Wałbrzych: w duszy gra im rock and roll

Bartosz Szarafin, KM | Utworzono: 2022-09-18 13:01 | Zmodyfikowano: 2022-09-18 13:02
A|A|A

Fot. Fundacja Via Salutis

Wałbrzyski Klub Dłużej Młodych zachęca do udziału w międzypokoleniowym koncercie. Swoją propozycją seniorzy chcą przypomnieć, że każdemu w duszy może grać rock and roll, a przy tym można bawić się razem.

- Bezpłatny koncert już dziś po południu - zachęca Alicja Przepiórska-Ułaszewska z Fundacji Via Salutis.

A warto dodać, że społeczność wałbrzyskich seniorów działa dość prężnie. Jak sami mówią - mają tyle pomysłów i chęci, że doba powinna mieć 48h, by je zrealizować:

- dodaje Lidia Przepiórska. Koncert to dopiero początek. Przed seniorami warsztaty taneczne w rytmie rock and roll'a. Ich efekty poznamy podczas występu już za miesiąc. Seniorzy wzięli też udział w specjalnej sesji fotograficznej, jej efekty - już pod koniec października.

Na scenie zagra GINEZ Trio, ale to dopiero początek większego przedsięwzięcia - przekonuje Alicja Przepiórska-Ułaszewska z fundacji Via Salutis:

W ubiegły piątek seniorzy z wałbrzyskich dziennych domów seniora oraz podopieczni Fundacji Via Salutis uczestniczyli w wyjątkowej rock and roll'owej sesji fotograficznej. Efekty ich pracy, oraz występy taneczne będzie można zobaczyć 27 października.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama