Wymieniał koło na pasie awaryjnym - został śmiertelnie potrącony

Martyna Czerwińska, MC | Utworzono: 2022-09-12 18:22 | Zmodyfikowano: 2022-09-12 18:28
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Kierowca ciężarówki wysiadł z pojazdu by wymienić koło. Zaparkował na pasie awaryjnym. Kiedy był w trakcie czynności wjechał w niego rozpędzony bus. Mężczyzna zginął na miejscu. Ruch w kierunku Wrocława odbywa się tylko lewym pasem. Prawy i awaryjny jest zablokowany. Na miejscu są już wszystkie służby. Utrudnienia mogą potrwać nawet 4 godziny. Dlaczego kierowca busa nie zauważył mężczyzny, który wymienia koło - to będą ustalali śledczy. Na razie nie tworzą się korki. 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Dolnoślązak
2022-09-21 22:50:05
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 0
W tym kraju, na tej drodze nawet strach koło wymienić
~Mat
2022-09-16 08:37:37
z adresu IP: (109.196.xxx.xxx)
Ocena: 0
21 lat temu był dokładnie taki sam wypadek facet stał na poboczu i wymieniał koło wtedy wjechał do niego bus którym jechali ludzie do pracy do Holandii wtedy moja ciocia zginęła i to było mniej więcej w okolicach Złotoryji
~Kierowca
2022-09-15 18:59:34
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -1
To Ukrainiec był z tego busa on pan nie panimaju On nie widział Polaka ojjj
~Dzozef
2022-09-15 16:56:50
z adresu IP: (2a00:f41:7068:4b52:1802:x:x:x)
Ocena: 0
Bo zamiast patrzeć przed siebie to przegladał laptopa I tak to wygląda
~Goska
2022-09-14 09:47:06
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jezdze ta trasa .na odcinkach gdzie jest zakaz wyprzedzania przez tiry.to te tiry sie non stop wyprzedzaja.Nerwowi kierowcy z osobowek czy busow pra do przodu nawet zajezdzajac.wymuszajac kierowcom z lewj strony .szalenstwo dwa pasy + awaryjny to nawet trudno nazwac autostrada a kierowcy bezmyslni
~Nico
2022-09-13 18:59:35
z adresu IP: (37.128.xxx.xxx)
Ocena: 2
Tą autostradę śmierci powinni zrobić albo zamknąć bo tam więcej ginie ludzi niż na lokalnych drogach,a szkoda ludzi.
~Dawid
2022-09-13 13:27:01
z adresu IP: (31.61.xxx.xxx)
Ocena: 3
Który normalnie myślący człowiek wychodzi na autostradę wymieniać koło ???? No ale szef zadowolony bo zaoszczędził na serwisie. Widziałem wczoraj ten wypadek. W scanii drzwi i boczek się wymieni i będzie latać dalej z następnym szoferem.
~Miki
2022-09-13 12:32:56
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 8
Normalnie można zadzwonić po służby żeby przyjechały i obstawiły miejsce. Mi nawet chłop pomógł wymieniać????
~dietor
2022-09-13 10:33:51
z adresu IP: (89.171.xxx.xxx)
Ocena: 1
Oglądał film a pas awaryjny nie służy do wymiany opon
~Gutek
2022-09-13 09:52:12
z adresu IP: (82.48.xxx.xxx)
Ocena: 1
Policja powinna zabezpieczyć miejsce lub służby drogowe tak jest na niemieckich autostradach włoskich itd
~M....
2022-09-13 07:36:42
z adresu IP: (176.113.xxx.xxx)
Ocena: 2
Niech więcej busiarzy jadąc busem w trakcie jazdy ogląda filmy na telefonie to będzie git! Mój mąż też jest kierowcą ciężarówki i sam był świadkiem wyprzedzając busa jak ten w trakcie jazdy miał załączony tel i oglądał film! No ludziom to już cie calkiem we łbie przewraca!!! Nie życzy sie nikomu źle ale ten facet co zginął powinien temu busiarzowi śnić sie po nocach. Współczucia dla rodziny tego pana co zginął ????
~Zdziwiony
2022-09-12 20:29:32
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 0
To na autostradzie można wymieniać koło samemu? Wydawało mi się że "nie"
~Driver
2022-09-12 19:07:10
z adresu IP: (2a00:f41:38e5:30d2:0:x:x:x)
Ocena: 9
Dlatego właśnie z takiego powodu nie podejmuje się wymiany w takim miejscu koła. Jak idzie dojechać do parkingu to ok . Ale jak na pasie awaryjnym to nie tykam się tego. Jeszcze całe życie jest dla mnie otworem. Szkoda ... Stała się tragedia. Spoczywaj w pokoju.
~Hubcio
2022-09-12 18:44:48
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 11
Grzebał w telefonie pewnie .!!! Powinien być zakaz wymiany koła dopóki nie przyjedzie służba drogowa i nie zabezpieczy należycie pojazdu .