Radio Wrocław w krystalicznej jakości. Nowe nadajniki stanęły w Legnicy i Polkowicach

Gregor Niegowski | Utworzono: 2020-10-01 12:13 | Zmodyfikowano: 2020-10-01 12:15
A|A|A

fot. archiwum Radia Wrocław

Mieszkańcy Polkowic, Legnicy, Lubina, Głogowa i okolic - mogą już słuchać naszych programów w DAB+. W Legnicy i Polkowicach działają już nowe nadajniki.

- Mieszkańcy północy województwa nie będą już narzekać na szumy i brak zasięgu - mówi Mirosław Ostrowski:

Wystarczy cyfrowy odbiornik z oznaczeniem DAB+: 

Radia Wrocław w DAB + już od kilku lat słuchają mieszkańcy m.in. Wrocławia, Oleśnicy, Trzebnicy, Środy Śląskiej, Świdnicy, Dzierżoniowa, Strzelina czy Oławy.

W kolejnym roku planujemy uruchomić kolejne w Wałbrzychu i Jeleniej Górze. Staramy się również objąć DAB+ także okolice Zgorzelca i całą Kotlinę Kłodzką.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~audiofil
2020-10-19 16:56:40
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 2
Mam od dawna odbiornik DAB+ Powiem szczerze i bezstronnie - oczekiwałem zauważalnej różnicy, ale jej praktycznie nie słychać ... Sygnał DAB+ jest tylko około 3 sekund opóźniony względem FM
~Kaz
2020-10-17 10:29:44
z adresu IP: (205.201.xxx.xxx)
Ocena: -2
Ja chcę jak najszybciej w Wałbrzychu i okolicach!
~Ściema
2020-10-16 00:49:00
z adresu IP: (93.181.xxx.xxx)
Ocena: 5
na resorach mająca uzasadnić wywalanie milionów w błoto. Słuchacze nie odczują żadnej jakościowej różnicy natomiast tam, gdzie FM szumi DAB już nie działa - taki urok cyfry. Wdrażanie DAB jest spóźnione o dobre 15-20 lat. Dziś funkcjonują równolegle stary, dobry FM i internet.
~Ramówka
2020-10-08 22:42:52
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 4
Jeden apel! Czy to będzie red.Hamburger czy Kazulo - panowie! Rano czas się liczy, więc poddawajcie częściej godzinę! Zrozumcie, to poranek, więc czas ucieka szybciej! Nie tylko korki i pogoda, ale również timing!!!
~Tadek
2020-10-01 21:09:36
z adresu IP: (86.45.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie da się w Wałbrzychu szybciej, jeszcze w tym roku? Do 1 grudnia 2020 zgodnie z założeniem ma być pełne pokrycie kraju DAB+, więcej informacji na: dab polskieradio pl
~Tomek
2020-10-01 19:44:14
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 3
Podawajcie jeszcze pogodę z Głogowa, samo miasto prawie 70 tys. mieszkańców a pomijane...
~Andrzej 64
2020-10-01 17:31:59
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -1
Myślę że jak odpala nadajnik w Wałbrzychu i na śnieżnych kotłach, i w miarę normalnych mocach nadajników to zostanie dobrze pokryta kotlina kłodzka