Zagłębie - Widzew: Pod presją

| Utworzono: 2010-11-05 05:31 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. K&M Ziółkowscy/foto.ziolo.eu

Atmosfera w szatni Zagłębia nie jest najlepsza. Wszystko przez klęskę w derbowym pojedynku ze Śląskiem. Porażka 1:3 przy Oporowskiej była bolesna. I jak się okazuję również całkiem droga.

Zarząd klubu podjął decyzje o wstrzymaniu wypłat premii meczowych piłkarzom pierwszego zespołu oraz sztabowi szkoleniowemu. Warunkiem wypłacenia premii jest zajęcie miejsca w górnej połowie tabeli ekstraklasy na zakończenie rundy jesienniej. Stawka najbliższego spotkania znacznie wzrosła.

To będzie druga konfrontacja Zagłębia z beniaminkiem z Łodzi. W Pucharze Polski lubinianie przegrali po dogrywce 0:1 i odpadli z rozgrywek. Teraz na stratę punktów nie mogą sobie pozwolić:

Trener Marek Bajor znów nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych Costy i Martinsa Ekwueme. Większe problemy ze składem ma jednak szkoleniowiec Widzewa. Urazy wykluczyły z gry Mindaugasa Pankę, Łukasza Brozia, Bruno Pinheiro, Paula Grischoka i Przemysława Oziębałę. Zagłębie powalczy na Dialog Arenie o trzy punkty, o swoje finansowe premie, ale przede wszystkim o odzyskanie zaufania u kibiców. A fani są wściekli. Na zarząd, ale także na zawodników, którzy ich zdaniem przeszli obok prestiżowego pojedynku ze Śląskiem. Presja będzie spora.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 20.00. Mecz będziemy relacjonować w Radiu Wrocław.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama