Mateusz Morawiecki odsłonił we Wrocławiu tablicę poświęconą Lechowi Kaczyńskiemu

Elżbieta Osowicz, MC | Utworzono: 2021-08-27 17:31 | Zmodyfikowano: 2021-08-27 17:32
A|A|A

fot. Elżbieta Osowicz

Na kamiennej tablicy, która zawisła na budynku przy ulicy Kardynała Bolesława Kominka znalazł się cytat z orędzia noworocznego wygłoszonego w 2005 roku. Słowa -"Tylko Polska sprawiedliwa, uczciwa i solidarna może się rozwijać" - w pełni oddają postawę nieżyjącego prezydenta mówi obecna na uroczystości posłanka Mirosława Stachowiak - Różecka.

W uroczystości wziął udział także premier Mateusz Morawiecki, który dziś otworzył dwudniowy Kongres Pracy. Obrady potrwają dziś i jutro.

Posłuchaj całej relacji:

 

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Dr Jan
2022-06-29 20:29:10
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
Myślący tylko na Konfederacja KORWIN!!
~nero
2021-08-28 17:14:48
z adresu IP: (185.165.xxx.xxx)
Ocena: 8
Powinni umieścić tablicę z cytatami z pracy doktorskiej - bardziej odpowiadają rzeczywistości.
~2+2=4
2021-08-28 14:14:18
z adresu IP: (195.254.xxx.xxx)
Ocena: 6
zobaczcie p0lacy jak wygląda ta ulica? jak wygląda chodnik....tylko niszczycie to co zostało z Breslau! nie wstyd wam byc takimi dziadami na każdym kroku?
~pacjent
2021-08-28 13:09:59
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 8
Jak się ten bohater nazywa? Jan Paweł Kaczyński, bo się już pogubiłem.......
~Opozycja chciała
2021-08-28 13:06:43
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -7
postawić pomniki TW Bolkowi, ale rady osiedla i prezydenci miast się nie zgodzili na taką głupotę.
~tomek
2021-08-28 08:46:18
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 10
Tak w ramach przypomnienia, bo warto przypominać kto mówi o cywilizowaniu rynku pracy: ,,W 2002 r. Mateusz i Iwona Morawieccy kupili od Kościoła 15 ha ziemi we Wrocławiu. Zapłacili za nią 700 tys. zł. Dziś grunty warte są 100 razy więcej'', ,,Już wtedy, działka warta była 4 mln zł. A to dlatego, że władze Wrocławia zaplanowały na niej inwestycje, a przez jej środek przebiegać ma trasa szybkiego ruchu. Tymczasem trzy lata później, w 2002 r. działka zmienia właścicieli. Nowymi zostają Iwona i Mateusz Morawieccy. Grunt kupują jednak po bardzo okazyjnej cenie – 700 tys. zł.'', ,,Mateusz Morawiecki, kiedy kupował nieruchomość, był radnym sejmiku dolnośląskiego z ramienia rządzącej wówczas AWS. A to oznacza, że miał dostęp do planów związanych z inwestycjami miasta i województwa.'' Źródło: Forbes. Panie premierze, czekamy na ujawnienie majątku Pana żony. Jeżeli to wszystko nieprawda, to proszę złożyć pozew.
~obajtek
2021-08-28 08:18:29
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 8
Jaki kraj, tacy bohaterowie.
~felczer
2021-08-28 01:26:02
z adresu IP: (176.221.xxx.xxx)
Ocena: 2
wyszczepiam osobników bez mózgu od wielu już miesięcy le teraz brakuje mi tzw .użytecznych ! Co ze mną będzie ? Oni już wiedzą i trzeciego strzała nie wprowadzą sobie dobrowolnie do organizmu , co teraz ? JESTEM w czarnej tunelu.
~ama
2021-08-28 00:50:29
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -28
Moderatorzy!Jak możecie dopuścić, żeby zostawały na stronie tak podłe insynuacje, jak niektóre spośród tych?!(o rozbiciu samolotu.Przecież to trzeba być bez sumienia i rozumu, żeby wypisywać takie rzeczy!)
~ula
2021-08-28 00:43:50
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -8
Taaak? A to, co napisał "fachowiec", to nie jest SPAM?
~Ojciec Mateusz
2021-08-27 22:26:02
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 15
"Ludzie są tak głupi, że to działa. Niesamowite"
~Sama odpadnie
2021-08-27 21:33:59
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 17
Kult jednostki , miernej , nędznej dalej się buduje. Historia zweryfikowała juz takich bohaterów i tego tez zweryfikuje. Kolejna „Tablica” dla kogoś kto pociągnął do grobu tyle niewinnych osób w czasie wycieczki wyborczej … Co ma Ostrów Tumski do „ spieprzaj dziadu” tego nie wyjaśniono .
~Aia
2021-08-27 20:07:27
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: -8
Piękne słowa, warto je sobie wziąć do serca. Uczciwość, sprawiedliwość, solidarność. Wartości uniwersalne, choć j niestety mało popularne.
~fachowiec
2021-08-27 19:55:54
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 17
Jedynym wyczynem Lecha było rozbicie samolotu w Smoleńsku, i takim ludziom chcemy stawiać tablice?
~Oks
2021-08-27 18:26:16
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 6
Ok odsloniecie tablicy nalezalo sie Lechowi Kaczynskiemu! Ale czy nadal uwaza,ze Polak ma pracowac za miske ryzu?
~Wnikliwy obserwator
2021-08-27 18:08:39
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 25
A tak zapytam - pozwolenie konserwatora zabytków na umieszczenie tablicy było?