Wrocław najbardziej zakorkowanym miastem świata

Aleksander Ogrodnik, mk | Utworzono: 2021-10-21 18:18 | Zmodyfikowano: 2021-10-21 18:23
A|A|A

fot. archiwum RW

Duży wpływ na to, oprócz prowadzonych w mieście remontów, miała czwartkowa wichura na Dolnym Śląsku, która spowodowała mnóstwo dodatkowych utrudnień na ulicach Wrocławia. 

Stan na 21.10, godzina 18.17: 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Jaaa
2021-12-08 14:27:20
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Beznadziejny prezydent miasta, produkujący największe korki na świecie.
~ala
2021-11-18 15:41:33
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 2
to co wychodzi ekipie Sutryka najlepiej to ..produkcja korków i trucie spalinami Wrocławian !!! Wrocław miastem ... spalin ..
~wrocek
2021-11-18 15:38:48
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 2
brawo Surtryk wydaja miliony złotych na produkcją nowych ..korków ( czytaj sutryków )
~Mario
2021-11-18 07:44:27
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 2
Ludzie dziękujcie swoim decyzjom l, wybraliście Sutryka, który z uporem maniaka, zawęża drogi, z dwupasmowych robi jednopasmowe. Skutek jego nieodpowiedzialnej polityki to korki w mieście, zwiększona emisja spalin i zanieczyszczenie powietrza. Bo geniuszowi cwaniakowi wydaje się że zmusi ludzi do przesiadki na komunikację miejską. Panie Sutryk aby to zrobić najpierw trzeba zrobić infrastrukturę, szkoły, przedszkola przy nowych osiedlach. Rano rodzic musi zawieść dzieci do szkoły , przedszkola a później zdążyć jeszcze do pracy . Przy komunikacji miejskiej jest to niemożliwe a przy obecnych cenach biletów nieopłacalne.
~Syl
2021-10-28 20:34:13
z adresu IP: (107.77.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ulice są za szerokie we Wrocławiu Taka Puławskiego ,miała być cztero pasmowa ,a jacyś idioci zdecydowali Żeby Stare smierdAce budy zachować Zamość zburzyć po powódźi Skutkiem mamy wąskie dwa ślady i nie ma jak przejechać w żadną stronę Do tego zaraz skończą duże osiedle po byłym PSK , i dopiero będzie tam Meksyk Nie zazdroszczę tym co chcą tam kupić mieszkanie . Wrocław nie ma obdownicy śródmiejskiej ani wschodniej , a to co budują to będzie jakiś żart Nadal zwezajcie ulice i słuchajcie ekoterorystow a będzie tylko gorzej
~chebons
2021-10-27 20:07:43
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Komu służy ten wykres?
~Agap
2021-10-25 19:58:17
z adresu IP: (188.47.xxx.xxx)
Ocena: 4
Dziś o godzinie 14 jechałam autobusem 25 minut od Galerii Dominikańskiej do przystanku Rynek, ktoś tak sp.....ruch w centrum miasta. To już są kpiny
~Beata
2021-10-25 13:37:07
z adresu IP: (31.61.xxx.xxx)
Ocena: 2
To że jest zakorkowany to ja wiem, ale nie sadziłam, że zalicza się do najbardziej zakorkowanego miasta świata. Ja od wakacji pomykam po ulicach Vespą, więc dużą część korków udaje mi się ominąć, ale ci co jeżdżą autem mają już gorzej.
~Racjonalista
2021-10-24 01:13:18
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 4
Sutryka z fotką brakuje. Tym z poza granic administracyjnych Wrocławia najlepiej wogóle zakazać wjazdu do Wrocławia albo za karę skazać ich na beznajdziejną i drogą komunikację autobusami, które są na dodatek w takim stanie technicznym, że ITD zabiera dowody rejestracyjne. Albo nie. Znowu obiecać tramwaj do Wysokiej, a frajerzy sami wybiorą tego nieudacznika ponownie.
~ułomny bez auta
2021-10-23 21:24:04
z adresu IP: (195.206.xxx.xxx)
Ocena: 5
Piękna korelacja do największej ilości aut na tysiąc mieszkańców w europie! Cudo! Więcej autek z jednym kierownikiem w środku, takich duuużych, więcej, więcej !
~Łukasz
2021-10-23 16:44:07
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -6
Brawo! Lata słuchania akcjomiastozowców, patoaktywistów oraz trolli przyniosły skutek. Mamy świetną infrastrukturę rowerową z której praktycznie nikt nie korzysta (używana w sezonie przez max 6% mieszkańców) i niesprawne mpk bo zamiast buspasów i nowego taboru budowało się drogi rowerowe.
~Łysy
2021-10-23 07:02:01
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 7
Brawo Sutryk.Tak trzymaj.
~shr
2021-10-23 05:50:54
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 0
szkoda ze plany na metro przewidują miliardowe koszty i dekady budowy
~Jon
2021-10-23 02:50:25
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 3
O tak. Codziennie mam "dzień świstaka" jadąc do pracy
~amerol
2021-10-23 01:48:49
z adresu IP: (47.17.xxx.xxx)
Ocena: -4
Chcielista to mata .Zdrolewski.Dupkiewicz moj niestety kolega z dawnych czasow .Sutryk ,Balawajder ,Protasiewicz ,Schetyna tez niestey moj znajomy . Mlodzi wyksztaceni w wiekiego miasta daliscie sie wykiwac bandzie cwaniakow .Lemigoza
~Epi2
2021-10-23 00:56:21
z adresu IP: (83.23.xxx.xxx)
Ocena: -4
No cóż, za to puste autobusy i tramwaje jeżdżą planowo wyłączając kolejne światła.
~ Te łona
2021-10-23 00:39:49
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: -2
ogrodnicza idź po samogwałt i zrób to swemu panu
~Babcia.
2021-10-22 22:39:56
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 6
W godzinach szczytu w dużych miastach korki są nieuniknione, bo samochody kiedyś nieosiągalne dla zwykłego obywatela teraz każdy ma. Drogi mamy jakie mamy, ale dzięki Unii, która finansuje w dużym stopniu powstawanie nowych jest coraz lepiej. Ciekawe skąd biorą się te statystyki, bo wielkie miasta świata są dużo bardziej zakorkowane. Wczorajszy dzień był wyjątkowy o bardzo próżny i nie można na podstawie tego co się działo oceniać i generalizować.
~Lorim
2021-10-22 20:16:55
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: -2
Chce wybudować boisko do piłki nożnej a stadion na Stabłowicach sprzedał deweloperom pisowskie podejście do problemu ciekawe kto na ty zyskał?
~Lee
2021-10-22 20:16:48
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 5
Silne wiatry powaliły drzewa na ulicę i tyle ???? oczywiście bezgłowia będą pisać, że to wina Sutryka lub Kościoła, że za mało się modlili albo innych czarów odprawiali mało... A to po prostu zwykły wiatr, zwykle drzewa. Na rowerze nie ma korków. Elo
~Ali
2021-10-22 20:09:59
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -13
Jaki prezydent takie miasto!
~Aga
2021-10-22 19:54:45
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: -9
Bzdura. Tydzień temu w piątek i w godzinach szczytu popołudniowego jeżdzilam po mieście, a robię to rzadko w takich terminach i spodziewałam się korków. Okazało się, że założyłam za długie marginesy czasowe i nie miałam co robić między spotkaniami. Oczywiście korki są, ale z tym najbardziej zatłoczonym .miastem to przesadzacie ostro. Porównajcie sobie do tego, co obecnie dzieje się w Trójmieście, w ciągu dnia od wjazdu na Obwodnicę w Chylonii do wjazdu na A1 jedzie się 1,5-2 godziny. Jak się jeździ przez miasto, wolałam nie sprawdzać.
~Hjk
2021-10-22 18:59:58
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -8
Ssutryk out w koncu z naszego Wroclawia! Najbardziej nieudolny i antyspoleczny prezydent w historii!!! ????️
~Kasia
2021-10-22 17:25:23
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 7
Nie no, rozumiem, że jest źle, ale że najbardziej na świecie?? A ktoś był kiedyś autem na Manhattanie w piątek o 16.00? A takie Pekiny, Bombaje czy Bangkoki? Raczej nie przodujemy w tej konkurencji...
~Margaret
2021-10-22 16:49:28
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -5
Korki we Wrocławiu to tragedia, ale poczęści jest to spowodowane złym planowaniem ruchu autobusów, które zatrzymują się na pseudo przystankach blokując przepływ samochodów na zielonym świetle. Mówię np o ul. Kosmonautów. Poza tym nieracjonalne ustawienie długości świateł. Dla ZDIUka najważniejszy jest pieszy, gdzie zielone światło dla samochodów trwają 10 sek. Przejadą 3 auta i stóp. Dramat
~Henryk
2021-10-22 16:47:19
z adresu IP: (188.47.xxx.xxx)
Ocena: -8
Wrocław to pikuś do tego co dzieje się np w Istambule lub Kairze, gdzie korki są stale tylko, że te miasta mają po kilkadziesiąt milionów mieszkańców zatem Wrocław to mała wioska. Wysłać tam Sutryka i nie ogarną ruchu ulicznego.
~Pol/wro
2021-10-22 16:19:23
z adresu IP: (31.178.xxx.xxx)
Ocena: -7
Sutruk wydaje poeniądze na "lans" i druk gazetki orzez wyborczą (ktora od razu przerabia wycięte drzewa w miescie)
~Kml
2021-10-22 15:48:45
z adresu IP: (83.23.xxx.xxx)
Ocena: -11
Ruch rowerowy w ścisłym centrum jak najbardziej, ale już poza ringiem Pułaskiego, Sienkiewicza, Podwale, Piłsudskiego siatka dróg powinna być optymalizowana pod samochody. I zapewniać szybki wyjazd z osiedli. Jak sprawić aby na tych samych drogach było mniej samochodów? Przyspieszyć ruch, np poprzez bezkolizyjne skrzyżowania
~Ela
2021-10-22 14:57:17
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 5
Szczyt megalomanii! I glupoty.
~Adek
2021-10-22 13:41:45
z adresu IP: (109.241.xxx.xxx)
Ocena: 22
System ITS dzięki któremu tramwaj miał mieć wszędzie zielone światło. Tylko że komunikacja miejska to w większym stopniu autobusy, które przez ten system dłużej stoją na światłach. Bus pasy robione kosztem pasów samochodowych, remonty i drogie bilety MPK przez które ludzie wolą jeździć swoimi samochodami niż spoznionymi autobusami i awaryjnymi tramwajami. Wrocław wybrał prezydenta a prezydent prezesa MPK.
~Lucky Luck
2021-10-22 13:39:48
z adresu IP: (37.225.xxx.xxx)
Ocena: -21
Sutryk to najgorszy prezydent jaki dotąd rządził we Wrocławiu. Realizuje politykę oparta na ruchu rowerowym i tramwajowym niszcząc samochodowy. Niestety rytmu dnia i potrzeb rodziny nie da się podporządkować komunikacji zbiorowej. Siłą nikomu się nic nie udało. Siłą nie uda się jemu i jego urzędnikom podporządkować mieszkańców.
~Dejw
2021-10-22 13:07:28
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Przestańcie pisać bzdury, tylko ktoś kto nie był w wielkich miastach jak np. Wspomniana tutaj Moskwa może mówić o większych korkach we Wrocławiu - w porównaniu, Wrocław to wioseczka. Bez korków.
~Bres
2021-10-22 12:10:27
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Gdzie moje komentarze ?! Radio Wroclaw to poplecznicy Sitwy niszczacej Wroclaw !!! zdroj, dudus, sutener to najgorsi rzadcy miasta od 2 tysiecy lat. Muasto z jednego z naj... stalo sie syfem nie do mieszkania, bez przemyslu, kasy, kultury, nauki. To tylko PR
~Bożka
2021-10-22 12:10:11
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 10
Ludzie listy piszą, niestety szkoda, że nie myślą przy tym pisaniu. To nie pis czy po żądzą w mieście tylko zwykli urzędnicy, których należy rozliczać za ich pracę. Niestety większość mieszkańców tylko gada a nic nie robi. Miasto rzeczywiscie, pomimo rozbudowy, jest niszczone przez wszechobecnych deweloperów. Stop ścieżkom rowerowym a w zamian remonty ulic.
~Bres
2021-10-22 12:05:37
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -2
Korki we Wrocku to zasluga zdroja, dudusia i sutryka. Podziekujmy im za to przy wyborach
~Bres
2021-10-22 12:03:02
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
Gdzie moj komentarz ?! Sutrykiwska mafia dziaka !!!
~Jabłonowski
2021-10-22 11:35:18
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 13
Wrocław ma za wąskie drogi, wystarczy popatrzeć jakie drogi mają na przykład Kraków czy Warszawa. Przy dworcu w Krakowie jest fajna droga wielopasmowa a we Wrocławiu wąskie gardło Piłsudskiego
~SatoTadanobu
2021-10-22 11:10:58
z adresu IP: (205.201.xxx.xxx)
Ocena: 10
Sutryk zaistniał na świecie
~Różecka klecka
2021-10-22 10:43:25
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 2
Na pewno gdyby prezydentem został ktoś z nadania PiS korków by nie było. Puknijcie się wy w główki. Mnie najbardziej wkurzają dziurawe ulice. Tragedia. Ale do tego też przyczyniły się pisuary zmieniając prawo podatkowe. Dzięki temu samorządy mają mniej pieniędzy na np naprawę. U kółko się zamyka. A szcucie na Sutryka to pisia propaganda bo Różecka nie zrobiła by więcej. Jeszcze z każdą pierdołą dzwoniła by na Nowogrodzką. A nie sorry pomników papieża polaka by było więcej i lekcji o cnotach niewieścich.
~Olek
2021-10-22 10:40:23
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: -1
Ważne, że stadion za miliard mamy. Spłacamy nadal i dokładamy ... I tak się ciągnie komunikacyjny nieład. Nie ma piniążków lub ekolodzy blokują ?! Nie skończona Obwodnica Śródmiejska. Trasa Swojczycka? Nawet nie zaprojektowana i grunt nie wykupiony. Drugie to wyższość RODos nad mieszkaniami. Niech się ludzie wyprowadzą na wieś pod Wrockiem. Tu ważniejsze są buraki pod blokiem . Ponad 1400 ha ogródków działkowych we Wro ? A budować nie ma już gdzie ... No to mega długie dojazdy z bloków na wsi . Tak po wsiach powstają blokowiska !!!
~Marcin
2021-10-22 10:22:40
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: -10
Sutryk niszczy to miasto, dosłownie. Jako rodowity wrocławianin jest mi przykro, że ktoś tak uprzykrzył nam życie. Ludzie potrafią wracać do domu z krakowskiej na stablowice po 2 godziny w jedna stronę … koszmar.
~Jaś Fasola
2021-10-22 09:37:12
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: -6
Wrocław to syf i dziadostwo pod każdym względem! Wrocław to 19 wieczny skansen komunikacyjny! Wrocław przoduje w Polsce w ilości wariatów i zboczeńców! We Wrocławiu dla zwykłych ludzi nie robi się nic!
~maax
2021-10-22 09:36:45
z adresu IP: (188.33.xxx.xxx)
Ocena: -16
WROCŁAW ZAKORKOWANY ,BO MATOŁY KTÓRE RZĄDZĄ I RZĄDZIŁY MIASTEM ZABUDOWAŁY GO NIE PROJEKTUJĄC I NIE ROBIĄC WCZEŚNIEJ NOWYCH DRÓG.TERAZ WROCŁAW SIĘ UGOTUJE W SPALINACH.BRAWO GŁĄBY.
~Bubeq
2021-10-22 09:28:20
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 10
Na dobrej regulacji komunikacji miasto nie zarobi, ceny parkingów są za niskie, tylko komunikacja miejska wnosi coś do budżetu. Zakorkujmy zatem je jeszcze bardziej, szkody smogowe w postaci problemów zdrowotnych mieszkańców w ogóle nie mają wpływu na miejski budżet przecież, a celowo zwiększona emisja szkodliwych substancji tylko wesprze zakazy wjazdów korzystne biznesowi elektromobilności, komunikację miejską i sieci dystrybucyjne paliw. Widać jak się robi hajs w dużym mieście.
~Mała mi
2021-10-22 09:20:57
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -6
21.10.21 odcinek Mokronos-Oporów: wyjazd godz.15:15, a korek 1godz.49 min., w normalnych warunkach przejazd na góra 3 min. Wracając po 18:00 korek ciągnął się do Pietrzykowic, kolejne auta nadciągały z Kątów. Urzędnicy stwierdzają , że wniosek mieszkańców Oporowa o budowę tam ronda jest bezpodstawny bo dużego ruchu nie ma. Brawo! Może by tzw. prezydent Sutryk przejechał chociażby tylko ten odcinek Wrocławia i Postal sobie w takim korku? Kolejnych nie dałby już rady.
~1421
2021-10-22 09:20:18
z adresu IP: (178.252.xxx.xxx)
Ocena: -3
Brawo dla rządzącej lewicy, plany celowego korkowania miasta idą im świetnie! Niedługo będą zakazy wjazdu do miasta, ograniczenia do 30 itp. Dobrze, że już się wyprowadziłem z tego miasta..
~Jadzia łech..taczka
2021-10-22 09:08:33
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -6
Frajerskie radio, frajerska gazetka wrocławska , frajerzy tam pracujący -degrendolada pisowska.WON!!!!??
~Alterego
2021-10-22 08:57:42
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -3
Jest w końcu w czymś najlepsi. Brawo! Panie Prezydencie może Pan ogłosić sukces na fejbuniuniu i YT.
~Jgw
2021-10-22 08:56:44
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 6
Tak wogóle i w szczególe Wrocław to najgorsze miasto na świecie.no cóż radio PIS.
~Tdi71
2021-10-22 08:48:30
z adresu IP: (77.65.xxx.xxx)
Ocena: 18
Nie bardzo rozumiem dlaczego wydaje sie kolejne zgody na budowy domów w centrum ?! W każdą szczeline wciska sie mieszkania - a ulice pozostają te same ,lub jeszcze sie je bardziej ogranicza .... za chwile wszystko sie w tym mieście zatrzyma - pyranie : kto zatrzyma głupich urzędników z miasta??? Co nam betonują i korkują piękne miasto
~Karczek
2021-10-22 08:48:09
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -3
Ludzie proponuję wyjechać i zobaczyć jak działaj światła innych większych miastach europie, tam też budują i jest więcej aut ale tam są normalnie ustawione światła a nie jak Wrocławiu połowa skrzyżowan jest tak ustawiona że można kierownicę wyrwać z nerwów.. Dla tego może osoby które ustawiają światła niech wyjadą do innych europejskich miast i zobaczą co to znaczy zielona fala bo Wrocławiu urzędnicy tylko kasę biorą z nic.. dramat
~Jkr
2021-10-22 08:45:33
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 10
Brawo dla lewacko lgbt-owskiego miasta rowery i tylko rowery pod przywództwem światłego sutryka
~Pomst
2021-10-22 08:43:02
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 18
Brawo, Panie Prezydencie - same sukcesy w wirtualnym świecie, a w realu nieudolność do kwadratu. Wincyj zwężeń, przy braku jakiejkolwiek alternatywy dla kierowców.
~YamroZ
2021-10-22 08:32:21
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 5
O wow, umknęła wam burza i dtzewa leżące na ulicach?
~Arek
2021-10-22 07:59:53
z adresu IP: (92.40.xxx.xxx)
Ocena: -7
To wina tego że we Wrocławiu można budować ile się da i deweloperzy budują aż za wiele. Można wybudować skytower bez parkingów a efekt jest taki że kierowcy jeżdżą w kółko by znaleźć parkingi których nie ma. Wrocław jak najszybciej potrzebuje przepisu aby każdy deweloper wybudował dwa miejsca parkingowe na każde mieszkanie/Apartament lub pokój hotelowy.
~Anonim z wrocka
2021-10-22 07:41:43
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
Piesi mają pierwszeństwo to i korku dłuższe :}
~Suto-korkociąg
2021-10-22 07:34:10
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 6
Odcinek, który można pokonać rowerem 15-20 min jechałem wczoraj 1h.
~Konstanty
2021-10-22 07:10:17
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 15
Widzę, że komentarze w tej pisowskiej szczujni piszą sami wynajęci hejterzy ile za 100 komentarzy płacą.
~Jeto
2021-10-22 06:41:55
z adresu IP: (31.178.xxx.xxx)
Ocena: -6
Czy starsi ludzie i dzieci powinni się przesiąść na rowery rolki i hulajnogi. Panu Sutrykowi już widać że nic się nie udaje oprócz samorządowych przewlekłe.
~Jota
2021-10-22 06:37:55
z adresu IP: (31.178.xxx.xxx)
Ocena: -7
A co na to Pan Stryków droższe bilety MPK więcej ścieżek rowerowych i węższe ulice.
~Piotr
2021-10-22 04:14:49
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: 14
16.30 Krucza stoi, Mielecka stoi. Blisko godzina z Ronda na Nowy Dwór.
~Jaśmin
2021-10-22 02:15:32
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -14
POlszewicko-lewacki magistrat ma kolejne powody żeby JaCuś wypłacił sowite nagrody.
~Janek
2021-10-22 01:49:59
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
Suteneryk zabił nasze piękne miasto Wrocław!
~xx2
2021-10-21 21:25:09
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 11
Absolutna nieprawda. Takie wyliczenia z kosmosu i tania zacheta dla klikania dla mediow. Daja sie nabrac, ci ktorzy w Delhi czy mumbaju nigdy nie byli i nie widzieli cos sie tam dzieje. Ja w Mumbaju mialem okazje mieszkac wiec neich nikt tego nie porownuje. A druga strona - wprowadzic oplaty dla DTR, DWR i tym podobnych za wjazd. Szwedzi tak maja, Anglicy tez. OD razu bedzie lepsze powietrze i mniej tloczno. Chce sie w domkach mieszkac na prowincji to niech nie zatlaczaja miasta swoimi dojazdami.
~Yyy
2021-10-21 21:21:39
z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Ocena: 10
Proponuje jeszcze obwodnicę zamknąć do remonty
~Janek
2021-10-21 21:18:09
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: -6
Wybory są za dwa lata - ja już mam swojego kandydata na prezydenta jest nim Robert Grzechnik
~Edek
2021-10-21 20:52:30
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: -4
Więcej dróg rowerowych!
~Joł
2021-10-21 20:28:45
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -10
Cóż, widać plan burmistrza działa, plan zakorkowania miasta tak bardzo by w końcu kolega z mpk mógł powiedzieć że są lepsi niż samochody. Przerabianie dróg na puste buspasy, jak na Grabiszyńskiej, umyślne rozwalenie zielonej fali (np Legnicka), budowanie wąskich, jednopasmowych dróg wyjazdowych z miasta gdzie obok robi się trawnik (Buforowa), kasowanie miejsc parkingowych na rzecz betonowych donic, poszerzanie stref płatnego parkowania i cen... brawo, oby tak dalej.
~Obiektywny
2021-10-21 19:09:53
z adresu IP: (109.207.xxx.xxx)
Ocena: -16
Ale przecież są to działania umyślne. Tworzenie korków, żeby ludziom obrzydzić korzystanie z aut nie skutkuje. Do tego komunikacja miejska leżąca na łopatkach i zaniedbania w budowie infrastruktury drogowej. Plus brak perspektywicznego myślenia i kwestie ideologiczne. Jak widać mieszkańcy nie chcą się przesiąść na rowery i hulajnogi więc stoją w korkach i smrodzą.
~Jan
2021-10-21 19:01:51
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 10
Idiotyczne interpretacje. Po tym jak w Godzikowicach spadlo drzewo na droge, byly one najbardziej zakorkowana miejscowoscia w Polsce....poziom dziennikarstwa tego portalu zaczyna byc kknkurencyjny dla Pomponika.