Start!Fashion! w Renomie

Radio Wrocław | Utworzono: 2011-03-30 08:21 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Do wygrania praca w jego firmie, czyli w ZIEŃ Atelier. Co należy zrobić? Przesłać swoje zgłoszenie na adres: konkurs@renoma-wroclaw.pl (imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy). Temat konkursu: zaprojektuj minimalistyczną sukienkę wieczorową

Przebieg konkursu:
I etap: (30.03 godz.: 16:00): wszyscy zarejestrowani uczestnicy zostaną poproszeni o narysowanie projektu sukienki wieczorowej. Rysunki wykonywane będą na miejscu. Prosimy o nie przysyłanie wcześniej żadnych prac, ani nie przynoszenie ich ze sobą. Na wykonanie rysunku będzie ok. 1,5 godziny.

II etap: (31.03- 1.04; godz.: 10:00-18:00). Jury spośród rysunków wybierze 10 najlepszych. Autorzy tych prac przejdą do II etapu konkursu, który będzie polegał na uszyciu projektu (według rysunku).

Na miejscu wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają niezbędne pomoce krawieckie takie jak: materiał, nożyczki, igły, nici. Dodatkowe elementy "zdobnicze" należy przynieść ze sobą. Wszyscy uczestnicy będą szyć swoje projekty z tego samego białego materiału.

Do dyspozycji uczestników będą również maszyny do szycia. Udział w konkursie jest bezpłatny ogłoszenie wyników: 2 kwietnia. Pokaz kolekcji finalistów: 2 kwietnia.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama