Z dnia na dzień postawili znaki i zamknęli im dojazd do domów

Karolina Bieniek, d | Utworzono: 2022-07-28 14:19 | Zmodyfikowano: 2022-07-28 14:20
A|A|A

(fot. Karolina Kurczab)

Mieszkańcy czują się odcięci od świata i choć z niecierpliwością wyczekują oddania nowej inwestycji liczą, że ten kawałek ulicy Myśliwca prowadzący do ich posesji także doczeka się utwardzenia.

- Tak naprawdę od cywilizacji dzieli nas 70 metrów drogi. Przy takiej inwestycji na poziome ponad 80 milionów Legnicy, gdzie określamy Legnicę "z Legnicą zawsze po drodze" no to proszę tę Legnicę zróbcie te 70 m drogi do cywilizacji.

Po naszej interwencji usunięto z ulicy Myśliwca rysujące karoserię samochodów krzaki. Magistrat zapewnił też, że obowiązkiem wykonawcy nowej inwestycji jest utwardzenie ulicy Myśliwca na całej jej długości. Urzędnicy zapewniają, że ponaglą firmę, by zrobiła to jak najszybciej.

- Taka powinna być kolejność, że ten teren powinien być najpierw ewentualnie przygotowany, a później ta inwestycja powinna się rozpocząć. Oczywiście jest to uciążliwość i tego nie ominiemy. Pojawił się problem, który staramy się jak najszybciej naprawić - mówi Radiu Wrocław przedstawiciel legnickiego magistratu, rzecznik prasowy Piotr Seifert.

POSŁUCHAJ:

Cz. 1

Cz. 2

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama