Znów "autobus za tramwaj" na Krakowskiej. To wina złego oznakowania?

RW | Utworzono: 2022-10-01 12:53 | Zmodyfikowano: 2022-10-01 12:56
A|A|A

fot. Jakub Prasak

ZOBACZ: Prawdziwy autobus „za tramwaj”

Wtedy dyrektor wrocławskiego oddziału firmy Michalczewski Tomasz Malerek tłumaczył Radiu Wrocław, że sytuacja spowodowana była pomyłką kierowcy.

Feralne przejazdy miały miejsce na ul. Krakowskiej w stronę Traugutta. Prowadzone są tam prace drogowe, które wymusiły zmianę organizację ruchu. - Kierowca pomylił oznakowanie, a po wjechaniu na torowisko nie mógł już cofnąć, więc podniósł pojazd na specjalnych poduszkach tak, żeby pomyłka nie spowodowała szkód- dodawał Tomasz Malerek.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~T.Ark
2022-10-02 11:59:48
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 1
To zdjęcie wygląda tak Jakby jakiś Czeski motorak, lub wagon spalinowy ,poruszał się o zmroku, po torach...
~gość
2022-10-02 02:18:45
z adresu IP: (77.222.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jeżeli to już któryś kierowca się tam zapędził to może oznakowanie lub oświetlenie tego terenu jest do bani?
~An24
2022-10-01 21:16:05
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 5
Mandat powinien być Bo zwykły kierowca, na pewno by go dostał
~Turysta
2022-10-01 14:05:43
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 4
Wrocław w Pigułce... ha,ha,ha
~Lolek
2022-10-01 14:02:14
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 5
Bareja by miał temat, do swoich komedii...
~pasarzer
2022-10-01 14:00:34
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 4
Zrezygnować z nocnych ,lini tramwajowych i puścić nocami, "autobusy tramwajowe "... Ile by się zaoszczedzilo, na energi elektrycznej ! Same plusy ,dla miasta !
~kierowca
2022-10-01 13:55:47
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 5
Może to jest pomysł, na rozwijanie sieci tramwajowej ? Wystarczy część autobusom dodać, koła tramwajowe i tramwaj na Jagodno jest ! Cześć trasy autobus , pokonywal by torowiskiem tramwajowym A część ulicami I wszyscy byli by zadowoleni ! Zresztą wszędzie można by, spróbować z tego pomysłu A nie budować kolejne, Bus Pasy...
~Brygada RR
2022-10-01 13:47:50
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 5
Jaki prezes MZK ,to taka komunikacja... To chyba taki rezerwowy i dodatkowy ,Bus Pas dla autobusów Coś na wzór, pociągów i tramwajów, w jednym torowisku... Które kiedyś, Wrocław posiadał... I postanowiono nijako, skorzystać z tego pomysłu... Tylko zapomniano o ,dodaniu prowadnic z obreczami, na autobusach... A co na to Ratusz? Wszak to on ,odpowiada za oznakowanie objazdow i komunikację A może wszystkiemu ,jest teraz winna mgła i wcześniej zapadajaca ciemność.? Upadek Wrocławia trwa...