Lekarka zaprzeczająca istnieniu pandemii stanęła przed sądem. Pikietowało kilkadziesiąt osób

Elżbieta Osowicz, KM | Utworzono: 2021-01-25 16:19 | Zmodyfikowano: 2021-01-25 16:21
A|A|A

Fot. Patrycja Dzwonkowska

Anna Prześlica-Martynowska z Lądka Zdroju pół roku temu została zawieszona w prawie wykonywania zawodu za zaprzeczanie istnienia pandemii. Dziś wchodząc na posiedzenie sądu lekarskiego podtrzymała swoje twierdzenia:

Prezes DIL Paweł Wróblewski przyznaje, że sąd bierze pod uwagę postawę lekarki:

Dziś sąd najprawdopodobniej podtrzyma decyzje o zawieszeniu. Ostateczna decyzja zostanie podjęta przez sąd po zebraniu wszystkich opinii przez Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej.

REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Ola
2021-01-27 17:04:54
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 2
Ta Pani nie wierzy w pandemię, ma prawo. Tak samo jak nikt nie widział Boga, a tyle osób w to wierzy i jeszcze kasa idzie na utrzymanie kościołów
~Ola
2021-01-27 17:03:18
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 5
Podobno żyjemy w państwie prawa, a gdzie wolność wypowiedzi?
~Gastro
2021-01-26 07:32:43
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Daleki jestem od twierdzenia, że ktoś to wszystko od początku zaplanował ale ewidentnie wiele hien się podczepiło pod sytuację. Respiratory, maseczki, lipne szpitale dla "lekko chorych" przejmowanie majątków, szczepionki opracowywane na chybcika, lekarze - eksperci biorący pieniądze od Pfizera, podkręcanie statystyk, miotanie się polityków od ściany do ściany.... A jesteśmy w takiej samej sytuacji jak Szwecja, w której nie wprowadzano wariackich obostrzeń.. To samo dzieje się w skali globalnej - przejmowanie majątków, firm, wpływów... Europa przed pandemią była już na marginesie a teraz zupełnie będzie na aucie.... I gospodarczo i kulturowo.. Tak jak upadło Imperium Rzymskie, tak teraz w konwulsjach zwija się Europa...
~wowka54 r.
2021-01-25 19:30:43
z adresu IP: (185.135.xxx.xxx)
Ocena: -15
Czy oczy mnie nie mylą? Grzegorz Sadzone Jaja we własnej osobie! Ja mam pytanie do tych, którzy zaprzeczają pandemii - a jak ktoś bliski odejdzie wam na covid?
~Borysław
2021-01-25 18:24:03
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: -8
POlszewicka funkcjonariuszka ma szwabskiej smyczy.
~Tomek
2021-01-25 18:01:49
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 11
Szefem DIL jest jednocześnie szefem sanepidu tak więc jak można spodziewać się innego wyroku. Prawo do wolności wypowiedzi gwarantuje na konstytucja chyba że ostatnio się coś zmieniło.
~Jedyna
2021-01-25 16:52:29
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: 23
Sprawiedliwa która przeciwstawia się mordowaniu narodu ,