxx.xxx)
Ocena: 62
Proszę sobie odpuścić te personalne wycieczki. Chyba cierpi Pani na manię prześladowczą. Spokojnie, proszę się nie martwić, to uleczalne :) Życzę miłego dnia i polecam uciekać od tej "niedobrej i przeklętej" muzyki disco np na 87,7 czy 100,2 FM. Zakładam że płaci Pani abonament więc znajdzie Pani w ofercie Polskiego Radia swoją ulubioną muzykę na tych częstotliwościach. Inni też płacą i odpowiada im oferta PRw. Proszę więc z łaski swojej dać tym osobom spokój, odczepić się od nich, zaprzestać prowokacji, jątrzenia i personalnych wycieczek. Miłego dnia :)
~jasia
2018-03-05 10:55:51
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -62
Czekamy na zmianę tej dyskotekowej muzyki na bardziej poważną i przystającą do poziomu słuchacza na poziomie... P.S. do komentowania powrócił Mateusz a więc liczymy na kolejne pochlebstwa w stronę dyrektora muzycznego pana B. Ale spokojnie Mateuszu, miotła zamiata :)
~Mateusz
2018-03-05 09:36:47
z adresu IP: (93.181.xxx.xxx)
Ocena: 124
Takie radio to mi się podoba ! Zmiany zdecydowanie na plus. Jest wyższy poziom programu i prowadzenie z klasą na poziomie odpowiednim dla radia publicznego. Muzyka na szczęście pozostała różnorodna, nie brakuje przyjemnego popowego brzmienia. Z tego co słyszę to za muzykę odpowiada pan Łukasz co mnie cieszy. Cieszę się że zmian które wprowadziła nową pani Prezes. Da się zauważyć, że są przemyślane i zostały wprowadzone z głową. Jest kompromis pomiędzy dawnym RW a koncepcją wprowadzoną przez pana Dudę. W obecnym RW każdy powinien znaleźć coś dla siebie i chyba o to powinno chodzić w radiu publicznym.
~niki
2018-03-04 14:58:01
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -48
Wow - powinni dodatkowo zmienić to dziwne TOP5 i Chamburgera na śniadanie. Ale co dziwne Basta uchował się. To jeszcze tylko zmiana dzingli, playlisty i odbieranie telefonów na antenie i będzie git :)
~Papek
2018-03-04 12:54:35
z adresu IP: (195.182.xxx.xxx)
Ocena: -93
Na stronie internetowej pojawiła się nowa ramówka. Brakuje jeszcze niedzieli. Z wielką ulgą można już ogłosić KONIEC PORANNYCH I POPOŁUDNIOWYCH DUETÓW. Swoje miejsce na antenie w większym odzyskują Jerzy Węgrzyn i Popołudnie Kibica. Generalnie można powiedzieć, że jest to ramówka kompromisowa pomiędzy tym, co było po 1 stycznia 2016 roku, a tym co było wcześniej i to nawet dobrych kilka lat temu. Z zainteresowaniem będę się od jutra przysłuchiwał zmianom wprowadzonym przez nową panią prezes Jolantę Piątek, której bardzo za to dziękuję.
~nik
2018-03-02 19:36:12
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -22
a wiadomo kto będzie prowadził?
~Papek
2018-03-02 09:53:05
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -2
Od poniedziałku wchodzi nowa ramówka Radia Wrocław. Z niecierpliwością czekamy na szczegóły i umieszczenie jej na stronie internetowej.
~Małgosia
2018-02-28 09:45:46
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -24
A propo SMOGU, nie mogę dodać komentarza na tamtej stronie więc pozwalam sobie tutaj: "Witam i zapraszam do Kobierzyc, zwłaszcza wieczorami. Od razu ja się wjedzie do miejscowości to wiadomo o co chodzi. Moja 6 letnia córka, jak wracamy popołudniu z przedszkola, gdy wysiądzie z auta mówi "od razu czuć że jesteśmy w domu", a 10 letni syn prosi żeby go nie wysyłać wieczorem do sklepu bo oddychać się nie da. Wietrzenie mieszkania może odbywać się tylko rano, jak nie zdążę to potem nie ma już szans. Przeprowadziłam się do Kobierzyc jak miała się urodzić moja córeczka, marzyłam o długich spacerach na świeżym powietrzu, ale okazało się że we Wrocławiu było wiele lepiej i teraz żałuje. Małgosia"
~Andrzej
2018-02-28 06:28:45
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 20
Pani Kasiu i Panie Tomku. U nas w Lądku jest teraz +20 stopni Farenhairta lub inaczej +280 stopni Kelwina,a nie - 15 stopni Celsjusza. Od razu cieplej
~Jedrek
2018-02-27 12:48:13
z adresu IP: (83.8.xxx.xxx)
Ocena: -3
Witam Panią dlaczego w aucie jest obowiązkowa gaśnica skoro to jest każdego prywatność to zależy od każdego czy chce wozic czy nie bo prawdę mówiąc mi niewskuramy kilogramów gaśnica prawda??? A policja kara szybko wobec mnie to chore
~Elżbieta
2018-02-24 10:35:02
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 1
W sprawie Zielonej Doliny mam wątpliwości. Jest już marka Dolina Baryczy, Sady Trzebnickie. Żywność bez dodatków nawozowych, ochronnych ma mało efektowny wygląd, prawda? Dla nie to jasne - mam swój ogródek i wiem jak wyglądają warzywa czy owoce rosnące bez wspomagania chemicznego. Na Psim Polu , w sezonie, działa stragan z Doliny Baryczy. Sprzedawany tam towar to dorodne, okazałe sztuki, bez plam, bez robaków. I mam uwierzyć, że to z upraw "ekologicznych"? W życiu! Zielona Dolina to następny tworek-potworek nie mający nic wspólnego z produkcją bez środków chemicznych. Pozdrawiam ciepło. Elżbieta.
~MADIA NARODOWE
2018-02-24 09:43:53
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 71
a tutaj nadal JAK BYŁO tak JEST .......
~lukk
2018-02-22 11:36:37
z adresu IP: (109.173.xxx.xxx)
Ocena: 16
Simple Minds - Midnight walking to miód na moje serce. Więcej, więcej, po trzykroć więcej!
~Ciekawy
2018-02-16 19:14:28
z adresu IP: (89.74.xxx.xxx)
Ocena: 20
Witam co jest powodem usunięcia komentarzy i brak dodawania nowych do państwa artykułu "Ponad sto rodzin z ulicy Jutrosińskiej we Wrocławiu boi się o swoją przyszłość"
~tom1tom
2018-02-16 13:34:06
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -9
Fajny nastrój zepsuty takim kawałkiem: DjKhaled ft. Rihanna -Wild Thoughts. Proszę nie grajcie tego utworu. Pozdrawiam
~słuchawka
2018-02-15 12:41:35
z adresu IP: (185.75.xxx.xxx)
Ocena: 3
Wczoraj Artur Młyński ogłosił na facebookowym Rockowym Młyńskim Kole, że wraca na antenę RW. Od 8 marca po 22-giej. Bardzo lubię takie wieści.
~rpf
2018-02-12 21:43:40
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -19
Gołym okiem widać zmiany na stronie Radia. W końcu sport, kultura, publicystyka zajmują miejsce, które dotychczas dane było promocji relacji ze słuchaczami. Skończył się ten festiwal taniego schlebiania. I za taki trend trzymam kciuki. Pozdrawiam
~jerzy
2018-02-07 19:26:05
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: -20
Byłem w styczniu w sali Radia Wrocław na spektaklu muzyczno-satyrycznym p.t. Dużo kobiet,bo aż trzy,który prowadził p.Artur Andrus.Rewelacyjny spektakl,artyści z górnej półki.Wspaniałą zabawę psuli tylko operatorzy świateł ,gdyż świecili prosto w oczy widzom.Część świateł odbijała się o bok fortepianu i też oślepiała widzów w pierwszych rzędach.Nie sądzę ,żebym wybrał się na koncert do tej sali po raz drugi.
~Janina
2018-02-05 08:45:40
z adresu IP: (83.238.xxx.xxx)
Ocena: 5
Pytanie,czy za miesiąc, rok,pięć lat,10 itd ponownie będziemy o tym dyskutować i udawadniać że nie mamy garba??? Po co pusta dyskusja, mamy bronić dobre imię Polski i tyle.... Dlatego nie pozwólmy na bezkarne pomawianie Polaków i Polski o coś, czego nie zrobili
~1985
2018-02-03 17:06:21
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: -3
Dzisiaj Przed 17.oo - Varius Manx- Wolne Ptaki. Super!! Prosze częściej takie klimaty :)
~Papek
2018-02-01 13:48:16
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 13
Panie Tomaszu, proszę się nie krępować! Wczoraj rano na antenie wymsknął się Panu kilka razy zwrot do słuchaczy per państwo. Naprawdę nie ma się czego bać i może się Pan zwracać w ten sposób za każdym razem.
~Rad
2018-01-29 22:39:16
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: 26
A to dlatego pan Tomasz mówi o sobie Oldsikorhend a pani Kasia jako kolezanka szefa wszystkich prezenterów Górnahontas ! No dopiero teraz łapie ! Dotychczas zakładałem, że przegrali jakiś zakład. Dorośli ludzie, którzy mówią co rano do dorosłych ludzi, nie mogli przecież sami sobie takich pseudonimów wymyślić. A jednak ! Ps. Naprawdę sami sobie wymyślili te przezwiska ?
~Ucho
2018-01-29 19:39:39
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 19
Dosyć krytykowania Tomasza Sikory. On jest szefem wszystkich prezenterów. To znaczy, że jest najlepszy. Kropka!
~poranek
2018-01-28 23:19:46
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 42
Dramatyczne dzieci w wieczorynce! Natychmiast zdjąć tę audycję! Wychwalały Pana Sikorę!!! Widocznie jak nie może bronić się poziomem i merytoryką, to tak stara się ocalić własny tyłek! To tak żenujące, jak poranne programy w wydaniu jego i przemądrzałej i "mądrej inaczej" towarzyszki
~nivcc
2018-01-28 11:11:09
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: -38
Papek a skąd takie wieści o powrocie Pana Piotra? Przyznam, że świetne wieści! Mam nadzieję, że wróci loża szyderców, ale Pan Osowicz powinien dostać godnego nowego przeciwnika :)
~Papek
2018-01-28 11:05:51
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -76
Tymczasem do Radia Wrocław po cichu wrócił Piotr Osowicz. Witamy ponownie!
~Janek Z Niemodlina
2018-01-28 08:10:33
z adresu IP: (82.176.xxx.xxx)
Ocena: -25
Pozdrawiam Pania Malgosie i Reszte Ekipy Radia Wroclaw
~Słuchawka
2018-01-27 18:41:16
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 36
Tomasz Duda znikł z listy 'Ludzie Radia'. Wróciła na antenę grzeczna forma 'Państwo'. Ekstra. Od razu to lepiej brzmi. Czyżby naprawdę nadciągał wind of change? Czekam na rozwój wypadków.
~Komentarz został usunięty
2018-01-25 01:51:55
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: 6
Komentarz został usunięty
~mjodek
2018-01-24 11:51:08
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 24
Szczęść Boże panu Dudzie na stolcu prezesa Radia Rodzina. Wklejam cytat z innego forum: No i ponoć na szczęście zabiera ze sobą część owieczek z Karkonoskiej. Na wrocławskim Watykanie nie mogą się doczekać..... Które to owieczki, czyżby oba duety plus Łukasz??? Aż tyle szczęścia spotkałoby mnie?
~rpf
2018-01-24 09:44:32
z adresu IP: (131.228.xxx.xxx)
Ocena: 52
Niemożliwe! Znów mówią do nas, jak do ludzi. Mówią do nas Drodzy Państwo. Czuję w tej jaskółce nutkę wiosny, która przecież jeszcze tak daleko, het, przed nami. Pozdrawiam ludzi umiaru i rozsądku.
~Papek
2018-01-23 10:14:06
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 11
Chciałbym również dodać, że czuję dużą satysfakcję słysząc jak prowadzący programy w Radiu Wrocław ponownie zwracają się do słuchaczy per państwo. Mam nadzieję, że Oldsikorhand i Górnahontas niebawem dołączą do tego grona. Wiatr zmian nadchodzi.
~Papek
2018-01-23 10:10:38
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -23
Tymczasem według doniesień medialnych poprzedni prezes Radia Wrocław został nowym redaktorem naczelnym innej wrocławskiej rozgłośni, która teraz zamierza starać się o koncesję komercyjną. W artykułach możemy przeczytać, że doceniono jego doświadczenie i profesjonalizm. No rzeczywiście, w przeprowadzaniu komercjalizacji stacji radiowych ma on doświadczenie jak mało kto i nie można mu tego odmówić.
~W NASZYM
2018-01-22 01:29:38
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 106
KRAJU ZMIANY a POdwórze tutaj nadal brudne jest po POprzedniku
~Express
2018-01-21 16:54:39
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 129
Panie Sikora! Niech się Pan przestanie kompromitować! Wszyscy prowadzący mówią już "proszę Państwa" tylko Pan i Pana niedouczona, infantylna i przemądrzała towarzyszka poranka próbujecie mówić na Ty. Kiedyś mówił Pan normalnie, a teraz brzmi Pan jak zarzynana świnia. Czasy Dudy minęły, a to przecież Pan był głównym twórcą tragicznych zmian w Radiu. Czas się z tym pogodzić i odejść - jeśli jest Pan człowiekiem honoru. Ale pewnie Pan nie jest. Już widać że zmiana w Radiu to jest prawdziwa dobra zmiana! Czekamy na kolejne ruchy!
~Andre
2018-01-21 09:14:52
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 2
To nie jest radio regionalne tak jak TVP3 jest to niczym RMF lub ZET ale można miec nadzieje ze po listopadzie to się zmieni
~Tomasz
2018-01-17 16:08:37
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 24
A dlaczego Pani redaktor taka smutna? :((
~módlcie się
2018-01-16 02:41:21
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 22
do króla EU, I Róży .ZKOLANPOwsańcie
~Sugestia
2018-01-14 09:54:11
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 20
Byłoby niezwykle elegancko gdyby poranny duet Kasia i Tomek( a zwłaszcza Kasia) przestał wyszydzać z red Baranskiego. To jest zwyczajnie niegrzeczne. Że niby są lepsi? Na przykład w czym i kiedy?
~Komentarz został usunięty
2018-01-12 16:21:41
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 46
Komentarz został usunięty
~mjodek
2018-01-11 15:54:51
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -3
Dzień dobry. Dwa lata temu obniżono drastycznie poziom artystyczny i merytoryczny RW. Podobno po jakiejś ankiecie, podobno na życzenie słuchaczy... Czas na kolejną ankietę! Proszę - we własnym imieniu - o przygotowanie nowej i po wcześniejszej, wyraźnej zapowiedzi na antenie, umieszczenie jej na stronie RW. A miłych użytkowników tego forum proszę o nielajkowanie mojego pomysłu (bo tutaj jest to niewymierne), ale dodawanie własnego komentarza.
~co jest ważne?
2018-01-05 02:07:19
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 54
czyny i odmiany , ODWAŻNE !
~Do wszystkich
2018-01-04 20:41:52
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -61
Uprasza się o zaprzestanie komentowania wpisów ~Mateusza. Zakłóca to Jego nieustanne plusowanie własnych postów.
~Lahz
2018-01-03 19:41:16
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 146
Nie słucham poranka. Nie mogę. Nie wiem dla kogo to program, bo ani dla dorosłych ani dla młodzieży. Dla nikogo nawet średnio wymagającego. Lubię radio poznopopołudniowe i wieczorne, zwłaszcza reportaże.
~Radiogaga
2018-01-03 14:05:35
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: -3
Ludzie kochani w tych dyskusjach nad „nowym” radiem oprócz muzyki skupmy się też nad tym jak się do nas mówi, kto mówi i jak to robi. Bo to przecież istotna część radia. Może ktoś weźmie pod uwagę i te sugestie. Może chociaż kilka.
~do Mateusza
2018-01-03 14:04:03
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -11
MateuszoŁukaszu! Nie wiesz czasem, co się stało z wazeliną na Krzykach? Ktoś wykupił ją do szczętu… Piszesz: " Pani Prezes sama wie co ma robić.". Słusznie, Po co więc od wielu dni podpowiadasz Jej broniąc swojej działki? Zresztą nie martw się. Wygrasz. Wyjdzie na Twoje. Kopernik stwierdził, że słaby pieniądz wypiera mocny. Prymitywna muzyczka pleni się i zagłusza wartościową. Prezes Kurski w TVP lansuje (o zgrozo!) disco polo, Twój gust jest od tego nie tak daleko. Tu nie chodzi o rock. Tu chodzi o misję, kształcenie słuchacza a nie schlebianie słabszym gustom. W sprawie hejtu to się nie przyczepiaj. Zdarzają się tu wpisy psycholi, ale przygniatająca większość postów ma merytoryczną zawartość. Są tam konkrety dotyczące etapów schodzenia dobrego radia na psy. Padają konkretne nazwiska dziennikarzątek chcących być dziennikarzami. Wytykane są jaskrawe błędy. To forum od dwóch lat kręci się wokół jednego: oddajcie nam starą ramówkę! Jeśli przez tyle miesięcy temat nie wygasa, to może jednak jest coś na rzeczy? Przypomniano tu, że ~Słuchawka miała ponad 100 polubień. ~krzy-krzy ( z 17.03.2017) ma już ponad 200. Każde kliknięcie, to jest, niestety, szczeknięcia psa na karawanę, która jedzie dalej. Dwa lata temu słuchalność we Wrocławiu była na poziomie ok.4%. Teraz jest około 5%. To nikły sukces. Nie usprawiedliwia on zinfantylnienia tego Radia. Nie warto było – jak śpiewała Regina Pisarek.
~Noname
2018-01-03 12:53:39
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: -2
Kolego mjodek wywołałeś wilka z lasu a dokładniej Mateusza do internetu :) A Mateusz jak zwykle swoje i swoje w kółko. Chyba kopiuje swoje teksty z poprzednich postów:) A ja napiszę Mateuszowi, że może mnie opluwać, hejtować itd, ale musi przyznać, że swoimi tekstami robi to w stosunku do tych, co mają inne zdanie niż on. Mateuszu uszanuj nasze zdanie i pogódź się z tym, że nie wszyscy mają takie jak ty. I pozwól innym z odmiennym zdaniem wypowiadać się na tym forum bez słuchania jacy to źli jesteśmy, bo nie mamy takiego samego zdania jak ty. W końcu jest wolność słowa. A my swoje wiemy i na swoje czekamy :) :) :)
~Mateusz
2018-01-03 10:34:10
z adresu IP: (93.181.xxx.xxx)
Ocena: 49
Nowy Rok a tymczasem na tym forum nie zmieniło się nic...Hejt, kończenie bez końca i domaganie się "jedynej słusznej"rockowej wersji RW. Pozwólcie, drodzy dyskutanci że Pani Prezes sama wie co ma robić, jak powinna wyglądać regionalna, publiczna rozgłośni a a wasze "widzi mi się", wizję i prywatne opinie oparte na własnych gustach zostawcie w swoich główkach. To smutne ile w Was jest jadu, hejtu i egoizmu. Proszę, bądźcie chociaż odrobinę obiektywni, to nakazuje zwykła uczciwość. Playlista jest naprawdę zróżnicowana nie brakuje tam zarówno klasyki popu jak i okołorockowych klimatów. Posłuchajcie dłużej, przejrzyjcie playlistę a później dyskutujcie. Manipulacja naprawdę kiepsko o was świadczy. Jeszcze jedna serdeczna prośba - naprawdę darujcie sobie te wycieczki personalne. Napisałem jakiś czas temu, że odpuszczam sobie dalsze komentowanie bo naprawdę nie ma sensu. Merytorycznie napisałem już niemal wszystko w tym temacie, a mam wrażenie że niektórzy na tym forum stanowią wyjątkowo oporną na wszelkie argumenty materię... Życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Dużo zdrowia, pomyślności a także więcej dystansu, tolerancji, otwartości, mniej egoizmu i hejtu.
~yozik
2018-01-02 19:43:43
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 2
Administracjo, słuchawka w poście z 2017-07-24 ma 111 lajków. Nie boli to Was?
~yozik
2018-01-02 19:36:20
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 24
Idą na rekord. Mój post z 2017-12-11 ma już -111 anty lajków. Witamy na ziemi w nowym roku.
~Syliwa
2018-01-02 13:25:10
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: -51
dzień dobry, czy są jeszcze bilety na kabaret Hrabi? :(
~doPP
2018-01-02 10:09:08
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: 88
Pani Prezes - bardzo prosimy o zakończenie tej szopki i powrót do wartości i jakości sprzed 2016 roku. Jak tak dalej pójdzie, to starzy wierni słuchacze zapomną o PRW i będziecie musieli konkurować o słuchacza z półki miernoty i tandety. A tacy mają w czym wybierać i nie spojrzą na hybrydę jaką jest RW. Proszę o zakończenie tego weselno-remizowego jazgotu :( :( :(
~SZ. PANI PREZES
2018-01-02 08:15:42
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 123
PROSIMY o likwidację działu z ulicy Mysiej ! nadal pracuje ?! DOBREJ ZMIANY oczekujemy ... DZIĘKUJEMY
~amon
2018-01-01 21:51:42
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 101
moj komentarz propo wywalenia dudy zostal usuniety - czyli zostaje nowe stare szkoda prw bylo kiedys wzorcem dla radia publicznego ...
~yozik
2018-01-01 15:25:45
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: -9
No to obudziliśmy się w rzeczywistości niestety tak samo szarej. Basta zjadł już chyba wszystkie płyty z dobrą muzyką. Festynu ciąg dalszy, na sucho nie wchodzi. Szkoda. Tu gdzie mieszkam mam do wyboru pop, pop, pop, disco, retro no i jeszcze Trójkę - mało regionalną niestety.
~Nick
2017-12-31 20:56:54
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: 19
Ciekawe czy za trzy godziny obudzimy się w lepszej rzeczywistości :) Trzymam kciuki za Panią Prezes i jej zmiany :) A dla wszystkich słuchaczy i pracowników PRW wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym nowym roku.
~F.rdeesinnski
2017-12-30 08:56:14
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 28
u Nas już jest od dwóch lat BEZa
~Ciechoroba
2017-12-28 19:52:51
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 41
Dzisiaj rano prowadząca powiedziała, że wyremontowany tramwaj 102Na, to ten, o którym śpiewała Koterbska. Nieprawda. Ten tramwaj pochodzi z roku 1972. O niebieskich tramwajach śpiewano prawie 20 lat wcześniej.
~Komentarz został usunięty
2017-12-27 23:27:04
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: -8
Komentarz został usunięty
~Nick
2017-12-22 23:25:06
z adresu IP: (84.38.xxx.xxx)
Ocena: 5
A kto pamięta jeszcze wieczory z Młyńskim Kołem? :) Brakuje mi Pana Artura. Co się z nim dzieje?
~Ciechoroba
2017-12-22 14:16:40
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -41
Mateuszu, czy Ty aby nie masz na drugie Łukasz?
~Jasia
2017-12-22 10:25:12
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: -50
Mateuszu, ciągle powtarzasz, że płacisz abonament. Czy mamy Ci postawić piedestałek? Pomnik? Na rękach Cię nosić? My też płacimy ale nikt tak dobitnie o tym nie pisze w każdym poście. A to, że płacisz abonament nie upoważnia Cię do stawiania się ponad innymi (którzy też płacą). Chcesz mieś radio wg swojego gustu to je sobie załóż i graj co tam chcesz. A tutaj zauważ, że jesteś mniejszością a w demokracji to większość ma rację. P.S. No i zniżyłam się do poziomu gburowatości - przepraszam ale nie wytrzymałam.
~do Mateusza
2017-12-22 07:18:55
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -58
Drogi erudyto! RW, jako rozgłośnia publiczna, powinna pełnić misję. Jednym z jej przejawów jest promowanie dobrej jakości: wiadomości, muzyki, rozrywki. My - tzw. starzy słuchacze - doskonale pamiętamy, że tak właśnie było. I 1 I 2016 roku zostało brutalnie zamordowane. W imię płytkich żarcików rano, żenującej oprawy intelektualnej popołudniowych konkursów o bak paliwa, żenujących wypocin Mścisława Poniewierki, muzyczki z bitem na 2, czyli umpa-umpa i podobnych erzaców. Dlatego teraz gwałtownie reagujemy, gdy pojawia się szansa powrotu do normalności. Mateuszu, przeciwstawiasz dwa pojęcia: tzw. dobrego popu i rocka. Uważasz, że jedno i drugie się wyklucza. To jest właśnie egoizm. A muzyka, jak ludzie - jest dobra lub zła. Podobnie jak reszta programu radiowego. Topowi dziennikarze nowego RW pokazali, że nie mają tego subtelnego wyczucia i dlatego oczekuję od nowych władz przesunięcia ich do rezerw. A niektórych dodatkowo na kurs języka polskiego.
~JKL
2017-12-20 13:50:54
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: 24
Jak zmieni się RW na to sprzed 2016 to czuję, że na Karkonoskiej pojawią się pochody, marsze, czuwania itp. pod hasłami zamachu na demokrację i wolność no i na media :) Wesołych Świąt wszystkim i do usłyszenia "za rok" w lepszym eterze :)
~do Mateusza
2017-12-20 09:57:58
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: -57
Mateuszu, dlaczego twierdzisz, że w starym RW był tylko rock? Słuchałeś? Ja słuchałem i słyszałem wiele gatunków a nawet wszystkie. Po prostu muzyka była selekcjonowana i odrzucano słabą muzykę a puszczano wyważoną i na dobrym poziomie. I nie powtarzaj jak mantry tego, że w PRW był tylko rock bo się grubo mylisz. Obecnie za stronę muzyczną odpowiedzialny jest Pan Basta, który po godzinach jest DJ-em (m.in. na weselach). Stąd Taka muzyka. A ja nie chcę się czuć w pracy jakbym był na weselu. Praca wymaga skupienia a obecna muzyka na to nie pozwala. Warstwa słowna jak zauważyłeś także nie.
~Ciechoroba
2017-12-20 06:34:48
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -30
Mateuszu: walczysz o muzyczny komiks. Ja tęsknię za dobrą literaturą. PS. Nie jestem rckowcem. Przy okazji : włączyłem Poranek. Wyłączyłem. Papla paplę paplą poganie.
~Mateusz
2017-12-19 22:26:46
z adresu IP: (93.181.xxx.xxx)
Ocena: 148
Nie wiem gdzie widzisz egoizm w moich wypowiedziach. Przecież jestem za tym żeby na wszystko było miejsce w RW - oprócz popu niech i rock i jazz i poezja śpiewana muzyka ludowa i religijna będą obecne na antenie RW. Niech codziennie będą audycje poświęcone tym gatunkom. Powinno być tak żeby każdy znalazł coś dla siebie w RW bo jest ono wspólnym dobrem publicznym i wszyscy je utrzymujemy. Nie słuchałem RW od dawna a to dlatego że nie znajdowałem w nim nic dla siebie. Kierowało ono większość programu do zawężonego grona odbiorców m.in. poprzez ograniczenie muzyczne przez całe dnie. Z góry zakładacie że jest was więcej po ilości wpisów na forum. A co ze słuchaczami którzy nie piszą i się nie żalą i odpowiada im obecne RW ? Z twoich postów wnioskuję, że jesteśmy gorsi widzicie nas jak słuchaczy II kategorii bo nie słuchamy RW od 20 lat. Jak mieliśmy słuchać skoro format muzyczny ograniczał uniwersalność tego radia ? Nie przepadam za rockiem non stop i proszę o uszanowanie tego. Wolę lżejszą muzykę zwłaszcza przy pracy czy w samochodzie a jednocześnie chcę słuchać regionalnego radia które mówi na poziomie i wiedzieć co się dzieje w regionie. Również czekam na decyzje pani prezes Piątek. Wierzę w nią i mam nadzieję że będzie się kierować zdrowym rozsądkiem i dobrem wspólnym a nie jednej grupy słuchaczy i RW pozostanie jednak różnorodne tak aby i miłośnicy popu i rocka i innych gatunków muzyki znaleźli coś dla siebie na tych częstotliwościach podobnie jak jest w innych regionalnych publicznych stacjach. Pozdrawiam serdecznie.
~do Mateusza
2017-12-19 20:29:03
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: -47
Mateusz, zarzucasz nam egoizm ale to właśnie przez ciebie on przemawia. Twoje wypowiedzi są na zasadzie: "dogadajmy się ale ma być po mojemu". Czekamy na Panią Piątek, która tworzyła stare PRW. Chciałbym Ci wspomnieć że obecna Pani Prezes to właśnie ta osoba, która tworzyła ambitne audycje. Liczymy na to, że będzie kontynuowała tradycję. Co do rzeszy nowych słuchaczy... Po zmianie w 2016 przyrost słuchalności był niewielki i zakładam, że do starych słuchaczy doszedł niewielki odsetek nowych. Więc wydaje mi się (i mam nadzieję, że poprą mnie moi koledzy i koleżanki na forum), że starych słuchaczy jest nadal więcej niż nowych po zmianach. Mateuszu, czekamy na decyzje Pani Piątek - myślę, że zamiast strzępić klawiaturę na forum poczekajmy na decyzje nowej Pani Prezes. I co byśmy tutaj nie napisali, nie mamy wpływu na to co się wydarzy. Tak samo jak nie mieliśmy wpływu w 2016. Ale osobiście cieszę się, że możemy porozmawiać na argumenty mimo odmiennych zdań. To nas rozwija.
~Mateusz
2017-12-19 18:42:32
z adresu IP: (93.181.xxx.xxx)
Ocena: 89
Radio Wrocław jest w zasadzie jedyną regionalną rozgłośnią. Ma bardzo dobry zasięg i słyszalność zatem jako jedyna regionalna rozgłośnia powinna być kierowana do szerokiego spektrum słuchaczy , nie tylko rockowców. Czy wyrażam się niejasno, czy to niezrozumiałe ? Porównajcie sobie, proszę jak wyglądają regionalne publiczne (narodowe) stacje w innych miastach a także ich odpowiedniki za granicą. Publiczna regionalna stacja nie powinna być zamknięta w jakimś okreslonym gatunku muzycznym tylko znaleźć miejsce na wszystko i zadowolić jak największe grono odbiorców. Staram się wam to tłumaczyć od jakiegoś czasu, ale jak widać nie rozumiecie i nie chcecie rozumieć bo wasze trochę egoistyczne myślenie nie pozwala wam na to. Płacę abonament podobnie jak wy, płaci go wiele osób oczekujących w radiu także muzyki pop, największych przebojów obok informacji z regionu, audycji na różne tematy i wiadomości z dróg. Dlaczego mamy czuć się gorszymi. Nie mam ochoty fundować kolejnej stacji tylko i wyłącznie z tzw "ambitną muzyką". RW dwa lata temu w końcu stało się stacją w której każdy może znaleźć coś dla siebie i chciałbym jako abonent żeby tak zostało. Nie mam nic przeciwko żeby były audycje rockowe czy jazzowe dla was ale ja i ludzie tacy jak ja też mamy prawo znaleźć coś dla siebie. Tak naprawdę to nie wiadomo ilu jest słuchaczy "dawnego" RW a ilu z nich słucha obecnego. To, że robicie ogromną falę poparcia wpisami na forum nie znaczy, że jest was więcej i radio ma grać tylko i wyłącznie pod wasz gust, bo ma być PUBLICZNE a NIE ROCKOWE, czyli dla zamkniętego grona słuchaczy. Przestańcie wreszcie być tak egoistyczni i wykażcie odrobinę tolerancji. Przez dwa lata RW zyskało wielu nowych słuchaczy którzy nie udzielają się tak jak wy i nie robią burzy na forum, bo wam zabrano rock non stop. Nie czujemy się gorsi od was bo jesteśmy takimi samymi ludźmi którzy płacą na publiczne media. O sposobie odnoszenia się do słuchacza już pisałem i tutaj przyznam wam rację, że wymaga to poprawy na co liczę. Być może ogólnopolskich stacji komercyjnych grających pop jest sporo ale ja i wielu innych Dolnoślązaków nie chcemy słuchać o problemach Warszawy, ciągle powtarzanych konkursów smsowych czy ogromnej ilości reklam. Chcemy słuchać porządnego radia lokalnego które w ciągu dnia w godzinach kiedy słucha się radia w pracy czy w samochodzie będzie miłym towarzyszem dnia z przyjemnymi dla ucha przebojami popowymi który jednak będzie skupiony na sprawach regionalnych i w każdej godzinie powie coś mądrego. Od 2016 roku wreszcie RW urozmaiciło muzykę na antenie i doceniło takich ludzi jak m.in. ja i wielu innych oczekujących podobnej stacji. Jeździłem po wielu miejscach w Polsce i słuchałem wielu regionalnych rozgłośni. Proszę sobie wyobrazić że większość z nich przez jakieś 3/4 dnia gra właśnie miłą dla ucha popową przebojową muzykę nie stroniąc przy tym od spraw regionalnych. Ucieszyłem się że w końcu RW poszło tą drogą i mogę posłuchać regionalnej rozgłośni adresowanej m.in. do mnie i innych takich ludzi tak samo jak do was. Każdy z nas powinien na 102,3 czy 103,6 FM znaleźć coś dla siebie. Tyle, że odnoszę wrażenie że wy po prostu nie rozumiecie takiego słowa jak kompromis i różnorodność. Przyzwyczailiście się przez lata do rockowego, zamkniętego na lżejszą muzykę RW i koniec. Chcecie radia robionego tylko i wyłącznie pod wasz "ambitny" gust przez niemal całą dobę, jednak to tylko wasz gust, nie jestem pewien czy reprezentujący większość. Od dwóch lat RW wreszcie stało się "radiem środka" jak wiele regionalnych publicznych rozgłośni i liczę że tak zostanie a zmiany na plus obejmą poprawę warstwy słownej. Jestem też za tym żeby w godzinach popołudniowych wieczornych każda nisza znalazła swoje miejsce. Poza "godzinami pracy" (6:00-16:00 kiedy większość Dolnoślązaków spędza czas w pracy)niech faktycznie radio będzie bardziej ambitne i otwarte na oczekujących "głębokich przekazów" i licznych, obecnie mało medialnych niszowych gatunków muzycznych.
~Nick
2017-12-19 18:11:12
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: -91
Mateuszu, napisałeś: """" To, że przez lata RW było rockowe chyba nie znaczy że tak już być musi na wieki wieków. Wiele rzeczy się zmienia i niektórzy też powinni to zaakceptować. """" Radio Wrocław zmieniło się dwa lata temu i parafrazując ciebie "nie znaczy że tak już być musi na wieki wieków". Dlatego idąc twoim tokiem rozumowania teraz my chcemy zmian i (cytując ciebie) "niektórzy też powinni to zaakceptować". A tak naprawdę PRW nigdy nie było do końca rokowym radiem. PRW było radiem ambitnym z ambitną muzyką i zdziwiłbyś się ile tam było popu. Ale popu wyselekcjonowanego - ambitnego.
~do Mateusza
2017-12-19 18:01:38
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: -94
@Mateusz, dlaczego uważasz, że w dzień powinien być pop i "lekkość" a dopiero wieczorami coś dla nas, starych stałych słuchaczy? A może odwrotnie, niech przez cały dzień będzie muzyka i audycje dla nas, starych słuchaczy sprzed 2016 (dodam, że lojalnych RW do dzisiaj) a dla was, popowców niech radio gra lekko wieczorami i w nocy (dodając głupawkę porannych prowadzących) gdyż możemy nazwać muzykę pop i sposób odnoszenia się do słuchacza jak do kolegi z klasy na antenie radia (do 2016) jako gatunek niszowy. Co powiesz na to? Zauważ, że nas, walczących o stare PRW jest tutaj duuuuuużo, ty jesteś odosobnionym przypadkiem. Ciekawe, czy wytrwałbyś w oczekiwaniu na powrót RW popowego tyle czasu co my, gdyby od nowego roku zmieniła się ramówka muzyczna radia na tą sprzed 2016 roku? Nie miej do nas pretensji, że chcemy powrotu starego, bo my mamy w eterze obecnie 2 stacje na poziomie starego PRW, a wy macie kilkanaście jak nie kilkadziesiąt, a listę podał ci poniżej kolega z nickiem "~102i3 Na cały ROCK".
~102i3 Na cały ROCK
2017-12-19 10:36:16
z adresu IP: (45.55.xxx.xxx)
Ocena: -113
Pani Jolanto, gratuluję objęcia funkcji prezesa Rozgłośni Regionalnej Polskiego Radia we Wrocławiu. Dla wielu słuchaczy oburzonych zmianą programową z roku 2016 a przede wszystkim rozczarowanych nową odsłoną muzyczną jest Pani ostatnią nadzieją na przywrócenie inteligentnego Radia Wrocław. W imieniu swoim ale również (sądząc po opiniach poniżej) wielu innych radiosłuchaczy prosimy o zmianę strony muzycznej radia. Powrotu w dzień niebanalnego, wartościowego, rytmicznego i dynamicznego rockowego grania przerywanego szybkimi i świeżymi wiadomościami co pół godziny, serwisem drogowym, rozmowami z gośćmi i słuchaczami. Wieczorem powrotu radia pulsującego szeroko pojętym rockiem, audycji "Mocne granie" prowadzonej przez wyrazistych i charyzmatycznych prezenterów, którzy mają szeroką wiedzę muzyczną i nie boją się zagrać "ostrzej". Pasma jazzowego w niedzielne wieczory i chilloutowej nocy rockowych ballad, przerywanych tylko o pełnej godzinie na serwis informacyjny. Radio Wrocław w rockowej odsłonie było dla mnie nr 1 na Dolnym Śląsku. Zawartością deklasowało radiową konkurencję. W czasie, gdy przebywałem poza zasięgiem na falach FM w innych częściach Polski słuchałem Radia Wrocław poprzez internet, tak bardzo byłem od niego uzależniony. Trzymam za Panią kciuki i życzę aby na 102i3 fm znów brzmiało wartościowe i ambitne radio.
~rpf
2017-12-19 08:46:16
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -31
No, to rozmowa z p. Różecką Stachowiak jasno pokazuje, w jakim celu zdjęty został Prezes Duda. Podziwiam profesjonalizm Pana Przemysława. I spokój ducha.
~ok!
2017-12-18 15:23:33
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: -10
www .radiowroclaw. pl/articles/view/73353/ Zmiany-w-zarzadzie-Radia-Wroclaw Ciekawe dlaczego wyłączyli komentarze pod tym artykułem? Oczekujemy na PRW! :) :) :)
~Tomasz
2017-12-18 12:41:05
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 11
Witam! W dzisiejszych wiadomościach rozpowszechniacie nieprawdziwe informacje! Albo zostaliście wmanewrowani celowo i robicie to nieświadomie, albo....? Otóż podawane kwoty zarobków kursanta w Policji, a następnie policjanta po kursie w rzeczywistości to kwoty brutto!!! A nie jak podjecie w serwisach informacyjnych "na rękę". Policjant, który zarabia netto 2900zł, legitymuje się stażem 7-8 lat służby. Rzetelność dziennikarska zawiodła! Wielu się na to nabiera i po pierwszej wypłacie-odchodzą, bo jak można szybko sprawdzić na olx, "biedronka" w Oławie oferuje 3250zł brutto+premia, za pierwszy miesiąc, a nie za 10lat. Pozdrawiam wszystkich kandydatów do Policji !!!
~Piotr
2017-12-18 08:58:47
z adresu IP: (89.190.xxx.xxx)
Ocena: 30
Myślę, że radio zostało już wystarczająco zepsute w styczniu 2016 a Pan Duda na to pozwolił i zasłużył na odwołanie. Może zmiana Prezesa wyjdzie w końcu stacji na dobre. Może nowa Pani Prezes zapozna się z opiniami po zmianie stylu radia i podejmie mądrą decyzję o przywróceniu stacji rozsądku, zmianie playlisty na zbliżoną choć do tej z przed zmian, przywróceniu wieczorów muzycznych z charyzmatycznymi prowadzącymi posiadającymi gust muzyczny rozpoznawalny już po pierwszym utworze. Obecne radio gra na słuchacza masowego prywatnego eteru którego jest mnóstwo i naprawdę nie trzeba było zamieniać fajnej stacji na kopię wielu innych.
~Jaan
2017-12-16 07:53:29
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: -8
W dzisiejszej porannej audycji promującej święto Trzech Króli opowiadanie takie bzdury ze aż strach słuchać A te młode Panie takie podniecenie tym sztucznym korowodem i tym świętem nie majacym żadnego potwierdzenia historycznego No tragedia
~jan
2017-12-14 23:14:08
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 17
Gratuluję Pani Jolanto! To teraz czekamy na dobrą zmianę, albo inaczej, na dobry powrót starego dobrego radia z kulturą do słuchacza i muzyką na poziomie. Od dzisiaj częściej będę włączał PRW oczekując powrotu starego dobrego radia. Pani Jolanto czekamy. Mi osobiście brakowało Pani na antenie ze swoją audycją gospodarczą. Może i ona wróci?
~Papek
2017-12-14 18:48:54
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -77
http://www.radiowroclaw. pl/articles/view/73353/Zmiany-w-zarzadzie-Radia-Wroclaw Już oficjalnie. Nowym prezesem Radia Wrocław została Jolanta Piątek.
~yozik
2017-12-11 13:15:49
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: -163
W odpowiedzi DO mnie wyczuwam nutkę polityczną. Ja daleki jestem od polityki, czy prezes będzie z takiej opcji czy innej, dla mnie nie ma to znaczenia, o ile będzie robił dobrą robotę. A waśnie Pana Duda wprowadził zmiany, które zniszczyły budowane przez lata filary RW. I zrobił to jeszcze za nasze pieniądze. Jedyną stację porządną o tak dużym zasięgu, sprowadził do poziomu niemalże gimnazjalnego radiowęzła, i po co się pytam? Słupki słuchalności czy ilość lajków nie powinny górować nad treścią, szacunkiem do słuchacza oraz dobrym smakiem( muzycznym też ). Dlatego jakąkolwiek zmianę we władzach RW traktuję jako szansę, że może coś drgnie, że może ktoś nowy zastanowi się, czy togo co było do tej pory tak naprawdę oczekują słuchacze. Czy może tych kilka dziesiątych procenta słuchalności zamienić na coś naprawdę wartościowego. Może nadzieja jest matką głupich, ale w tym wypadku już lepsza taka matka jak żadna.
~DO yozik
2017-12-10 01:07:41
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 70
ZŁOgi usuwajcie z Resortów NACZELNIK wspomniał dnia pamiętnego , SPRAWIEDLIWIE I PRAWO !!!!!
~yozik
2017-12-10 00:54:54
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 18
W necie trąbią, że Duda poleciał, może Basta będzie następny? Coś by się wreszcie zmieniło.
~ser
2017-12-05 07:35:32
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: -29
nie mówcie o takim zbydlęceniu, kiedy mordują dziecko 14 miesięczne nie jest to społeczno-wychowawcze
~mjodek, także nauczyciel
2017-11-29 10:45:38
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -21
Wg Kasieńki, każdy nauczyciel straci średnio 90.000 zł rocznie na zmianie przepisów o awansie zawodowym. Haha, Kasieńko, ponury żart? Otóż nie ma ani jednego, który tyle zarobi w ogóle przez cały rok. A co do dopiero straci... Trzeba mieć pokorę wobec liczb, bo belfer dostaje na konto 2500-3000 zł miesięcznie, nawet ten dyplomowany.
~Anonim
2017-11-23 14:58:13
z adresu IP: (31.6.xxx.xxx)
Ocena: 55
Witam serdecznie w miesiącu wrześniu była w Radio Wrocław pani z ZUS która odpowiadała na pytania odnośnie rent i emerytur słuchałam uważnie ponieważ sprawa dotyczyła osób które poszły później z wydłużonym wiekiem emerytalnym okazuje się że teraz osoby przechodzą w wieku 60 lat moje pytanie jest następujące złożyłam papiery w ZUS Wołów pani powiedziała że powinnam dać o ponowne przeliczenie swojej emerytury po upływie miesiąca otrzymałam odpowiedź odmowną a moje koleżanki z tego samego roku dostały podniesioną o parę groszy emeryturę czy w ZUS Wrocław są podziały ponieważ moje koleżanki z nazwisk zaczynających się K L Ł M nie otrzymały a pozostałe otrzymały wszystkie jesteśmy z 1954 roku pod moją odpowiedzią negatywną podpisała się pani Starszy Aprobant mgr Sylwia Łuszczyńska proszę o odpowiedź bo dla mnie to śmieszne czy może za odmowę pracowica ZUS otrzymała premie lub nagrodę uważam że skoro to dotyczy całego kraju . z poważaniem
~000
2017-11-22 16:17:21
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 37
A ja bardzo bym chciała żeby przestali sypać nam chemie Na głowe . Chodzi o chemtrails I by o tym głośno się mówiło . Niech się tym ktoś wreszcie zajmnie . Właśnie lataja had głowa I robia oprysk.
~Natka
2017-11-21 14:13:25
z adresu IP: (188.121.xxx.xxx)
Ocena: 5
O jak bardzo bym chciała pójść dzisiaj na koncert Grzegorza Hyżego, nie macie jakiś wejściówek za dobre sprawowanie? :)
~Ciechoroba
2017-11-16 13:16:53
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 41
No to czekamy... Tymczasem Tomciokasie jadą po bandzie jakby nigdy nic. Zero naturalności. Minoderia megalis.
~Cie choroba
2017-11-16 13:14:12
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 14
No to czekamy... A Tomciokasie jadą po bandzie jakby nigdy nic. Zero naturalności. Minoderia megalis.
~słuchawka
2017-11-13 17:25:48
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: -95
Nawiązując do przedmówców : W portalu Wirtualnemedia napisano, że Prezes Duda został zawieszony, bo nie mógł się dogadać z radą nadzorczą rozgłośni. I nie dziwota, można długo tu wymieniać co zostało skopane po zmianie ramówki. Ironią jest fakt, że w tym roku RW dostało nagrodę dla najlepszej rozgłośni. I nawet uznanie międzynarodowego jury nie uratowało Prezesowi skóry.
~Soler
2017-11-13 16:16:55
z adresu IP: (195.182.xxx.xxx)
Ocena: -42
Zmiany juz słychać ,Pani Kasia politycznie od samego rana. Zeby w muzyce Alvaro znaleźć Peace and love to trzeba sie postarać. Sprytnie tak.... brawo brawo.
~Zuzia
2017-11-12 15:42:25
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -5
Dzisiejsza audycja Ludowa Lista Przebojów prowadzona była nieprofesjonanie , p. Wojciech nie podał nawet wyników i nie można było się dodzwonić ale nie z powodu że był zajęty tylko dlatego że był co chwilę wyłączany , ciekawa jestem ile osób się dodzwoniło? Czy to działanie nie było celowe ? Mam też taką opinię od rodziny i znajomych ...
~carola
2017-11-12 09:33:42
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: -47
Nie można w żaden sposób dodzwonić się do studia i zagłosować w liście przebojów. Telefon jest ciągle wyłączony, kiedy prowadziła audycję pani Małgosia nie było tego problemu.
~Aga
2017-11-11 16:20:49
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: -22
W pełnym zachwycie nad dzisiejszym radiem po polsku, czekam na jakąś piosenkę Marcina Januszkiewicza,zwycięzcę tegorocznego PPA
~mjodek, agent wywiadu
2017-11-11 00:19:41
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 39
Drogi [#oby, bez]! Wszyscy widzą, że występuje Pan(i?) pod kilkoma nickami, dziś np. DUDAj. Wielokrotnie Pana(i) posty z adresu 37.47.xxx.xxx, czyli własnej komórki w Orange, były przez moderatorów usuwane. Pana(i) osobista, małostkowa niechęć do wybranych pracowników Radia Wrocław jest aż nadto widoczna. A nam chodzi o dobro wspólne. Akurat dzisiejszy Pana(i) przykład, czyli red. Marczyński jest tutaj powszechnie oczekiwany, akceptowany i wysoko ceniony. Ale nie tylko on. Może jest Pan znerwicowanym kumplem p. Basty/Pietraszka/Bajor/Sikory/Malinowskiej lub kogoś innego, spośród pomazańców Dobrej Zmiany AD 2016? Aż mi wstyd za podobne opinie, ale wyraźnie odstaje Pan(i) od poziomu użytkowników tego forum emocjonalnie. Proszę wziąć się w garść!
~optymista
2017-11-10 23:33:48
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: -2
Jolanta Piątek, Katarzyna Kaczorowska i Filip Marczyński o 8.20. POEZJA!!!!!!!!! :)))))))))))))))) Oby...
~maria
2017-11-10 21:51:33
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 53
Rewolucja zjada wlasne dzieci,tak było,jest i będzie.! Może wywalą na zbity pysk Kasię i Tomka,bo w duecie nie daja żyć od rana,jakiś koszmar....
~Zdzich
2017-11-10 16:05:21
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: -29
Tylko teraz tyko żeby nie dali kogoś gorszego.Chociaż patrząc na to co się dzieje w całych mediach publicznych raczej rewelacji nie będzie.
~rpf
2017-11-10 09:12:23
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 86
Jak donosi Gazeta Wyborcza Prezes Duda zawieszony w pełnieniu obowiązków. No, to się szykują zmiany...
~mjodek
2017-11-08 18:23:24
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -51
Z Radiem Wrocław jest tak: generalnie w porządku, całkiem sporo ciekawych audycji (szkoda, że tak mało reportaży i słuchowisk), ale momentami zwykła miernota. Wiecie, o których okresach w ciągu dnia mówię?...... Efekt jest taki, jak stołować się w barze, który serwuje pyszne pierogi, znakomite tagliatelle alla carbonara, kapitalny barszcz ukraiński, ale schabowy i risotto banalne. Jeść tam, czy nie jeść. Słuchać, czy nie słuchać. Oto jest pytanie! A może zmienić przepis na schabowego, panie Duda? Mamy dość Sikory i Górnej (szczególnie razem), Bajor i Pietraszka (poza wiadomościami, w tym sportowymi), Basty (basta!) i tych niewyrobionych jeszcze młodzieniaszków. Radio Wrocław ma świetny TRADYCYJNIE OD LAT jadłospis, ale przyprawy, dodatki, pomysły na urozmaicenie żenują nas, wieloletnich konsumentów. Reklamodawcy Pana rozgłośni cieszą się, że słucha Was młodzież bez kasy i - wybaczcie, to obserwacja własna z nasłuchu - ambicji? Bak paliwa kiedyś się skończy. Z czego nalejecie?
~Karolina
2017-11-01 18:57:34
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 17
Ale pięknie gracie. Przed chwila George Michael a teraz Wodecki. Obu już z nami nie ma, ale dzięki ich muzyce nadal możemy ich Wspominać. Dzięki i słucham dalej :)
~mjodek
2017-11-01 11:19:32
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 108
Zapowiadają go: nasz radiowy purysta językowy, Marek Waligóra! A ten swoją czwartkową audycję poradnikową reklamuje samym ojcem polskiej literatury, Mikołajem Rejem. Tą jego radością, że [Polacy nie gęsi - swój język mają] (cytuję dosłownie, bez skrótów, ale i cudzysłowów, bo... Radio Wrocław nie udostępnia piszącym takich znaków na swojej stronie internetowej) . Rzeczony Rej w grobie się przewraca, bo wiary nie daje, iż są tacy, co wciąż nie rozumieją, że [GĘSI] w jego słowach to przymiotnik, nie rzeczownik. Jeśli jeszcze nie dość jasno dla każdego, to drążę dalej.... Owóż Rej cieszy się, że Polacy mają już swoją, polską mowę i potrafią ZAPISAĆ JĄ na papierze. Że nie muszą już posługiwać się językiem GĘSIM, czyli łaciną, jak w renesansie nazywano ten klasyczny język. Nie chodziło mu bynajmniej o odróżnienie narodu polskiego od ptactwa domowego! Całość brzmi tak: A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają. Sprawa druga, panie redaktorze dotyczy Pana rozmowy z wrocławskim kuratorem oświaty. Krytykując nowy kanon lektur szkolnych (tu ma Pan moje pełne poparcie!), dziwił się Pan m.in. brakowi w nim Ludzi bezdomnych. Mówił Pan (cyt.): skąd uczniowie mają wiedzieć, czym był Judym?, to przecież synonim w literaturze polskiej! Otóż Panie Marku - nie czym, a KIM był Judym. A stał się SYMBOLEM. Symbolem strat osobistych w imię poświęcenia się idei. I Pan naprawdę chce być wyrocznią językową w Radiu Wrocław? Proszę to przemyśleć, bo będzie Pan - nie daj Bóg - śmieszniejszy niż Basta i Pietraszek razem wzięci. A to byłby wyczyn nielichy. Pozdrawiam!
~ewa
2017-10-25 12:22:02
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -92
Dlaczego stacje krwiodawstwa nie są czynne popołudniami? Nie każdy może wziąć wolne w pracy. Nie każdy pracodawca patrzy przychylnie na wolne w celu oddania krwi. Dlaczego 1 sobota w miesiącu nie jest pracująca dla tych stacji. Bazują na studentach I uczniach a w wakacje posucha
~Lisia Wróżka
2017-10-24 15:51:11
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 29
ja bym chciała Red. Bajor przekazać, że urodziny Myszki Miki 18 listopada będzie można we Wrocławiu świętować! :)
~myodeck
2017-10-24 08:11:39
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 195
Kasieńko, nie kalecz angielskiego, plis. Nazwisko Bill Wyman wymawia się ŁAJMAN i tylko tak, a basistą Rolling Stonesów ów dżentelmen nie jest już od ok. 20 lat!!! I proszę o jakieś dodatkowe informacje między 6.00 i 9.00 poza kalendarium muzycznym i zapowiedzią konkursu o bak paliwa. Bo plewy jakieś sypią się z Radia Wrocław o tej poprze. Potem jest już ciut lepiej. Aż do popołudniowych popisów duetu Bajor/Pietraszek. Przy nich nawet Ty, Kasieńko, jesteś prof. Bednarkiem w spódnicy :)
~mjodek
2017-10-19 18:52:48
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -19
W Radiu Wrocław - że braci Czechów zacytuję - svet se posral... Red. Marta Malinowska, przed chwilą opowiedziała o piosenkarce Carly i jej przeboju [I really like you] (cytują z pamięci): Tom piosenkom oddała hołd swoim fanom. To nim zawdzięcza ponad milion odtworzeń na jutubie. Ten wynik może zostać wkrótce podbity, bo właśnie ukazał się jej nowy singiel. Jako językoznawca czuję się niedouczonym, nie nadążającym marudą. Łączmy się w głupocie! Do do pana, redaktorze Duda.
~Plus
2017-10-12 11:33:16
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 101
Zanim słońce rano wstanie Rozpoczyna się ciumcianie. Jest już Kizior, obok Kizia, Jedno z drugim wciąż się mizia. Kasie, Tomcie, Miśki, Julki To prymusy z radioszkółki. Furt gaworzą, nie chcą przerwać. Musicie nas ciągle wnerwiać? Julki, Tomcie, Miśki, Kasie To prymusy w swojej klasie. Mimo tego myślę tak: Kurczę, klasy, klasy brak
~Lew
2017-10-12 08:34:00
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 45
Pani Kasiu !!!! Lew po angielsku to "lajon" nie "lijon" Na miłość boską to podstawy angielskiego. Niechże pani nie kaleczy tak tego języka. Please.
~Andrzej
2017-10-06 08:00:00
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 95
W sprawie czy się mówi armeńczycy, czy ormianie. Pan Borek powiedział, że armeńczycy to obywatele Republiki Armenii, a Ormianie to narodowość ją zamieszkująca. Chciałbym usłyszeć jak pan Borek komentowałby mecz Polska - Burkina Faso lub Polska - Wybrzeże Kości Słoniowej. Byłoby to chyba tak w ataku burkinofasończycy lub w obronie wybrzeżaniekościosłoniowi. Andrzej
~black
2017-10-05 14:22:41
z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Ocena: 104
Odpowiedź do postu @słuchawka 2017-07-24 19:07:24: Ja dorzucam jeszcze redaktora Leszka Kopcia, który także prezentuje wysoki poziom zarówno prowadzenia audycji jak i prezentowanych treści i zapraszanych gości. Z obecnych propozycji serwowanych przez obecne PRW słucham tylko audycji red. Leszka Kopcia "Bliżej siebie" i "Muzycznej Cyganerii". Dodam, co do powyższego że jestem z rocznika '76 Jeszcze RWK ale to nie to forum; (red. Jerzy Wegrzyn też oceniam jak wyżej). Nie wypowiadam się o innych prowadzących i prezentowanych audycjach w PRW, ponieważ od stycznia 2016 nie słucham, a wiekszość negatywnych ocen już została tu przedstawiona. Pozdrawiam.
~mjodek
2017-10-05 07:17:14
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -26
Kasieńko, nie mówi się (po polsku) cytuję: jest uczennicą jednego z liceum w Ząbkowicach Śląskich. Nie wymawia się także (po angielsku) łonder łorld. Nie ma też w polszczyznie formy: piętnaście do siódmej. Szczególnie to ważna uwaga, bo dykcji Twojej nieco brakuje do ideału i swym koszmarkiem językowym podnosisz zbędnie ciśnienie słuchaczom, którzy piętnaście PO siódmej mieli być już w pracy...
~Komentarz został usunięty
2017-10-03 08:25:16
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: -51
Komentarz został usunięty
~ballada
2017-10-03 08:15:26
z adresu IP: (79.189.xxx.xxx)
Ocena: 25
Pani Katarzyno a co złego jest w tym, że ktoś chce zająć się kotami? Dlaczego z taką pogardą Pani to przedstawia? Chce sterylizować, zeby było mniej, resztę jakoś dokarmić i zapewnic na zimę ciepłe miejsce. To są zywe stworzenia... Co w tym złego???
~Sting
2017-10-02 06:31:49
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 4
Pani Kasiu, zanim pani powie coś do słuchaczy, niech pani zapisze to sobie na kartce. Przeczyta. I odpowie sobie na pytanie czy sama chciałaby to pani usłyszeć. Przecież ten tekst o Stingu był ŻENUJĄCY !!!! Ile pani ma lat? To mają być wypowiedzi w publicznej rozgłośni ??? Żeby tak traktować słuchacza. Dno.
~Basta
2017-09-27 17:08:35
z adresu IP: (213.238.xxx.xxx)
Ocena: 77
Kasie, Asie, Julki w tym radiu. Czy to jest jakiś oddział przedszkolny?? Wszystko trzeba zdrabniać , cumciać? Nie można się po ludzku przedstawić ??Słuchać się tego nie da.
~Piotr
2017-09-27 12:40:51
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -64
A co Panowie w sprawie peletu? Czy jest to dotowane? Z tego co wiem to dobra alternatywa i nie trzeba wcale wymieniać pieca, wystarczy go zmodernizować specjalnym palnikiem. Pozdrawiam!
~Jesień
2017-09-23 08:03:38
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -49
Właśnie było o zapobieganiu chorobom....Lekarz typowo akademicki...Bla bla. Witamina C, to temat bardzo obszerny, od roku suplementujemy się C Visanto, ale nie przesadzając w ilości, i nie byliśmy u lekarza z żadną infekcją. Odkąd stosujemy suplementy minerałów, to skończyły się problemy z paznokciami, a lekarz domniemał grzybicę, stosowaliśmy w tym celu leki z Niemiec za 500 zł., U dziecka skończyły się problemy z kolanami w związku ze wzrostem ciała.... Warzywa ... Moi kuzyni mają plantację pomidorów i ogórków koło Wrocławia.... Jedna szklarnia dla rodziny, reszta na rynek...Bez komentarza. O jakich minerałach i witaminach w warzywach mòwił ten Pan lekarz....