Turów - Anwil: Szlagier w Zgorzelcu

| Utworzono: 2010-10-15 03:42 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Sezon rozpoczął się dla Turowa od falstartu. Zespół Jacka Winnickiego na inaugurację rozgrywek przegrał w Słupsku z Czarnymi. Teraz rywal będzie jeszcze bardziej wymagający. Do Zgorzelca przyjeżdża Anwil. Przed własną publicznością nie wypada zaprezentować się słabo.

Pierwsze spotkanie w sezonie było przede wszystkim bardzo nieudane dla kreowanego na lidera zespołu Torey'a Thomasa. Amerykanin też pewnie inaczej wyobrażał sobie debiut w polskiej lidze. Turów będzie potrzebował jego punktów jeśli chce walczyć o zwycięstwo. A zawodnicy są przekonani, że stać ich na pokonanie rywali z Włocławka.

Posłuchaj zapowiedzi Michała Hamburgera:

W spotkaniu z Czarnymi bardzo dobrze wypadł Ivan Zigeranović. Teraz Serba czeka ciężki pojedynek w walce o zbiórki z Nikolą Jovanoviciem. Silny skrzydłowy Anwilu błyszczał na tle kolegów w pierwszym meczu sezonu, w którym ekipa z Włocławka z trudem ograła Polonię Warszawa. Obrona zgorzelczan musi też uważać na niezniszczalnego Andrzeja Plutę. Strzelec Anwilu potrafi z dystansu trafiać seriami.

W pierwszym meczu przed własną publicznością Turowa czeka zadanie trudne, ale nie niemożliwe. Sobotnie spotkanie z Anwilem rozpocznie się o godz. 18.00. Mecz będziemy relacjonować w Radiu Wrocław i transmitować w sportowym kanale internetowym.

Radio Wrocław Sport (format MP3)

Kliknij, aby słuchać w tym formacie. Kliknij, aby słuchać w tym formacie. Kliknij, aby słuchać w tym formacie.
REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama