Zmarła Urszula Spałka, dyrektorka XIII LO we Wrocławiu

RW | Utworzono: 2021-12-25 17:51 | Zmodyfikowano: 2021-12-25 17:52
A|A|A

fot. LO XIII

Urszula Spałka pełniła funkcję dyrektorki XIII Liceum Ogólnokształcącego imienia Aleksandra Fredry przez 31 lat. Mocno zabiegała o utworzenie hali sportowej, z której uczniowie liceum mogli by korzystać. To zadanie udało się spełnić, hala ma powstać do końca 2022 roku. 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Sten
2022-01-16 21:41:12
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 0
...a ty ośle ,, dalej'' nie potrafisz nawet pisać poprawnie!!! Proponuję : kup czym prędzej ,, Słownik ortograficzny" i sam się przekonaj, że ,,spod" pisze się nieco inaczej niż w Twoim żenującym zapisie ! A najlepiej to się już aż tak nie kompromituj !!!
~śmieć z wsiocławia
2022-01-08 13:06:33
z adresu IP: (36.13.xxx.xxx)
Ocena: 22
Dawno nie byłem w Wrocławiu ale jest po staremu. Dalej wali knyszą, wieśniakom wrocławskim wali z pod pach, nawet z pod butów wali skarpetkami. Pociągi autobusy tramwaje całe zasyfione. Kto te bydło spłodził?
~Zagadka
2021-12-30 07:37:46
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 5
Czyżby efekt trzeciej dawki z eliksiru w trakcie badań? Widać, preparat na nieśmiertelność działa. Zobaczycie, co będzie po czwartych dawkach.
~Panie Sutryk
2021-12-26 23:31:00
z adresu IP: (46.85.xxx.xxx)
Ocena: 6
Pan NICZEGO nie realizuje, jest Pan tylko osobą wykonującą obowiązki w ramach powierzonego mandatu społecznego. Napisanie "zacząłem realizować" jest skrajnie nieodpowiedzialne, z własnych pieniędzy to Pan finansuje czy z budżetu miasta. Ego ego i jeszcze raz ego
~Iter ad mortem
2021-12-26 17:54:24
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
"Pamiętamy bohaterów, ale to legendy nigdy nie umierają"... R.i.P.
~Mikol z Lwówka
2021-12-26 14:00:49
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -2
Lepiej wyremontować linię do Lwówka, która jest uważana przez znawców za jedną z najpiękniejszych linii w Polsce! Tymczasem Koleje Dolnośląskie zlikwidowały na niej niedawno wszystkie pociągi. Podejście do kolei jest tu gorsze niż w Afryce Równikowej. Cała Polska kpi z Dolnego Śląska. Odwołać marszałka i prezesa Kolei Dolnośląskiego za niszczenie kolei na Dolnym Śląsku!
~Krystyna
2021-12-26 13:30:01
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 4
Pani Urszula Spałka była dobrym człowiek i wspaniałym Dyrektorem. Cześć jej pamięci.
~123
2021-12-26 13:17:19
z adresu IP: (80.49.xxx.xxx)
Ocena: 2
Cudowna kobieta, oddana szkole i uczniom. Duża strata
~Olo
2021-12-26 10:22:46
z adresu IP: (83.29.xxx.xxx)
Ocena: 4
To że ktoś umrze nie staje się automatycznie lepszym człowiekiem
~Toja
2021-12-26 09:58:02
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 1
W końcu, i w końcu coś się zmieni na lepsze.
~Pacza Mama
2021-12-26 01:42:52
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: 6
PŁASKOszczepy ..... to KOINCYDENCJA
~Ostatnia prosta
2021-12-26 01:40:23
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: 4
Szpryca & Dead
~Maculinea
2021-12-25 23:06:14
z adresu IP: (80.49.xxx.xxx)
Ocena: 2
Wspaniała kobieta, oddany pedagog, całym sercem oddana swojej szkole.. bardzo smutna wiadomość
~Boss
2021-12-25 23:00:53
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 1
Pani dyrektor pracowała długo i ofiarnie. Cześć Jej pamięci!
~krzysiek
2021-12-25 19:06:05
z adresu IP: (128.127.xxx.xxx)
Ocena: -10
to właśnie patologia w Polsce. jak można przez ponad 30 lat być dyrektorem w państwowej placówce ? potem się dziwić, że kolesiostwo i układy wszędzie, nic nie można normalnie załatwić itd. córka była kiedyś w tej szkole i nie miała dobrego zdania o dyrekcji.
~Wiadomo..
2021-12-25 18:32:45
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 6
Szpryca zadzialala.Gdyby dostala chociaz placebo jak wszyscy politycy to by zyla jednak PiS postawil sobie za cel eliminacje starszych i wlasnie wychodzi efekt ZuS sie cieszy dostal przysluge skladki p.Dyrektor posluza na rozpasanie sie dyrektorow w spolkach skarbu panstwa