Co dalej z maratonem?

Robert Skrzyński | Utworzono: 2010-12-09 08:24 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. Michał Waszkiewicz

To niewiarygodne - tak wrocławscy maratończycy przyjęli decyzję o przeniesieniu startu i mety biegu ze Stadionu Olimpijskiego na obiekt na Maślicach.

Pomysłu władz miasta nie popiera także znakomity wrocławski wioślarz Paweł Rańda, który sam startuje w biegach maratońskich. Warto dodać, że we wrześniu przyszłego roku tereny wokół stadionu dalej będą placem budowy, gdyż do tego czasu nie powstanie Galeria Handlowa.

Posłuchaj:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Cygan
2011-01-14 07:59:12
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jestem Elektrykiem wysokich napięć. Jak Cię jeb..ie kryzys na 30-stym km, to tylko popiół z ciebie zostanie.
~Ryszard
2011-01-14 07:58:34
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pieprze!! Nie jade do żadnych Suwałk!!!
~
2011-01-14 07:41:33
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nowy York, pozamykane główne ulice, Manhattany, Bronxy i inne dzielnice. Nic nie jeździ, ludzie świętują, mówią wszędzie o bohaterach dnia. Wrocław. - Głupi maraton to wypieprzmy go na Maślice!! Niech tam se biegają oszołomy! i problem z głowy. Mentalność polskich władz, co za żenada!!
~Beduin
2011-01-14 07:38:38
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wrocław piękne miasto, ale w dupie mają maraton. Polacy nie potrafią świętować, cieszyć się. Jakby im zapłacić, to by dupe ruszyli i przyklaskali nawet. Jestem za Maślicami. Bo wsi nie będzie w miescie.
~
2011-01-14 07:34:05
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wrocław tak szy siak dopinguje beznadziejnie. Kibiców prawie wogóle. W poznaniu orkierstry, kibice, zespoły muzyczne, krzyczące dzieciaki ze szkół. Tam zobaczyłem różnicę między Poznaniem a ponurym Wrockiem. Maślice czy inne miejsce, jeden kij. I tak będzie wieś w mieście.
~Mirek
2010-12-23 06:22:06
z adresu IP: (188.121.xxx.xxx)
Ocena: 0
Słyszałem o tym wczoraj w PR. Szlag mnie mało nie trafił jak pierdzielony biurokrata nie słucha zawodników, tylko chce wetknąć przenieść biegi na Maślice. Tylko dlatego, że nowy stadion ma "tętnić życiem i być rentowny". I na siłę zapycha się grafik wszystkim co możliwe. A gdzie infrastruktura? Zamiast terenów zielonych i parków biegacze zobaczą krążące szambowozy.
~maratończyk
2010-12-13 07:44:55
z adresu IP: (86.111.xxx.xxx)
Ocena: 0
no i dobrze , w końcu coś nowego , ze stadionu nie można było wybiec , taki korek się robił ......
~rekus
2010-12-11 18:56:43
z adresu IP: (188.121.xxx.xxx)
Ocena: 0
Przygotowuję się do mojego pierwszego maratonu, który się odbędzie w 2011 we Wrocku i przyznam, że stara trasa bardzo mi się podoba i nie chciałbym biec w przyszłym roku inną trasą. To zdanie jednak nie będzie miało większego znaczenia, bo jak zwykle zadecydują ci na górce ;[
~facio
2010-12-09 12:15:01
z adresu IP: (80.55.xxx.xxx)
Ocena: 0
pierdolenie....
~w
2010-12-09 10:47:46
z adresu IP: (217.74.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie dawno jeszcze był start z Rynku. Było lepiej. Komu chce się jechać (z publiczności) na Olimpijski...
~Swen
2010-12-09 09:26:09
z adresu IP: (85.128.xxx.xxx)
Ocena: 0
wróć, pomyłka. tam jest jeszcze O a więc O ! TO NIEWIARYGODNE
~Swen
2010-12-09 09:25:46
z adresu IP: (85.128.xxx.xxx)
Ocena: 0
faktycznie - TO NIEWIARYGODNE a zatem nie wierzę