Pikieta antyaborcyjna zorganizowana na Jarmarku Bożonarodzeniowym rozwiązana przez miasto

Malwina Gadawa, MG | Utworzono: 2021-11-27 14:00 | Zmodyfikowano: 2021-11-27 14:01
A|A|A

fot. Facebook/Bawer Aondo-Akaa

To już kolejny raz, kiedy miasto nie godzi się na prezentowanie takich treści w przestrzeni publicznej.

- Dzisiaj odbyła się genialna wręcz Pikieta Antyaborcyjna zorganizowana przez merytoryczną Fundacja Pro - Prawo do Życia. Pani Urzędniczka miasta Wrocław, którego prezydentem jest Jacek Sutryk,  zachowujący się jakby był neomarksistą, wymusiła na mnie de facto bezpodstawne rozwiązanie po około pół godziny Antyaborcyjnej Pikiety - poinformował organizator wydarzenia.

Na reakcję prezydenta długo nie trzeba było czekać. Jacek Sutryk tak skomentował w mediach społecznościowych sytuację:  Ja nie zajmuję się przyjmowaniem stanowisk, a konkretami. Jestem od roboty. I takie złe rzeczy zawsze będziemy - w nawiązaniu do oczekiwań mieszkańców- rozwiązywać. Nawet jak ktoś nas będzie od neomarksistów wyzywał. I zawsze moi współpracownicy będą się tak zachowywać. Wrocławianie bowiem i ich rodziny oraz dzieci nie chcą tego oglądać. Nie ma na to miejsca we Wrocławiu.

Tydzień temu wrocławski sąd rejonowy zgodził się z tezą, że antyaborcyjne billboardy są zbyt drastyczne i  uznał aktywistę winnego tego, że prezentując zdjęcia martwych, zakrwawionych, płodów w przestrzeni publicznej popełnił wykroczenie i skazał go na maksymalną kwotę grzywny w wysokości 1500 zł.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~J23 nadaje
2021-12-04 09:45:45
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
Lewaki: moje ciało, mój wybór. Ale jak jest nowe poczęte dziecko, to jemu odmawiają tej zasady i uznają, że każde nowe życie można zabić. A pokazana prawda z aborcji w oczy kłuje, więc pikiety w tej sprawie są rozwiązywane. Aborcja to zło, które się szerzy w świecie i pochłonęło miliony niewinnych istnień.
~Drużyna kolarska
2021-11-29 04:27:08
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: -2
Jacka , tylko pedałujemy
~Ubawiony
2021-11-28 13:18:27
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: 0
Freedom?
~lola
2021-11-28 07:53:42
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 6
PRAWDA W OCZY KOLE. BO JEST BOLESNA I WSTYDLIWA . Przecież to proste.... "Dzieci nie chcą tego oglądać"?. Nie chcą, ale wychodzą (już czternastolatki z podstawówki)na ulicę i żądają " aborcji na życzenie ", zamiast dziękować (Bogu?Rodzicom,?Losowi?)że same nie zostały WYABORTOWANE.(w SPOSÓB OKRUTNY, KRWAWY, A WIĘC NIEESTETYCZNY)Post scriptum :Przepraszam za banały.
~JaTy
2021-11-28 01:53:20
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: -6
JA BARDZO JACEK CHCE TO OGLĄDAĆ KUMASZ TO GAMONIU JEDEN !!! KROWI PLACKU !!!
~Ola
2021-11-27 23:05:04
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 5
Pytanie kto w ogóle dopuścił do pozwolenia na organizację tej "pikiety"?
~Dlaczego
2021-11-27 20:59:09
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -2
on nie został wyskrobany ...
~Sierotka Marysia
2021-11-27 20:46:29
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -6
Prezydent Wrocławia z urzędnikami miejskimi jest za mordowaniem dzieci (aborcja).
~tit
2021-11-27 17:19:14
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: -6
Ja tez nie chce oglądać martwych płodów po skrobance. Ale, jak poseł SLD w telewizji mów, że jest za aborcą w każdy stadium ciąży, nawet podczas porodu- to jak to nazwać? Za poglądy nie mozna karać.
~Ewa
2021-11-27 16:41:29
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
No tak, wszytko ma być ładne i kolorowe...
~tit
2021-11-27 16:10:39
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 0
Tak wygląda wolność słowa. Nie uzywam słow niecenzuralnych a tylko piszę to co myslę, co wiem ale to i tak jest niezgodne z kierunkiem obranym przez Redakcje.
~tit
2021-11-27 16:03:32
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 0
Juz mnie tu nie będzie. Nigdy.
~tit
2021-11-27 16:02:05
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: -6
A jak można tak bezczelnie narzucać swoje poglądy domagając sie publicznie zezwolenia na zabijanie.
~tit
2021-11-27 15:59:59
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 1
A gdzie mój komentarz?
~Kasia
2021-11-27 15:09:06
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 3
I bardzo dobrze, że pogoniła, jak mozna się tak bezczelnie narzucać ze swoimi poglądami