Komunikacyjny paraliż w mieście

Radio Wrocław | Utworzono: 2011-04-15 18:29 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A
REAKCJA 24

Na Podwalu w wypadku z tramwajem uczestniczyło w sumie sześć aut. Miejska policja informuje, że sześć osób zostało rannych, w tym cztery lekko. Lekarze opatrzyli mieszkańców na miejscu. Trasa cały czas jest zablokowana.

Blokada również na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego z Jedności Narodowej. Tam z kolei doszło do zderzenia tramwaju z autobusem.

Osiem osób zostało rannych. MPK wprowadziło komunikację zastępczą.

Za tramwaj od Nadodrza do Kromera kursują 4 autobusy. Do kolejnego wypadku doszło na skrzyżowaniu Legnickiej z Rysią we Wrocławiu - zderzyły się dwa auta.

Prawdopodobnie jedna osoba została ranna.

Zdjęcia podesłanie przez Słuchaczy Radia Wrocław za pośrednictwem serwisu reakcja24.prw.pl.

REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~wasza mentalność
2011-04-22 15:18:20
z adresu IP: (148.81.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ja tam wolę wiedzieć którędy nie jechać i gdzie może być korek, bo był wypadek. Co do reszty: Stawki za pracę? Buhahahahahahahahaha....
~Andre
2011-04-19 14:17:38
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kolo, OK, dziennikarze nie mogą byc zawsze i wszędzie, ale pomyśl trochę jakie są skutki takiej działalności. Bo z tymi stawkami to prawda.
~zgwałcony przez los
2011-04-16 20:19:21
z adresu IP: (80.51.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ihaaaa ihaa iha iha.
~Polak
2011-04-16 13:03:02
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
nie dość że zgwałcony przez los, to jeszcze zakompleksiony.
~Greg
2011-04-16 12:00:15
z adresu IP: (83.21.xxx.xxx)
Ocena: 0
Z zdjęć wynika że to wina autobusu.
~kolo
2011-04-15 22:50:36
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 0
Monika, jakie ty bzdury opowiadasz. Gdyby nie ludzie, którzy są na miejscu wielu ważnych wydarzeń, dziennikarze nic by o nich nie wiedzieli. Chwała tym, którzy w dobrej wierze rejestrują rzeczywistość i dzielą się swoją DOBRĄ robotą.
~Monika
2011-04-15 19:36:49
z adresu IP: (79.188.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ludzie, przestańcie wysyłać zdjęcia i info na adresy typu kontakt24 czy reakcja24!!! To rozbój w biały dzień! Wy za darmochę odwalacie robotę dziennikarzy, a im stawki za pracę przez to spadają!!!
~zgwałcony przez los
2011-04-15 19:16:42
z adresu IP: (80.51.xxx.xxx)
Ocena: 0
faktycznie cekawe. moze miales zamkniete oczy. hihihi. dobre foty
~Polak
2011-04-15 19:00:42
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
ciekawe, 20 minut temu jechałem podwalem od pl. orląt lw. do krupniczej i nic nie zauważyłem...