Wrocławianka przybliża internautom życie osób z niepełnosprawnościami

Beata Makowska, WK | Utworzono: 2023-06-19 13:47 | Zmodyfikowano: 2023-06-19 13:48
Wrocławianka przybliża internautom życie osób z niepełnosprawnościami - fot. archiwum prywatne Angeliki Beharier
fot. archiwum prywatne Angeliki Beharier

Jak powiedziała Radiu Wrocław Angelika Beharier, obowiązek który na siebie narzuciła, pomaga jej w codzienności:

- To jest, jakby nie patrzeć, forma jakiegoś obowiązku. Nie mam pracy, nie mam jakiegoś podstawowego zajęcia. To przynajmniej zajmuję się czymś, co mi sprawia satysfakcję - tłumaczy autorka profilu.

Problemy, które omawia, wyszukuje sama, lub szuka odpowiedzi na pytania zadawane przez innych. Ta strona to misja, ale i wyzwanie:

- Mój jakby sposób na życie. Dostaję dużo pytań, jak ja nie jestem w stanie odpowiedzieć, to wrzucam pytania na stronę i wspólnie próbujemy znaleźć odpowiedź - mówi Angelika Beharier.

Strona "Niepełnosprawne pytania" ma już 1000 osób, które ją śledzą. Autorka ma nadzieję, że obserwatorów będzie coraz więcej. Aktualnie kobieta oprócz prowadzenia strony, szuka tez pracy. Jak dodaje - bezczynność to jest coś czego nie uznaje.

Reklama

Komentarze (1)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Tom732023-06-20 11:59:58 z adresu IP: (2a00:4841:170e:4e00:b091:x:x:x)
Polskie instytucje,niestety niedojrzały do problemów osób niepełnosprawnych.Osoby niepełnosprawne,niestety muszą liczyć na siebie i osoby bliskie,nie mają wsparcia i są traktowane jak gorszy sort!Walka takich osób jest dla nich często ponad siły!Brawo Angeliko!Niepoddawaj się!