Adam Zawada: Czy radni przejdą do Nowej Nadziei? Namawiamy wszystkich

Dariusz Wieczorkowski, GN | Utworzono: 2020-09-22 09:31 | Zmodyfikowano: 2020-09-22 09:34
A|A|A

fot. archiwum Radia Wrocław

W najbliższy weekend mamy poznać szczegóły dotyczące startu nowej formacji politycznej Rafała Dutkiewicza. Jednym z członków Nowej Nadziei jest obecny wiceprezydent Wrocławia Adam Zawada. Kto jeszcze będzie tworzył to stowarzyszenie? Pytaliśmy w Rozmowie Dnia Radia Wrocław prezydenta Zawadę:

Wiadomo już, że członkowie Klubu Radnych .Nowoczesna w Radzie Miejskiej i Nowoczesna Plus w sejmiku województwa przechodzą na stronę Dutkiewicza:

Ale Adam Zawada mówił, że w Nowej Nadziei jest miejsce przede wszystkim dla ludzi aktywnych, nieważne z jakich środowisk politycznych się wywodzą. Czy Nowa Nadzieja będzie chciała przeciągnąć na swoją stronę radnych z innych klubów?

A co na to Jacek Sutryk? Jak prezydent Wrocławia odniósł się do formacji politycznej, która pojawiła się tuż przed jego nosem:

Za rok Nowa Nadzieja ze stowarzyszenia ma przeistoczyć się w silny podmiot polityczny w regionie:

Posłuchaj rozmowy:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Mr.Bean
2020-10-01 20:43:56
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: 2
Cwaniaczek znowu chce się dorwać do żłoba. Ludzie nie głosujcie na tych złodziei.
~DW
2020-09-23 19:36:47
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 5
Pierwsze słyszę, że Ww ma takiego vice. Kometa jakaś? Zasluzyl sie juz dla mieszkancow że hej.
~Agentura wpływu
2020-09-23 10:21:32
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 7
Tak to się nazywa w nomenklaturze wywiadowczej. Z Niemiec płyną szczodre gratulacje, odznaczenia, wzmiankowania i staże "naukowe". Najwyższy czas poczuć się jak u siebie i stawić temu czoła, mówiąc "wara", a jeśli trzeba to "won".
~////
2020-09-22 20:28:48
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 5
Pomnik Nowej Nadziei (jakże katolickiej nazwy) stoi przy skrzyżowaniu Żernickiej z Płaską. Zwie się "Kaplica Wotywna Autostradowej Obwodnicy Wrocławia". Amen. Jest to kaplica Dutkiewicza.
~fachowiec
2020-09-22 19:02:19
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -5
We Wrocławiu jest ogromna luka na ruch obywatelski. PiS tu nigdy nie wygra, KO w rozsypce więc nowa inicjatywa Dutkiewicza ma spore szanse powodzenia. Zwłaszcza że jego prezydentury (może poza ostatnią) nie były wcale złe.
~Ambaras
2020-09-22 18:41:04
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 8
Nowa Nadzieja w wydaniu tych samych, skompromitowanych notabli, twórców „wehikułu finansowego” i „paradygmatu futbolowego”, miasto zadłużone, zaszczurzone - to prawdziwe oblicze nowej nadziei....
~jpis
2020-09-22 16:49:27
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: -3
jpis
~Gawron
2020-09-22 16:17:37
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 2
Daj Pan spokój. Wstydu nie róbcie.
~BohdanS
2020-09-22 15:47:22
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -4
Dobrze, że powstaje jakaś Nowa (jakość) Nadzieja dla polskiej polityki, albo przynajmniej dla dolnośląskiej.
~Pytanie
2020-09-22 12:53:01
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 2
Ja mam tylko takie pytanie, iluż to członków liczy Nowoczesna we Wrocławiu? Policzymy na palcach jednej ręki? Czy potrzebne dwie ????
~tutejszy
2020-09-22 11:18:21
z adresu IP: (194.5.xxx.xxx)
Ocena: 5
neue Hoffnung na ziemie odzyskane- wdzięczni stypendyści
~PREZYDENT
2020-09-22 10:50:43
z adresu IP: (95.48.xxx.xxx)
Ocena: 8
Prezydent RD był fajnym prezydentem, ale niekoniecznie wytrawnym politykiem. Ile to już inicjatyw rozpoczynał...a z ilu b.szybko się wypisywał, bo coś mu nie pasowało. Nie do końca wierzę w powodzenie tego projektu...
~Jak to możliwe
2020-09-22 10:37:54
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 2
Zapisał się do nowej/stare nadziei (stronnictwa pruskiego), a mógł jeszcze przecież pożyć.
~////
2020-09-22 10:10:11
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 2
Ziew. Dalej ci sami tylko pod inną nazwą. Jak ołów nazwiesz złotem, to czy stanie się złotem?