Jesienią ruszą połączenia lotnicze do Agadiru i Lizbony

PAP, JD | Utworzono: 2023-06-29 19:30 | Zmodyfikowano: 2023-06-29 19:31
Jesienią ruszą połączenia lotnicze do Agadiru i Lizbony - fot. ilustracyjna / Radio Wrocław
fot. ilustracyjna / Radio Wrocław

Nowe połączenia, które znajdą się w zimowym rozkładzie lotów, wprowadza linia Ryanair. Od 31 października podróżni będą mogli polecieć bezpośrednio z Wrocławia do stolicy Portugalii – Lizbony i do najpopularniejszego marokańskiego kurortu – Agadiru.

"Nowe atrakcyjne kierunki południowe wzmacniają naszą ofertę połączeń niskokosztowych. Wierzymy, że zarówno Lizbona, jak i Agadir przyciągną do Portu Lotniczego Wrocław tych podróżnych, którzy poszukują ciekawej opcji na słoneczny wyjazd w sezonie zimowym" – powiedział prezes Portu Lotniczego Wrocław Cezary Pacamaj.

Połączenia do Lizbony będą realizowane we wtorki i w niedziele, a do Agadiru we wtorki i w soboty. Lot do Portugalii potrwa 3 godziny i 50 minut, a do Maroka – 4 godziny i 35 minut.

Władze wrocławskiego lotniska przypomniały, że Lizbona i Agadir to kolejne nowości przewoźników niskokosztowych, które znajdą się w zimowym rozkładzie lotów. Niedawno do sprzedaży wprowadzono loty do Malagi do Walencji.

Nowe połączenia pojawiły się także w ofercie czarterowej – od 20 grudnia podróżni z Wrocławia będą latać do Mombasy w Kenii. Na 29 października uruchomienie drugiego porannego połączenia z Wrocławia do Amsterdamu zapowiedział również przewoźnik sieciowy – holenderskie linie KLM.

Element Serwisów Informacyjnych PAP
Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.