Słynna ławeczka stanęła przed dworcem we Wrocławiu. Mieszkańcy podchodzą do niej z dystansem

Jakub Dworzecki, WK | Utworzono: 2022-09-08 08:27 | Zmodyfikowano: 2022-09-08 08:29
A|A|A

fot. Jakub Dworzecki

"Polska Ławka" już wzbudza wiele emocji:

Jedni robią sobie z nią zdjęcia, inni odpoczywają, a ostatni czytają regulamin. O nim, w tym wszystkim, jest najgłośniej, bo szokuje i długością i treścią:

Jedno jest pewne - ławka budzi zainteresowanie:

Instalacja jest częścią akcji reklamowej Banku Gospodarstwa Krajowego. Miały stanąć po jednym w każdym województwie i promować rządowy Program Inwestycji Strategicznych. Koszt pojedynczej konstrukcji to 100 tys. zł netto.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Architektura miejska
2022-09-10 08:40:13
z adresu IP: (2a01:111f:10a9:d800:8817:x:x:x)
Ocena: 0
Ławeczki za 100 tysięcy sztuka.Były różne pomysły za różnych rządów przy których zarabiali kolesie gdyż programy dedykowane zawsze pod kolesia który ma zarobić .Idea może właściwa ,wykonanie to tandeta ,ławka standardowa najprostsza więc zero wysiłku drewno najtańsze mało trwałe jak rządzących pomysły j jeszcze sklejka jako obudowa to za dwa lata zniknie z każdego miasta —-chyba że następny koleś zarobi na dwukrotnej konserwacji w roku i tak będzie .Centrum przesiadkowe Gliwice ławki z drewna egzotycznego ,stali nierdzewnej ,betonu architektonicznego,Bełchatów oraz inne miasta tak samo czyli samorządy umią inwestować w coś trwałego na długie lata rząd nie patrzy w przyszłość bo i tak podatnik za wszystko zapłaci a ważne aby zarobił ten co ma zarobić i jeszcze coś oddał ,przecież za frajer nikt tego nie zlecił firmie xxxx
~Wieslaw
2022-09-09 10:07:04
z adresu IP: (185.27.xxx.xxx)
Ocena: -4
skowyt totalnej targowicy za utraconym korytem słychać wycie znakomicie
~tak było!
2022-09-09 06:29:42
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 2
Zawsze to samo. Nie znacie się i nie wiecie, co jest dla Was dobre. Na szczęście jest ktoś, kto wie lepiej, czego Wam potrzeba i na co zasługujecie. Zamiast ciągle ujadać i stękać, zauważcie, że na tym łez padole jest ktoś kto nad wszystkim czuwa... gospodarz domu, nie da on krzywdy zrobić nikomu, zawsze pomoże, o każdej porze, o mój Boże!
~Baćko
2022-09-09 06:18:29
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
Bander-CIA- stat
~Wiecej mycia Jacus!
2022-09-08 20:19:38
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: -1
To samo co w Warszawie tam byla plaza na ktorej nikt nie bywal Sutryk zrobil to samo z tym miastem 100 tys? Kto z jego kolesi na tym zarobil? To niegospodarnosc!
~Jaa
2022-09-08 18:53:14
z adresu IP: (195.206.xxx.xxx)
Ocena: 4
A pomyślał ktoś o niewidomych?
~a co z dostepnoscia lawek
2022-09-08 17:22:24
z adresu IP: (2a02:a210:b3f:8a80:b087:x:x:x)
Ocena: 3
tak sobie mysle ze JAROSlaweczka to taki mis naszych czasow ... nie tylko mis na miare naszych mozliwosci...ale tez tak jak obecne panstwo PiS nie dla wszystkich.... osoby na wozkach juz nie posiedza na JAROSlaweczce.
~kolo
2022-09-08 14:39:16
z adresu IP: (195.182.xxx.xxx)
Ocena: 9
Ciekawe czy konserwator zabytków wyraził zgodę na budowę tego czegoś w okolicy zabytkowego dworca .....
~Boss
2022-09-08 14:34:37
z adresu IP: (2a00:f41:707f:740f:a095:x:x:x)
Ocena: -11
Mnie się podoba!
~..mis...
2022-09-08 14:04:35
z adresu IP: (2a02:a210:b3f:8a80:b087:x:x:x)
Ocena: 16
Wiesz co robi ta laweczka? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest laweczka na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy ta laweczka? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo!!! (niestety)
~Polak
2022-09-08 13:39:15
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 9
Drodzy mieszkańcy Wrocławia, dalej macie zamiar głosować na tych bandytów???!!!
~fachowiec
2022-09-08 12:58:02
z adresu IP: (2a01:112f:c0b:bb00:756b:x:x:x)
Ocena: 12
Ławeczka za 100 tys. netto, mają rozmach sk....y. Tak tylko dodam że to wszystko za nasze podatki.
~Jan
2022-09-08 12:07:02
z adresu IP: (2a00:f41:7000:7880:0:x:x:x)
Ocena: 10
To jest tez dobre: max 3 osoby , ale 225kg. Mogli jeszcze wage dolozyc do zestawu i obowiazek kontroli masy przed wejsciem :))
~Polak
2022-09-08 12:06:35
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: -8
Wrocław to miasto wariatów i zboczeńców, którzy zajmują się totalnymi bzdurami. Sprawy bardzo potrzebne mieszkańcom takie jak transport, komunikacja i drogi leżą i kwiczą!!!
~były słuchacz
2022-09-08 11:54:34
z adresu IP: (2a02:a319:a03f:6500:e528:x:x:x)
Ocena: 12
Acha i jeszcze jedno. Rosyjska ławeczka została sfinansowana z funduszu na inwestycje strategiczne BGK. W jakim sensie rosyjska ławeczka jest inwestycją, a tym bardziej strategiczną? Po zmianie władzy ktoś za to odpowie.
~były słuchacz
2022-09-08 11:51:40
z adresu IP: (2a02:a319:a03f:6500:e528:x:x:x)
Ocena: 14
Ta rosyjska ławeczka w kolorach flagi Federacji Rosyjskiej to ostateczne potwierdzenie z kim trzyma pis. A idiota odpowiedzialny za kretyński pomysł wyrzucania pieniędzy w błoto powinien osobiście tłumaczyć rodzicom dzieci chorych na SMA i starszych niż 6 miesięcy, że nie ma pieniędzy na refundację leku, który uratuje im życie. ***** ***!
~Biedronka
2022-09-08 11:19:12
z adresu IP: (185.245.xxx.xxx)
Ocena: 4
Ławeczka bajeczka z piosenki Stanisława Sojki.
~Poldek
2022-09-08 10:23:27
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -12
Bardziej pasowałaby na pl.Nowy Targ
~Rycho
2022-09-08 10:07:04
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 14
Scena dla zwolenników PIS.
~emu
2022-09-08 10:04:03
z adresu IP: (2003:a:327:9992:58a4:504b:x:x:x)
Ocena: 7
Ad. 12. Regulaminu: A jesli tym zwierzęciem będzie orzeł? Bielik znaczy się.
~Brawo!!!!
2022-09-08 09:18:43
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 23
W czasach gdy ludzie oszczędzając i liczą każdy grosz,powstają ławeczki po 100 tysięcy. Na miłość boską co się wyprawia w tym kraju ???
~Słuchacz
2022-09-08 08:38:53
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 4
Ciekawe co się stanie z tymi ławeczkami po tej całej akcji. Cel marketingowy został ewidentnie osiągnięty. Mówi o nich cały kraj. Szkoda, że zostały tak szpetnie zaprojektowane, bo sam pomysł bardzo ciekawy.
~Bar
2022-09-08 08:31:51
z adresu IP: (77.111.xxx.xxx)
Ocena: 23
To jest Miś na skalę naszych możliwości...