Turów - Polpharma: Wrócić do gry

Michał Hamburger, mw | Utworzono: 2010-11-19 01:27 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. www.ksturow.pl

Dwa zwycięstwa w pięciu meczach to bilans mizerny. Turów nie miał w tym sezonie walczyć o mistrzostwo Polski, ale wszyscy spodziewali się lepszej gry. Porażka w Kołobrzegu przed tygodniem była sporą wpadką, bo niemal przez całe spotkanie zgorzelczanie utrzymywali przewagę i wydawało się, że odniosą pewne zwycięstwo. Dlatego kolejne starcie będzie dla ekipy niezwykle ważne. Pokaże czy tę drużynę stać na coś więcej.

Na to samo liczą jednak rywale. Polpharma także zawodzi na całej linii. Również odniosła tylko dwa zwycięstwa. A rozegrała jedno spotkanie więcej.

Posłuchaj:

W tygodniu do składu Turowa na pucharowy mecz z Górnikiem wrócił Robert Tomaszek. To dobrze, bo już mówiło się o konflikcie w przygranicznej drużynie. Jeśli skrzydłowy zagra z Polpharmą to będzie to poważne wzmocnienie w walce o zbiórki.

Do Zgorzelca przyjeżdżają dobrze znani kibicom Robert Skibniewski i przede wszystkim będący w wysokiej formie Kamil Chanas. Nie ma już byłego trenera Turowa Pawła Turkiewicza, który szybko stracił pracę po fatalnym początku sezonu. Zastąpił go Zoran Sretenović. Polpharma pod jego okiem wraca powoli na właściwe na tory.

Zgorzelczanie wciąż szukają formy. Ale u siebie na stratę punktów nie mogą sobie pozwolić.

Mecz będziemy relacjonować w Radiu Wrocław i transmitować w sportowym kanale internetowym. Początek o godz. 18.00.

Radio Wrocław Sport (format MP3)

Kliknij, aby słuchać w tym formacie. Kliknij, aby słuchać w tym formacie. Kliknij, aby słuchać w tym formacie.
REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama