Możdżeń: "Oczekiwania rosną"

Robert Skrzyński, mw | Utworzono: 2010-11-08 16:28 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

90 minut minęło, Lech Poznań prowadził w Lidze Europy z faworyzowanym Manchesterem City 2:1, ale sędzia przedłużył mecz aż o 4 minuty, dając tym samym nadzieje Anglikom na doprowadzenie do remisu. Te zostały im odebrane 30 sekund później przez 19-letniego żółtodzioba. Mateusz Możdżeń znalazł się na ustach wszystkich sympatyków piłki nożnej i to nie tylko w kraju, bo gol strzelony "The Citizens" był niebywałej urody.

O tym jak strzela się bramkę wielkiej europejskiej firmie, jak krótki jest żywot baterii w telefonie komórkowym i jak poradzić sobie z presją oczekiwań po udanym występie z Mateuszem Możdżeniem rozmawiał Robert Skrzyński.