Niepełnosprawni powalczą we Wrocławiu o Puchar Polski w tenisie stołowym

Jakub Ciołko, MC | Utworzono: 2022-08-26 12:32 | Zmodyfikowano: 2022-08-26 12:33
A|A|A

fot. WZSN Start Wrocław

To wyjątkowa okazja by zobaczyć w akcji sportowców, którzy osiągając szczyty sportowego wyczynu przełamują także codzienne ograniczenia i bariery. Wśród zawodników pojawią się czołowi reprezentanci Polski oraz drużyny zagraniczne. -Zagra 11 drużyn, w tym dwie z Czech oraz jedna niemiecka. Największą gwiazdą będzie Tomasz Jakimczuk, medalista igrzysk paraolimpijskich, mówi Alicja Więch z WZSN Start Wrocław, wskazując na zróżnicowanie turniejowych zmagań:

Pierwsze zmagania odbędą się już dziś o 16:00 przy ul. Czajczej 19. Finały rozpoczną się w sobotę o godzinie 9. Memoriał organizowany przez Wojewódzkie Zrzeszenie Sportowe Niepełnosprawnych Start Wrocław potrwa łącznie dwa dni. Alicja Więch z WZSN Start Wrocław mówi, kim był zmarły przed rokiem patron zmagań:

Kibice, poza dopingowaniem, będą mogli spróbować swoich sił w sparingach z zawodnikami. Memoriał został sfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama