Zbliża się Dzień Babci i Dziadka, pamiętajmy o nich nie tylko od święta

Joanna Łukaszewska, AO | Utworzono: 2024-01-19 07:48 | Zmodyfikowano: 2024-01-19 08:06
Zbliża się Dzień Babci i Dziadka, pamiętajmy o nich nie tylko od święta - fot. Pexels (zdjęcie ilustracyjne)
fot. Pexels (zdjęcie ilustracyjne)

Wernisaż wystawy zdjęć autorstwa wrocławskich seniorów odbędzie się w najbliższy poniedziałek w miejskiej bibliotece Grafit we Wrocławiu.  To część obchodów Dnia Babci i Dnia Dziadka, na które zaprasza Marek Bułaj, prowadzący warsztaty:

"Na tej wystawie będą portrety, wzbogacaliśmy świadomość jak lepiej fotografować, jak uchwycić ten moment, który w portrecie jest bardzo ważny."

Wnuki pani Alicji Glapińskiej już wiedzą, że zdjęcia to jej konik:

"Jak są gdzieś w plenerach, pływają albo na nartach, to przysyłają mi zdjęcia, a potem wspólnie omawiamy, bo dowiedziały się, z babcia jest fanką fotografii."

Pani Alicja Glapińska rozmawia z wnukami także online:

"Od wielu lat mam Internet, ciągle jakieś pytania po angielsku mam, dzwonie do wnuka i do wnuczki i pytam: Słuchaj, co to znaczy? - Nie babciu, nie odpowiadaj! Jak piszemy do siebie, to są takie oznaczenia, przewrócony księżyc czy coś, nie wiem, czy to pochlebne, czy nie."

Pani Alicja, gdy nie serfuje po sieci, robi zdjęcia. Wystawa portretów autorstwa wrocławskich seniorów odbędzie się w bibliotece Grafit we Wrocławiu w najbliższy poniedziałek o godz. 17. To tylko jedno z wydarzeń przygotowanych z Okazji Dnia Babci i Dziadka. Pozostałe propozycje można znaleźć na stronie Wrocławskiego Centrum Seniora.

POSŁUCHAJ:


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.