Zuzanna Ważna pozostanie w drużynie KPRu Gminy Kobierzyce

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2022-06-23 17:00 | Zmodyfikowano: 2022-06-23 17:00
A|A|A

fot. kprkobierzyce.pl

Zuzanna Ważna jest wychowanką Piasta Chociwel, a ekstraklasową karierę rozpoczynała w Ruchu Chorzów. Stamtąd trafiła do Zagłębia Lubin, a od sezonu 2020/2021 jest związana z KPRem Gminy Kobierzyce.

Ważna w tym sezonie była podstawową obrotową zespołu. Wystąpiła w 27 spotkaniach ligowych, w których zdobyła 64 bramki i w czterech meczach pucharowych, gdzie zapisała na swoim koncie sześć trafień.

Uważam, że rozwinęłam się w tym klubie w wielu aspektach, przede wszystkim otrzymuje dużo minut na boisku, co jest dla mnie bardzo ważne. Ciężko pracujemy, by osiągnąć sukces, a to, ile potu w to wkładamy owocuje medalami i pucharem Polski. Liczę na kolejny krok do przodu w swoim rozwoju, a możliwość grania z zespołami zagranicznymi to duża lekcja dla zawodnika, dlatego zdecydowałam się zostać w KPR-ze – mówi Ważna.

Wcześniej klub opuściły dwie zawodniczki – Barbara Zima i Paulina Ilnicka. Zespół prowadzony przez Edytę Majdzińską wzmocnią Katarzyna Cygan i Patrycja Chojnacka. Nową umowę podpisały Karolina Wicik, Patrycja Kozioł i Małgorzata Buklarewicz. Ważne kontrakty mają: Beata Kowalczyk, Natalia Janas, Mariola Wiertelak, Aleksandra Tomczyk, Alona Shupyk, Vitoria Macedo, Oliwia Domagalska, Zorica Despodovska, Andjela Ivanović, Aleksandra Kucharska i Aleksandra Olek.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama