Wrocław: Marsz tysiąca zniczy

Beata Makowska, KM | Utworzono: 2020-11-04 18:39 | Zmodyfikowano: 2020-11-04 18:40
A|A|A

Fot. Patrycja Dzwonkowska

Na głównym banerze widnieje napis: „Wykrwawić władze, a nie kobiety”. Z dnia na dzień marsze są coraz mniej liczne, jednak organizatorzy dzisiejszego liczą na to, że na trasie będą dołączać inni protestujący.

Musimy wytrwać aby pokazać że zależy nam na naszych prawach – mówią protestujący:

Podczas przemarszu tradycyjnie wykrzykiwane są nieparlementarne hasła i tego sporo wrocławian ma już dosyć. Niektórzy twierdzą, ze takimi tekstami protestujący mogą zaszkodzić sprawie:

Manifestantów eskortuje i zabezpiecza policja.

Jak mówią organizatorzy protesty trwają już dwa tygodnie i nie da się ukryć zmęczenia:

W manifestacji jest sporo mężczyzn, jak twierdzą może i aborcja ich tak nie dotyczy jak kobiet, ale zabieranie praw już tak:

Przed godzina 20 policja nakazała rozejście się. Protestujący dostali na to 5 minut. Po tym czasie osoby, które nie zastosowały się do polecenia zostały spisane przez mundurowych.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Antyplatforma
2020-11-05 19:32:01
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
Max mandat plus wniosek do sanepidu o karę administracyjną, tyle.
~fachowiec
2020-11-05 11:03:32
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -7
Farma trolli PiSu ruszyła pełną parą, 1,20 za wpis robi swoje, KONRAD już chyba zarobił na małpkę :)
~barb
2020-11-05 09:33:37
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 4
Strajk KOBIET i hasło : WYKRWAWIĆ rząd ?To są kobiety ?Lady Makbet to przy nich anioł !
~Don Pedro
2020-11-05 04:56:46
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 7
Biedne kobietki i dziewczyny, które robią za mięso armatnie tow. Czarzastego, tęczowych zboczków i POlszewockiego gluta Borysława Jajogłowego wspieranego przez tygryska PLS-owskiego. Największy interes życia na marszach i protestach zrobiła żydowska lesba Lamparcica. PS. Śmiertelnymi ofiarami Sorosa i Berlina zostali Polacy.
~KONRAD
2020-11-05 01:03:22
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 11
Grupa Rekonstrukcyjna KOD topnieje...
~////
2020-11-04 23:14:51
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 7
Czy Beata Makowska potrafi liczyć do 30? To ma być 1000?
~Adam
2020-11-04 22:29:33
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 8
biedne dziewczyny. Ktoś zawładnął ich umysłami. Ale każda z nich ma szanse wrócić do normalnego życia. Nienawisc jest slabsza od Miłości. Miłość i tak w ostatecznosci wygra.
~Zastanów się
2020-11-04 22:18:05
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 16
Bezdzietna, 41 letnia lesbijka, żydowskiego pochodzenia Pani Marta L., która deklaruje że "nie ma instynktu macierzyńskiego" i "dzieci strasznie ją nudzą" mówi Wam młodym w większości heteroseksualnym Polkom, którę chcą w przyszłości założyć rodzinę co dla Was jest dobre a co nie ??? Zastanówcie się Drogie Kobiety czy macie wspólny cel życiowy z tą Panią w postaci np założenia rodziny i posiadania dzieci? Bo mi się wydaję że nie? Więc jak taka osoba ma Was prowadzić w dobrym kierunku ??? Ta Pani będąc sama lesbijką buntuje sie przeciwko często homoseksualnym księżą. Może wreszcie dość tej Patologii że osoby homoseksualne decydowały o życiu zdrowych heteroseksualnych rodzin, kobiet i mężczyzn !!!
~////
2020-11-04 20:52:54
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 7
Każdy spacerujący jest eskortowany przez policję?
~tutejszy
2020-11-04 19:49:34
z adresu IP: (194.5.xxx.xxx)
Ocena: 10
macie jeszcze jakies wątpliwości o wspólnocie działan i celów POPIS + klozetowa lewica i strajk aborterek- reklama w mediach policyjna eskorta dla łamiących prawo, fingowane ataki na redaktorki relatywizowanie przestępstw popełnianych przez protestujących obrońców mienia przedstawianie jak agresorów
~młoda
2020-11-04 19:16:36
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 3
Wygonić ich wreszcie z Wrocławia. Będzie wreszcie spokój dla normalnych ludzi. Sieją tylko ferment i zgorszenie.
~AjWaj
2020-11-04 19:02:59
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: 8
Śmieszni są ci ludzie. Rozgonić to całe towarzystwo.