Kontakt

Mateusz Lipiński | Utworzono: 2014-05-15 14:36 | Zmodyfikowano: 2014-06-06 11:31
A|A|A

Radio Wrocław
ul. Karkonoska 10
53-015 Wrocław

Sekretariat
tel.: +48 71 78 02 401
fax: +48 71 339 33 58
e-mail: sekretariatzarzadu@radiowroclaw.pl

Newsroom
tel.: +48 71 7802 208
fax. +48 71 339 33 56

Reklama
tel.: +48 71 78 02 400, +48 71 78 02 418, +48 71 78 02 425
fax. +48 71 339 33 57

 

Promocja
Jeżeli chcecie, aby Radio Wrocław objęło patronatem medialnym organizowaną przez Was imprezę (koncert, wystawę, spektakl, konferencję, debatę, itp.) prosimy wysyłać zapytania i propozycje współpracy na adres mailowy promocja@radiowroclaw.pl.

Akademia Młodego Radiowca
tel. +48 71 780 24 20

Patronaty, imprezy biegowe
tel. +48 71 780 24 08

Sala Koncertowa, sprzedaż biletów
tel. +48 71 780 24 26

Obsługa patronatów, dystrybucja dwumiesięcznika EMOCJE
tel. kom. 66 25 20 520



Studio
tel.: +48 71 339 90 60

Sport
tel.: +48 71 7802 215
sport@radiowroclaw.pl

Redakcja nowych mediów
prw.pl
tel.: +48 71 7802 200
internet@radiowroclaw.pl

Redakcja muzyczna
tel.: +48 71 7802 220

W sprawie zmiany terminu odbioru nagród prosimy dzwonić do biura z nagrodami
+48 71 7802 415

NIP: 896-00-07-583

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~rpf
2017-01-20 11:54:33
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: 11
Pińcet plus, wyjąłeś mi to zdanie z ust. Dodałbym jeszcze od siebie to: a jak to się ma do promowania biegów i aktywnego stylu życia? Wiadomo, że auto to narzędzie i trzeba nim po prostu dojechać gdzieś. Ale żeby bakami promować się na mieście, czy w regionie, który już i tak jest mocno zakorkowany. Bez sensu.
~pińcet plus
2017-01-19 21:34:53
z adresu IP: (178.37.xxx.xxx)
Ocena: 19
Skoro RW angażuje się w walkę ze smogiem to dlaczego rozdawane jest paliwo do samochodów? Raczej powinno promować się komunikacje publiczną a nie zwiększanie ruchu samochodów!
~słuchawka
2017-01-19 19:37:11
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: 7
Do redaktor Malinowskiej : liczba odtworzeń 2000000 to dwa miliony a nie dwa miliardy. Pomyłka o trzy zera. Ot co.
~Sis
2017-01-17 13:12:43
z adresu IP: (195.182.xxx.xxx)
Ocena: 13
Cała Polska czyta w Raszowce powiedziała dzisiaj Kasieńka . Sorry ale po tym jakiego pani używa języka myśle że pani tam czyta, jeżeli w ogóle. Prezesie słyszysz i nie grzmisz !
~słuchawka
2017-01-16 19:25:31
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: 13
Po roku wprowadzenia tej kompletnie nieprzemyślanej zmiany w RW, mam skojarzenie : RW było lokomotywą która ciągnęła dwa wagony - RAM i RW kultura. Teraz te dwa niszowe wagoniki mają ciągnąć lokomotywę RW którą zabetonowało energią regionu. To się nie uda. Ten plan spalił na panewce. Cała para w gwizdek.
~yozik
2017-01-15 20:30:27
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 28
Znowu padłem ofiarą dawnego sentymentu i w radio włączyłem RW. Były jakieś wiadomości, pogoda i ... dostałem młotkiem w bańkę! RADIO WROCŁAW nie istnieje. Nie zasługujecie na tą zaszczytną, przez lata pielęgnowaną i budowaną markę i nazwę. Ktoś powinien wymyślić wam jakąś dwu- trzyliterową nazwę, bo plugawić TAKĄ nazwę to szczyt draństwa. Stan samouwielbienia słyszę, że trwa nadal. " ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS"- rok temu z takim hasłem startowaliście w eter. No i co z tego wyszło? Kolejna komercyjna stacyjka z festynowymi zapędami. Czekam jeszcze tylko na DISCO POLO w playliście redaktora Basty. Pani Kasieńce i Panu Tomkowi proponuję zakup Pampersów, bo jeszcze trochę i z głośników popłynie żłobkowe GAAA GAAA. Ratują was już chyba tylko te "zbiorniki paliwa". Jak wam nie wstyd żerować na abonamencie. Kończę bo nerwy mi już puszczają.
~----
2017-01-15 18:11:53
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 24
Czy zarząd radia może coś zrobić dla słuchaczy i przenieść panią Katarzynę Górną zwaną Kasią na głębokonocne godziny? Jest tak irytującą i infantylna że bardziej się już chyba nie da! Pani Katarzyno jest pani dorosła niech pani będzie taką na antenie!
~Marianna
2017-01-13 10:13:01
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: -5
Radio Wrocław zapowiada , ze będzie przeprowadzać w przyszłym tygodniu pomiary zanieczyszczenia powietrza w regionie .Prosi słuchaczy o zaproszenia . Zapraszamy do Ścinawy k.Lubina . Miasto małe a smog ponoć tu wielki .
~Maria Soltysiak
2017-01-11 18:44:52
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: -3
Szaro pomarańczowy
~Kalamburka
2017-01-10 12:21:31
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 2
Dzień dobry, czy można znaleźć na stronie archiwalne nagrania Kulturalnego przedpołudnia?
~WaSo
2017-01-06 19:18:14
z adresu IP: (37.190.xxx.xxx)
Ocena: -39
Po dzisiejszym konkursie kończącym Turniej Czterech Skoczni, żałuję, że już nie robię Przeglądu Programów Telewizyjnych. Nasi byli fantastyczni! Pozdrawiam, Wacław Sondej.
~yes
2017-01-04 09:51:07
z adresu IP: (91.7.xxx.xxx)
Ocena: -10
Zamiast ujadać proponuję słuchać młodszej siostry RW, czyli RW Kultura. Tam jest dobra muzyka, nie ma wiadomości, nie usłyszycie bełkotu Kempy i innych polityków oraz Kasieńki. RWK można słuchać na całym świecie w necie.
~Kochamy Was POlacy
2016-12-31 02:20:21
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 0
my KODziarze ! Pozostańcie z nami w 2017
~Papek
2016-12-28 17:58:44
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 82
http://www.radiowroclaw. pl/articles/view/61745/O-mediach-publicznych-w-publicystyce-Radia-Wroclaw-SLUCHAJ Śmiesznie się czuję, gdy słucham Tomasza Sikorę mówiącego o niemieckich mediach publicznych. Szczególnie gdy wspomina o stacjach radiowych na wysokim poziomie, które nie są kierowane do masowego słuchacza. Zestawmy to teraz z tym co zwykle dzieje się w prowadzonym przez niego Poranku z Radiem Wrocław.
~Papek
2016-12-28 17:31:59
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 48
http://www.krrit.gov. pl/Data/Files/_public/Portals/0/konsultacje/2016/plany-finansowo-programowe/radio-wroclaw-program-regionalny.pdf Porzućcie nadzieję na zmianę jeśli jeszcze ją macie! Zgłoszony do KRRiT plan programowy na 2017 rok nie różni się praktycznie niczym od tegorocznego. Są jednak pewne zmiany. Polecam wyboldowane komentarze od strony 19. Pan prezes Duda chce się utrzymać na stanowisku i dogadać z "dobrą zmianą", dlatego od stycznia w programach historycznych i kulturalnych będzie więcej o najnowszej historii Polski oraz wpływie polskiej kultury na kształt Europy.
~słuchacz 2015
2016-12-27 17:50:33
z adresu IP: (46.41.xxx.xxx)
Ocena: 11
W opublikowanym dzisiaj na portalu wirtualnemedia rankingu poza mizerotą Radia Wrocław jest jeszcze coś istotnego: świetny wynik radia RAM. RAM we wrocławskim pomiarze słuchalności ma prawie o 50% większy udział od Radia Wrocław. Miałem kiedyś okazję (dawno, teraz słucham internetowo poza Polską) być na Karkonoskiej. RAM to dziupelka, ubogi krewny Radia Wrocław. Podobno tylko parę osób. I ta mała grupka ma lepsze wyniki od dużego, dumnego, energicznego i energetycznego radia regionalnego! Śmich na sali (a raczej smutek regionu…). Pani Redaktor Moniko Jaworska – zrób coś Pani z tym!
~Piotr
2016-12-27 11:10:18
z adresu IP: (89.190.xxx.xxx)
Ocena: 17
Ja również z okazji Świąt i zbliżającego się Nowego Roku Życzę PRW aby otrząsnęło się z rocznego zapomnienia, pozbyło się chorych komórek i wróciło na właściwe tory. Brakuje nam Radia które uwielbialiśmy!
~Rozwiedziony z PRW
2016-12-24 11:35:57
z adresu IP: (31.42.xxx.xxx)
Ocena: 31
Przyszedł czas świąt a co za tym idzie i życzeń. Zacznę od życzeń dla tych wszystkich rozwiedzionych z PRW ze względu na chorobę psychiczną na jaką zapadło radio od 1.01.2016. Życzę wam (i sobie) abyśmy obudzili się 01.01.2017 i włączając 102.3 usłyszeli zdrowe stare radio. Aby choroba psychiczna ustąpiła za sprawą jakiegoś cudownego leku... Kolejne życzenia kieruję do rodziny naszego chorego PRW - redaktorów, realizatorów, pracowników technicznych itd. Życzę wam, aby te święta i nowy rok był nowym narodzeniem i aby wasz podopieczny jakim jest PRW dał wam wytchnienie od swoich zachcianek, głupich zachowań i zabaw w grę "jak bardzo potrafisz udawać upośledzonego". Trzecie życzenia kieruję do wirusa, który zaatakował PRW. Droga chorobo PRW pamiętaj, że obecnie nawet raka da się wyleczyć. I życzę leku, który cię pokona... Ostatnie życzenia kieruję do PRW. Zyczę ci moje stare kochane radio, którego nie jestem w stanie od roku słuchać, aby ta choroba psychiczna w końcu cię opuściła. Życzę ci zdrowia psychicznego takiego, które miałeś do kończ roku 2015. I aby ten nowy rok jaki za kilka dni przywrócił to, co było stare. Bo jak mówi przysłowie: Lepsze jest wrogiem dobrego.
~DZIENNIKARZ ROKU 2016
2016-12-22 01:09:29
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 2
Obiektywny jak PO -Kraśko z TVN-u Przemysław Gałecki !
~Breslauer49
2016-12-18 17:11:54
z adresu IP: (95.41.xxx.xxx)
Ocena: -15
Piękne relacje z ESK Wrocław ale nie wiedziałem co dzieje się w San Sebastian. Czyżby tam cisza i brak tzw.imprez. Proszę o podsumowanie : Wrocław zaszalał i się pokazał z najlepszej strony a San Sebastian - czy tam były podobne wydarzenia, czy raczej żałowali kasy. mając 5 najlepszych na świecie restauracji i stąd jadąc na renomie.
~black
2016-12-17 11:59:41
z adresu IP: (46.77.xxx.xxx)
Ocena: 24
Do @Boszka: Ja pracuję w Wielkopolsce a pochodzę z Wrocławia i bardzo mi brakuje PRW z 2015 roku. Nie wiem, co jest takiego ś w i e t n e g o w TEJ odsłonie PRW, jaką prezentuje od stycznia 2016. Słuchałem przez prawie 20 lat do 1 stycznia 2016. Nie potrzeba kolejnej stacji w formacie nadawców z pod znaku kilku wielkich literek ani dj-ów z wiejskich potupajek jako osób kształtujących format muzyczny stacji! *** Szanownej Redakcji PRW życzę przemyślenia swoich kroków podczas nadchodzących Świąt i zauważenia tego, że radio tworzą także wierni Państwu Słuchacze, do których Państwo odwróciliście się plecami.
~Piotr z LwówkA Śląskiego
2016-12-15 13:50:10
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: 19
Co pół godziny nadajecie Państwo PROGNOZĘ POGODY -ok.Ale dlaczego nie podajecie aktualnie występującego ciśnienia atmosferycznego ? Dla nas mete- reopałtów jest to bardzo istotna wiadomość !!!
~bet
2016-12-15 11:49:43
z adresu IP: (82.177.xxx.xxx)
Ocena: -20
pytanie bylo dzis jak powinna byc prawdziwa kobieta ? no coz dla kazdego inna jedni gustuja w delikatnych inni w wulgarnych , wyzywajacych , prawdziwa kobieta powiina byc chyba prawdziwa a nie wymyslona przez wyobrazenia o sobie jako kobiecie pozdrawiam , bet
~rpf
2016-12-13 11:16:17
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: 21
Mjodku, zapomnij o zmianach, przynajmniej w takiej formie, jaką opisujesz. Tylko wymiana osoby u sterów może być gwarantem zmiany, nie znaczy jednak wcale, że na lepsze. Nie przy takim układzie politycznym.
~Mjodek
2016-12-09 15:39:00
z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Ocena: -3
Ma może ktoś przecieki, czy są szanse na powrót w nowym roku do dawnej świetności Radia Wrocław?... Ktoś to w ogóle rozważa w RW? Do BYĆ w miejsce MIEĆ, to jakości miast ilości, do treści a nie tylko formy?...
~Zdzich
2016-12-09 15:27:34
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 33
Blokują też adresy IP ale i z tym sobie poradziłem.
~Papek
2016-12-09 14:34:21
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 19
http://www.radiowroclaw. pl/articles/view/61249/Mikolajki-w-Radiu-Wroclaw-Mamy-prezenty Takie to czasy, że niegdyś poważni dziennikarze przebierają się za świętych Mikołajów. Takie to również czasy, że komentarze, które nie były wulgarne, takie jak mój pod tym artykułem są usuwane przez administratora strony internetowej. Prawda w oczy kole.
~Mjodek
2016-12-08 13:24:50
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 3
Ło Jezu, pozdrawiam wszystkich nauczycieli języka polskiego pani Martyny Czerwińskiej :((( Polskie idiomy są piękne, ale i trudne. Każdy obcokrajowiec to potwierdzi. Za darmo: 1) zima może powiedzieć ostatnie słowo, nie zaś MIEĆ ostatnie ZDANIE. 2) ość nie STOI w gardle, ale coś ością w gardle staje. Proszę szanować polszczyznę, nie traktować jej dowolnie, nie zmieniać i używać wybiórczo jak PiS konstytucji. Pozdrawiam panią i red. naczelnego - SYMBOLE dobrej zmiany w RW. No, jeszcze pan Basta na podium się zmieści ;) No co mnie podkusiło, żeby na chwilę, na momencik, tylko na świetną audycję Pani Redaktor Majeran-Kokott przełączyć się znowu na 102,3???! Mam za swoje. Żenada regionu, moje spostrzeżenia tę tezę tylko potwierdzają.
~Ola
2016-12-08 08:19:44
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -24
Może już czas na Świąteczną muzykę? Tego brak w rw
~Boszka
2016-12-07 18:31:49
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -4
Cieszę się, że w muzycznym wieczorze jest człowiek Andrzej Staniszewski kochający muzykę!!!! Zna i uwielbia koncerty i muzę!!!! A radio Wrocław jest super słucham często choć mieszkam w Wielkopolsce!!!
~oneself
2016-12-07 15:02:37
z adresu IP: (145.237.xxx.xxx)
Ocena: 47
Nie słucham już Radia Wrocław. A słuchałam przez kilka lat. Tego po prostu nie da się słuchać - muzycznej sieczki. A kiedyś było tak dobrze pod względem muzycznym...
~ do Breslauer49
2016-12-05 08:26:57
z adresu IP: (37.190.xxx.xxx)
Ocena: 21
No to już jest Was troje!
~Breslauer49
2016-12-04 19:52:16
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: -24
Redaktor Sikora i Kasia Górniak prowadzą świetny program pomiędzy 6.oo i 9.oo. Dowcipny - w stylu, który mi bardzo odpowiada.
~Breslauer49
2016-12-04 19:46:18
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: -5
Panie Bartoszu, Niech ten Holub nie chrzani - byłem pierwszy i ostatni raz na meczu Ślaska z Legią na Stadionie Miejskim - przyznam bardziej powodowany chęcią obejrzenia wewnątrz tego obiektu. Takiej indolencji u kopaczy Śląska, brak szybkości - piłka podawana chaotycznie - nie dziwota, że było 0: 3 w ciagu pierwszych pięciu minut a do końca pierwszej połowy 0 : 4. Powinien zasłużenie spaść z ligi i mozolnie wydobywać się od dna. A na stadionie organizować wiecej koncertów zamiast dawać grube miliony nieudolnum kopaczom i tzw. działaczom.
~Bob
2016-12-02 12:25:31
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: -15
Szanowni Panstwo Radiowcy, prosze nie używajcie zwrotu 27 minut do ósmej, a raczej za 27 (minut) ósma. Zawsze tak definiowało się aktualny czas, np za 15... (godzina) 8. W radosnym szczebiocie Redaktorki Prowadzącej "do" jest slyszalne jak "po", a 6 minut o poranku to istotna różnica.
~Redaktor Piętaszek
2016-12-02 01:59:28
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 24
zajada się sałatką z makreli(pikantną) firmy GRALL - reprezentant opozycji tymczasem Pyszczykowski zapisał to w swoim kąciku,, doniesień ,, ale równowaga jest , oni się lubią ,robią w tej samej firmie ,realizują się ,,,,,
~skrupulatny
2016-12-01 12:13:49
z adresu IP: (37.190.xxx.xxx)
Ocena: -24
W codziennym kąciku historycznym, redagowanym z dużym pietyzmem przez redaktora Pyszczkowskiego (mam nadzieję, że nie pomyliłem nazwiska), zabrakło dzisiaj ważnej rocznicy. Ważnej zwłaszcza dla Radia Wrocław i nas – słuchaczy. Otóż 1 grudnia roku 1968 Paprykarz szczeciński otrzymał znak jakości Q. Produkowana przez Przedsiębiorstwo Połowów Dalekomorskich i Usług Rybackich "Gryf" konserwa chroniona jest patentem. Niestety, na rynku są kiepskie podróbki…
~Komentarz został usunięty
2016-11-29 01:22:06
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 21
Komentarz został usunięty
~Zdziwiony
2016-11-28 06:20:52
z adresu IP: (37.190.xxx.xxx)
Ocena: -30
Wczoraj wicepremier Piotr Gliński jako gość Wiadomości (TVP) ostro pojechał po telewizji rządowej. Krytykował manipulowanie informacji o organizacjach pozarządowych. Padły słowa: "Dom wariatów", "brak profesjonalizmu", "to jest kompromitacja Wiadomości". Pojechał po bandzie zaskakująco mocno. Dziś autor dziennika lokalnego Radia Wrocław mówiąc o godz. 6:00 o tym wydarzeniu, stwierdził: "wicepremier spierał się z prowadzącym". I tyle. Co tak ostro? Nie można było powiedzieć, że "w pochwałach był oszczędny"?
~Papek
2016-11-25 13:48:27
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 70
Niestety pan redaktor Sikora rozmienił się na drobne. Kiedyś był poważnym dziennikarzem, a teraz zostało z niego takie nie wiadomo co. Niby dalej tworzy reportaże i audycje dla mniejszości niemieckiej, ale w programie porannym jest to zupełnie inny człowiek, który stara się na siłę być wesołym i opowiadać śmieszne historie, które mało kogo bawią. Sztuczność Poranka z Radiem Wrocław prowadzonego przez duet Kasia i Tomek czuje się w każdym ich wejściu antenowym.
~rpf
2016-11-25 12:31:44
z adresu IP: (131.228.xxx.xxx)
Ocena: 43
Pozwolę sobie zacytować swój wpis z forum Wirtualnych Mediów: Radio Wrocław poszło drogą ESKI, ZETKI i innych stacji paroliterkowych. Swoich dotychczasowych słuchaczy mówiąc bardzo, bardzo delikatnie spuścili na drzewo. Na zażalenia, że to nie ten kierunek, że to nie kierunek dla mediów publicznych nikt z ekipy Radia nie odpowiada. W mailach od Pana Prezesa padają okrągłe, nic nieznaczące formułki. Wrocław zapatrzył się na Szczecin, który ma obecnie czterokrotnie wyższą od niego słuchalność i chce być kopią tamtejszego radia. Nie pojmę nigdy, jak można było sprzedać swoją wyjątkowość, pewien wyróżnik za cenę marzeń o byle jakiej komercji. Za rok przekonamy się, kto przy Karkonoskiej był wizjonerem, a kto tylko marzycielem.
~lukk
2016-11-25 09:09:37
z adresu IP: (109.173.xxx.xxx)
Ocena: 30
Oto ukazały się wyniki słuchalności we Wrocławiu za okres maj - październik 2016: http://www. wirtualnemedia. pl/artykul/trojka-liderem-sluchalnosci-we-wroclawiu-tok-fm-awansowalo-na-podium_1 W porównaniu do tego samego okresu 2015: Trójka niezmiennie liderem, TOK FM ze wzrostem o ponad 60%, RAM +50% (!!), Antyradio ponad 130% w górę(!!), Muzo +20%, PRW ze spadkiem -20%. Stacje radiowe grające papkę - bez wyjątku - ze spadkami. Gołym okiem widać dokąd wyemigrowali słuchacze radia na cały rock...
~wk..any o poranku
2016-11-24 19:17:11
z adresu IP: (37.190.xxx.xxx)
Ocena: 39
Czytam na tym portalu: "Tomasz Sikora powalczy o czesko-niemiecką nagrodę dziennikarską ". Życzę Mu jej z całego słuchaczowego serca. Mam nadzieję, że będzie ona powodem refleksji: czy warto całkiem spory dorobek dziennikarza - publicysty rozmieniać każdego ranka na sztucznie brzmiącą chichotliwość połączoną ze szczebiotliwością?
~rpf
2016-11-24 13:03:28
z adresu IP: (194.251.xxx.xxx)
Ocena: 45
U la la. Coż to za dobitne komentarze się pojawiły, że cenzor w RW ruszył hardo do pracy? :)
~komentarz
2016-11-21 23:01:31
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 48
został usunięty!!!
~Komentarz został usunięty
2016-11-18 00:55:57
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 37
Komentarz został usunięty
~Komentarz został usunięty
2016-11-18 00:52:29
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 63
Komentarz został usunięty
~alka
2016-11-17 16:44:13
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: -30
ja słyszałam przesąd że w czasie ciąży nie można nosić parasolki z zagiętą rączką, bo dziecko urodzi się z krzywymi nogami i że jak mamusia ma złamaną ręke to dziecko urodzi się bez jednej kończyny :)
~Paulina
2016-11-17 09:57:48
z adresu IP: (130.89.xxx.xxx)
Ocena: -21
Pozdrowienia z deszczowej Holandii !!! Sluchajac Was czuje sie blizej domu. Dziekuje, ze jestescie! Dzieki Wam zawsze wiem co sie dzieje w kochanym Wroclawiu :).
~Jerzy Nowak
2016-11-17 09:00:38
z adresu IP: (79.189.xxx.xxx)
Ocena: 29
W audycji Poranek z Radiem Wrocław osoba prowadząca poinformowała o występie we Wrocławiu artysty ze Śląska. Nie podała z którego? Opolskiego, górnego, zdolnego, cieszyńskiego, Śląska Wrocław czy innego? Kto wie?
~mjodek
2016-11-16 18:27:25
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 55
Oto mamy najnowsze wyniki badania słuchalności stacji radiowych we Wrocławiu. W skrócie: Trójka wciąż na topie, choć najszybciej traci (z 14,3% w marcu na 11,7% we wrześniu, prawie 20% własnych słuchaczy!!!). Zyskują głównie stacje "spokojne i mądre": RAM (+0,3%), TOK FM (+0,8%), Antyradio (+1,3%), Radio Pogoda (+1,8%), ale także RMF (+0,6%). To chyba MY - sieroty po Radiu Wrocław szukamy nowych miejsc... A samo RW? Cóż... wciąż traci: z 5,3% przed [dobrą zmianą], przez 4,2% w marcu do 4,1 we wrześniu 2016. Pozdrawiam pana Dudę.
~mjodek
2016-11-16 16:55:49
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 27
Mili, ja też widzę bardzo dynamiczne zmiany w ocenach poszczególnych postów. Zauważyłem gwałtowne spadki bilansu polubień niektórych postów. Ale zmieniać trzeba z głową :))) Spójrzcie dla przykładu na post słuchaczki ~anna z 31 października. Ta sama treść powtórzona dwukrotnie, a tu konfuzja: jeden wpis ma +(plus)6 ocen, drugi, bliźniaczy -(minus)7. To się redaktorzy-korektorzy "ZAGAPILI". Heh, profesjonalizm.
~mjodek
2016-11-16 16:49:25
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 50
Słucham prawie wyłącznie już Radia RAM (spośród rozgłośni wrocławskich). Dziś wróciłem - dość przypadkowo - na 102,3 i słyszę audycję kompletnie o niczym! Od półtorej godziny piosenka (?) i namawianie do walki o bak paliwa. I tak na zmianę. Czy tak jest tu zwykle? Pytam, bom już nie stąd...
~Sluchacz
2016-11-16 12:07:14
z adresu IP: (164.127.xxx.xxx)
Ocena: -57
W dniu dzisiejszym odbieram was na 103.6 fm w Dębnie woj zachodniopomorskie pierwszy raz:)
~kasfu
2016-11-16 11:18:02
z adresu IP: (87.204.xxx.xxx)
Ocena: 19
Dzień dobry, nie zapisałam adresu mail do interwencji ( drogowych) a miałam taką sytuację; Jechałam ulica Karkonoską na wysokości Auchan wjechałam na lewy pas (za chwilę na skrzyżowaniu zjeżdżałam na lewo w ul Jeździecką , jechałam z prędkością ok. 70-80km /h nagle kierowca za mną zaczął migać światłami i trąbić po czym wyprzedził mnie prawym pasem i coś pokazywał, na najbliższych światłach gdy zatrzymał się równolegle (już był na prawym pasie ) krzyczał do mnie że powinnam taka prędkością jechać prawym pasem. ( pomijając jak mnie wyzywał ) Moje pytanie jest jeśli jest ograniczenie prędkości 60 km/h to dotyczy tylko prawego pasa ? Znaczy lewym pasem jadę tak jak na autostradzie czy jest to pas dla tych którzy przygotowują się do skrętu w lewo ? Już nie mówiąc ze ta część Bielany Wrocławskie a Karkonoska zjeżdżając na lewy pas pomagamy włączyć się do ruchu tym którzy wjeżdżają od strony autostrady Katarzyna
~arek
2016-11-16 07:41:37
z adresu IP: (31.135.xxx.xxx)
Ocena: 29
dzień dobry Wrocław byłem kiedyś w oleśnicy koło Wrocławia w wojsku byłem na przepustce pojechałem do wrocławia chciałem się trochę rozerwać poprosiłem taxówkarza żeby zawius mnie do klubu nocnego noi mnie zawius poznałem dziewczynę o imieniu Justyna jak ją zobaczyłem jak by to był sen na Jawie najładniejsza dziewczyna jaką poznałem w moim życiu była w miniówce i szpilkach oj ta Justyna przewróciła móje życie do góry nogami pózniej namalowałem jej portret ale niestety gdzieś go zgubiłem tak czy siak Justyna dziękuję ci pewnie już nigdy cię nie zobacze arek
~black
2016-11-15 18:08:46
z adresu IP: (46.77.xxx.xxx)
Ocena: -25
Przeglądając stronę Radia Wrocław widzę po prawej plany koncertowe Rozgłośni. Myślę, że ich pułap muzyczny i klasa Wykonawców są zbyt wysokie jak na poziom większości prezentowanych treści jak i muzyki. Bieber nie pasuje (...) sorry! Wykonawcy koncertów nie pasują do Biebera! jak już jest sieczka, to niech będzie konsekwentnie. A swoją drogą, czy zauważyliście, że RWK poza jedną porą w ciągu dnia nadaje samą playlistę. Nie to że się czepiam, ale w porównaniu do początku roku, kiedy RWK startowało -propozycja antenowa była dużo bogatsza. Skoro nie ma możliwości powrotu do poprzedniego charakteru Radia Wrocław, to może warto rozważyć powrót niektórych audycji dawniej emitowanych w PRW na antenę RWK?
~yozik
2016-11-07 22:45:35
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 59
Przeglądałem komentarze te trochę wcześniejsze i mam nieodparte wrażenie, że od 13.05 KTOŚ pozmieniał oceny - tych krytycznych nagle mocno spadły. Hmm ciekawe.
~yozik
2016-11-07 22:26:27
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 11
Włączyłem dzisiaj na 10 minut i ZGROZA!!! Bieber a po nim Chylińska. Mam nadzieję, że Pani Agnieszka tego nie słyszała. TAAAKI support. Pogratulować redaktorowi Baście. Po Chylińskiej dałem z powrotem na trójkę, wolałem nie ryzykować.
~Ło Jezu
2016-11-04 07:29:40
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 45
Przed chwilą pani Kasieńka poinformowała: "słońce się nie SPAźNIA" Słusznie, słusznie - to pociąg bywa opaźniony.
~lukk
2016-11-03 14:21:02
z adresu IP: (109.173.xxx.xxx)
Ocena: 16
Przed chwilą włączyłem swoje niegdyś ulubione radio, w nadziei, że utrzymała się tendencja z początku listopada. I co usłyszałem w PRW? Fragment "przeboju" Wham - "Last christmas" puszczonego na okoliczność tego, że tu i ówdzie spadł pierwszy śnieg. Trzeba przyznać, że Pani redaktor w jednym jest dobra - przesadzanie wychodzi Jej pierwszorzędnie. Ze swojej strony proponuję zmianę profesji - przesadzanie kwiatków zapewne pójdzie Pani lepiej, niż prowadzenie audycji w radiu...
~Rom
2016-11-01 17:06:07
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 24
Panie Radaktorze...auta zostawiamy przy Facie...nie na Facie :) Pozdrawiam serdecznie :)
~Mjodek
2016-11-01 16:54:36
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 2
Nie zapomnijmy jutro, w dzień zaduszny, wspomnieć ś.p. Radia-Wrocław-sprzed-1-stycznia. RIP, moje radyjko :(
~!!!
2016-11-01 15:24:35
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: -40
Dziś Radio Wrocław w starym, dobrym stylu! Piękna, kojąca muzyka - brawo!
~Papek
2016-11-01 14:27:54
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 14
Dzisiaj 1 listopada i w Radiu Wrocław jakoś tak spokojniej. Redaktor Sikora nie jest sztucznie wesoły i nie opowiada na siłę żartów. Muzyka jakaś taka normalniejsza i nawet da się jej słuchać. Tylko konkurs z bakiem paliwa wciąż trwa. Nie można robić takiego radia na co dzień, a nie tylko od święta?
~anna
2016-10-31 13:10:19
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 14
41 lat od premiery utworu Bohemian Raphsody zespołu Queen a w RW cisza....
~anna
2016-10-31 13:09:13
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -47
41 lat od premiery utworu Bohemian Rapsody zespołu Queen a w RW cisza....
~Breslauer49
2016-10-30 14:43:53
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: -4
Ja bym tak bradzo nie chwalił Grzebalkowskiej - pani Dagmaro. Czytałem - nazbyt wybiela Niemców i kaze wręcz wzbudzić litość za ich losy po przegranej wojnie. Są ciekawe fragmenty ale bez rewelacji - ciekawe opowiesci o Drobnerze. Bez takich słow: fenomenalnie et cet. Nie lubię w tym przypadku takiej egzaltacji.
~słuchawka
2016-10-28 20:52:49
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: 28
Bak paliwa i aplikacja na telefon to zdecydowanie za mało na to żeby słupki słuchalności poszybowały w przestworza. A że ostro pikują w dół, to wcale mnie to nie dziwi.
~Breslauer49
2016-10-27 07:21:35
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 15
Czekam już pół roku na Led Zeppellin: How Lhotta lov z tym slynnym rifem
~Bresalauer49
2016-10-27 07:17:07
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: -13
Już teraz cieszę się na spotkanie z Bogusiem Lindą o 8.30. A pro pos w trzonolinowcu mieszkalo wielu aktorów i artystów np Konrad imiela - teraz pewno już ma willę i dobrze ; zawsze to jakieś lokum chociaż na najwyższych piętrach przy dobrym wietrze przelewała się woda w wannie. Wtedy - co było plusem - władze dbały o aktorów, zabezpieczały im lokum teraz panuje zasada: radź sobie sam. lubię wesołych prowadzących Marek
~ghi
2016-10-26 16:24:20
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 86
Gratulacje dla RW za słupki słuchalności! Oby tak dalej! Może w końcu ktoś zrozumie i dokona odpowiednich zmian aby ponownie wrócić do starego ale dobrego z coraz lepszą słuchalnością. Po wpisach o spadających słupkach, zmianach w innych rozgłośniach regionalnych oraz planowanych zmianach wśród osób zarządzających rozgłośniami, mamy cichą nadzieję, że jednak rozgłośnia powróci do jakości a zrezygnuje z próby zdobycia ilości (jak widać nieudanej z czego bardzo ale to bardzo cieszymy się).
~Smutek
2016-10-26 07:53:52
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 8
Są nowe wyniki słuchalności. Spadek...
~Papek
2016-10-23 13:31:22
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 20
http://www.radiowroclaw. pl/articles/view/59779/Studio-202-w-Radiu-Wroclaw-Kultura-SLUCHAJ-OD-12 Tymczasem od dzisiaj Studia 202 można słuchać w każdą niedzielę o godzinie 12 w Radiu Wrocław Kultura. W Radiu Wrocław nadal jest ono emitowane w niedzielne poranki o 6:30, gdy większość osób jeszcze śpi. Tyle jeśli chodzi o treści na poziomie, które można usłyszeć na ogólnodostępnej antenie naszej regionalnej rozgłośni.
~Do nagiego redaktora
2016-10-23 08:19:25
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 21
Autorze niedzielnego dziennika z godziny 8:00: nazwisko węgierskiego premiera z czasów października 1956 pisze się Nagy, ale czyta się Nodź. Nagi bywa umysł, co wyłożył w swej książce wrocławianin, antropolog, prof. Bogusław Pawłowski.
~Iga
2016-10-21 17:37:54
z adresu IP: (83.8.xxx.xxx)
Ocena: 9
Bardzo proszę o odpowiedz tu na łamach waszych komentarzy dlaczego nikt nie kontroluje przebiegu konkursu "najpiękniejsza Bazylika na Dolnym Śląsku " otóż w ciągu paru minut ktoś z internautów wrzucił na raz w głosowaniu 300 głosów na Strzegom...... i zarazem nastąpiło nieuczciwe przebicie w głosowaniu.....
~porównanie
2016-10-20 16:48:40
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: 89
Na tym samym portalu ktoś przytomny napisał także o sytuacji we Wrocławiu: Wrocław czeka na podobną zmianę. Zapatrzony w szczecińskie słupki (nie dziwi to wcale) wrocławski Prezes podobnie do p. Rudawskiego zapomniał, że media publiczne to nie kopia stacji komercyjnych spod znaku kombinacji różnych literek. Opisywany przez Ciebie Bartku model ma miejsce od prawie roku we Wrocławiu. Sprawdźcie proszę zakładkę kontakt na stronie Radia Wrocław, by przekonać się, co stali i wierni słuchacze wrocławskiej rozgłośni z 70. letnią tradycją sądzą o zmianach wprowadzonych na antenie ich ukochanej stacji. Powala też fakt zupełnego zignorowania przez Prezesa ogromu krytyki, która spłynęła na strony Radia Wrocław, a do której żaden pracownik, być może pod wpływem zastraszenia (?), oficjalnie w polach komentarzy nigdy się nie odniósł. Pozwolę sobie na koniec zacytować wpis z podstrony, która otwierała nowy nowy lepszy rozdział Radia Wrocław w styczniu 2016. W świetle tego, co opisane powyżej, poniższy tekst jest jak policzek wymierzony całemu regionowi, który został całkowicie pozbawiony ostatniej odrobiny eteru wyzbytego komercyjnego sznytu. "Zmieniamy się dla Was, bo poważnie traktujemy Wasze uwagi, sugestie i oczekiwania."
~porównanie
2016-10-20 16:47:58
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: 39
Przeczytajcie proszę wpis z jednego z portali o wirtualnych mediach na temat usuniętego ze swojej funkcji Prezesa szczecińskiej stacji: był największym nieszczęściem tej rozgłośni w jej historii. Zniszczył tożsamość stacji, jej publiczny charakter i powagę na rzecz tabloidowych popłuczyn, z żenująco niską jakością prowadzenia programu, zwłaszcza poranków, usunięciem wielu wartościowych ludzi tylko dlatego, że byli inteligentniejsi od niego i mieli swój charakter, sprowadzając młodych wiernych, jątrzenie wśród ludzi, nastawianie ich wobec siebie, mobbing był n porządku dziennym. I co z tego, że słuchalność wysoka? Czy to jest zadaniem publicznego radia? ścigać się na słupki z komercją?mam nadzieję, że nowy prezes oczywiści środowisko radiowców z pozostałych miernych, ale wiernych.
~za moje
2016-10-19 02:19:27
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 161
i Wasze MARATOŃCZYK żyje jak Król . piszcie do rady mediów ,a wszyscy odetchniemy tak jak Szczecin to zrobił
~tylko gałka!
2016-10-18 00:27:49
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: -5
jeśli chodzi o radio to potrzebuję inspiracji ... tak mam , nie ma ciszy w domu! ... u was moja inspiracja jest martwa ... i gałka poszła w ruch!
~Marylka
2016-10-17 18:54:12
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 70
Ja też juz nie lubie Radia Wrocław,bo nie ma moich ulubionych dziennikarzy.Dobrze,ze jest jeszcze Leszek Kopeć! Pozdrawiam.
~rpf
2016-10-17 15:50:03
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: 23
Gitarki, biciki, gwizdeczki, laseczki, stroiki, plażunia, manieczki... 70. lat klasy i pracy pokoleń jak krew w piach. Jedyne co zostanie pozytywnego po tym czasie to nowoczesne studio, które miejmy nadzieję któregoś dnia wypełni się na nowo wyłącznie dziennikarzami przez duże "DZ", także tymi muzycznymi (nie, wcale nie musi to być sama muzyka rockowa).
~Arnold Garbiec
2016-10-17 15:14:23
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 25
Basto - Hold You? Jeszcze kilka (kilkanaście?) miesięcy temu nie do pomyślenia. RW włączam teraz tylko dla wiadomości, bo muzyka niestety już nie dla mnie :(
~rpf
2016-10-14 15:09:53
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: 66
Swego czasu pisałem tutaj, że prędzej polecą głowy mobbowanych, niż mobbującego. Jednak myliłem się. Tzw. "dobra zmiana" dokonała ścięcia w Szczecinie. Proszę pogooglować na hasło "Press Rada Mediów Narodowych zmienia prezesa Radia Szczecin". I jeszcze jedna cenna informacja: "Rada Mediów Narodowych przyjęła w środę nowe statuty Telewizji Polskiej, Polskiego Radia i 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia. Zgodnie z nowymi zasadami zarządy i rady nadzorcze tych spółek będą mogły być zawieszane przez ministra skarbu państwa i RMN."
~Papek
2016-10-13 11:10:25
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 49
Gdybym był panem Dudą to zaprosiłbym do Radia Wrocław Kultura, w którym można słuchać takich audycji o normalnych porach. Ale z racji ograniczonej dostępności tej stacji (DAB+ i internet) sumienie mi na to nie pozwala. Mimo to zmiana w Radiu Wrocław dokonała się niejako przy wykorzystaniu tej najmłodszej stacji z ulicy Karkonoskiej. Poziom w tej pierwszej został obniżony, a że kulturą zawsze można się podetrzeć to ambitniejsi słuchacze odsyłani są właśnie do Radia Wrocław Kultura.
~sondeja komunisty
2016-10-13 01:49:15
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 27
WAM brak //??
~dawny słuchacz
2016-10-12 20:14:21
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 51
to radio to żenada . ciekawe czy dożyje zgonu dudy ?
~Wykształciuch
2016-10-12 15:49:38
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 27
Pani Bajor właśnie agituje do sms-owania: "napisz miejscowość, z której do mnie piszesz". Uh żesz, językową Nagrodę Nobla za to! Szanowna pani, doradzam gratis - powinna pani zaprosić słuchaczy słowami "napisz nazwę miejscowości". Lepiej: "podaj nazwę miejscowości", aby nie dublować form napisz/piszesz. A jeszcze lepiej byłoby powiedzieć: "proszę podać nazwę miejscowości, z której Państwo do nas piszą". Poza poprawnością językową (robi pani za dziennikarza, co nie?), i na kindersztubę znalazłoby się miejsce. To działa! (poza RW?...)
~Wykształciuch
2016-10-12 14:26:01
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 31
Szanowna pani Czerwińska! Pewien piękny, polski idiom brzmi: "grać pierwsze skrzypce". Muzyk wie, humanista zrozumie, a pozostali też przecież na ogół nie mają wątpliwości, że to nawiązanie do składu orkiestry symfonicznej, w którym wyróżnić można między innymi tzw. koncertmistrza, z reguły skrzypka, kogoś doświadczonego, grającego trudne lub charakterystyczne partie utworu muzycznego, lidera. Dlatego proszę, niech pani nie przerabia polszczyzny na ble, ble i coś tam, coś tam, pozwalając sobie W PRACY na przekręcanie owego sformułowania na formę "grać główne skrzypce". Ta jak "wziąć coś we własne kończyny górne" :( Szanowny panie Niegowski! Przymiotnik "wziąć" wymawia się zawsze "wziąć", nie zaś "wziąść", gdy narzekał pan na niemożność wzięcia (wzięścia?) prysznica przez studentów na wózkach w pewnym akademiku UWr. Język dziennikarski nam psieje. Ale jakoś tak po 1 I 2016 r. szybciej.
~Piotr
2016-10-12 11:32:51
z adresu IP: (89.190.xxx.xxx)
Ocena: 20
Nie wykruszamy się, czekamy! Nagrody gratuluję, szczególnie, że zmiana na gorsze. Myślę, że nagrody słuchaczy by Państwo nie dostali chyba że anty-nagrodę na taką bym zagłosował.
~Zdzich
2016-10-11 21:05:10
z adresu IP: (178.37.xxx.xxx)
Ocena: -32
Jeszcze się nie wykruszamy :) ale prezes zarządził blokowanie adresów IP.Trzeba pisać z innego.Cenzura jak za komuny.Widać z nową władzą wróciły stare metody a wszystko to za nasze pieniądze.Ale my jesteśmy i pamiętamy a kolejne wybory przyjdą.Co do tej nagrody "kluczyk od kolesi" to niezłe śmiechy :)
~KluczDoSukcesu
2016-10-11 10:38:46
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: 22
"Dobra, Ekipa. Stare marudy spuśliliśmy milczeniem i udawaną kurtuazją w mailach na drzewo. Powoli się ta gwardia wykrusza, słychać jedynie pojedyncze pohukiwania. Nie pękamy, biegniemy dalej. Teraz robimy nowe radio na miarę Wrocławia. Skoro tyle aut w mieście, to dołóżmy do tego swoją cegiełkę, rozdajmy ludziom baki paliwa. Gdyby się okazało, że mieliby "niespodziewanie" stanąć w miejskim korku, to dajmy im aplikację, by niczym w grze komputerowej wiedzieli jak się w tym labiryncie spalin poruszać. Czas uprzyjemni im Kasia, Tomcio i Misio oraz muzyka z najwyższej pUłki. Wkurzonych odsyłamy na ścieżki biegowe Radia Wrocław."
~KluczDoSukcesu
2016-10-07 07:49:12
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: 99
'"Dolnośląski Klucz Sukcesu" dla Radia Wrocław W tym roku specjalne wyróżnienie przyznano również Radiu Wrocław z okazji 70-lecia naszej rozgłośni. Kapituła doceniła rzetelność oraz JAKOŚĆ (!!!) prezentowanych treści. Nagrodę odebrał prezes radia - Tomasz Duda.' articles/view/59219/Klucz-Sukcesu-dla-Radia-Wroclaw (proszę wkleić adresie RW) Tak się uplastycznia rzeczywistość, a nie wyrzuca frustracje na schowanym w zakładce KONTAKT forum. Brawo, jesteśmy "dumni" z nowej jakości Radia Wrocław. Panie Prezesie, tak trzymać!
~mama
2016-09-29 15:01:46
z adresu IP: (185.63.xxx.xxx)
Ocena: -39
Bardzo was prosze, nie przykładajcie reki do oglupiania ludzi namawiania do szczepień.Bardzo proszę. Ludzie was słuchają i są pod wpływem tego co media im przekazują. Jak moze ktos w radiu mówić publicznie ze szczepienia są zalecane kobietom w ciąży, osobom starszym.przeciez za to powinna kara grozić. Tylu ludzi zmarło lub maja powikłania poszczepienne. Albo bzdury o epidemiach. Słucham was od kilku lat i po audycji z dnia dzisiejszego 29.10 jestem bardzo zniesmaczona. Zagłębijcie się proszę w temat i zróbcie rzetelna audycje.
~Joasia.kwiatkowska53@gmai
2016-09-29 13:55:00
z adresu IP: (37.190.xxx.xxx)
Ocena: -61
100lat i 200 lat dla Radia i wszystkich pracowników. Radio jest ze mną zawsze, od przedszkola do obecnej "wczesnej dorosłości ", z pocztówką z Karłowic , Kabaretem Elita. Od rana do wieczora i w nocy jak spać nie mogę. Brakuje mi niektórych prowadzących, ale cóż jedni odeszli, a inni zmienili radiostację. Czy słuchowisko i kabaret Elita i ks. Rogowski mogliby zmienić porę nadawania? Kiedyś było dobrze.???? Serdecznie pozdrawiam i życzę samych dobrych zmian. Stała ,wierna słuchaczka Joanna Kwiatkowska
~Papek
2016-09-29 12:01:13
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 52
http://www.radiowroclaw. pl/articles/view/58937/Codziennie-w-Radiu-Wroclaw-rozdajemy-bak-paliwa Komentarze pod artykułem o konkursie zostały usunięte i wyłączone. Pewnie jest to zupełny przypadek tak jak wyłączenie możliwości dodawania opinii na Facebooku...
~słuchawka
2016-09-29 11:46:34
z adresu IP: (79.189.xxx.xxx)
Ocena: -6
Kocham Was za brak tych różnych ogłupiających konkursów :) Ciekawe audycje, bywa że naprawdę porządna, cudna muzyka - czego chciałabym jak najwięcej :) 100 lat!!! :)
~Stelaż Stefana
2016-09-28 21:21:30
z adresu IP: (95.160.xxx.xxx)
Ocena: 104
Pokemony w radiu wrocław. A przecież nic nie piłem...
~Wykształciuch
2016-09-28 20:04:47
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 58
Panie Miśku Kazulo! Nie dość, że obdarza nas pan infantylnom muzykom z pseudoenergiom, to jeszcze nie wypowiada pan poprawnie końcówek. Dla dziennikarza to obciach. Ale pan jest z nadania [po 1 I 2016]... Czego więc oczekiwać?
~Papek
2016-09-26 13:54:59
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: -19
http://www.wirtualnemedia. pl/artykul/trojka-najchetniej-sluchana-stacja-radiowa-we-wroclawiu-tok-fm-awansowalo-na-podium Uwaga, uwaga! Radio Wrocław goni Radio Szczecin! Co prawda wciąż traci do swojego zachodniopomorskiego wzorca aż 13,6 punkta procentowego, ale w porównaniu z poprzednim miesiącem osiągnęło wzrost z 4,1% do 4,5%. Wszystko fajnie tylko, że przed rokiem słuchalność starego radia była na poziomie 5%, więc nie wiem czy można to traktować jako sukces. W każdym razie pan prezes Duda się nie zatrzymuje i wymyślił nowy konkurs, w którym można codziennie wygrać bak paliwa. Walka o słuchaczy komercyjnych rozgłośni takich jak RMF FM czy Radio Eska trwa. Jak to się komuś nie podoba to ma Radio Wrocław Kultura, które jest dostępne w DAB+, z którego nikt nie korzysta i w internecie, a przecież na dłuższą metę słuchanie radia w komputerze jest niewygodne. Dla kontrastu przypomnijmy, że na początku zeszłego roku Radio Wrocław rozdawało słuchaczom odbiorniki radia cyfrowego. Oczywiście ta akcja szybko się skończyła, bo po co promować radio na poziomie. Lepiej wydać pieniądze na baki paliwa dla słuchaczy lub kolejne trasy biegowe, na których będzie mógł trenować pan prezes. Pozdrawiam wszystkich samozadowolonych wyznawców muzycznej energii regionu na Karkonoskiej 10!
~Guziol
2016-09-26 13:24:49
z adresu IP: (212.244.xxx.xxx)
Ocena: 88
Jak Was nie zobacze za 15 min to rezygnuje ze słuchania ooo
~Papek
2016-09-26 13:24:09
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 8
Po prostu wrócili do nadawania ze starego studia. Oszczędzają nowe żeby się nie zużyło. Tutaj widać, że jest ono puste: http://www.radiowroclaw. pl/articles/view/58613/Studio-Live
~pusia
2016-09-26 12:20:47
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 7
Gdzie jest przekaz na żywo ze studia??? Dawniej był stały, całodobowy przekaz. Teraz od piątku, przez trzy dni, obraz był z nowego studia, nad którym wszyscy rozpływali się z zachwytu. Dziś nie ma nic! Dlaczego? Jakaś gapa zlikwidowała na stronie głównej wejście na podstronę studia?
~Wykształciuch
2016-09-25 18:23:32
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -19
Panie Pietraszek! Informuję pana, że forma "z racji na" jest niepoprawna. Powinien pan użyć na sformułowania "z uwagi na". Właśnie pan chlapnął: "z racji na swój zawód..." itd. Skoryguję za darmo - po polsku brzmiałoby to "z racji swojego zawodu". Jeśli już koniecznie chce pan wtrącić przyimek "na", należy powiedzieć "z uwagi na swój zawód...". Aby wzbogacić i poprawić swój warsztat językowy, podpowiadam, iż może pan - choćby okazjonalnie - zabłysnąć synonimicznym: dzięki, w związku z, na skutek, z przyczyny, dlatego, wobec, przez wzgląd na, z powodu, w konsekwencji, przez wzgląd, wskutek, ze względu na, ze względu. Wiem, że polska język to trudna język, ale pan jest dziennikarzem!!!!
~Wykształciuch
2016-09-25 17:08:02
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 9
"Dzień otwartych drzwi" czy "Dzień otwarty"? No, jak się mówi po polsku, panie Basta? Ani gustu muzycznego, ani rzemiosła dziennikarskiego w zakresie czystości polszczyzny. Muzyczny (i językowy) obciach regionu.
~Guziol
2016-09-23 16:44:22
z adresu IP: (212.244.xxx.xxx)
Ocena: -22
Fajnie na Was patrzeć. Pozdrawiam
~Maja
2016-09-23 16:35:47
z adresu IP: (46.148.xxx.xxx)
Ocena: 29
Pozdrowienia ze Zgorzelca
~rpf
2016-09-23 11:58:46
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: -11
Piękne zderzenie. Pan Wacław Sondej dał dzisiaj po raz kolejny lekcję prawdziwego dziennikarstwa. Chichoczący Tomaszowie i Katarzyny..., a co tam Wam będę pisać. Obejrzyjcie! (wpisujemy po adresie domeny) articles/view/58728/PORANNY-PRZEGLAD-PRASY-WACLAWA-SONDEJA
~Marta
2016-09-23 08:54:06
z adresu IP: (176.221.xxx.xxx)
Ocena: -76
100 lat, 100 lat! Wszystkiego Najlepszego Radio Wrocław! :) Dziś są też urodziny Mojego wspaniałego, jedynego, niepowtarzalnego męża, Grzecha... wartego grzechu! :* Kocham Go szalenie!!!! To wspaniała data!!! :) PS. Jak by się dało puścić , JAMIROQUAIa z małą dedykacją, to by było super :)
~mjodek
2016-09-23 07:59:59
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 20
Dziś rano PRZEGLĄD PRASY przygotował pan Wacław Sondej! Dał się namówić z okazji 70-lecia. Co za erudycja, inteligencja, dystans... I nawet przemycił przyganę - naciskany przez Tomka i Kasię (jak sami o sobie mówią), czy słucha Radia Wrocław odpowiedział, że nooooo, że taaaak, ale jako zdziecinniały, głównie słucha radia dla dzieci, bo tam dobry jazz puszczają. Puścił oczko, drań jeden :) Ale symptomatyczne, że pożegnał się słowami "Dziękuję Państwu za uwagę", nie zaś "Do usłyszenia się z Państwem". Państwem, nie z wami. Widać różnicę, redaktorzy z nadania [po 1 I 2016]?
~Piotr
2016-09-23 07:40:57
z adresu IP: (89.190.xxx.xxx)
Ocena: 14
Każdego roku wracając w wakacji samochodem nie mogłem się doczekać aż wjadę w zasięg fali Radia Wrocław i będę mógł posłuchać dobrej muzyki i audycji na poziomie, nie tym razem niestety. Od stycznia nie da się słuchać radia, straciło wszystkie swoje wartościowe cechy. Teraz jest zwykłe, pospolite i nijakie. Gratulacje dla autorów zmian, ciekawe czy za taki sukces otrzymają jakieś nagrody? Zdarza się, że usłyszę gdzieś nowy dżingiel radia i aż mnie przechodzi dreszcz, niestety z obrzydzeniem. Pozdrowienia dla dawnej ekipy, mam nadzieję że jeszcze kiedyś klasa, wysoki poziom audycji i muzyki powrócą.
~Papek
2016-09-22 13:16:19
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 83
Muzyka jak muzyka. Najbardziej bolesne jest jednak to obniżenie poziomu audycji, z którym mamy do czynienia od stycznia. Aczkolwiek ostatnio redaktor Sikora jakby się uspokoił, ale było to tylko chwilowe. Bo odkąd poranki znowu prowadzone są w duecie, powrócił on do swojego ulubionego kończenia programów, jakim jest ujeżdżanie koni o zachodzie poranka. Chciałbym żeby prezes Duda okazał się wizjonerem i słuchalność Radia Wrocław nagle wzrosła do 15%, ale niestety wciąż utrzymuje się ona na tym samym poziomie. Więc nie wiem po co były te wszystkie zmiany...
~szop pracz
2016-09-21 07:43:56
z adresu IP: (176.58.xxx.xxx)
Ocena: 33
Dzisiaj rano (21.09.2016) prowadzący program wypowiadali swoją opinię o nowej ustawie Prawo łowieckie. Szanowni redaktorzy jak chcecie wypowiadać się na jakiś temat to róbcie to profesjonalnie i zapoznajcie się z treścią ustawy. Wypowiadanie się na podstawie informacji osób trzecich naraża Was na ośmieszenie. Bardzo łatwo jest rzucać oskarżenia i pomówienia a tym samym narazić kogoś na ataki słuchaczy, którzy wierzą, że przekazano rzetelną i prawdziwą informację medialną.
~Zuzia
2016-09-16 07:41:49
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: 2
Czy możecie interweniować odnośnie tworzących się korków na ul. Buforowej? w środę i czwartek w godz. popołudniowych na jednej z bocznych ulic jest wylewany i wygładzany asfalt co blokuje ul. Buforową korki - wjazd do Wrocławia - jest już na obwodnicy - we Wrocławiu od Hubskiej. Jeżdżę tamtędy codziennie i owszem na Bardzkiej codziennie się stoi (czasem dłużej czasem krócej) ale robienie asfaltu w godzinach jak ludzie wracają z pracy na drogach wylotowych z miasta to chyba jakieś nieporozumienie... Dlaczego takie rzeczy nie są robione późnym wieczorem?
~Winiak
2016-09-15 09:44:25
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 35
Proszę o zainteresowanie się jak rozwiązywany jest problem z wiaduktem na Sobieskiego. Dwóch ludzi ułożyło rusztowanie i stoją bezczynnie, a tysiące ludzi stoi w korkach. Czy ktoś za to jest odpowiedzialny?
~marek
2016-09-14 15:44:40
z adresu IP: (83.29.xxx.xxx)
Ocena: 20
pozdrawjm radjo wrochaw
~marek
2016-09-14 15:43:35
z adresu IP: (83.29.xxx.xxx)
Ocena: -7
pozrawja radjo wrochaw piekary sl
~yozik
2016-09-09 21:02:45
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: -74
A gdzie Weekend, Top One, Basta, Bayer Full ? Coś chuda ta playlista.
~dzień otwarty
2016-09-07 11:04:54
z adresu IP: (194.251.xxx.xxx)
Ocena: 76
25 września RW organizuje dni otwarte. Jedyna okazja, by przyjechać i zostawić parę komentarzy dla ucha decydentów. "W niedzielę 25 września zapraszamy Was do naszej siedziby przy al. Karkonoskiej 10 na dzień otwarty, podczas którego będzie można poznać Radio Wrocław od podszewki!"
~leszekmirek
2016-09-02 22:16:36
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 8
Od stycznia 2016 r. nie można słuchać radia Wrocław. Czasem włączam i dalej lipa. Nawet wiadomości dla kierowców zepsuliście. Gdzie są Ludzie Radia i ich Audycje? Teraz są ludziki radia i ich dziwne i nudne wypociny.
~żenada na antenie
2016-08-30 08:41:18
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: -21
"Porozumienia sierpniowe – cztery porozumienia zawarte przez rząd PRL z komitetami strajkowymi powstałymi w 1980. Porozumienia zakończyły wydarzenia sierpnia 1980. Były to (kolejno): porozumienie w Szczecinie – 30 sierpnia 1980, sygnowane przez Mariana Jurczyka (z ramienia rządu przez Kazimierza Barcikowskiego) porozumienie w Gdańsku – 31 sierpnia 1980, sygnowane przez Lecha Wałęsę – w sali BHP Stoczni Gdańskiej im. Lenina, słynnym wielkim długopisem (z ramienia rządu przez Mieczysława Jagielskiego) porozumienie w Jastrzębiu-Zdroju – 3 września 1980, sygnowane przez Jarosława Sienkiewicza (z ramienia rządu przez Aleksandra Kopcia) porozumienie w Hucie Katowice (Dąbrowa Górnicza) – 11 września 1980, sygnowane przez Zbigniewa Kupisiewicza (z ramienia rządu przez Franciszka Kaima) W pierwszym punkcie porozumień gdańskich stwierdzano, że działalność związków zawodowych nie spełniła nadziei i oczekiwań pracowników, dlatego uznaje się za celowe powołanie nowych, samorządnych związków zawodowych, które byłyby autentycznym reprezentantem klasy pracującej. Na podstawie tego punktu dopuszczono do zarejestrowania NSZZ „Solidarność”. W dalszej części rząd zobowiązał się m.in. do wniesienia do Sejmu ustawy o ograniczeniu cenzury. Władze zobowiązały się do ponownego zatrudnienia osób zwolnionych z pracy po wydarzeniach 1970 i 1976. W kwestii gospodarczej władze zobowiązały się do opublikowania podstawowych założeń reformy i umożliwienia nad nią publicznej dyskusji. Reforma miała opierać się na zwiększonej samodzielności przedsiębiorstw i udziale samorządu robotniczego w zarządzaniu." - źródło Wikipedia
~TOm
2016-08-29 21:55:42
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: -117
Długo jeszcze na antenie RW będzie ta żenująca audycja "kabaretu" studia 202 ? Przecież tego słuchać się nie da, ... nigdy jeszcze ich pseudoskecze mnie nawet trochę nie rozbawiły ... wręcz przeciwnie po każdej audycji zastanawiam się czy w ogóle jest na świecie ktoś kogo to bawi ... W ostatnim czasie już przełączam na inną stację bo po co się od rana irytować ... To już wolę Krzyżaków jeszcze raz od początku ... niż tak tragicznie beznadziejny humor ...
~januszk
2016-08-27 09:44:16
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: -14
"Radio Pogoda" ( pasmo 16.1 FM ) nie pozwoli seniorowi zapomnieć o... śmierci -firma "SKRABEK" - zadba o to ! Tragifarsa na eterze Polskiego Radia czy czyjaś ( Redakcji?) kompletna ignorancja ? Pani Redaktorze niech się Pan łaskawie... stuknie w czoło, proszę.
~Papek
2016-08-25 14:38:55
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 76
Z kolei ja za każdym razem gdy słucham Radia Szczecin to mam wrażenie, że jego poziom jest jeszcze niższy niż ten, jaki obecnie prezentuje Radio Wrocław. I aż się boję, co będzie gdy prezes Duda zacznie ostrzej walczyć o słuchalność, która wciąż utrzymuje się na dotychczasowym poziomie (link: http://www. wirtualnemedia. pl/artykul/trojka-liderem-sluchalnosci-we-wroclawiu-tok-fm-awansowalo-na-podium) Być może rzeczywiście w szczecińskiej rozgłośni są kulturalni dziennikarze umiejący poprawnie się wysławiać, ale wydaje mi się że prowadzą oni tylko niektóre programy np. interwencyjny Czas Reakcji. Tak samo w Radiu Wrocław widać różnicę między Małgorzatą Majeran-Kokot, a Katarzyną Górną-Drzewosz. Zauważcie, że Reakcja24 to jedna z nielicznych audycji wrocławskiej stacji, w której prowadzący wciąż zwracają się do słuchaczy per pani lub pani. Wynika to z tego, że grupą docelową tego programu są ludzie starsi. Natomiast pozostałe audycje Radia Szczecin w ciągu dnia przypominają jakąś młodzieżową rozgłośnię i naprawdę nie rozumiem, jak to możliwe że ma ono aż 18% udziału w rynku. Analiza przyczyn tego zjawiska nadawałaby się na temat jakiejś pracy doktorskiej.
~rpf
2016-08-25 11:39:43
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: 24
Mjodku, Lukku. Pięknie prawicie. Ja nie jestem aż tak zachwycony szczecińskimi prowadzącymi. Faktem jest jednak, zwróćcie proszę uwagę, że oni robią także telewizyjne wstawki. Zacierają granicę między tv i radio i tu muszę im oddać, że czynią to naprawdę udanie. P.S. W Radiu Wrocław czuć przesunięcia muzyczne, więcej jest znów rocka i poprocka. Niestety nadal starają się nas nakarmić Rihannami i innymi. W Szczecinie jednak robią dokładnie to samo, żeby była jasność. Na plus piszę także bardziej stonowane i mniej rozchichotane wypowiedzi p. Górnej i p. Pietraszka. Nadal daleko jednak do poziomu sprzed 2016. P.S.2 Czy ktoś mógłby nauczyć część dziennikarzy RW, że nie MUsimy AKcentować na PIERwszą SYlabę? To na serio brzmi beznadziejnie.
~mjodek
2016-08-24 12:43:57
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 26
Słucham sobie tego Radia Szczecin. I co słyszę? Ano kulturalnego prowadzącego, używającego poprawnie słowa "casus", dziękującego za rozmowę na antenie. Innego, który mówi spokojnie, choć dowcipnie. Jeszcze innego, przez którego zwykła, życiowa mądrość przemawia. Słuchaczy dopuszcza się do wypowiedzi na żywo. Muzyka nie obraża poczucia estetyki słuchających. Człowiek czuje się podmiotem starań radia, a nie "odbiorcą końcowym". Czego nie słyszę? Dukającego red. Pietraszka. Śmiejącej się z własnych dowcipów (?) red. Bajor. Zaszczycającego mnie swoim głosem red. Sikory. Szermującego ładnom końcówkom, okraszajoncom abnegacki stylik, red. Kazulo. Niewyrobionego jeszcze życiowo red. Niegowskiego. Naiwnie zadowoloną red. Czerwińską (o, przepraszam - poradniki są naprawdę interesujące). Infantylnie nakręconą red. Górną (te Kasie, Asie i Wojtusie....). No i mojego antyfaworyta, red. Basty, ze swoim podwórkowym gustem muzycznym. Nie słyszę form wziąść, włanczać, z racji na, termometry rosną, na pierwszy rzut ucha itp., itd. Wiecie co? - we Wrocławiu po prostu nie szanuje się i nie korzysta z ludzi radia z "wartością dodaną" - i tu moja rada dla pana McDudy: więcej Chojnowskiego, Kaszuwary, Lis, Litery, Młyńskiego, Pelczara, tego młodego Przestalskiego, Mordarskiego, Osowicz (Elżbiety), Majeran-Kokott, Barańskiego. A nade wszystko, Marczyńskiego i Węgrzyna. Masz tu chłopie gotową listę. No i Annę Geryn przywróć nam na łono... Amen.
~Pat
2016-08-23 21:36:08
z adresu IP: (176.227.xxx.xxx)
Ocena: -21
Słucham audycji o in vitro i propozycjach rządu dot. leczenia. Konsultant wojewodzki opowiada jakies dyrdymaly o tym, ze kobiety starajace sie o dziecko nawet nie wiedza, w ktorym sa cyklu, to dostaje goraczki. Na pytanie Pani Redaktor, na co zostanie wydane 100 milinionow zlotych ( na program in vitro wydano 150mln)-w zamian za in vitro-rozkladam rece:( nikt nic nie wie, o programie nic nie wiadomo a kilka dni do wejscia programu w zycie:(dramat-beda szkolic-cudownie-beda szkolic lekarzy przez lata, jak instruowac pary starajace sie o dzieci:( porazka, jestem zalamana.
~Loża
2016-08-23 14:19:23
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: -57
Proszę wpisać ten kod zaraz po adresie domeny jutjubowej (3dRZQyy1m_s?t=10m) Drobne przypomnienie w 70. rocznicę Radia Wrocław ustami redaktora Sikory, co stanowiło o sile nie tylko samej Loży Szyderców (pozdrawiam redaktora Osowicza!), ale także całej stacji. "Na antenie nie opowiadamy Słuchaczom historyjek, które nie są prawdą".
~rpf
2016-08-22 09:51:46
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: 96
Od wielu miesięcy różni odwiedzający piszą tu o rozdwojeniu jaźni w Radiu Wrocław. Przy czym to rozdwojenie okazuje się doskonale wypada w Szczecinie, a we Wrocławiu zupełnie nie. Tak się akurat składa, że byłem w delegacji na Pomorzu i miałem okazję posłuchać tamtejszego pioniera radiowych zestawień. Pozwolę sobie podzielić się z Wami swoimi przemyśleniami (wiemy dobrze, że Radio Wrocław to obecnie docelowo kalka rozwiązania szczecińskiego): to co uderza na dzień dobry w Radio Szczecin to doskonałe podkłady i umiejętne rozłożenie ich w na antenie. Nawet jeśli przyjmiemy, że grają mydło i powidło (robią to, ale mądrze, dobierając wyłącznie przeboje - ale wcale nie te ograne i wyświechtane) właśnie jingle, płynność tych przejść powoduje, że tej stacji słucha się po prostu całkiem dobrze. Za lektora wzięli sobie Jacka Brzostyńskiego, jego wokal znany głównie z anten TV i reklam przyciąga na pewno dodatkowo i nadaje profesjonalnego sznytu całości.Podobnie, jak we Wrocławiu, Szczecin stara się schlebiać tzw. przeciętnemu słuchaczowi (komuś między zapędami eskowymi lub nawet voxowymi, ale lubiącemu generalnie posłuchać radia złote przeboje i radia wawa). Do g.20:00 zero treści głębokich, zero analiz, tematy praktyczne, powierzchowne (drogi, korki, wykopy, reakcje itp.). Podczas słuchania szczecińskich popołudniówek uderzyła mnie niechęć w głosie części dziennikarzy, szczególnie tych muzycznych, którzy nie wydawali się do końca przekonani co do sensowności omawiania na przykład dokonań Beyonce. Odpowiednik naszego Jurka Węgrzyna mocno się męczył opisując kolejne sukcesy bogini r&b. "Duety do mety" w programach przed i popołudniowych to jako żywo kalka tego, co wychodzi z ust Pań Górnej i Bajor oraz Panów Pietraszka i Sikory. Kwestie wypowiadane przez dziennikarzy są powierzchowne i zapewne pisane. Szczecińska stacja to dobrze opakowany cukierek, który nie wyróżnia się w żadną ze stron, ani w aspekcie muzycznym, ani antenowym. Muzaczek dla każdego z doskonałą i nowoczesną oprawą antenową w klimacie niemieckich i holenderskich stacji radiowych z lat 90. W tym dopatrywałbym się wbrew pozorom sukcesu tej stacji. Żadna znana mi stacja (ani publiczna ani komercyjna) na ten moment nie brzmi wg mnie tak dobrze. Po parodniowym pobycie w okolicach Szczecina rozumiem już przynajmniej, co tak pobudza zmysły p. Prezesa Dudy. :)
~mjodek
2016-08-21 17:18:24
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 38
Panie Duda, Łukasz Basta to pana kula u nogi. Gra muzykę, jaka ujdzie jeszcze od biedy ewentualnie w remizie po wódce do potupania. On obniża loty (i tak ostatnio niewysokie) pańskiego Radia. Zmusza do przełączania się na inne stacje. Właśnie to musiałem zrobić. Smutny po meczu Polska-Niemcy o brązowy medal w Rio, wściekłem się już całkiem, gdy usłyszałem co ten pan wybrał dla mnie do słuchania. Weź go pan do k..y nę..y wy....dol!!!! Weźże pan zrób coś, bo ten statek tonie. A pan zachowuje się jak Francesco Schettino z Costa Concordia.
~Papek
2016-08-18 16:47:00
z adresu IP: (93.140.xxx.xxx)
Ocena: 17
Chciałbym być optymistą, ale pewnie skończy się tak, że pan Robert oprócz serwisów sportowych będzie też prowadził jakieś pozytywne programy w stylu muzycznej energii. Na przykład audycję o gotowaniu lub popołudniowe show. W ostateczności jako jeden z bardziej doświadczonych dziennikarzy może też przygotowywać serwisy drogowe.
~rpf
2016-08-17 13:44:01
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: 55
Tak, Lukk. Jest nadzieja, że usłyszymy więcej sportu i nie będą to wyłącznie... maratony. :) Teraz pozostaje życzyć sobie powrotu Piotra Osowicza (może wyprostuję kolegę Sikorę) i kogoś mocnego z Muzycznych, który uratuje honor stacji. Zastanawiam się tylko, kto mianowicie. Może Artur Młyński albo Wojtek Czerniatowicz? Pójdę nawet na Jasną Górę złożyć w intencji, byle tylko te muzyczne bachomazy zastąpiła normalna muzyka.
~lukk
2016-08-16 18:17:42
z adresu IP: (109.173.xxx.xxx)
Ocena: 19
Robert Skrzyński po roku wraca do Radia Wrocław. Mam nadzieję, że wraz z jego powrotem redakcja sportowa z Piotrem Pietraszkiem i Michałem Hamburgerem w składzie, zacznie działać jak przed 1.01.2016. A była to bardzo dobra drużyna... www(kropka)wirtualnemedia(kropka)pl/artykul/jakub-wasiak-na-czele-redakcji-sportowej-polskiego-radia-robert-skrzynski-wraca-do-radia-wroclaw
~mieszkaniec
2016-08-11 16:14:50
z adresu IP: (217.98.xxx.xxx)
Ocena: -55
zaprzaszam do zawidowa i do zadania kilku pytań Panu B.urmistrzowi na temat Rynku.
~rpf
2016-08-09 22:34:31
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 40
Wychodząc na moment poza komentarz bieżący w kwestii charakteru "nowego" Radia Wrocław, polecam obejrzeć jeden z ostatnich odcinków Last Week Tonight With John Oliver zatytułowany "Journalism". Kilka kwestii upadku dziennikarstwa, jako takiego, doskonale tam diagnozuje. "Nowe" Radio Wrocław świetnie się w ten trend wpisuje.
~oksymoron
2016-08-09 12:39:54
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: -20
diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni. starosta 8letni, dzis burmistrz, uciekl jak jego idol. tusk do brukseli, leh ze starostwa-narobil dlugi- na burmistrza
~lukk
2016-08-08 15:47:08
z adresu IP: (109.173.xxx.xxx)
Ocena: 30
Patrząc na słupki słuchalności, Radio Szczecin faktycznie odniosło sukces, a włodarze PRW poszli tą samą drogą i liczą na jego powtórzenie. Okazuje się jednak, że sprawa ma drugie dno: po wprowadzeniu zmian praca w szczecińskiej rozgłośni nie należy do najprzyjemniejszych, a dziennikarzom nie podoba się zbytne skomercjalizowanie radia publicznego. Ciekaw jestem, czy taki scenariusz ma też miejsce we Wrocławiu... Artykuł o sytuacji w Radiu szczecin dostępny tutaj: www(kropka)press(kropka)pl/tresc/44825,w-radiu-szczecin-narasta-konflikt-miedzy-pracownikami-a-kierownictwem
~Jacek
2016-08-08 13:22:31
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -52
Słuchałem przed chwilą porad eksperta od ubezpieczeń w radiu i jestem zażenowany niewiedzą tej osoby. Ciekawe jaką firmę ten pan reprezentuje skoro nie ma pojęcia jak się ubezpiecza samochody na firmę. Wyjaśnię krótko . Jak ktoś ubezpieczy w wartości netto samochód to odszkodowanie też jest w kwocie netto - składka za AC też jest wtedy niższa bo suma ubezpieczenia jest niższa.
~WBO 2016 - projekt nr 400
2016-08-06 00:22:14
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 19
Przy trasie biegowej Radia Wrocław w parku Grabiszyńskim w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2016 ma szansę powstać nowa siłownia (projekt numer 400). Więcej informacji na fb - projekt400.
~Ignacy
2016-08-04 09:02:40
z adresu IP: (83.21.xxx.xxx)
Ocena: 2
witam, pozdrawiam całe radio Wrocław i słuchaczy z Polskiego morza, od samego rana nie tyle co pada co leje deszcz ale mamy radio Wrocław i już miło płynie czas ;)
~rpf
2016-08-01 22:09:07
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
Cytat, Blacku: "po co mydlić ludziom oczy jak i tak wszystko już zaplanowane???" I tyle w temacie.
~black
2016-07-31 23:06:37
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 43
Wspomniany wcześniej przeze mnie link do wątku ws. zmian w PRW: www(kropka)radiowroclaw(kropka)pl/articles/view/41176/Wy-decydujecie-My-sie-zmieniamy-ANKIETA; Proponuję poczytać komentarze pod artykułem.
~black
2016-07-31 22:57:12
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 42
Czytam Wasze komentarze nie słuchając RW i mając nadzieję że Szanowny Pan Prezes i Redakcja zauważyli nas, ale niestety. Od stycznia niewiele się zmieniło. Dalej "walczą" o masowego słuchacza, co jest tym bardziej przykre. Ktoś napisał tu na tym forum, że ów masowy słuchacz jest w rękach komercyjnych stacji. Te wiedzą, jak go przytrzymać. Natomiast w RW postanowiono "zmienić świat na lepsze" i dostosowano się do komercji. Jak się dostosowano -usłyszałem w Nowy Rok 2016... Pracuję w Poznaniu, w soboty chętnie posłuchałbym RMK pana Artura Młyńskiego -nie ma jest za to 5 godzin tandety. Wtorki wieczór: polska muzyka rockowa -zmieniono, nie ma. W środy pan Wojciech Czerniatowicz -też nie ma. Jestem w tej grupie słuchaczy, co zaczęła słuchać AntyRadia. O Trójce nie piszę, bo zawsze słuchałem. Mieszkam we Wrocławiu, Radia Wrocław słuchałem prawie 25 lat. Jeśli nie usunięto wątku o ankiecie spróbuję go znaleźć, jak mi się uda -wkleję linka. Potwierdzę słowa napisane przez @Zdzich i @Papek, że była możliwość wypełniania tamtej ankiety nawet kilka razy w ciągu doby, wystarczała zmiana IP i brak ciasteczek w cache przeglądarki.
~rpf
2016-07-28 18:59:37
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -50
Wejdę znów w buty p. Prezesa: "Nie po to nie rozmawiam z Wami Stare Narzekacze tutaj na forum, byście mi jeszcze przypominali w wakacje o wynikach. Jak będę sobie chciał robić radio ???? na poziomie 4,1, to sobie będę robił. A Was czem prędzej zapraszam do opłacenia abonamentu, bo kontrole tuż tuż. No i nie zapominajcie o Radzie Mediów Narodowych. Zmiany tuż tuż, a my z Jurandem jesteśmy już gotowi. Pozdrawiamy z Karkonoskiej". Choroba, daleko mi do poziomu Loży. :)
~lukk
2016-07-27 12:15:56
z adresu IP: (109.173.xxx.xxx)
Ocena: 73
Na portalu Wirtualne Media pojawiły się wyniki słuchalności we Wrocławiu za pierwsze półrocze 2016. Słuchalność PRW I-VI.2015 do I-VI.2016 spadła z 5,2% do 4,1% - o ponad jedną piątą!! Widać też, gdzie odeszli słuchacze: TOK FM 5,5%-8,4% (o połowę więcej), RAM 4,1%-4,2%, Antyradio 1,2%-3,4% (niemal trzykrotny wzrost!), Muzo.fm 0,6%-1,9% (ponad trzykrotny wzrost!). Uczciwie trzeba zauważyć, że Trójka zanotowała spadek z 12,9% do 12,4%. Moim zdaniem nie zmienia to faktu, że wynik miażdży... Artykuł dostępny tutaj: www(kropka)wirtualnemedia(kropka)pl/artykul/trojka-liderem-we-wroclawiu-tok-fm-awansowalo-na-podium-dane-za-i-polrocze
~mjodek
2016-07-24 12:26:07
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: -3
Uwaga koleżanki i koledzy, wychodzi na nasze... Chyba. Zauważcie, że pojawia się sporo mądrych audycji. Więcej jest na antenie redaktorów, którzy wcześniej już zapracowali na sympatię i szacunek. Nawet muzyka miejscami jest wyższych lotów (co nie oznacza niestety wyeliminowania tych prostackich umpa-cs-cs, lalala, u! u!). Te nieszczęsne pary: ranna i popołudniowa jakby do WC spuszczane po trochę. Więcej żerowania na Radiu Kultura, tzn. audycji cytowanych. Jakoś mniej wciska się ten wiejski kierownik-dyskdżokej. Wiecie, o kim mówię... Kiedyś nawet telefon na żywo słyszałem! Tak, redaktorzy RW, idźcie w tę stronę. Rozmawiajcie z nami, słuchaczami. Przestańcie oznajmiać, udzielać i zaszczycać. I pamiętajcie - jak nie wiadomo, jak się zachować, zachowujcie się przyzwoicie, szanowni redaktorzy. I proszę - przestańcie mówić do mnie bez pardonu na ty. To sugeruje płytkość, powierzchowność, blichtr, skracanie dystansu, na które powinniście mieć nasze przyzwolenie. Dlatego nie słuchamy Eski i Zetki, dlatego byliśmy słuchaczami Radia Wrocław. Niepowtarzalnego. Tak, mam żal, że je zepsuliście, zmieniliście, uprościliście. I zabraliście się za to, kiedy słupki słuchalności (tak, to wasza mantra, i ta mityczna pozytywność przekazu, hehe) szczytowały (ok. 5.5% jesienią 2015). A teraz ile jest?... :P Podobno to wynik jakiejś ankiety. JAKIEJ? Dlaczego nie zaprosiliście do jej wypełnienia na antenie? Podobno wisiała na stronie jeden tydzień. Metodologicznie dno. Wypełniali ją przypadkowi internauci. Żadnego przełożenia na celowaną grupę badawczą. Studenta z tak zorganizowanym badaniem ankietowym wyrzuciłbym przez okno. A pan, panie Duda, i tak musi nas przeprosić. Nie idź w zaparte jak Jarek i Antek.
~rpf
2016-07-19 12:20:42
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: 97
Wyniki słuchalności pokazują, że nie. Nie sądzę jednak, by miało to docelowo wpływ na bieżące decyzje. Sensowność zmian sprawdza się chyba po roku, dwóch minimum w każdej dużej firmie. Zatem, zagryzamy zęby > radiowy bruksizm. P.S. Papek, szacunek za wyłowienie tego komentarza plus słowa skierowane do Bogu ducha winnych ludzi z Karkonoskiej.
~Marta Zaucha
2016-07-19 11:56:18
z adresu IP: (185.23.xxx.xxx)
Ocena: -89
Odwiedziłam waszą stronę po kilku miesiącach nieobecności. Z tęsknoty i z nadzieją...niestety złudną:(nadal to samo. Sądziłam, że już nawet nikt do Was w tej sprawienie pisze, a tu widzę wciąż i nadal nowe wpisy starych słuchaczy radia. A właśnie - ilu jest tych nowych??????????opłacało się?oto Wam chodziło?Ignorancja z waszej strony w stosunku do starych słuchaczy sięga zenitu.Żal, smutek i bezradność...szkoda...
~Papek
2016-07-18 21:00:48
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 46
PS. Pozdrawiam wszystkich dziennikarzy Radia Wrocław, którzy czytają komentarze na tej stronie i pod noworocznym artykułem (w tym również i pana, redaktorze Sikora!). Łącze się w bólu z tymi z Państwa, którym nie podobają się zmiany w stacji, ale mimo to wciąż w niej pracują. Jest to całkowicie zrozumiałe. W końcu każdy musi jakoś zarobić na życie. Trudno jest zrezygnować, gdy pracuje się tam od dobrych kilkunastu lat i wciąż robi się to co się lubi. Dlatego mimo wszystko bądźmy dobrej myśli. Prezesi oraz dyrektorzy przychodzą i odchodzą. Podobnie jak ich koncepcje, które często zmieniają się jeszcze szybciej. To nie stanie się jutro, ani za tydzień, ani za miesiąc, ani za pół roku. To bardziej kwestia kilku lat. Wierzę jednak, że kiedyś wróci stare Radio Wrocław. Może już nie "na cały rock", ale na pewno na poziomie, do którego zobowiązuje 70 lat historii tej rozgłośni.
~Papek
2016-07-18 20:17:36
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 33
Znaleziony w internecie komentarz sprzed 2 lat do tego jak polskie stacje radiowe przyprawiają słuchaczy o mdłości i ból głowy z wiadomych przyczyn: "Ja przestawiłem się parę tygodni temu na Polskie Radio Wrocław. I kurcze szok... Tam naprawde jest radio dla ludzi - nie wiem jak w środku dnia, bo słucham go w drodze do pracy - ale muzyka tam jest tylko tłem do rozmów i telefonów od słuchaczy. Tam ludzie rozmawiają. Prowadzący(a) nadaje temat dyskusji a potem dzwonią i wypowiadają się słuchacze. Nie ma kretyńskiej intonacji głosu, nie ma "naganiania" do wysyłania smsów itp. itd. Nie ma upławowych bloków reklam w takim wymiarze jak w RMF. Da się ? Da..." Dlatego "podziękujmy" jeszcze raz panu Tomaszowi Dudzie za to co zrobił! To on będąc prezesem tej rozgłośni od 6 lat doprowadził do dzisiejszego stanu. Niech każda niezadowolona osoba napisze maila na tomaszduda (at) radiowroclaw (kropka) pl. Co prawda nie spowoduje to żadnej widocznej na antenie zmiany, ale być może szanowny pan prezes nie popadnie przez to zbyt szybko w błogie samozadowolenie i poczucie dobrze wykonanej pracy.
~rpf
2016-07-18 10:51:01
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: 43
Gosiu, nikt o zdrowych zmysłach i wcale nie jakoś wygórowanym guście muzycznym nie może uwierzyć w to, co się stało z RW. Nawet mój ojciec, daleki od wyszukanych muzycznych form, stwierdził, że to, co gra obecnie nasze lokalne radio publiczne to w dużej mierze zwykła sieczka spod dyskoteki. Nie mówiąc już o poziomie intelektualnym zapowiedzi (cytuję: "śmieją się nie wiadomo z czego. Przecież to niepoważne") Dlatego zwycięża konkurencja spod znaku aury. Ludzie nie chcą ani nachalnej propagandy (vide straty kanałów Polskiego Radia nadawanego z Warszawy), ani traktowania ich jak muzycznie niepełnosprawnych.
~Gosia
2016-07-18 07:28:26
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 111
Nie wierzę,że nadajecie taką muzykę! To nie może być prawda. Nie mam więcej cierpliwości, po tylu latach musimy się rozstać.
~Breslauer49
2016-07-16 10:16:47
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: -45
Prosze o więcej wstawek Studia 202 i więcej Studia / Teatru Koliber.
~Breslauer49
2016-07-16 10:15:11
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: -53
Pan Filip Marczyński, Marek Obszarny, Leslaw Morodarski, Tomasz Sikora, Wojciech Janicki, Grzegorz Chojnacki i Panie: Gosia Majeran Kokot, Magdalena Bajor, Kasia Górna i inni to zawodowcy. Bardzo lubię sobotnie programy Pana Filipa Marczyńskiego - propaguje piękno Dolnego Śląska i odkrywa przed słuchaczami jego tajemnice i uroki.
~Fryta.
2016-07-13 19:32:58
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: 15
"Muzyczny Wieczór" Michała Kazulo to to czego potrzebowała wg. mnie ta rozgłośnia. Nie gra tępej łupanki w stylu radia E. Jest na prawdę do czego ucho przyłożyć z przyjemnością :) Polecam
~Papek
2016-07-08 19:57:46
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: -37
Powiedzmy to sobie szczerze: jedynymi prowadzącymi audycje, którzy zachowali twarz w nowym roku są Filip Marczyński i Marek Obszarny. Mam duży szacunek szczególnie do tego pierwszego, bo pomimo iż w jakiś sposób dostosował się on do nowej sytuacji i przeszedł ze słuchaczami "na ty" to prowadzone przez niego audycje wciąż są na poziomie. Poniedziałkowe, środowe i piątkowe "Gramy i radzimy" można porównać do starego programu porannego. Pan Filip wciąż stara się poruszać ciekawe tematy, które mogą zainteresować słuchaczy. Nadal jest profesjonalnym dziennikarzem publicznej rozgłośni nawet gdy zajmuję się zwierzętami, motoryzacją i roślinami, a nie gospodarką czy polityką. Szkoda tylko, że tak doświadczona i rzetelna osoba musi też raz w tygodniu zajmować się przygotowywaniem serwisów drogowych...
~Mścisław Poniewierka
2016-07-08 07:46:12
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 75
Trio Bajor-Sikora-Pietraszek. Że niby gdzieś dzwonię, taka ustawka... ŻE-NA-DA. Wnuki wam to będą wypominać. Jezu, jak wam nie wstyd przed sobą samymi???
~09lady
2016-07-07 11:20:42
z adresu IP: (91.230.xxx.xxx)
Ocena: 81
Witam uwielbiam wasze radio lecz muzyka tak się popsuła tego nie których piosenek słuchać nie da się wolałam wasz styl z przed miesięcy słuchaczka z wielkopolski
~Jerzy
2016-07-06 19:27:53
z adresu IP: (31.1.xxx.xxx)
Ocena: -89
Dlaczego od kilku dni zniknął z portalu plebiscyt "Złota 60 Sudia 202" Czy to już koniec?
~były słuchacz RW
2016-07-05 09:44:08
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -29
Od kilku miesięcy przestałem całkowicie słuchać RW, czasem wchodzę na stronę internetową i co widzę? Że nic się nie zmieniło, podziwiam dyrekcję za maniakalny upór w dążeniu do samozagłady! Przypominam, że aktualnej ekipie rządzącej nie udało się przepchnąć powszechnej opłaty audiowizualnej i media publiczne (ponoć narodowe) są skazane na wpływy z abonamentu (malejące, mimo dwojenia się i trojenia egzekutorów z Poczty Polskiej) i reklam. Spadające słupki (tak tak p. dyrektorze, RW leci na pysk jeśli pan nie zauważył!) przełożą się na mniejszą kasę, oby dla pana również!
~Petycje
2016-06-23 23:12:46
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: -63
Serwisów jest pod dostatkiem. Avaaz sugeruje nawet, jak dobrze napisać petycję. Do prowadzenia tego typu aktywności potrzeba kogoś sumiennego i systematycznego, najlepiej z profilem fb i gotowością do firmowania akcji wlasnym nazwiskiem, z otwartą przyłbicą. Dlatego wskazanie początkowe było właśnie na Stanowcze NIE dla... Inaczej mówiąc: lider potrzebny od zaraz. Obserwując wpisy na tej podstronie Papek jawi mi się, jako najbardziej w swoich działaniach zorganizowany i usystematyzowany. Pzdr
~Tom
2016-06-23 18:35:55
z adresu IP: (109.207.xxx.xxx)
Ocena: -16
Mam tylko nadzieję że wyniki słuchalności polecą na łeb na szyję w stosunku do do lat ubiegłych na 2015 kończąc. Może to da do myślenia nowemu Zarządowi. Sugeruję rozpocząć zbieranie podpisów. potrzebne są namacalne dowody. Czy ma ktoś pomysł jak się do tego zabrać? Pozdrowił.
~rpf
2016-06-22 12:57:50
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: 62
Tu nie chodzi wyłącznie o zaniżanie poziomu muzycznego, a o obniżanie całkowitej wartości intelektualnej stacji. To jest problem na poziomie systemowym. Wynika z nowego podejścia do treści antenowych szeroko pojętych oraz, co najsmutniejsze, do samych słuchaczy na poziomie komunikacyjnym.
~yozik
2016-06-21 22:07:32
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 44
Nie wydaje Wam się, że na zdjęciu załogi RW jest łudząco podobny do lidera jednego z popularniejszych zespołów disco polo? On zagra - my zatańczymy. Po ósmym wszystko ujdzie. Ale moim zdaniem problem jest o wiele szerszy i nie dotyczy tylko muzyki. Czasem mam wrażenie, że wioskowych festynach suto zakrapianych można usłyszeć bardziej inteligentne gadki niż w przerywnikach sieczki muzycznej RW.
~black
2016-06-21 21:24:06
z adresu IP: (188.125.xxx.xxx)
Ocena: -6
Ludzie, najpierw zobaczcie, kto jest odpowiedzialny za szeroko rozumiany format muzyczny stacji. Ten człowiek:Łukasz Basta. W sieci można znaleźć stronę, na której przedstawia swoje portfolio. Tutaj: www(kropka)bastaprowadzi(kropka)pl. Czytamy tam między innymi, że: "zajmuję się profesjonalną obsługą wszelkich imprez okolicznościowych i rozrywkowych. Wesela, imprezy firmowe, plenery, bankiety, bale sylwestrowe, bale karnawałowe, studniówki, urodziny, eventy,imprezy integracyjne, konferansjerka, (...). Muzyka wyłącznie w oryginalnych wersjach utworów, począwszy od lat sześćdziesiątych aż po hity ostatnich dni lansowane przez stacje radiowe". Wystarczy? Napiszę jeszcze raz. Ten człowiek jest odpowiedzialny za playlistę, czuwanie nad formatem muzycznym stacji, raportowanie danych do ZAIKS-u. Może tutaj należałoby także uderzyć z mailami. W końcu jest szefem muzycznym w PRW. Skoro w portfolio wykazuje wielu zadowolonych ludzi, warto by było żeby nachylił się nad słuchaczami bardziej wymagającymi, co z pewnością przełożyłoby się na słuchalność stacji.... Proszę Admina o nieusuwanie postu. Dane w nim zawarte są wyłącznie suchymi faktami ogólnodostępnymi w Sieci.
~skład
2016-06-21 14:41:38
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: 9
Rada Nadzorcza składa się z 3 członków. Radę Nadzorczą powołuje i odwołuje Minister właściwy do spraw Skarbu Państwa. Skład Rady Nadzorczej Radia Wrocław SA od dnia 10 czerwca 2016 r. Robert Chmielarczyk Małgorzata Juzyszyn Zbigniew Leszko
~Papek
2016-06-21 14:34:43
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 68
Otrzymałem odpowiedź z Ministerstwa Skarbu na mój list opisujący sytuację w Radiu Wrocław. Niestety twierdzi ono, że nie ma kompetencji do ingerowania w tej sprawie, gdyż zgodnie z ustawą organem powołanym do oceny poziomu i jakości programów jest rada programowa. Ministerstwo poinformowało mnie jednak, że 10 czerwca dokonana została zmiana składu rady nadzorczej wrocławskiej rozgłośni. W związku z tym zamierza ono zainteresować radę zgłoszonymi przeze mnie uwagami. Jest zatem jakaś szansa na zmianę obecnej sytuacji, ale nie miałbym wielkich nadziei na powrót starego radia.
~rpf
2016-06-21 09:08:54
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: -63
Jedynie osobiste stawienie się w budynku radia z oficjalnym listem w obronie dawnego charakteru programu i podpisami nas wszystkich pod takim listem (petycja online?), do tego nagłośnienie w mediach lokalnych faktu chęci oficjalnego złożenia takiego dokumentu w siedzibie stacji może przynieść jakikolwiek realny efekt. W internetach jeszcze nikt niczego realnie nie wygrał, to narzędzie pomocnicze. Wykrzywkiwanie nic tu nie da, wymachiwanie niepodpisaną szabelką też nie. Widzę tu pole do popisu dla Stanowcze Nie Dla Nowego RW.
~dr eldrich palmer
2016-06-21 07:47:08
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 99
Może prezes oślepł od czytania naszych komentarz i ogłuchł od słuchania tej fantastycznej sieczki, która zdominowała prawie wszystkie audycje?! Tak tylko można tłumaczyć jego ignorancję. Ewentualnie totalna głupota... Poziom audycji porannych = żenujący. Dowcipy na poziomie wczesnej podstawówki albo przedszkola... U prowadzących stwierdzono - brak umiejętności samokrytycznych. Informacje - jakieś są, wersje szczątkowe z tego, co kiedyś było. Jednym słowem: wara, prezesie od radia...
~mjodek
2016-06-20 12:28:36
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 15
Kiedyś PRW, potem (świetne) RW, a teraz to już tylko RWmać. Szkoda.
~pusia
2016-06-20 08:04:10
z adresu IP: (83.21.xxx.xxx)
Ocena: 44
Czy szanowny pan redaktor Sikora nie ma świadomości, że jest w 'ukrytej kamerze'? Pewnie nie. Ubranko 'pije' pod pachami? W obecności kobiety ciągłe siedzenie z rękami na karku nie jest kulturalne i dlatego nie powinien Pan się tak zachowywać, także bez kamery. Niestety, to pańskie zachowanie obserwuję codziennie...
~Jerzy Maciejowski
2016-06-19 13:44:50
z adresu IP: (89.243.xxx.xxx)
Ocena: -47
Czy redaktor programu z ambicjami kulturalnymi Krzysztof Majewski mógłby się podciągnąć z polskiego? Lody w odniesieniu do pokarmu/deseru nie mają liczby pojedynczej w literackiej polszczyźnie. Natomiast wykwit pod tytułem „orkowie” czyniący z orek mężczyzn, to już czyste kuriozum. Elfy, orki i krasnoludy są niemęskoosobowe. Warto przypomnieć sobie trochę gramatyki ze szkoły podstawowej i myśleć.
~yozik
2016-06-17 18:41:33
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: -13
Ma ktoś ten usunięty komentarz ? Cóż w nim takiego było, że go usunęli?
~słuchawka
2016-06-16 20:28:24
z adresu IP: (95.160.xxx.xxx)
Ocena: -45
Wczoraj albo przedwczoraj włączyłam RW na 'Muzyczne 3 po 3' ( wg mnie jedyna wartościowa audycja w nowej ramówce RW obok dwóch godzin programu we wtorek w nocy ) i padłam, bo co usłyszałam? Backstreet Boys.' As long as you love me'. RW gra i chce grać dla młodzieży? Świetnie, tyle że dzisiejsi młodzi ludzie o wyżej wymienionym zespole mogą mieć co najwyżej mętne informacje, a młodzież z lat 90 - tych (piosenkę rzeczoną wydano 1997), to dziś ma ok. 30- 40 lat. Po za tym młodzi lubią ( tak myślę ) poszukiwać czegoś nowego, wyróżniającego się, więc czy będą chcieli słuchać RW które jest obecnie nieudolną kalką innych stacji radiowych to szczerze w to wątpię.
~Komentarz został usunięty
2016-06-16 18:51:57
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 42
Komentarz został usunięty
~dr.psychiatrii
2016-06-14 23:06:21
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 94
miałem nie słuchać w ogóle , ale czasem zmieniam gałkę (...sentyment...) żeby usłyszeć w którą stronę to TO się zmienia ... i to co mogę stwierdzić to SCHIZOFRENIA RADIOWA! ze skrajności w skrajność! ....skrajności są chyba teraz w modzie.
~Justa
2016-06-10 10:29:47
z adresu IP: (83.8.xxx.xxx)
Ocena: 64
Rock na cały rok!!!!!!!!!!!!!!!!!! Radio Wrocław wróć:((((((((((((((((((
~rpf
2016-06-10 09:09:16
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: 6
Proszę sobie nie czynić żadnych nadziei. Czekają nas miesiące/lata intelektualnej posuchy. Opierając się na kilku rozmowach telefonicznych z prowadzącymi oraz ogólnych obserwacjach samych programów wszystko wskazuje na to, że wcale nie jest tak, że cały zespół Radia Wrocław jest przeciwny kierunkowi zmian. Jeśli tak faktycznie jest, to można domniemać, że drużyna biegnie z liderem w kierunku tej samej mety. Taka moja obserwacja po kolejnych tygodniach masochistycznych odsłuchów. P.S. Naprawdę się starałem z całych sił uwierzyć w siłę muzyki na 102,3 FM. Energia regionu mojej kory mózgowej opada mi jednak na wejściu, już po paru minutach. :)
~Marta
2016-06-09 17:35:37
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 41
Radio od stycznia jest okropne, co jakiś czas wchodzę tu i sprawdzam czy się coś zmieniło, niestety nie. Nowy prezes już dawno powinien stracić stanowisko, czy ktoś go rozlicza z tak złej pracy?
~Piotr
2016-06-08 09:04:12
z adresu IP: (89.190.xxx.xxx)
Ocena: -24
Myślę, że niestety na obecną chwilę nic się już nie zmieni, totalny brak reakcji mówi sam za siebie. Patrze jednak z nadzieją w przyszłość, żadna władza nie trwa wiecznie może kiedyś na wysokim stołku zasiądzie ktoś komu odpowiadała poprzednia formuła Radia. Pozytywny jest fakt, że wielu ludziom na tym zależy. Wpisywanie komentarzy ma sens bo jest jakimś policzalnym argumentem do zmian na przyszłość. Ja osobiście tylko czasami włączam radio i zazwyczaj nie wytrzymuję za długo z muzyczną sieczką, na stronę internetową i w zakładkę "kontakt" zaglądam natomiast regularnie, jeżeli coś się zmieni na lepsze będę miał poczucie, że miałem w tym swój mały udział. Jeszcze dodatkowo spostrzeżenie, słuchałem w internecie zespołów z konkursu, "Muzyczna Bitwa" nieźle teraz kontrastuje z muzyką nadawaną na falach.
~Papek
2016-06-07 21:27:33
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 19
Oczywiście zupełnym przypadkiem cała rozmowa z panami Skoczylasem i Szelcem nie została opublikowana na stronie internetowej, tak jak ma to miejsce zazwyczaj. Są dostępne jedynie kilkunastosekundowe fragmenty.
~rpf
2016-06-07 09:31:15
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: -23
Cytuję (z pamięci) dzisiejszą rozmowę dnia redaktora Litery ze Stanisławem Szelcem oraz Jerzym Skoczylasem "Wie Pan, to jest obecnie umyślne działanie mediów. Ludzi wykształconych oraz światłych podmienia się kolorowanymi idiotami." A na koniec jeszcze: "Zauważyłeś Jurek, że to jest już zupełnie inne radio. Oni nawet pytania zadają jakoś szybciej" Dramat Radia Wrocław polega na tym, że za owych kolorowych muszą robić profesjonalni radiowcy. Do Panów Skoczylasa i Szelca: dziękuję Panowie, że nadal z nami jesteście. Rzeczywistość potrzebuje Waszych ciętych i trafnych ripost bardziej, niż kiedykolwiek przez ostatnie 25 lat tzw. post-prlowskiego prosperity. P.S. Sławku z (...) Profil psychologiczny Decydenta już mamy za sobą. Przerobiliśmy temat już tutaj. Pozdrawiam
~Papek
2016-06-06 22:54:44
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 45
Czy ktoś z redakcji może powiedzieć dlaczego aktualnie "Studio 202" jest emitowane w niedzielę o 6:30? Czyżby musiało ustąpić miejsca w niedzielne popołudnia muzycznej energii regionu? Jaka jest prawda, panie prezesie Duda? Skoro szczycimy się tą audycją to dlaczego została ona zepchnięta na godzinny poranne? Czy odniesie się Pan publicznie do ponad 600 negatywnych komentarzy na stronie Radia Wrocław? Czy też może te strony niebawem znikną tak jak możliwość dodawania opinii na Facebooku? Może udostępni pan wyniki najnowszych badań słuchalności? Może okaże się, że jesteśmy w błędzie, a noworoczna zmiana to rzeczywiście wielki sukces? Niestety prawda jest taka, że słuchalność utrzymuje się na dotychczasowym poziomie i marne są szanse na to, że w najbliższym czasie wzrośnie.
~Sławek z Zadupia
2016-06-06 20:06:36
z adresu IP: (213.108.xxx.xxx)
Ocena: -93
W domu PRW , wieszam pranie na strychu , słyszę PRW , w samochodzie PRW , w pracy również PRW . Od stycznia walczę sam ze sobą na siłę słuchając mojego radia , zbiera się na wymioty , totalny dyskomfort . Jak się ma łupanka do ciekawych reportaży o regionie . Czy pasuje pusty POP do prowadzących Obszarnego , Sikory itd. Gdzie klimat i spójność muzyczna prowadzących dawnego radia. Czy zmiana miała doprowadzić do zwiększenia słuchalności , w takiej konwencji to niemożliwe . Wpychać się w buty stacji komercyjnych nie można podnieść wzrostu słuchalności . PRW i psie Sabo nie idźcie tą drogą . Na dowód najnowszy sondaż , spadek 20 % słuchalności , dostępne na wirtualnemedia pl Jest takie powiedzenie TYLKO OSIOŁ NIE ZMIENIA ZDANIA Panie prezesie dlaczego nikt nam nie odpowiada , strach , paraliż czy arogancja ?
~Zdzich
2016-06-01 11:37:16
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: -20
Jaka to energia regionu! Wiadomości słabiutkie! Dzisiaj od rana totalny chaos komunikacyjny w Jeleniej Górze,ludzie nie wiedzą jak do pracy się dostać a w RW cisza..........
~7679
2016-06-01 11:26:44
z adresu IP: (79.188.xxx.xxx)
Ocena: -9
Obawiam się, że jednak nie da się już tego słuchać. Niestety własnie wyłączyłem Radio Wrocław ponieważ zaczęło to wszystko przypominać inne stacje, które zwykle ignorowałem mając do wyboru właśnie Radio Wrocław. Obecnie grają muzykę z taniej dyskoteki dla nastolatków. To jakiś dramat. To jak można w pół roku zrazić do siebie wiernych dotychczas słuchaczy. Rozumiem to, że każda stacja radiowa ma prawo do samostanowienia. Szanuję i pozdrawiam ale słuchać Was już nie będę. Dziękuję za ostatnie kilka lat.
~456
2016-05-31 18:18:41
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 100
Skąd ten defetyzm? Są sukcesy przecież. Np. pod wpływem tego forum (niewątpliwie), red. Tomasz Sikora jakby porzucił ostatnio sztuczny entuzjazm, znormalniał i znów daje się słuchać...
~theend
2016-05-31 14:49:14
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -21
Moi Drodzy. Radio właśnie wyłączyło dział recenzji na profilu facebookowym. Chyba połapali się, że ponad 1/3 negatywnych opinii na wszystkie pozostawione nie wygląda jednak najlepiej. No nic. Czas się żegnać. Zapewne dni tego "forum" także są policzone. Dzięki za Wasze wszystkie wpisy. Szkoda, że to wszystko w takiej formie i z taką butą ze strony Radia się rozgrywa. Do usłyszenia w lepszej rzeczywistości.
~remko
2016-05-31 13:17:29
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: 60
Co zrobiliście z tego radia ? Większość już was nie słucha.
~johnick
2016-05-31 08:56:57
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: -11
Żenada, maskara, tragedia. Niegdyś moje radio nr 1. Jak można tak "obniżyć loty" ? Jak można tak nie szanować słuchaczy i potraktować nas tak, jak robi to wiele komercyjnych stacji. Jeden wielki haos, krzyk i byle jaka tzw. muzyka. Obraziliście drodzy Państwo wielu wiernych słuchaczy, którzy cenią sobie inteligentny sposób prowadzenia audycji, ciekawe programy edukacyjne, reportaże i wartościową muzykę, bo też takie powinno być publiczne radio. Też jak wielu "przełączyłem" się na Trójkę, tylko brak mi teraz informacji z regionu.
~sluchcz
2016-05-31 06:51:44
z adresu IP: (188.33.xxx.xxx)
Ocena: -37
Nowa ramówka. nowe grono słuchaczy:) Gratuluję. Bardzo nam się podoba.
~rpf
2016-05-30 10:21:43
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: -84
"That’s right, we don’t submit to terror… we make the terror" - parafrazują słowa pary prezydenckiej z "The House of Cards", napiszmy dziś tak: "Racja, my nie poddajemy się propozycjom zmian, my te zmiany robimy". :) ==THE END==
~FRANEK
2016-05-29 21:28:05
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: -102
Panowie i panie chcę wiedzieć jakie są plusy a jakie minusy AFRYKARIUM-koszty, bo słyszałem w tvp superlatywy.Jakie zyski ma Państwo ,ile dopłaca .
~jaro
2016-05-29 12:15:28
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 49
Piszcie do nich masowo na maile podane powyżej jeśli zależy Wam na przyszłości bądź co bądź naszego ukochanego niegdyś radia. Jedyny ratunek w Was słuchacze.
~Coala
2016-05-29 12:05:09
z adresu IP: (37.190.xxx.xxx)
Ocena: 37
Czy można prosić o wstawienie linku z wywiadem Michała Szpaka albo chociaż wersji pisemnej będziemy bardzo wdzięczni ♥
~jarosław
2016-05-29 12:00:09
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 55
Poziom Radia Wrocław bardzo spadł ostatnimi czasy. Ten sztuczny optymizm, "energia regionu", "muzyczna energia", muzyka na antenie coraz bardziej upodabnia tę stację do typowo komercyjnych stacji. Niestety słuchamy Was już coraz rzadziej, a szkoda, bo było to naprawdę dobre radio...Liczymy, że jeszcze się coś zmieni.
~rpf
2016-05-27 08:33:00
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: -134
"Panie Prezesie, melduję wykonanie zadania. Głosy niezadowolenia ucichły, groźby pikiet pod siedzibą radia można już uznać tylko za dobry dowcip (a nie mówiłem Panu!), najtwardsi zawodnicy i zawodniczki wypsztykały się z energii na forach, które Pan zasugerował pozostawić (ten myk z ukryciem to jednak super posunięcie z Pana strony!). Panie Prezesie, na pohybel starym pierdołom i wiecznym narzekaczom! Co tam oni wiedzą o radiu o komunikacji ze słuchaczami. Na koniec mojego nagrania melduję z radością, że zakosiliśmy połowę słuchaczy Zetce i RMF-owi, choć o tym dowiedzą się dopiero podczas kolejnego badania. Łubudubu, łubudubu, niech żyje nam... (mikrofon zawstydzony samoistnie chowa się do pokrowca).
~rpf
2016-05-23 21:38:07
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -21
Do wypowiedzi fidodido dodałbym jeszcze jedno, w biblii padły ponoć kiedyś słowa "rzucać perły przed wieprze". Tym razem wywrócono to równanie do góry nogami, a po perłach został ino wątły ślad. Gdyby chociaż można było z wszystkich tych komentarzy wyciągnąć jeden wspólny wniosek: Vox populi est sanctus. Nie da się, bo ani tu ani na profilu FB w dziale recenzje nie widać prawie śladu pozytywnej opinii. (w tle słychać sentencję, której towarzyszy nagły chichot: klient zadowolony się (m)nie(j) awanturuje.) Kropka nad i ode mnie: "plują mu w twarz, a on mówi, że pada" Przypomina Wam to coś/kogoś? Pozdrowienia, Wasz Frank Underwood.
~fidodido
2016-05-23 21:14:48
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 105
A ja oddam sprawiedliwość i swojej i Krystkowej obserwacji. Oddam palmę pierwszeństwa mojemu rozmówcy. Ja także zgadzam się, że Radio Wrocław powinno zmienić ton na pozytywny. Nie wpuszczałbym wszystek głosów od słuchaczy, jak bywało kiedyś, bo nie każdy z tych głosów należał do grupy cokolwiek wnoszących do szerszej debaty na wybrany przez rozgłośnię temat. Zakładam, że część ekipy marudzenia starych pierdół z miasta i regionu mogła mieć całkiem konkretnie dosyć. To po pierwsze. Po drugie, i trochę na przekór własnej wypowiedzi, uważam za wielką niesprawiedliwość traktowanie słuchaczy w taki sposób, w jaki czyni to obecne kierownictwo. Już tłumaczę dlaczego: jak była powódź/czy też zagrożenie nią (z tego, co pamiętam nawet 2 razy), na emocji strachu/zagrożenia/poczucia wspólnej walki i chęci bycia razem radio zbudowało chyba najwyższą w historii doczesnej słuchalność. Choćby z tego powodu wszyscy z nas zasługują na godne traktowanie, a nie zasłanianie się gładkimi i w sumie pustymi frazesami. To oczywiście tylko jeden z wielu powodów. Wróćmy na moment do meritum: to prawda, Pan Tomasz od zawsze należy do szeroko uśmiechniętych i trzeba mu to oddać, że zarówno solo, czy w towarzystwie redaktora Osowicza starał się nam swoją osobą, komentarzem, przygotowaniem i wiedzą uczynić rzeczywistość lżejszą i bardziej strawną. Nie popadał przy tym w śmieszność, lecz sam owe głupotki dnia codziennego przerysowywał satyrą wysokich lotów. Problem (lub nie) z Panem Tomkiem jest dziś taki, że uśmiech, który serwuje nam w nowych realiach antenowych nijak się ma do zdystansowanego i inteligentnego, mrugającego do nas z lekka oczkiem i mającego nas za mądrych, człowieka sprzed 31.12.2015. Pomyślmy chwilę: czy wielokrotnie nagradzany (także przez gremia zagraniczne) dziennikarz z tak wielkim doświadczeniem ma ochotę nagle zamieniać rolę szczwanego i wprawnego Stańczyka na gorszą kopię samego siebie? Powiecie: fido, ale więcej luzu. Przecież tu chodzi o dobrą zabawę. Odpowiem: dobrze, ale niech to będzie zabawa na poziomie, a nie chichot i odezwy w stylu podwórkowym. Nie mam nic przeciwko humorowi na poziomie (halo, to jest medium publiczne!). Reasumując: utwierdzam się w przekonaniu, że jesteśmy, niestety milczącymi, czy też ubezwłasnowolnionymi w sposób symboliczny, świadkami upadku poziomu intelektualnego Radia Wrocław i tym samym, to zapewne rykoszetem narzuconych przez Decydentów zmian, zaniżenia wartości warsztatu opsywanego przeze mnie, w moim odczuciu, rasowego dziennikarza. To był wywód,a teraz równanie, w którym pragnę zawrzeć całość wypowiedzi: nachalny i napięty uśmiech (nie) = naturalne, mądre mrugnięcie okiem, czyli śmich (nie)= śmiech Pozdrawiam wszystkich tu się spierających, szczególnie wszystkie "sieroty" po starym RW.
~fidodido
2016-05-23 08:56:05
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: -55
Słuchałem dziś poranka z Panem Tomkiem Sikorą w roli prowadzącego. Powiem Państwu, że nie jestem w stanie zrozumieć do końca tego, jakiego typu przemiana dokonała się w Panu Tomaszu. Podczas, gdy Panowie Marczyński, Litera, Obszarny są na antenie nadal sobą, tak Pan Tomek (i piszę to z wielkim i szczerym smutkiem) ubiera co poranek maskę, która odkleja się w naszych uszach już po paru sekundach. Panie Tomku, my wiemy, że ten sztucznie uśmiechnięty jegomość to nie Pan. Pan jest zbyt inteligentny na takie zachowania, a to co było i nadal powinno być Lożą Szyderców, nie brzmi tak samo wiarygodnie w innym czasie antenowym. Panie Tomku, jeśli intencja w Panu jest dobra, to przepraszam za swoje słowa. Ceniłem Pana od lat, ale trudno mnie i wielu z nas tutaj pojąć Pana nowe wcielenie. Pewnie sprawa jest dużo bardziej złożona (jak to w życiu), niż jesteśmy w stanie pojąć na podstawie antenowych pozorów. Proszę się trzymać i mam nadzieję, że do prawdziwie NOWEGO radiowego roku (kiedyś tam w pryszłości). Na koniec cytat z Pana motta: "Mój głos wewnętrzny niczego nie doradza niczego nie odradza nie mówi ani tak ani nie jest słabo słyszalny i prawie nieartykułowalny." To dlaczego każe Panu ten głos tak nienaturalnie i mało neutralnie/szczerze się do nas uśmiechać?
~yozik
2016-05-20 22:50:32
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 18
A ja chcem WEEKEND.
~rpf
2016-05-20 09:05:34
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: -63
Pińcet Plus, nie wiąż proszę tych zmian z partią wiodącą. To wcale nie PIS rozdał tutaj tematykę TAKICH zmian.
~pińcet plus
2016-05-20 08:13:13
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 21
Niby ma być energia regionu a informacji z Jeleniej Góry czy Kłodzka nie ma! Poziom serwisów razem z poziomem muzyki spadł na dno
~Papek
2016-05-19 22:18:59
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -84
Dlatego tym bardziej należy wysyłać maile z opisem obecnej sytuacji do osób, które mogą jakoś na nią wpłynąć czyli do posła Czabańskiego - biuro(at)krzysztofczabanski(kropka)pl i ministra Jackiewicza - minister(at)msp(kropka)gov(kropka)pl.
~rpf
2016-05-19 14:35:04
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: -23
Mydło i powidło antenowe trwa w najlepsze, a z raportów niektórych z Was tutaj na forum z rozmów prywatnych z niektórymi dziennikarzami (p, Sikora choćby) dobry nastrój i spokój ducha nadal utrzymuje się przy Karkonoskiej. Pan Prezes to maratończyk, nie ma opcji by uległ pod naciskami takich leszczy, jak my tutaj (tak, to szydera). RW biegnie dalej. Pozdrawiam
~były słuchacz
2016-05-19 11:56:26
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -38
RW przełączyłem w pracy (w domu tylko Trójka) kilka miesięcy temu. Dziś nie zmieniłem swojego wyboru, ale z ciekawości wszedłem na to forum. Jak widzę, nic się nie zmieniło! Brawo! Pikujcie dalej w słupkach, na pewno oczekiwanie na "media narodowe" wam się opłaci;)
~Grzegorz
2016-05-19 07:19:07
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 2
W sklepiena oltaszynie sa "kielbaski dzicięce"! Leżą obok cielęcych. Ckekawe z czego je robią... :-)
~Do Pana Szelemeja
2016-05-18 12:23:24
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: -18
Jak długo Ul. Strzegomska będzie wyglądała jak poligon wojskowy. Wątpię żeby ktoś z władz to co tam się dzieje widział. Drzewka się sądzi a korki po dwa km.
~ballada
2016-05-18 10:09:49
z adresu IP: (79.189.xxx.xxx)
Ocena: -45
mambo....błagam...poproszę o MUZYKĘ...jak kiedyś, piękną, ciekawą, nietuzinkową,...
~Zdzich
2016-05-18 08:03:26
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 68
Panie prezesie Duda miej pan honor! Podaj się pan do dymisji
~rpf
2016-05-18 01:46:26
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -34
No, proszę. Jedynie Szanowny Pan Wacław Sondej odpisał tutaj. Klasa! Bardzo Panu za ten gest dziękuję. Wymowne, doprawdy.
~586+568
2016-05-18 01:18:18
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: 10
Wyszło mi 1154 wpisów na obu podstronach. Nawet jeśli przyjmiemy że jakieś 400 z nich się powtarza, dotyczy wydarzeń sprzed zmian programowych lub nie jest jawnie krytyczne, da to nadal ponad 800 wpisów krytycznie oceniających zmiany dokonane z dniem 01.01.2016. Najwyraźniej to mało, by oficjalnie na antenie odnieść się do głosów słuchaczy. Na koniec pozwolę sobie zanucić hymn nowego RW: "Niech każdy dzień 2016 roku przynosi rzetelne informacje z Dolnego Śląska, mądre komentarze i pozytywne przesłanie. Zmieniamy się dla Was, bo poważnie traktujemy Wasze uwagi, sugestie i oczekiwania."
~fidodido
2016-05-18 01:05:13
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: 140
Drodzy Wpisujący Się, A może połączymy siły? Widzę, że komentowanie trwa równolegle na dwóch podstronach, tej tutaj oraz w artykule z początku roku (articles/view/47547/Nowy-rok-z-nowym-Radiem-Wroclaw). Jeśli leży Wam na sercu naszego ukochanego Radia Wrocław, proponuję nie dawać za wygraną. Oto pomysły: 1. wpisujmy się na ten moment wyłącznie w komentarzach na stronie KONTAKT, by zwiększyć impakt (te liczby w końcu do kogoś ważnego trafią) 2. polecajmy link do tej podstrony na profilach FB. niech Wasi znajomi wchodzą i komentują tutaj 3. wystawiajcie nowemu Radiu Wrocław recenzje na ich profilu FB w dziale recenzje. Mają już ponad 130 ocen na jedynkę, podczas gdy przez wszystkie lata zgromadzili ponad 300 na 5kę. Skala przyrostu o czymś zatem świadczy. 4. Piszmy listy osobiste do Prezesa. On musi widzieć, że łatwo nie odpuścimy. Nie dajmy spuścić w kanał dokonań całych pokoleń profesjonalnych dziennikarzy. Media publiczne to nie komercyjna kloaka lecz wzorzec dla innych (bez względu na światowe zaniżanie standardów). Jeśli nie uwierzymy, że możemy wspólnie mieć realny wpływ na to, co w Radiu Wrocław się dzieje, to na 100% radio to pójdzie na dno. Nie pokazujmy naszego przyzwolenia na tablodyzację mediów publicznych. Powyższe wydaje mi się "mininalnym minimum" do wykonania. Pozdrawiam wszystkich, którym zależy na tej stacji!
~yozik
2016-05-16 20:03:31
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 26
No niestety zły sen trwa nadal. Póki co to słucham TRÓJKI. Kurde tak brakuje mi starego PRW. Był czas, że radia słuchałem 5-6 godz dziennie, potem trochę mi się pozmieniało w pracy i gdzieś od grudnia zeszłego roku nie miałem możliwości słuchania PRW, aż do początku maja tego roku i normalnie jakbym dostał obuchem w łeb- sieka, normalnie retransmisja innego radia. Kiedyś zdarzały się takie sytuacje, że wróciwszy samochodem do domu, siedziałem w nim w garażu, bo żal było wysiadać. Panie PREZESIE litości. Czy wracając do domu, czy idąc na działkę, słucha Pan PRW i nie boli Pana to jak gra Pańskie radio?! A może słuch Pan i innych rozgłośni? Wiem, że najgorzej przed samym sobą przyznać się do porażki, ale nigdy nie jest za późno na naprawienie tego co się zepsuło. Życzę Panu swego rodzaju otrzeźwienia, spoglądnięcia na tą całą sytuację z boku, ot tak po prostu jako zwykły słuchacz i porównania co daje obecnie ludziom Pana radio a czego nie dają inne stacje. Ilość lajków na fb nie zawsze będzie odzwierciedleniem jakości i popularności( choć to nie wydaje mi się najważniejsze, wszak idiotyczne filmiki potrafią mieć po kilka milionów lajków ). Nam wszystkim wiernym i stęsknionym jakości słuchaczom życzę, aby PRW jak przed 2016 jaśniało wśród zgiełku innych stacyjek i nie kojarzyło się z szumem kół w samochodzie i wiatru.
~BYŁY WIERNY SŁUCHACZ
2016-05-16 01:44:23
z adresu IP: (93.123.xxx.xxx)
Ocena: -29
słuchałem od wielu wielu lat, od pewnego czasu przez internet (bo z daleka), czasem włączam aby sprawdzić czy ten zły sen trwający już kilka miesięcy się skończył....ale niestety trwa... czuję się zdradzony....
~Pani Ewa
2016-05-14 09:29:50
z adresu IP: (83.5.xxx.xxx)
Ocena: 26
Jestem w szoku - myślałam o wpisie na temat oprawy muzycznej Waszego radia, ale nie spodziewałam się, że tylu słuchaczy już to zrobiło. A największy szok - że nie słychać żadnej zmiany - dalej dudni elektronika nie muzyka. Chyba rzeczywiście trzeba zmienić zakres - szkoda. Nawet w samochodzie wstyd słuchać tej muzyki. Naprawdę Wam to pasuje????
~bla bla bla
2016-05-13 23:36:29
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: -69
Taką słabą muzykę prezentujecie że aż Radio sie zacieło....Dzingiel Radio Wroclaw sysze już 5 minute i końca nie słychać...
~yozik
2016-05-13 14:42:03
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 1
W całej rozciągłości podpisuję się pod Codą. Już kilka razy miałem sytuację, że odruchowo naciskałem w radiu numer, pod którym jest PRW i jakież było moje zaskoczenie, gdy nic się nie zmieniło - ktoś przeprogramował mi radio? Niestety ktoś PRZEPROGRAMOWAŁ PRW. POPelina normalnie. Dzieci swoje wychowywałem na Waszej muzyce. Teraz mówią mi "ojciec, czego Ty słuchasz"?
~black
2016-05-11 21:09:59
z adresu IP: (188.125.xxx.xxx)
Ocena: -94
W najbliższą sobotę, tj. 14 maja 2016 jest Noc Muzeów. Co roku Polskie Radio Wrocław uczestniczy w tym wydarzeniu. Propozycja dla osób, które będą miały w planie odwiedzić budynek Rozgłośni przy Karkonoskiej, żeby przedstawiły swoją ocenę "nowych zmian" jakie zaszły po 1. stycznia 2016. Zostanie to zapewne grzecznie wysłuchane i nic poza tym. Ale zostanie powiedziane i to w otoczeniu innych uczestników Nocy Muzeów 2016. Co roku tak jest że zwiedzających oprowadzają pracownicy PRW, nierzadko są to również prezenterzy. A i można zapytać o brak np. audycji Artura Młyńskiego. Pewnie to i tak nie zostanie wzięte pod uwagę, znając, kto decyduje o formacie muzycznym stacji. Mnie niestety nie będzie, ale zapytałbym o te kwestie, nawet słysząc wymijające odpowiedzi lub zignorowanie mojego pytania. Proszę Moderatora o nieusuwanie tego postu.
~aniak1-74
2016-05-09 07:44:50
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: -100
Dzięki, dzięki za super piosenkę "Dont stop me now" - moja kochana, ulubiona piosenka :) aż poranek się stał lepszy :) Dzięki :)
~Coda
2016-05-05 22:04:10
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: -54
...czas zmienić stację.
~Coda
2016-05-05 22:01:09
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: -20
Witam Od dłuższego czasu zastanawiam się, czy dobrą stacje nastawiłam. Za każdym razem mam wątpliwości...ale sprawdzam i jest 96.7. Wiele się zmieniło jeśli chodzi o muzykę w tym radiu, długo wierzyłam, że jest to stacja, która puszcza niezależną muzykę, jednak coraz częściej jestem zdziwiona kawałkami, które słyszę...chyba nadeszły wielkie zmiany. Pozdrawiam
~Papek
2016-05-04 14:50:27
z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Ocena: 4
Mam taką książkę "Tu Polskie Radio Wrocław" wydaną w 1996 roku z okazji 50 lat istnienia wrocławskiej rozgłośni. Wypowiada się w niej ówczesny prezes Lothar Herbst. Cytuję fragment jego wypowiedzi: "O słuchacza trzeba zabiegać. Jesteśmy stacją publiczną, mamy wiele zadań ustawowych. Nie możemy i nie chcemy wprost konkurować z radiofonią komercyjną, choć niektórzy tak nas chcieliby widzieć. Musi być miejsce i na muzykę poważną, ludową, jazz, na dobry teatr radiowy, na wiele innych spraw, które dotyczą nadawców prywatnych". Niestety następcy pana Herbsta wraz z 1 stycznia 2016 roku przestali kontynuować jego dzieło...
~słuch
2016-05-04 12:23:04
z adresu IP: (178.37.xxx.xxx)
Ocena: 12
droga dla rowerów , its, a kto mierzy czas na przejściu dla pieszych gdzie na wielu skrzyżowaniach normalny sprawny człowiek na zielonym przechodzi tylko do połowy , zapomina się o ludziach starszych lub mniej sprawnych ruchowo
~Monika i Marek
2016-05-03 14:18:28
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
Dzisiaj pierwszy raz w tym roku po tzw. dobrej zmianie da się słuchać RW, przypomina to dawne radio na poziomie. Od początku tego roku chcieliśmy napisać swoje spostrzeżenia odnośnie granej muzyki, ale ręce opadały po słuchaniu sieczki, łupanki, lalala. Wracajcie do starego, nie idźcie dalej tą drogą.
~Zdzich
2016-04-29 08:08:48
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: -23
Panie Wacławie pozdrowienia od ekipy "starych" słuchaczy RW z Jeleniej Góry.Brakuje nam Pana audycji. Niestety RW po "dobrej zmianie nie nadaje się do słuchania......
~ola
2016-04-26 14:42:02
z adresu IP: (185.48.xxx.xxx)
Ocena: 120
przełączyłam Waszą stację, bo nie da się słuchać tej muzyki. Wróciłam dziś na chwilkę z nadzieją, ze może coś się zmieniło. No i nie zmieniło się.... dalej gracie byle co i mówicie byle jak... szkoda.
~gosia z wrocławia
2016-04-25 16:27:54
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 42
Czy Wojtek Janicki prowadzi jakiś program w Radiu Wrocław. Od kilku niedziel nie ma listy "Muzyczne Oczko" w fajnych godz. popołudniowych. Brakuje mi też Wojtkowych wieczorów (wtorek-po polsku i piątek) PS. Już nie jemy czekolady ;) Pozdrawiam Wojtka, do którego mam sentyment od poł. lat '90-tych.
~Papek
2016-04-22 10:26:47
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 9
Ale trzeba oddać redaktorowi Janickiemu, że prowadzi swoje programy w taki sposób, że da się je jeszcze słuchać. Spokojnie wypowiada się do mikrofonu, nie krzyczy w każdym wejściu antenowym o muzycznej energii regionu. Jedynym minusem jest to, że zgodnie z zaleceniami prezesa przeszedł ze słuchaczami na "ty". Jego zupełnym przeciwieństwem jest redaktor Basta, który zachowuje się jakby wciąż był prowadzącym w jakiejś młodzieżowej rozgłośni. Zresztą wystarczy zobaczyć w jakich stacjach pracował wcześniej żeby stwierdzić że idealnie pasuje on do koncepcji nowego Radia Wrocław. Nie przez przypadek został nowym szefem redakcji muzycznej...
~Piotr
2016-04-22 09:27:34
z adresu IP: (89.190.xxx.xxx)
Ocena: -16
mjodek mam prośbę napisz jakie stacje znalazłeś, ja szukam i coś nic mi nie odpowiada klasie Prawdziwego Radia Wrocław, klasie która odeszła wraz ze zmienami. Zacząłem słuchać AntyRadia i tam muzyka fajna prowadzenie też ale nie ma niestety takiej różnorodności i kompletności radia codziennego jakie miało Radio Wrocław. Czy nie wie ktoś może czy Pani Ania Geryn pracuje w jakiejś innej stacji? można ją gdzieś usłyszeć? Myślę, że dla dziennikarzy trzeba mieć dużo wyrozumiałości to jest dla nich praca dostali nowe wytyczne programowe i je realizują. Pewnie charakteru i charyzmy nie stracili, czeka w ukryciu na odrodzenie stacji. Trzymam kciuki. Muszę się zgodzić z którymś z poprzedników, dla mnie "nosicielem złego losu" w radiu a przynajmniej jego symbolem też stał się Pan Janicki, niestety im było go więcej w radio tym mniej miałem ochotę je włączać a zaczęło się to już w 2015r. Oczywiście to jest subiektywna ocena i może innym jego audycje odpowiadają. A teraz jeszcze kilka westchnień wspomnień, bardzo lubiłem wieczory muzyczne w których po pierwszych dwóch utworach jeszcze nie słysząc głosu prowadzącego byłem w stanie powiedzieć czyja to audycja. Dziennikarz muzyczny musi mieć własny styl i charakter tutaj brawa dla Jurka Węgrzyna i Artura Młyńskiego fajnie audycje prowadzi też Agata Czarkowska szkoda że tak krótko. No i politycznie czasy nastały bardzo "ciekawe", jakże brakuje celnego komentarza Wacława Sondeja, jak Pan to czyta Panie Wacławie to pozdrawiam. Mam nadzieję, że fajnie na emeryturze.
~ZuZa
2016-04-21 19:58:07
z adresu IP: (93.179.xxx.xxx)
Ocena: 13
To smutne. Od początku roku prawie nikt nie napisał pozytywnej opinii o tej zmianie z fajnej stacji na łupankę i masakryczne żarciki i kabareciki. Dziennikarze jak można się tak zniżyć? Z super radia na samo dno. Panie Sikora Pan jest świetnym redaktorem i nie musi się Pan tak poniżać. A redaktor Pietraszek? uwielbiam Pana za wszystko co Pan reprezentował przed tą spektakularną zmianą na byle co. Pana poziom to np. rozmowy z Radkiem Hyżym który ma wyjątkowe poczucie humoru a nie kabareciarskie skecze o niczym. I ten Pan Guma Gomulec to może się i nadaje ale raczej może niech w tej gazecie szerzy ten swój słabiutki i wymuszony dowcip. Może ktoś z Redakcji z powagą a nie głupkowatymi odzywkami odniesie się do tego co piszą do Wasi i o WAS Wasi -kiedyś słuchacze?
~mjodek
2016-04-21 08:14:27
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 39
Już nie słucham, znalazłem 2-3 inne stacje na poziomie. Ale włączyłem dziś 102,3 na wiadomości o 8.00. Było ok. Ale to co potem?!!! Muzyka typu sun is shinning, lala, potem pan Sikora z napinką i pani Bajor z celną ripostą z kartki. Ech, w styczniu było źle, ale jest gorzej. Szkoda mi Radia Wrocław.
~Słuchaczka
2016-04-19 15:19:29
z adresu IP: (212.160.xxx.xxx)
Ocena: 122
Muzyka teraz w Radiu Wrocław jest taka, ze wykonawcy puszczani Radiu płacą sami haracz coby ich "puszczali", badziewie takie. Szok!!!
~rozczarowany
2016-04-18 11:14:24
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: -8
Pochlebiacie sobie - wy i energia regionu, wolne żarty, jesteście, od tej pożal się boże, "dobrej zmiany", co najwyżej sieczką regionu i to w najgorszym wydaniu.
~Papek
2016-04-17 19:45:37
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 31
Pan redaktor Janicki zniszczył muzycznie Radio Wrocław zmianami wprowadzonymi wraz z nowym rokiem. Niestety nowy szef redakcji muzycznej pan Basta to dzieło kontynuuje. Naprawdę myślicie, że przyciągniecie nowych słuchaczy grając taką samą muzykę jak w innych stacjach radiowych? Czym w tym momencie wyróżniacie się na tle RMF FM, Radia Zet czy Radia Eska? Radio na cały rock było czymś wyjątkowym. Jedynie kilka stacji w całym kraju grało taką muzykę. Niestety w tym momencie spośród nich istnieje już tylko Antyradio. Pewnie większość szefów tych stacji posłuchała tak jak prezes Duda badań, z których wynika że większość ludzi lubi słuchać muzykę popową. Efektem tego jest wysyp stacji pokroju Radia Zet Gold czy Radia Pogoda grających "złote przeboje". Ale już niedługo te same firmy robiące badania będą zalecały tworzenie stacji rockowych, bo przypomną sobie o pewnej grupie osób, które po zmianach takich jak ta noworoczna w Radiu Wrocław nie mają stacji radiowej, której mogłyby słuchać. Pozostaje mieć nadzieję, że przy Karkonoskiej 10 wreszcie ktoś pójdzie po rozum do głowy, ale ostatnie decyzje personalne sugerują, że może być już tylko gorzej...
~Jerzy
2016-04-17 12:15:46
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: -16
Jestem bardzo starym słuchaczem Studia 202. jestem zaszokowany porą nadawania tej audycji. Kiedyś była nadawana kilka razy w tygodniu, ale zawsze w porze wieczornej, kiedy ludzie słuchali jej w ramach niedzielnego wypoczynku. A teraz chyba komuś zabrakło rozumu, żeby dobrą audycję nadawać w porze, kiedy ludzie dopiero zamierzają wstać, albo jeszcze spią. Podejrzewam działania polityczne...
~taurus 967
2016-04-17 09:23:31
z adresu IP: (87.205.xxx.xxx)
Ocena: 32
nie jestem z województwa dolnośląskiego ale słucha Was
~Andrzej
2016-04-14 12:46:14
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 47
No i mister Basta został szefem muzycznym RW! Super, pogratulować samozadowolenia i usłużnych klakierów! "Łukasz Basta szefem muzycznym Radia Wrocław" wirtualne media pl
~wierny2
2016-04-13 01:27:30
z adresu IP: (217.153.xxx.xxx)
Ocena: 12
SKANDAL ... 1:24 Dżem śpiewa ..." że nie ma boga nie ma nie " .... jesteście u pani!
~wierny
2016-04-10 07:25:48
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: -126
Warto jednak wcześnie wstać ? Przez przypadek, w niedzielny poranek wstałem po 6.00 , po włączeniu laptopa, rutynowo włączyłem także radio ( w niedzielę po 7.00 będą Ludowe przeboje, które lubię i podziwiam red.prowadzącą) i jakie zaskoczenie, gdy ok 6.40 usłyszałem NASZ kabaret Radia Wrocław..Pan Leszek Niedzielski i jego koledzy...uczta dla "zdeprawowanego inteligenta" za jakiego uważam się od czasu SYLWESTROWEGO SKOKU na Polskie Radio Wrocław. Kabaret ELITA - duma Wrocławia ZEPCHNIĘTY do podziemia radiowego !!! Panie Boże widzisz i nie grzmisz? Nb. z cierpliwością czekam na ...klęskę NOWEJ formuły Polskiego Radia Wrocław- radia, które zawsze kierowało się do "myślącego i czującego" słuchacza.
~Aneta
2016-04-09 17:41:02
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 55
Kochana wschodząca gwiazdo muzyczna - przełącza PRZEŁĄCZA a nie przełancza. Plizzzzzz
~Papek
2016-04-08 21:30:50
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: -6
Pytanie do prowadzących "Poranek z Radiem Wrocław" Old Shatterhand Bajor i Winnetou Sikory: co Wy macie z tymi koniami? Dlaczego codziennie od dwóch miesięcy kończycie audycję odjeżdżając na rumakach ku zachodowi poranka? Jeśli ktoś jeszcze tego nie słyszał to polecam. Jest to kwintesencja noworocznych zmian w Radiu Wrocław. Kiedyś program poranny był na poziomie. Ciepły głos redaktor Geryn, ciekawe informacje od redaktora Marczyńskiego, przegląd prasy Wacława Sondeja, materiały reporterskie w prawie każdej godzinie. Nawet redaktor Sikora jak go prowadził to zachowywał się normalnie. A teraz można jedynie wracać wspomnieniami do tamtych czasów...
~pusia
2016-04-08 18:23:53
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 13
Kopiuję z DZISIEJSZEJ ramówki na dowód, jak już kolejny miesiąc redakcja lekceważy słuchaczy - to coś 'wisi' na stronie ramówki od 1 stycznia 2016!!! Faktycznie, ktoś 'lekko się spóźnił' na sylwestra, którego, jako rodzaj zabawy, pisze się małą literą! A teraz cytat: 'DOMÓWKA Marta Malinowska Nie siedź w domu, tańcz w domu! Bądź Johnem Travoltą i Umą Thurman na własnym parkiecie z Domówką Radia Wrocław! W noworoczną noc zagramy dla tych, którzy „lekko” spóźnili się na Sylwestra, albo ciągle im mało! Muzyczny klimat lat 90, nowości, evergreeny, a przede wszystkim zabawa. Sąsiedzi tym razem wyjątkowo mile widziani!'
~nowy słuchacz
2016-04-07 22:18:33
z adresu IP: (217.153.xxx.xxx)
Ocena: -93
... nic nie rozumię ... najpierw leciała super muza , britney rihana fill , że mi meble chodziły po rumie i fajnie się foki bawiły ... a potem jakaś kobieta gadała przez godzinę o akcentach w polskim ... jak się mówi matematyka, fizyka i andżelika .... o co tu komon , bo nie kumam?
~TIMKIM
2016-04-07 05:30:26
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 30
Brathanki - Mamo ja nie chcę za mąż - TO MOŻE TAK UNIWERSALNIE!
~TIMKIM
2016-04-07 05:23:59
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: -24
Guns N' Roses - Paradise City! błagam!
~timkim
2016-04-07 05:15:43
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 97
zlituj się człowieku! puść AC/DC - Highway to Hell! a nie ajlowju!
~timkim
2016-04-07 05:13:38
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: -33
to może puścisz AC/DC - Thunderstruck! jak dzień zdrowia to każdy przy tym pobiega!
~timkim
2016-04-07 04:51:32
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 64
to może Yugopolis & Maciej Maleńczuk- "Ostatnia nocka"! przestańcie puszczać smutki!
~Tomek
2016-04-07 04:21:42
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 60
daj piosenkę Queen'u Gimme the prize! każden kierowca pobudzi się słysząc coś na pobudzenie! i pozdrów wszystkich motorniczych we Wrocławiu a w szczególności Roberta z Przemiłowa! - PIACHU ROBERCIE NA SZYNACH!
~mjodek
2016-04-06 13:03:58
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 84
Analiza porażki: kiedyś włączaliśmy z kolegą z pokoju w pracy na zmianę albo PRW (ja), albo Eskę (on). Kto pierwszy, ten lepszy. Dziś leci już tylko Eska - muzyka ta sama, żarty tak samo płytkie, wiadomości z regionu nie gorsze, dziennikarze tak samo kaleczą polszczyznę. Czasem wracam na 102,3 lub niniejsze forum, ale widzę, że nic się nie zmienia. Nawet nikt z redakcji nie zaszczyca nas odpowiedzią jakąkolwiek. W Esce to przynajmniej słuchaczy na żywo puszczają..... Ech :(
~krzy
2016-04-02 08:33:16
z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Ocena: -81
po Nowym Roku uciekłem, ale myślałem, że coś przemyślą i nie powiem-raz usłyszałem nawet Led Zeppelin!! Nadzieja jednak szybko zgasła. czy ktoś w redakcji czyta e-maile? kultura wymaga by się jakoś ustosunkować (wiem, że brakiem kultury jest wytykanie komuś jej braku ale ktoś to musi wreszcie zrobić) czekam na odpowiedź redakcji
~Papek
2016-04-01 22:54:34
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 42
Może zaktualizowalibyście ramówkę na stronie internetowej? Od początku lutego we wtorki o 23 jest audycja Jerzego Węgrzyna, a słuchowisko zostało przeniesione na tą samą porę w piątek. Przez 2 miesiące nie jesteście w stanie tego poprawić. Sugerowałbym zmienić podejście do słuchacza na bardziej profesjonalne...
~Jacek
2016-03-27 04:58:13
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: 109
Drogi Tomku z Wołowa - wybierz inne radio! Ja coraz częściej wracam do poznańskiej Afery :)
~tomek z Wołowa
2016-03-24 09:25:10
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 2
Widzę że nic się nie zmienia w kwestii powrotu starej ramówki więc nie będę znowu powtarzał się i apelował do obecnych decydentów bo to nie ma sensu. Czy nie warto byłoby zastanowić się nad formą jakiegoś protestu (pikiety)czy czegoś takiego? Co o tym sądzicie drodzy koledzy i koleżanki?
~wrocławianin
2016-03-23 11:33:32
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 151
UWAGA . UWAGA. Drodzy mieszkańcy i zarządcy nieruchomości , ci którzy płacą za ścieki opadowe. Sprwdźcie swoje fatury. MPWIK wprowadziło zmiany w opłacie nie informująco tym. Dodatkowo na fakturach występują błędy. Nie dajcie sie zrobić. Nie płaćcie więcej za ich błedy piszcie o korekty i prawidłowe naliczenia. to są w sumie stetki tysięcy złotych miesiecznie z naszych kieszeni.
~birma
2016-03-21 23:57:54
z adresu IP: (217.153.xxx.xxx)
Ocena: -141
dzisiaj słuchałem po 15:00 ( na wsi nie mam za dużego wyboru... albo radio MamwRyja albo PRW) ... chciałem sprawdzić co tam słychać ... no i fakt! ... tego się NIE DA SŁUCHAĆ! ... znaczy w pewnym sensie jest polew : pani i pan prowadzący w konwencji satyrycznego popołudnia strzelają jak z automatu żarcikami (czy raczej czerstwymi sucharami )....jakby dialogi mieli wypisane na kartkach-jeżeli nie mają to szacun!... swoją drogą naprawdę śmieszne to jest jak pani prowadząca terkocze z prędkością jakby całe życie występowała w reklamach leków ... pani prowadząca pomyliła się w nazwisku realizatora (co obwieszcza na antenie gromkim HAHAHAHAHAHA ), ...ale to nie najważniejsze (pomylić się każdy może )... KOŁODZIEJ czy nie KOŁODZIEJ ...poziom ZERO! gratulacje! +ta muza .... dzizas
~Wierny Janusz
2016-03-20 10:21:43
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 4
To skandal, że totalna bezkarność "nowej miotły" jest możliwa w czasach tzw. demokracji . Jak można zepsuć Dobre Radio ? Tak jak to to robi obecne "szefostwo" kryjące się za parawanem wolności. Kto o tym decyduje ? Spokojnie czekajmy na kolejna miotłę . Wszystko ma swój początek i ...koniec. Każda władza przemija , niestety nie każdej, która przemija można wystawić RACHUNEK... I to jest smutne. Panią Marię Bierską , wspaniałą ciepłą osobę o dużej kulturze i poczuciem humoru "wycięto" z niedzielnego przedpołudnia łaskawie wrzucając na sobotni "poranek dla seniorów" o godz. 7.00 !!! Dlaczego tak późno, proponuję na godz.5.00 . ONI i tak nie mogą spać ... Pani/Panie Prezes Pan/Pani też kiedyś będzie "nieprzydatny" , oby jak najmniej szkód zdołała Pani/Pan w tym czasie zrobić.
~Papek
2016-03-19 13:37:32
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 89
Pozdrawiam realizatora lub inną osobę, która wczoraj po wiadomościach o 23 wyemitowała 2 stare jingle Radia Wrocław z czasów gdy było ono jeszcze "na cały rock". Możecie to robić częściej ;)
~Jacek
2016-03-19 07:57:23
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: -24
Oburzony jestem, choć ostatnio zmienionym to jednak wciąż zawierającym kontrowersyjny przekaz, spotem dot. 1%. Jak skądinąd publiczne radio może głosić: "nie pozwól by się zmarnował" - przecież pieniądze w innym wypadku trafią do naszej wspólnej kasy i przeznaczone będą na nasze potrzeby (przynajmniej w teorii) czy "organizacje zajmują się tym, na co nikt inny nie zwraca uwagi" - cóż, ja sobie wypraszam. Odrobiny refleksji nad ww.
~Dawid
2016-03-18 17:35:17
z adresu IP: (188.33.xxx.xxx)
Ocena: 60
To było moje ukochane radio. Było wręcz idealne. A teraz nedzna imitacja zetki. Szkoda czasu. Po włączeniu zawsze mam nadzieję że wrócą dobre czasy a po minucie przyłączam najczęściej na trójkę RW WRÓĆ
~Lewton
2016-03-17 21:05:04
z adresu IP: (194.11.xxx.xxx)
Ocena: 18
Radio Wrocław 29.09.1946 - 31.12.2015 ['] Gdzie są rozmowy telefoniczne ze słuchaczami? Gdzie są inteligentne audycje? Gdzie stara dobra Loża Szyderców? Gdzie jest nasza muzyka? Gdzie stary, dobry dżingiel? Obecny poziom muzyczny jest żenujący ( to akurat kwestia dyskusyjna, ale jestem pewien, że większości stałych słuchaczy NIE ODPOWIADA obecna muzyka grana w RW) To co do tej pory stanowiło dla mnie największą wartość - audycje i rozmowy inteligentnych ludzi, których przyjemnie było posuchać. Teraz mamy głupkowate, nieśmieszna skecze i "Żarty" telefoniczne... Poważnie?
~słuchawka
2016-03-16 13:56:00
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: 17
I przywróćcie 'wieczory muzyczne' te z prawdziwego zdarzenia z 2015. Z tamtym czasem antenowym i tamtymi prowadzącymi.
~słuchawka
2016-03-16 13:51:38
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: 37
Dno dna i 50 km mułu. Wszyscy gadają o tej samej płycie tygodnia, o tym samym serialu 'Vinyl' w 'wieczorach muzycznych'. Redaktor Malinowska robiąca kryptoreklamy komercyjnej stacji telewizyjnej. Ściągnijcie to z anteny. ŻENADA.
~słuchacz
2016-03-15 15:40:47
z adresu IP: (193.106.xxx.xxx)
Ocena: 3
Sekundniki na światłach przy skrzyżowaniach mają zniknąć, ....co za absurd. Niezgodne z prawem, no to można zmienić prawo. Stwarzają niebezpieczeństwo, ja uważam, że wręcz odwrotnie, wiadomo ile światło będzie i wiem wcześniej czy dojadę , czy zatrzymać się. Szybciej ruszę, mniejsze korki. Jestem ciekaw czy to decyzja ministerstwa, czy lokalna .......żeby namieszać.
~słuchacz i słuchaczka
2016-03-14 10:53:23
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 117
Witam Dołączam się jako kolejny słuchacz do komentarzy nt. wprowadzenia "nowej" muzyki i bardzo proszę redakcję o powrót do muzyki puszczanej przed zmianą:) Jak bym chciała posłuchać sobie Erosa Ramazotti, Shania Twain, Annie Lennox to włączyłabym sobie RMF RM lub Radio Zet. Błagam zróbcie coś w tej sprawie!!!
~krzypik
2016-03-13 17:38:53
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 93
Witam, bardzo brakuje mi Waszej sobotniej, wieczornej audycji muzycznej prowadzonej przez redaktora Artura Młyńskiego. Program ten oceniałem i nadal oceniam bardzo wysoko. Myślę, że muzyka puszczana w tej audycji, potrafiła zadowolić nawet najbardziej wybrednych fanów rocka. Program ten sprawiał, że z wielką przyjemnością wracało się co sobotni wieczór do słuchania Waszego Radia. Chciałbym więc zapytać, czy jest szansa na powrót tejże audycji, by w moim i myślę wielu innych domach naszego regionu, znowu w sobotnie wieczory królowało Radio Wrocław?
~aga
2016-03-12 20:38:31
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: -2
Mam pytanie o audycja dla seniorów Pani i Pani Maria Bierska Może jest sposób na powrót tego programu , godzina odpowiednia kobiety w tym czasie przebywają w kuchni można dużo sie do wiedzieć czym karmić swoje rodziny słucham tego programu co niedziele jestem bardzo załamana ze nie bedzie tego programu już Młode kobiety potym programie mogły sie dowiedzieć ze jest dużo ciekawych produktów warzyw owoców tanie nasze polskie . A nie dać dziecku paczkę chrupek i być zadowolona . Dziwie sie ze teraz jest moda w telewizji na programy kuchenne a Radio po tylu latach wycofało sie z tego programu . Rozmawiał ze znanymi osobami ten program słuchały osoby w różnym wieku nie koniecznie seniorzy młode osoby też słuchały . Naprawdę szkoda programu W Radiu słyszał takie powiedzenie RADIO WROCŁAW ENERGI REGIONU Nie bardzo bym sie z tym zgodziła jak zabierają fajne programy
~Nowy system w Legnicy
2016-03-11 17:17:59
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 177
System od strony autostrady pokazuje czas 7 minut na czerwono ul. Rzeczypospolitej do centrum i ul. Jaworzyńską 6 minut na zielono. Znaczy ze szybciej. Tymczasem jaworzynska jest w remoncie, zakaz ruchu w obu kierunkach na wysokości dawnej porodówki. A tam stoi sobie policja i sypie mandaty. Tak system jest sprawny...
~Stan
2016-03-09 19:35:10
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: -95
Jakbyło PRW to była moja ulubiona stacja, teraz nie wiele z tego zostało, kolejna komercyjna stacja dla .... Szkoda radia na słuchanie tego jazgotu! Po latach znowu słucham RAM.