Siatkarki #VolleyWrocław wciąż bez wygranej w lidze

Wojciech Klich | Utworzono: 2022-11-18 22:07
Siatkarki #VolleyWrocław wciąż bez wygranej w lidze - fot. volleywroclaw.pl

Wrocławianki dobrze rozpoczęły piątkowe starcie, grając z gospodyniami punkt za punkt. Na początku pierwszego seta udało się nawet odskoczyć na parę punktów, ale potem przestój w grze sprawił, że to Radomka zbudowała przewagę. Wrocławianki starały się ją zniwelować, ale to nie udało się już do końca pierwszej partii.

W drugim secie przewaga od początku była po stronie Radomki. Rywalki wrocławianek spokojnie kontrolowały sytuację na boisku i regularnie powiększały przewagę. W tej partii Volejki nie miały nic do powiedzenia.

W ostatnim secie wrocławianki znów lepiej rozpoczęły od rywalek, ale dwie serie trzypunktowe i jedna czteropunktowa sprawiły, że to zawodniczki z Radomia były zdecydowanie bliżej wygranej w całym meczu. Tak się też stało, Radomka pewnie pokonała #VolleyWrocław 3:0.

Moya Radomka Lotnisko Radom - #VolleyWrocław 3:0 (25:17, 25:19, 25:18).