Poniedziałek na PPA (Posłuchaj)

Anna Tokarska | Utworzono: 2010-03-22 08:16 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Archiwum prw.pl (Fot. Katarzyna Górowicz)

Formacja Incarnations założona przez Maję Kleszcz i Wojciecha Krzaka zaprezentuje program o nazwie RAdio Retro. - To hołd złożony czasom kiedy muzycy grali razem na żywo bez komputerowego wsparcia, a poeci pisali dla nich teksty - mówi Cezary Studniak (Posłuchaj):

Radio Retro o godzinie 22.30 we Wrocławskim Teatrze Współczesnym.

Wcześniej na scenie na Strychu zaprezentuje się offowy projekt muzyczno - filmowo- teatralny, czyli Projekt Cosmosfir. Początek o godzinie 17.00.

W poniedziałek również twórczość Herberta w muzycznej oprawie Karima Martusewicza, lidera kolektywu Karimski Club oraz basisty Voo voo o godzinie 18.00 w Capitolu. W muzycznym spektaklu w ramach 31. Przeglądu Piosenki Aktorskiej wystąpią m.in. Wojciech Waglewski, Adam Nowak, Gaba Kulka i Maciej Stuhr.

Z kolei o 20.30 w Imparcie koncert niezwykłej artystki - Inga Liljestrom, to wschodząca gwiazda z Australii, wokalistka i wiolonczelistka. Jej twórczość to połączenie elektroniki i instrumentów smyczkowych.

Inga Liljestrom to co prawda wschodząca gwiazda z Australii, ale jej muzyczne dokonania porównywane są do Sigur Ros, Bjork czy Anji Garbarek. Inga jest wokalistką i wiolonczelistką poruszającą się w świecie elektroniki i instrumentów smyczkowych. Zachęca dyrektor PPA Konrad Imiela(Posłuchaj):

A to nie koniec kobiecych propozycji na dziś - o 23.30 w Ośrodku kameralny koncert Two Voices, czyli mezzosopranistki Edity Adlerovej i piosenkarki Jany Rychterovej.

REKLAMA
Dźwięki
PPA Incarnations / nagranie Radia Wrocław
PPA Konrad Imiela o Liljestrom /nagranie Radia Wrocław

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama