Krzysztof Śmiszek: Zamiast Unii Europejskiej mamy unię polsko-węgierską

Dariusz Wieczorkowski, GN | Utworzono: 2020-11-20 09:02 | Zmodyfikowano: 2020-11-20 09:06
A|A|A

fot. archiwum Radia Wrocław

Zamiast Unii Europejskiej mamy unię polsko-węgierską - mówił na naszej antenie Krzysztof Śmiszek. Poseł Lewicy negatywnie ocenia działania polskiego rządu i negocjacje dotyczące wieloletniego budżetu Unii Europejskiej.

Tylko Polska i Węgry sprzeciwiły się przyjęciu rozporządzenia ws. uwarunkowania funduszy unijnych od przestrzegania praworządności. - Premier Mateusz Morawiecki naraża nas na wielkie straty - komentował Krzysztof Śmiszek:

Wieloletnie ramy finansowe muszą zostać ratyfikowane przez państwa Unii Europejskiej. Weto ws. budżetu już zgłosiły Węgry.

Wczoraj po raz drugi Zjednoczona Prawica odrzuciła kandydatkę społeczną na Rzecznika Praw Obywatelskich Zuzannę Rudzińską-Bluszcz. - To świetna kandydatka - przekonuje Krzysztof Śmiszek i dziwi się rządzącym, że nie chcą jej poprzeć:

Posłuchaj:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~emes
2020-11-23 17:19:16
z adresu IP: (91.232.xxx.xxx)
Ocena: -1
to raczej anty śmiszek bo straszny ponurak z niego
~Franek
2020-11-23 11:52:05
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: -3
Co Lewica zrobiła aby było więcej żłobków, przedszkoli, szkół. Aby Państwo mnie kasy w podatkach zabierało rodzinom z dziećmi?. Lewica w Polsce zajmuje się wszystkim tylko tym co nie potrzeba.
~AjWaj
2020-11-23 08:51:10
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: -4
Pan Śmiszek to zawodowy sodomita, lewak i komunista. Jakby tacy ludzie mieli rządzić Polską lub światem to będzie burdel na kółkach. Boże chroń Polskę przed takimi ludźmi!
~zawsze i wszędzie
2020-11-22 22:12:03
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 6
pis ****** będzie
~osiem
2020-11-22 22:09:53
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 5
gwiazd
~Pytam jeszcze raz
2020-11-20 13:18:27
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 18
- Czy ktoś wie, co ten pan zrobił lewicowego dla Polaków?
~Ten pan w garniturze
2020-11-20 13:02:47
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 19
za grube tysiące to przykład tzw. lewicy kawiorowej. Może ktoś wie, ile wstrzymał eksmisji staruszków? Ile rozdał za darmo żywności ubogim dzieciom i emerytom? Co kiedykolwiek lewicowego zrobił?
~Karzeł żoliborski
2020-11-20 12:59:49
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 4
Prawdziwy Platformers powinien był inteligentny, jak Komorowski. Przystojny i zaradczy jak Donald Tusk z Amber Gold, sprawiedliwy jak Kopacz, która strzelała do górników z broni gładkolufowej (18 osób rannych), Prawdomówny jak Lewandowski i Balcerowicz, którzy zwijali Polskę likwidując zakłady pracy, posterunki policji, połączenia PKP i PKS. Tak cudownie rządzili, że ostatnio osiem razy przegrali wybory.
~Karzeł żoliborski
2020-11-20 12:50:08
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -5
Prawdziwy pisowiec powinien być: wysoki jak kaczyński, przystojny jak terlecki, inteligentny jak suski, zaradny jak sasin, niezależny jak duda, sprawiedliwy jak ziobro, empatyczny jak karczewski, uczciwy jak szumowski, elegancki jak kempa, dobrze wychowany jak pawłowicz, mieć fantazję jak macierewicz i być prawdomówny jak morawiecki. ***** ***!
~mazonfar
2020-11-20 12:49:35
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 18
Miło, że Pan poseł zaszczycił nas swoimi przemyśleniami. Ale ja się pytam, ooosssoo Panu chozzzi? Czy o słowo na niedzielę? Jak wielu przed Panem, z tzw. lewej, czy prawej strony produkujecie miliardy słów, które nie mają żadnego znaczenia, nie przenoszą żadnej treści. Nie wnosicie absolutnie niczego wartościowego w życie odpowiedzialnego, zdrowego i samodzielnego człowieka, czy też rodziny. Czy wszelaka miernota już zawsze będzie na sztandarach? Czy nie ma uczciwszej pracy dla Śmiszka i jemu podobnych qmpli, z lewa i prawa?
~fachowiec
2020-11-20 11:36:07
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -3
Oczywiście że PiSowski Pinokio kłamie, czy on kiedykolwiek powiedział prawdę? Choć krztę prawdy? :) Ale jak ktoś żyje w mydlanej bańce i czerpie wiedzę tylko z TVPiS to może tego nie zauważać.
~tutejszy
2020-11-20 11:32:30
z adresu IP: (194.5.xxx.xxx)
Ocena: 17
sowieciarz brukselski
~////
2020-11-20 11:30:30
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 20
Śmiszek się chichra, a w tym samy czasie Bułgaria zawetowała właśnie rozpoczęcie rozmów z Macedonią o przystąpieniu do EU. Wcześniej były weta Francji, czy Holandii. Są sprawy w UE, do których trzeba jednomyślności. To tak jak w małżeństwie, od którego pan Śmiszek jest specjalistą niczym ksiądz.
~Unia Polsko-Węgierska?
2020-11-20 09:20:31
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 36
Jak najbardziej. Panie Śmiszek nigdy już nie wrócą czasy, kiedy Polacy kupowali na zeszyt i akceptowali wszystko, co niemiecka Unia proponowała. Trzeba odbudować stocznie i fabryki np. żarówek, które Unia kazała zamknąć.