Nauczycielka do dzieci: Nie szczepcie się, bo będziecie bezpłodni

Andrzej Andrzejewski, GN | Utworzono: 2021-12-16 13:10 | Zmodyfikowano: 2021-12-16 13:11
A|A|A

fot. RW

Tylko w ciągu ostatniego tygodnia na oddziale dla osób zarażonych Covid-10 w legnickim szpitalu zmarło 39 osób. Tymczasem w jednej ze szkół na tym samym osiedlu nauczycielka przekonywała uczniów, że nie powinny się szczepić przeciw koronawirusowi, bo... będą bezpłodne.

Sprawa trafiła też do wiceprezydenta miasta Krzysztofa Duszkiewicza:

- Tak, rzeczywiście - potwierdzam, że taki incydent miał miejsce w jednej z placówek oświatowych na terenie miasta. Oczywiście bardzo szybko zareagowaliśmy na ten sygnał. Jestem po rozmowie z dyrektorem i mam deklarację pana dyrektora, że zdecydowanie zareaguje, porozmawia z nauczycielem - tłumaczy wiceprezydent.

- Nie ma nawet cienia aprobaty dla takich absurdów - dodaje Duszkiewicz:

- Uważam to za karygodne. Tego typu zachowania nie mogą mieć miejsca w kadrze nauczycielskiej. Niestety, nie mogę podzielić się z Państwem szczegółami tego incydentu, ale będziemy wpływać na pana dyrektora, żeby bardzo mocno zdyscyplinował kadrę nauczycielską - żeby podchodziła do tematu szczepień ze zdecydowanie większą atencją - tłumaczy Duszkiewicz.

Rozmowa dyscyplinująca z nauczycielem to nie wszystko. W najbliższych dniach część kadry pedagogicznej tej placówki ma się spotkać z lekarzami oddziału covidowego  z pobliskiego szpitala, by poznać dramaty pacjentów zakażonych koronawirusem.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~awers
2021-12-17 06:56:01
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 1
Chcę mieć prawo wyboru szpryca albo bez.
~anti sejm it
2021-12-16 23:58:50
z adresu IP: (89.33.xxx.xxx)
Ocena: -2
Jedyna przeczytała ulotkę. Brawo dla nauczycielki. Reszta to barany idące na rzeź. Szkoda dzieciaków, bo rzeczywiście jest bardzo duża szansa, że bedą bezpłodne. Jeżeli elita syjonazistów mówi cały czas o przeludnieniu ziemi i jednocześnie te same rodziny produkują i zarabiają na szczepionkach to chyba prosta logika podpowiada... poczekam, nie dziękuję, niech chociaż na myszach przetestują.
~Okt
2021-12-16 20:59:00
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 9
Za szerzenie paranaukowego bełkotu w szkole powinna być dyscyplinarna.
~Andrzej 64
2021-12-16 18:16:16
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 6
Noi i to są ściekowe informacje które dociera do ogółu i pierze mózgi, powiem tak oddychać dzisiaj jest też źle, a nikt was nie zmusza do szczepień a szkoda
~Janina
2021-12-16 18:09:57
z adresu IP: (192.145.xxx.xxx)
Ocena: -11
A skąd pewność i założenie z góry, że te TZW.szczepionki nie wywołują bezpłodności, skoro ich okres badań testowych kończy się dopiero na jesień 2023...!? Wystarczy sięgnąć do analiz różnych naukowców, dostępne w internecie (niestety nie w TV), by poszerzyć swoją wiedzę. Wtedy otwierają się czy. A Pani nauczycielce należą się brawa za to, że jej się chce zdobywać wiedzę i przekazywać ją młodzieży!!!
~Sceptyk
2021-12-16 18:01:45
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -8
Może odwiedźcie Pana Mieczysława przed pogadanką? Szprycowanie się preparatem genetycznym, za którego żaden producent nie chce wziąć odpowiedzialności, to nie odpowiedzialność, tylko czysta głupota. Do znalezienia dna duckduckgo,com, bo google cenzuruje: "Pan Mieczysław miał amputowaną nogę. Wcześniej przyjął pierwszą dawkę szczepionki"
~najnowszy krzyk mody
2021-12-16 18:00:01
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: 2
kod qr którym można pochwalić się na fb - wspaniale, to mówi więcej niż można sobie wyobrazić
~Ziemia jest płaska
2021-12-16 17:51:22
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 10
"Tylko w ciągu ostatniego tygodnia na oddziale dla osób zarażonych Covid-10 w legnickim szpitalu zmarło 39 osób". Ciekawe co o szczepionkach sądzą ich rodziny?
~Gość
2021-12-16 17:42:27
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -7
Jeżeli jest tak strasznie w szpitalach proszę zamontować w szpitalach na oddziałach covida kamery na żywo jak jest taka ciężka walka ludzie zobaczą uwierzą! Nagle na covida każdy może się zaszczepić i nikt nie mówi o skutkach ubocznych czy składzie szczepionki. Teraz już nikt nie jest przeziębiony nie ma grypy nie ma zapalenia oskrzeli nie ma zapalenia płuc nie ma nowotworów nie ma zawałów tylko każdy zgon to covid.
~Polak
2021-12-16 17:20:23
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -11
a kto da sobie rękę uciąć, że za kilka lat nie wyjdzie Niedzilski i nie powie: "no sorry, nie wiedziałem"?
~Wstyd
2021-12-16 16:38:43
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 13
Terror antyszczepionkowych bezmózgów trwa. Mylą naukę z wiarą i gotowi są łykać niesprawdzone leki zamiast zbadane szczepionki. A rząd liczy trupy i głosy wyborcze.
~Sebo
2021-12-16 16:21:30
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -8
Bardzo dobrze każdy ma prawo wierzyć w to co uważa za słuszne
~misss
2021-12-16 14:13:18
z adresu IP: (5.174.xxx.xxx)
Ocena: -8
Brawo dla nauczycielki. Potrafi szukać informacji szerzej i nie boi się jej przekazywać. Kiedyś takim tematem był Katyń,
~Ziemia jest płaska
2021-12-16 14:06:43
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 12
Foliarze wszystkich krajów ŁĄCZCIE SIĘ!
~Prawda
2021-12-16 13:52:04
z adresu IP: (185.122.xxx.xxx)
Ocena: -16
Sportowcom obiecano niebo, jak tylko się zaszczepią. Teraz wielu z nich już nie żyje, padli nagle na boisku lub podczas ćwiczeń (mam już listę ok. 70, co padli nagle). Inni zrezygnowali już ze sportu, bo siadło serducho lub są zakrzepy. W USA wśród pilotów zmarł jeden w 2019 roku, 6 w roku 2020 i ponad stu w 2021 roku, kiedy zaczęto szczepić. Mądry zrozumie, głupi pójdzie po 3, 4 5 dawkę, aby kupić tym sobie prawa obywatelskie na kilka miesięcy (do ostatniej prostej).
~Trzeba uświadamiać
2021-12-16 13:46:14
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -11
wyprane przez pralkę tv tzw. muski elona . Brawo dla Pani
~sprzedajny brukowiec
2021-12-16 13:41:57
z adresu IP: (80.55.xxx.xxx)
Ocena: 15
prw to sprzedajny brukowiec
~Słuchacz
2021-12-16 13:38:19
z adresu IP: (185.122.xxx.xxx)
Ocena: -10
Mądra nauczycielka, kojarzy fakty. Już rodzi się więcej martwych dzieci po strzałach z keczupu ich matek. Szkoda tych dzieciątek. Dziwnym trafem, wielbiciele obecnych tzw. szczepionek na Covid-19, wcześniej wypowiadali się głośno o depopulacji za pomocą szczepień. Taki Bill Gates nigdy się z tym nie krył. Po jego szczepionkach (chyba na polio) w samych Indiach zmarło ok. 48 tys. dzieci. Zatem oby więcej takich nauczycieli!!!
~jest pięknie
2021-12-16 13:26:17
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: -1
"W najbliższych część kadry pedagogicznej tej placówki ma się spotkać z lekarzami oddziału covidowego z pobliskiego szpitala, by poznać dramaty pacjentów zakażonych koronawirusem." Bardzo drodzy urzędnicy redakcyjni, nauczcie się pisać!