Szczypiorniści Zagłębia z pierwszą wygraną w sezonie

WK, inf. prasowa | Utworzono: 2022-10-06 06:18 | Zmodyfikowano: 2022-10-06 06:18
A|A|A

fot. zaglebie.lubin.pl

Od początku spotkania trwała wymiana ciosów i żadnej z drużyn nie udało się wypracować wyraźniejszej przewagi. Zagłębie było na prowadzeniu. jednak nie tyle wyraźnym, aby spokojnie myśleć o zwycięstwie.

Od początku drugie części spotkania lepiej prezentowali się gospodarze, a zaraz po zmianie stron z dobrej strony pokazał się Michał Bekisz. To po trafieniach tego zawodnika Miedziowi wyszli na wyraźniejsze prowadzenie i było 14:10. Nie oznaczało to jednak końca emocji. Zagłębie, choć wygrywało wciąż czuło oddech przeciwnika. Z biegiem czasu goście odrobili straty i w końcówce mogli doprowadzić do remisu, jednak ostatecznie to lubinianie cieszyli się z pierwszego zwycięstwa w sezonie.

MKS Zagłębie Lubin – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 23:22 (9:8)

Zagłębie: Schodowski, Procho, Byczek – Bekisz 6, Hlushak 5, Adamski 4, Gębala 4, Bogacz 2, Moryn 1, Stankiewicz 1, Michalak, Drozdalski, Krupa, Pietruszko, Hajnos.

Piotrkowianin: Chmurski, Kot, Ligarzewski - Matyjasik 6, Swat 6, Jędraszczyk 3, Pstrąg 2, Mosiołek 2, Pacześny 1, Doniecki 1, Surosz 1, Krajewsi, Filipowicz, Pożarek, Wawrzyniak.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama