CCC na fali! Kolejne zwycięstwo

| Utworzono: 2010-10-23 20:46 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Tym razem zwycięstwo nie przyszło drużynie Krzysztofa Koziorowicza łatwo. Ekipa z Bydgoszczy postawiła trudne warunki, ale nie zdołała wygrać w Polkowicach.

CCC słabo rozpoczęło spotkanie.  Zwłaszcza defensywa "Pomarańczowych" szwankowała i w efekcie po 10 minutach było 23:19 dla przyjezdnych. Nastroje w ekipie z Polkowic szybko się poprawiły, bo w drugiej kwarcie Artego zdołało zdobyć zaledwie 7 punktów i wydawało się, że jest już po meczu.

Po przerwie znów coś się jednak zacięło w grze CCC i o zwycięstwo trzeba było walczyć do samego końca. Na szczęście w drużynie z Polkowic jest Amisha Carter, która po raz kolejny świetnie walczyła na deskach, a do tego rzuciła aż 20 punktów.

Było to szóste zwycięstwo CCC w siódmym meczu sezonu. Polkowiczanki umocniły się na drugim miejscu w tabeli ekstraklasy.

CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz 73:68 (19:23, 21:7, 10:16, 23:22)

CCC Polkowice: Amisha Carter 20, Agnieszka Majewska 13, Jene Morris 10, Sharnee  Zoll 9, Natalia Trafimawa 8, Joanna Walich 7, Justyna Jeziorna 6, Anna Pietrzak 0, Małgorzata Babicka 0.

Artego Bydgoszcz: Agnieszka Szott 19, Lori Crisman 15, Marta Urbaniak 12, Natalia Mrozińska 9, Stephane Raymond 7, Karen Morris 4, Monika Sibora 2, Anna Baran 0, Sabina Parus 0.