DRJ: Cały Kazio – Festiwal Marii Czubaszek i Wojtka Karolaka w Polanicy-Zdroju

Jarosław Wrona, el | Utworzono: 2022-10-08 20:02 | Zmodyfikowano: 2022-10-08 20:13
A|A|A

A. Skupień

Motywem przewodnim festiwalu, który odbywa się od 2014 roku, jest wyśmiewanie głupoty i szukanie recepty na korzystanie z radości życia, wszystko to doprawione komentarzem i satyrą na temat bieżących wydarzeń w kraju i na świecie.

W sobotę na scenie Teatru Zdrojowego pojawili się m.in. Natalia Przybysz, Ania Rusowicz, Fisz Emade, Maciej Maleńczuk, a także Artur Andrus, Marzena Rogalska czy Joanna Kołaczkowska. Festiwal rozpoczął się w piątek o 19:00, od antyputinowskiego spotkania z Aloszą Awdiejewem, w nowym programie - „Niech żyje Odessa”.

Podczas festiwalu odbywają się też spotkania z dziennikarzami: Katarzyną Borowiecką, Małgorzatą Rogalską, Leszkiem Gnoińskim, Hirkiem Wroną i Piotrem Stelmachem.

Pierwszym gościem w naszym wyjazdowym studiu był Maciej Maleńczuk, który jak stwierdził - „Cały Kazio”, to właśnie on:

Festiwal zasłynął też z turnieju scrabble, w którym biorą udział zaproszone gwiazdy. O tym, jak wyglądały tegoroczne zmagania, opowiedzieli Bartosz Morawski i Krzysztof Obremski z Polskiej Federacji Scrabble:

Joanna Kołaczkowska i Artur Andrus w naszym mobilnym studiu próbowali sprzedawać bilety na koncerty, które dawno się wyprzedały. Opowiedzieli o inauguracyjnym antyputinowskim spotkaniu z Aloszą Awdiejewem:

Ostatnim gościem Radia Wrocław była Natalia Przybysz:

Jutro w Teatrze Zdrojowym o 12:00 odbędzie się spotkanie z Marzeną Rogalską, o 16:00 wystąpi Kabaret Hrabi.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama