Odra zatrzymała się w Polkowicach

| Utworzono: 2011-02-20 12:50 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

To było kolejne łatwe zwycięstwo zespołu Krzysztofa Koziorowicza. Losy pojedynku z Odrą rozstrzygnęły się już po 10 minutach. CCC wygrało pierwszą kwartę 22:8 i przez kolejne trzy kwarty bardzo spokojnie utrzymywały bezpieczną przewagę.

Przyjezdne nie radziły sobie głównie z Amishą Carter, która pewnie ogrywała rywalki pod koszem, a także wygrywały z nimi walkę o zbiórki. Większy wkład w grę zespołu miała Tangela Smith, choć oczekiwania w stosunku do niej są na pewno dużo wyższe.

Polkowiczanki umocniły się na drugiej pozycji w tabeli i wciąż walczą z Wisłą Kraków o zwycięstwo w sezonie zasadniczym.

CCC Polkowice - Odra Brzeg 82:58 (22:8, 21:22, 23:15, 16:13)

CCC Polkowice - Amisha Carter 16, Valeriya Musina 11, Agnieszka Majewska 10, Justyna Jeziorna 9, Małgorzata Babicka 9, Tangela Smith 8, Natalija Trofimowa 6, Anna Pietrzak 5, Joanna Walich 4, Sharnee Zoll 4, Agata Dobrowolska 0.

Odra Brzeg - Xenia Stewart 19, Aysha Jones 13, Marta Żyłczyńska 13, Ilona Mądra 7, Monique Alexander 4, Justyna Daniel 2, Ewelina Buszta 0, Natalia Tajerle 0, Jagoda Oses 0.