Mieszkańcy wrocławskiego południa wychodzą z inicjatywą. Chcą interwencji w sprawie ul. Zwycięskiej

Jakub Dworzecki, JD | Utworzono: 2022-08-04 14:58 | Zmodyfikowano: 2022-08-04 14:58
A|A|A

fot. Jakub Dworzecki

Tym samym proponują trzy rozwiązania, które, według nich, pomogą korkującej się ul. Zwycięskiej:

  • zlikwidowanie sygnalizacji świetlnej do skrętu w prawo z ul. Zwycięskiej w al. Karkonoską lub zainstalowanie tzw. „zielonej strzałki”
  • wydłużenie pasa do skrętu w prawo, w al. Karkonoską usuwając wysepkę przy przejściu dla pieszych
  • uruchamianie dodatkowej sygnalizacji przed przejazdem kolejowym tylko w momencie przejazdu kolei

ODLICZANIE ZNAJDZIESZ TUTAJ.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~wrocławianin
2022-08-06 08:59:53
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 2
Mieszkańcy wrocławskiego południa wychodzą z inicjatywą. A z jaką inicjatywą wyszedł $utryk? Urząd zaniedbał wrocławskie południe. Dla $utryka ważne jest tylko lansowanie się w mediach i Internecie.
~Yola
2022-08-05 07:40:08
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
Stary wyjazd z obwodnicy śródmiejskiej na Krakowską bezkolizyjny. Nowy z budowanego mostu kolizyjny ze światłami i zakaz skrętu w lewo od centrum na most.Taka jest "nasza koncepcja". Nasz Włocław.
~Rafal
2022-08-04 22:48:53
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: 2
Mieszanie ze światłami nic nie da, drogi trzeba poszerzać o kolejne pasy i budować nowe, przestańcie zabudowywać każdy skrawek bez robienia dobrych, przepustowych dróg
~Exwrocławianin
2022-08-04 22:47:31
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: -5
Jest zakaz robienia dróg dwupasmowych w mieście i okolicy. Np. Wschodnia obwodnica , obwodnica Leśnicy, most alei Wielkiej Wyspy.itp. Zakaz bezkolizyjnych wjazdów na AOW na terenie miasta rondo przy węźle lotnisko i światła na węźle stadion itd.
~Dolnoslazak
2022-08-04 19:05:52
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 5
Bzdura... Nigdzie nie ma tak Ze czerwone swiatlo, sie zapala tylko wtenczas Gdy pociag zaczyna wjezdzac, na przejazd A z rogatkami co? Tak samo, maja sie zamykac...? To szybki przepis, na tragedie na torach!!! Wlaczcie myslenie!!!
~Sasiad
2022-08-04 15:47:33
z adresu IP: (102.119.xxx.xxx)
Ocena: -2
Bez poszerzenia drogi to będą półśrodki, a swoją drogą mieszkańcy tego kołchozu ze zdjęcia z balkonu na dachy aut będą pluć... Bliżej już nie dało rady.
~Tomasz
2022-08-04 15:24:10
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 1
Dobra akcja. Zmiany są bardzo potrzebne bo z przejazdu ulicą Zwycięską korzystają nie tylko mieszkańcy okolicznych doków. To jest tranzyt z AOW na Jagodno i Brochów.