Forum Gospodarcze w Krzyżowej

Elżbieta Osowicz | Utworzono: 2010-10-27 21:42 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Samorządowcy, naukowcy, politycy i przedsiębiorcy spotykają się już po raz 12. aby rozmawiać o rozwoju regionu. Tym razem hasłem forum jest "Technika i technologia" - dorobek naukowy dolnośląskich uczelni będzie jednym z tematów pierwszego dnia forum.

W piątek goście dyskutować będą o międzyregionalnej współpracy oraz przyszłości energetycznej Polski. Będzie także okazja do nagrodzenia przedsiębiorców, najlepsi dobiorą Dolnośląską Nagrodę Gospodarczą.

Sobota to czas na debatę na temat 20 lat samorządów w Polsce. Uczestnicy Forum zostaną podzieleni na grupy problemowe i tak jedna z nich zajmie się oceną przygotowań Dolnego Śląska do piłkarskich Mistrzostw Europy w 2012 roku. Inny zespół będzie dyskutował o polsko - niemieckiej współpracy  w zakresie ochrony zdrowia. Co roku Dolnośląskie Forum Polityczne i Gospodarcze odwiedza około 800 gości.

Relacje z obrad w Radiu Wrocław, w piątek, od godziny 9.00. W Krzyżowej stanie nasz wóz satelitarny do którego zaprosimy ekspertów uczestniczących w obradach.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama