Atak nożownika w centrum miasta i galerii - ranni taksówkarze trafili do szpitala

Martyna Czerwińska, MC | Utworzono: 2022-09-12 20:34 | Zmodyfikowano: 2022-09-12 20:40
A|A|A

fot. użyczone

Dwie osoby zostały zaatakowane nożem przez mężczyznę. Wg nieoficjalnych informacji wszystko miało się zacząć od awantury na postoju taksówek w pobliżu dworca PKP. Najpierw ugodzony miał zostać jeden z kierowców. Kiedy sprawca uciekł do galerii Wroclavia z nożem w ręku, inny taksówkarz miał się rzucić za nim w pościg. Wtedy został zraniony. -Ochronie galerii udało się obezwładnić atakującego - opowiada Radiu Wrocław Przemysław Ratajczyk z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Na miejscu pojawili się też natychmiast policjanci, którzy pełnili dyżur przy dworcu. Mężczyzna został aresztowany. Obaj poszkodowani trafili do szpitala - ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

W galerii pracuje policja pod nadzorem prokuratury. Zabezpieczany jest monitoring z wnętrza Wroclavii i z kamer na zewnątrz. Na jutro zaplanowano przesłuchania świadków. Jak mówi Przemysław Ratajczyk -jest kilka wersji tego, co tam się dokładnie wydarzyło, więc na razie policja nie będzie mówiła o przebiegu zdarzenia. 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Stepan
2022-09-17 09:32:24
z adresu IP: (212.224.xxx.xxx)
Ocena: 0
Tak banderowcy mszczą się na Polakach!
~anti sejm it
2022-09-14 07:33:32
z adresu IP: (194.99.xxx.xxx)
Ocena: 3
Coraz więcej tych nożowników w Polsce. Rezanie Lachów chyba się rozpoczyna a syjonistyczny rząd okupacyjny nie przedłużył płotu odgraniczającego dzikusów na południowo-wschodniej granicy. Dzikusy lada moment będą masowo nielegalnie przekraczać granicę, kiedy operacja denazyfikacji będzie musiała wejść na inny poziom, czyli wyłączenia mediów banderowskich, prądu i niszczenia infrastruktury pomocnej w działaniu reżimu kijowskiego.
~Kiedyś polskie miasto
2022-09-13 17:46:22
z adresu IP: (84.205.xxx.xxx)
Ocena: 9
Tak banderowcy płacą za przejazd taksówkami...
~dietor
2022-09-13 10:08:11
z adresu IP: (89.171.xxx.xxx)
Ocena: 4
w zeszłym tygodniu terz nożownik pociol i pochlastał kierowcę śmieciarki co szkło zbierała w kabinie miał kamerę zboczeniec został nagrany ale ci nożownicy to całe lato po wróćmy biegają tylko policja ukrywa te sprawe
~Ale
2022-09-13 09:06:16
z adresu IP: (2a01:112f:400b:4d00:a910:x:x:x)
Ocena: 3
Nagłówek już wisi. Typuje iż ten starszy gość, to fumfel taxówkarzy. Coś poszło nie tak między nimi. Tak se myślę.
~Polak
2022-09-13 08:29:58
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 3
zawsze twierdziłem, że Wrocław to miasto wariatów i zboczeńców
~400 000 ukraincow we Wroc
2022-09-13 08:19:14
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czyzby ukrainski 'gosc' nie chcial zaplacic za kurs i urzadzil typowa ukrainska wolynke taksowkarzom?
~do przodu
2022-09-13 06:53:30
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 6
Dziękujemy politykom i ich Liderom Opinii (wszelakim) za nakręcanie spirali strachu. To nie świat goni w przepaść, to Wy go tam pchacie, na swoich wygodnych fotelach, swoim spokojem sumienia (czyżby?), odpowiednimi gratyfikacjami na kontach itd. Ludzie są zmęczeni, frustracja sięga zenitu, mają dosyć Waszego pitolenia. Najsłabsi nie wytrzymują psychicznie stanu, który jest im serwowany od wschodu, do zachodu. Obudź się człowieku! Dbaj o swoją rodzinę, o swoje zdrowie psychiczne, wyłącz propagandę, włącz myślenie, działaj!
~Kraina U.
2022-09-13 02:58:52
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 7
Ziemia dla narodu dla narodu bez ziemi , książka AUTORSTWA PAN NIKT ,przeczytaj a zrozumiesz
~Tomek
2022-09-12 21:18:17
z adresu IP: (2a00:f41:7028:f10a:f378:x:x:x)
Ocena: 0
Najpierw się ich sprowadzi a później będzie sprawdzać - Lewica. PiS to są tylko kobiety i dzieci PO - oni uciekają przed wojną. Jedyna Konfa ma na to jasny pogląd
~XYZ
2022-09-12 21:10:14
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 2
Popatrz na zdjęcie, a nie już pier*olisz. Polacy oczywiście święci zwykle są, nie piją, nie biją, nie zabijają... poje8ało się wam w tych glowach już
~Łukasz
2022-09-12 20:54:25
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -6
Ciekawe jakiej narodowości nożownik ?????????czy ????????? Wcześniej coś nie pamiętam o takich przypadkach.