ATP Paryż: Pewny awans Hubert Hurkacza do drugiej rundy debla

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2020-11-04 19:50 | Zmodyfikowano: 2022-07-11 13:16

Polak i Kanadyjczyk pewnie wygrali z występującymi z dziką kartą Francuzami Adrianem Mannarino i Gillesem Simonem 6:1 i 6:2. Spotkanie trwało zaledwie 48 minut. W pierwszym secie Hurkacz i Auger-Aliassime przełamali rywali w dwóch pierwszych podaniach i prowadzili już 5:0. Dwa gemy później było już po secie. W drugiej partii Polak i Kanadyjczyk przełamywali Francuzów w trzecim i siódmym gemie.

Teraz Hurkacz i Auger-Aliassime zmierzą się z rozstawionymi z "jedynką" Kolumbijczykiem Robertem Farahem i Argentyńczykiem Horacio Zeballosem.

Hurkacz w Paryżu może się już skupić tylko na deblu, bo w singlu przegrał w poniedziałkowym spotkaniu pierwszej rundy z niżej notowanym Mołdawianinem Radu Albotem.