Wyjątkowe zwiedzanie z wyjątkowym gościem

Piotr Pietraszek, inf. prasowa | Utworzono: 2023-11-13 19:50
Wyjątkowe zwiedzanie z wyjątkowym gościem  - fot. materiały prasowe/Tarczyński Arena Wrocław
fot. materiały prasowe/Tarczyński Arena Wrocław

Wycieczka z przewodnikiem rozpocznie się 16.11 o godzinie 18:00. Jednym z uczestników wydarzenia będzie obrońca piłkarskiego Śląska Wrocław – Yehor Matsenko. Sympatyczny dwudziestojednolatek znany ze swojego zaangażowania na boisku będzie razem z pozostałymi zwiedzającymi zgłębiał ponad 75 lat historii klubu ze stolicy Dolnego Śląska.

Pochodzący z ukraińskich Czerkasów Matsenko trafił do WKS-u z Legii Warszawa. Wcześniej występował między innymi w młodzieżowym zespole Dynama Kijów. Do tej pory w Śląsku zagrał w dziesięciu meczach Ekstraklasy, w siedmiu spotkaniach w pierwszym składzie. Na boisku dał się poznać kibicom jako ambitny defensor, walczący do ostatniej sekundy na całym boisku. Tym razem będzie poznawał zbiory Muzeum Śląska Wrocław ramię w ramię z pozostałymi uczestnikami wydarzenia.

Podczas specjalnego zwiedzania z zawodnikiem WKS-u będzie możliwość odwiedzenia jedynie Muzeum Śląska Wrocław – bez stadionu. W tym dniu (czwartek, 16.11.) muzeum będzie czynne godzinę dłużej – do 19:00. Bilet można kupić z wyprzedzeniem na stronie internetowej placówki. 


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.