Hit dla Zagłębia! Mistrzynie pokonane

| Utworzono: 2010-10-07 02:10 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. K&M Ziółkowscy/foto.ziolo.eu

Starcie dwóch najlepszych drużyn w kraju było emocjonujące i pełne zwrotów akcji. Długo wydawało się, że to SPR wywiezie z Lubina dwa punkty, ale Zagłębie w drugiej połowie pozbawiło mistrzynie złudzeń.

Zespół Bożeny Karkut rozpoczął mecz bardzo dobrze. Po kwadransie prowadził już różnicą czterech bramek i wydawało się, że lubinianki mają wszystko pod kontrolą. SPR szybko się otrząsnął, poprawił grę w obronie, a w ataku zaprezentował świetną skuteczność. Zagłębie zupełnie się pogubiło i do przerwy przegrywało 12:16.

Na początku drugiej połowy przyjezdne szybko trafiły do siatki i... zupełnie zgasły. Kolejne minuty to popis wicemistrzyń Polski. Miedziowe rzuciły 11 bramek, a rywalki w tym czasie tylko jedną! Zagłębie zdominowało pojedynek i wygrało 25:23.

Po czterech kolejkach zespół z Lubina ma na koncie komplet zwycięstw.

KGHM Metraco Zagłębie Lubin - SPR Lublin 25:23 (12:16)

Zagłębie: Czarna, Maliczkiewicz Tsvirko - Bader 5, Załęczna 5, Pielesz 4, Lisowska 3, Semeniuk-Olchawa 3, Paluch 2, Byzdra, Jelić, Jochymek,

SPR: Baranowska, Jurkowska - Majerek 7, Małek 4, Włodek 4, Repelewska 3, Wilczek 3, Wojtas 1, Marzec 1, Danielczuk, Mihdaliova.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama