Szczęśliwe zakończenie poszukiwań zaginionego wrocławianina

Beata Makowska, BM | Utworzono: 2021-10-09 18:29 | Zmodyfikowano: 2021-10-09 18:22
Szczęśliwe zakończenie poszukiwań zaginionego wrocławianina - policja wrocławska
policja wrocławska

AKTUALIZACJA 11:00

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionego wrocławianina. W sobotni wieczór świadkowie zauważyli go kilka kilometrów od domu. Mężczyzna z powodu stanu zdrowia nie był w stanie sam wrócić. Poszukiwania trwały kilka godzin. Na szczęście zaginiony senior cały i zdrowy jest już pod opieką rodziny.

18:30

Komisariat Policji Wrocław-Osiedle informuje, iż w sobotę, w godzinach popołudniowych, ze swojego miejsca zamieszkania we Wrocławiu przy ul. Rolniczej wyszedł 76-letni mężczyzna Jerzy Pomper. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Funkcjonariusze od kilku godzin prowadzą intensywne działania ukierunkowane na odnalezienie starszego mężczyzny. W poszukiwania zaangażowani są funkcjonariusze z komisariatu przy Kiełczowskiej oraz z innych jednostek Komendy Miejskiej Policji. Dodatkowo funkcjonariusze pionu kryminalnego sprawdzają każdą, nawet najdrobniejszą informację, która może przyczynić się do odnalezienia seniora.

Zaginiony z powodów zdrowotnych nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji i może potrzebować pomocy medycznej.

Rysopis zaginionego:

Wysoki, szczupła budowa ciała, siwa broda.

Mężczyzna ubrany był w granatową kurtkę z białymi pasami i granatowe przykrótkie spodnie.

Osoby posiadające wiedzę na temat możliwego miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Osiedle tel. 47 871 28 20.

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.