Pierwszy dzień wiosny! - Radio Wrocław

Pierwszy dzień wiosny!

Radio Wrocław
| 15 lat temu, 2011-03-21, 10:38
Pierwszy dzień wiosny!  - Fot. Dixi/Wikipedia
Fot. Dixi/Wikipedia

A w przyszłym tygodniu nawet 20 stopni. Ładna pogoda i fakt, że mamy dziś pierwszy dzień kalendarzowej wiosny teoretycznie powinny sprzyjać wagarom. Czy aby na pewno?

Podobno są one już niemodne:

Ale uwaga na wrocławskich ulicach widać dziś więcej policjantów niż w zwykły dzień. Także wzmocnione siły Straży Miejskiej patrolują miasto:

Wiosna kontra zima - ostateczne starcie. W samo południe na wrocławskim Rynku uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych rozprawili się z zimą. Do walki stanęli Superzimoman i Superwiosnoman. Przeszła także parada w kolorowych strojach, której towarzyszyły dzikie, wiosenne tańce.


Komentarze (1)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Słuchacz Wrocławianin. 2011-03-21 18:53:55 z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Pierwszy dzień Wiosny - to bardzo ładnie Panie Boże! To świetnie - że dziś właśnie zrobiliście Panowie DZiennikarze naszej Rozgłośni Wrocław dzień piosenek tylko po polsku!!!!!!!! Więcej takich !! Bardzo ładnie!DZiękujemy!